Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Mecz Lechia - Wisła (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5687)

JoeyLG 05.05.2009 08:36

Przecież będziecie razem z nami na sektorach.

ewcia 05.05.2009 09:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jerry (Post 720562)
Element na stronie SKWK jest w dalszym ciągu info iż w czwartek są zapisy a nie w środę więc pytanie kiedy dokładnie

Skoro jest informacje że poniedziałek, wtorek i czwartek to właśnie w te dni. Jakiekolwiek info o godz. odjazdu pociągów pisane na forum nagradzane będzie banem!

Przypominamy wszystkim, że najbardziej opłaca się zakupić bilet podróżnika. Wygodne są miejsca sypialne najtańsze już za 25 zł (w przedziale 6 osobowym), z tym że miejscówki w wagonie sypialnym nie można dokupić do biletu podróżnika, proszę o tym pamiętać!

brs 05.05.2009 10:07

Jeśli chodzi o koszulki.. Znajomy wczoraj zapisywał mnie na mecz i powiedział niestety troszkę za duży rozmiar koszulki... Gdzie dzwonić, żeby to zmienić? Wiślacki Świat, czy do Restauracji?

TWEETY 05.05.2009 16:30

Chlopie przeciez ta koszulke oddasz w dobre rece jakiemus Lechiscie zaraz po przyjezdzie na miejsce.

szereg 05.05.2009 20:17

Co będzie tam potrzebne? Śpiwór, koc, namiot, przyczepa kempingowa?
Jak wygląda organizacja ze strony Lechistów? Bilet w cenie koszulki czy jak?

luk02 05.05.2009 20:25

spimy na plazy

Tomek Mce 08.05.2009 10:50

Czy jeżeli jeszcze nie zapisałem się na liste to już niemoge? (np. na meczu z Legią..?)

siwy2pl 08.05.2009 11:16

wie ktos moze ile osob jest zapisanych??

lodecki 08.05.2009 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luk02 (Post 721391)
spimy na plazy

sen na Gdanskiej plazy jest zawsze swietna opcja :)


Szereg- tak serio to jesli chcesz pomelanzowac kilka dni w pieknym miescie Gdansku to powinienes miec kogos kto ci jakis nocleg zalatwi.

Pozdro.

krajek-krajek 10.05.2009 20:36

Mam pytanie...
Mógłby mi ktoś powiedzieć jak zdobyć bilet na mecz lechią?? Jechałbym ze Szczecina, a w Gdańsku nie mam kogoś, kto kupiłby ten bilet. Czy da radę kupić bilet przed samym meczem? Czy raczej stadion pełny?
Z góry dziękuje

cygan 11.05.2009 04:11

jak jestes kibicem WISELKI i przyjedziesz w koszulce WISLY to napewno wejdziesz ,jak cos to pisz do mnie na PRIW .Z WISLACKIM POZDROWIENIEM !!TYLKO WISLA !!!

WRzŚ 11.05.2009 13:50

osoby próbujące wejsc na "jestem w koszulce Wisły, wpuśćcie mnie bo jestem z Krakowa" nie będa wpuszczane. Prędzej karane za przynoszenie wstydu ABG takim zachowaniem.

Lewy88 11.05.2009 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krajek-krajek (Post 724795)
Czy da radę kupić bilet przed samym meczem? Czy raczej stadion pełny?

Na ten mecz jest przewidywana frekwencja rzędu 15 tysięcy. Więc o bilety będzie ciężko przed meczem. Nikłe szanse.

Wisła&Lechia 11.05.2009 19:00

Ile nas się zapisało? Czy tajemnica jak zawsze?

arth_ur 11.05.2009 21:39

A kiedy mają być odbiory koszulek ? Słyszałem że dzień przed meczem. A mam zamiar wybrać się do Gdańska tak o 6 rano i właśnie nie wiem jak ma to wyglądać.

Oress 11.05.2009 21:53

ludzie weźcie się ogarnijcie, jak coś będzie wiadomo to będzie na stronie skwk!

szereg 12.05.2009 11:43

Nie wiem jak Tobie Oress ale mnie stronka SKWK akurat teraz nie działa (nie jestem jedyny), a nie mam całego dnia żeby co 5 minut sprawdzać czy mi sie włączy czy nie. Jak można jakieś informacje wrzucić na forum albo skopiować z skwk .pl to nie wiem czemu nie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 723291)
Zabukowali ci pokoj w ***** hotelu. Pojedziesz to zobaczysz

