![]() |
Mam nadziej, ze w Warszawie wygra Legia, dzieki takiemu wynikowi juz od nastepnej kolejki wszystko bedzie w naszych nogach. Jesli wygra Lech to bedziemy musieli liczyc na ich potkniecie w nastepnych kolejkach.
Remisu nie przewiduje. |
A ja dzisiaj byłem koło 15:30 po bilety i spotkałem Konrada Gołosia pod Wiślackim:) Tylko zwycięstwo! Kiedy będzie ta oprawa, co miała być na Derbach Krakowa? To dosyć ważne.
|
Cytat:
ale jednak remis byłby super zajefajny dla nas i to sie moze tak skonczyc przy skutecznosci tych druzyn, no chyba ze znowu Teysure znowu zejdzie:-P |
A ja tak btw: kiedys rozwalilismy Amicę (pamiętacie?), teraz jak Lech skończy na trzecim miejscu, to pewnie też się skończy 'wielki klub' ;)
|
Żabole piszą ze najwazniejsze mecze czekaja ich PO Wisle.( m.in Lechia,Lks ,Cracovia)
Czyli pewnie maja wkalkulowana porazke ,a mecze z bezposrednimi rywalami w walce o utrzymanie dopiero przed nimi. My wiemy o co gramy i stawka jest bardzo wysoka.Nie widze innego wyjscia jak wygrana ,moze byc byle jaka ,3 pkt muszą byc!! |
A może by tak na meczu znów zacząć dzielić D na prawą i lewą stronę i zaśpiewać HSV? Niektórzy piłkarze mówili o tym, że właśnie ta przyśpiewka podoba im się najbardziej,m.in. Pietia:)
Wszyscy na czerwono! |
A nie lepiej zmobilizować do tego E i zaśpiewać naprawde na dwie strony ??
OStatnio po Jagielloni pokazali ze umieją zadrzeć mordy . |
Cytat:
Edit : Oczywiście trzeba by było wygrać z Górnikiem ... |
|
Ciekawe czy zagra Paweł od pierwszych minut. Wg mnie, lepiej by było, gdyby nie zagrał. Może to dziwne co powiem, bo Paweł jest najlepszym polskim napastnikiem, ale bez niego gramy ciekawszą w ofensywie. A jeśli będzie Paweł, znów wszystko będzie grane pod niego. A że w formie być nie może po takiej kontuzji, nie sądzę, żeby znów mógł nam rozstrzygnąć mecz. Lepiej niech wejdzie na zmęczonych rywali. Zresztą, najlepiej niech go obejrzy na treningach Skorża, niech on zadecyduje...
|
Mecz pewnie będzie podobny do tego w PP - oby wygrana jak wtedy 2-1 dla nas.
Górnik może nie atakuje olśniewająco ale ma dobre stałe fragmenty gry + dobra obrona i może być ciężko. Mimo to trzeba wygrać - choćby 1-0:D |
bardziej niż meczu z Górnikiem bał bym sie spotkania z ŁKS-em czy z Piastem.Zabrzanie prezentują sie znacznie słabiej niż te dwa zespoły.Takie mecze jak z Górnikiem marzac o mistrzostwie trzeba pewnie wygrywac
|
nie będziemy pokazać grę na satelitarnej, proszę podać link w Internecie, w którym będą wyświetlane
|
Będzie jakaś oprawa na Górniku?
|
podaj dalej...
Cytat:
|
Cytat:
co się dzieje z ludzmi - nie ma oprawy? nie idę słąbo grają? nie idę pada deszcz? co z tego, że dach. jak stoję po kiełbaskę to nie mam dachu, nie idę. co do meczu: liczę na Ćwielonga. czuję, że jak on się w końcu rozchula, to powieziemy żaboli wysoko. Wiśle mistrza, Górnikowi spadku, a Legii zwycięstwa z Amicą. |
Cytat:
|
na tym etapie w pojedynkach najbliższych rywali remis zawsze najlepszy, bo do nich idą dwa oczka (po jednym) a nie trzy.
Ale to jeszcze bez większego znaczenia, tylko jeden wynik jest ważny: nasz. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jazda z nimi od początku i już. Nieważny styl i finezja najważniejsze to 3 punkty.
|
Ciężki mecz. Ja zawsze mam szacunek do pracy Henrego. Potrafi poukładać drużynę. W Zabrzu był remis na własne życzenie. Teraz na stratę punktów pozwolić sobie nie można.
|
Cytat:
Przychodzisz dla Oprawy - czy dla Wisły ?? Pozdrawiam. |
Cytat:
Nie rozumiem twojej odpowiedzi. W momencie, w którym ja miałbym 600 kilometrów do Krakowa, to szczerze mówiąc na obecność oprawy lałbym ciepłym moczem i jeśli tylko miałbym szansę być na meczu Wisły, to przyjeżdżałbym bez gadania. Chodzi o to, że oprawy są fajne. Ultra wkłada w nie mnóstwo pracy, pieniędzy, które poniekąd wkładamy także my wszyscy wrzucający do puch, i czasu wolnego. Jednak mimo to, obecność oprawy na meczu nie ma prawa decydować o tym, czy będziesz na meczu. wybaczcie offtopa. |
No to zeby sie niektorzy nie przejechali tym lekcewazeniem Gornika. Poukladany zespol, zaczyna byc widac reke Kasperczaka. Moze bez gwiazd, ale solidna druzyna, wybiegana, potrafia zagrac kombinacyjnie, przede wszystkim mysla na boisku. Na szczescie Skorza zdaje sobie z tego sprawe.
PAWELEK BASZCZU-MARCELO-GLOWACKI-BROZEK MALECKI-CANTORO-SOBOLEWSKI-DIAZ BROZEK-CWIELONG(BOGUSKI) ps. Pepe udowodnil, ze jest w stanie spudlowac z kazdej pozycji ;) ale chcialbym go zobaczyc w ataku z Brozkiem ps2. Caly czas brakuje w drugiej linii takiej osbowosci jak Cantoro. tu nawet nie chodzi o jakies cuda, ktorych moglby dokonac, ale zwykle przytrzymanie pilki, przesuniecie druzyny do przodu. Niestety w zestawie Diaz-Sobol gramy z nalogowym wybijaniem pilki na pale. W Gdyni wygladalismy po przerwie jak drugoligowa druzyna. Wynik typuje 1:0 po sakramencko ciezkim boju i bramce w 87min |
Na pewno będzie to trudny mecz.Cała drużyna będzie musiała zapierdalaj przez 90 minut i grać na 0 z tyłu Górnik według mnie będzie grał defensywnie będą grać kontrą...Myślę , że jeśli cała drużyna zagra na maksa to powinno być dobrze.Skorża powinien ich porządnie zmotywować i pobudzić do walki !! TYLKO ZWYCIĘSTWO WISEŁKO TYLKO ZWYCIĘSTWO !
|
Trzeba od poczatku mocna ruszyc do przodu bo Gornik bedzie mial w planach albo