Pojade to zobacze, a ja nie mam na tyle hajsu żeby w dzień przed wyjazdem skminić na nocleg. Wole wiedzieć wcześniej ile $ przygotować

luk02 12.05.2009 12:19

mi aktualnie działa lecz nie wiem po co ona wam do wyjazdu do Gdańska, pisali wcześniej ze odbiory biletow beda w tygodniu poprzedzajacym mecz wiec o co chodzi ?

damianol1991 12.05.2009 20:55

Panowie pomocy! Czy to prawda że jeśli kolega z Gdańska kupi mi na ten mecz bilet na swój dowód tożsamości to tylko on na niego będzie mógł wejśc? Proszę o szybka odpowiedź

Lewy88 12.05.2009 21:04

Przecież nie jest to mecz podwyższonego ryzyka i nie trzeba na dowód kupować*


*Mogę się mylić, z psami nic nie wiadomo.

kamilll1906 14.05.2009 17:30

taka sprawa:
nie jestem zapisany na mecz ale nie jedzie kumpel, czy moge wziac od niego kwit i na jego nazwisko wejsc??
i kiedy odbior biletow i koszulek bedzie??

ZwrABG 14.05.2009 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szereg (Post 725747)
Pojade to zobacze, a ja nie mam na tyle hajsu żeby w dzień przed wyjazdem skminić na nocleg. Wole wiedzieć wcześniej ile $ przygotować

odłóż jak najwięcej kasy nigdy nie za dużo zwłaszcza nad morzem :)

lodecki 14.05.2009 17:53

ludzie prosze. nie mozna poczytac. Ktos madry napisal ze odbior biltow i koszulek bedzie na tydzien przed meczem, czyli mozna sie domyslac ze bedzie to od poniedzialku np.

kamilll1906 14.05.2009 18:38

dobra spoko,
a z tym wejsciem to jak bedzie??
moge wejsc na dane kolegi bo on nie bedzie jechał jednak, natomiast ja pojade... :D

Kamil1906tsw 15.05.2009 11:36

Chciałbym sie dowiedzieć czy wiadomo kiedy i o której godzinie jest mecz z Lechią bo nie mogę znaleść takowych info a chcę wiedzieć kiedy wyjechać z Krakowa...

bohun 15.05.2009 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil1906tsw (Post 727792)
Chciałbym sie dowiedzieć czy wiadomo kiedy i o której godzinie jest mecz z Lechią bo nie mogę znaleść takowych info a chcę wiedzieć kiedy wyjechać z Krakowa...

wejdz leniu jeden na www.90minut.pl i sobie sprawdz...

wojtek90059 15.05.2009 12:16

Mam pytanie: czy jest ktoś kto zapisał się, a nie może jechać do Gdańska? Spóźniłem się trochę, a z racji, że mieszkam blisko Torunia, więc aż tak daleko do Gdańska nie mam i zależy mi na kolejnym wyjeździe... Jak ktoś taki by był to proszę o kontakt na pw.

Malvivente 15.05.2009 12:54

****ica mnie bierze, jak sobie pomyślę, że każdy mógł dostać bilet na ten mecz. Powinno dostać 500 osób co jeździ na wyjazdy i tyle.
Przecież to się w pale nie mieści, że na przykład ktoś ma 1szy wyjazd do Gdańska:shock:
Tam powinna pojechać nasza REPREZENTACJA, a będzie pewnie, jak na Śląsku - czyli boruta 100 procent i kupa wstydu.
Mam nadzieję, że się mylę.

krajek-krajek 15.05.2009 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Malvivente (Post 727844)
****ica mnie bierze, jak sobie pomyślę, że każdy mógł dostać bilet na ten mecz. Powinno dostać 500 osób co jeździ na wyjazdy i tyle.
Przecież to się w pale nie mieści, że na przykład ktoś ma 1szy wyjazd do Gdańska:shock:
Tam powinna pojechać nasza REPREZENTACJA, a będzie pewnie, jak na Śląsku - czyli boruta 100 procent i kupa wstydu.
Mam nadzieję, że się mylę.

To może urządź casting i wybierz reprezentację kibiców Wisły.
Prawo do kibicowania ma każdy, nawet ten, który nie był nigdy na meczu.

Czasem zastanawiam się, czy niektórzy zamiast na stadion nie powinni iść do biblioteki żeby poczytać o zasadach współżycia w społeczeństwie. Najwyraźniej z domu tego nie wynieśli.

marcintsw1906 15.05.2009 21:22

Owszem każdy ma prawo ale czemu Gdańsk ? bo picie za darmo ? czemu nie ma takiej mobilizacji do Gliwic, Bełchatowa Wodzisławia..[oczywiscie nie obrazajac klubów z tych miast].?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl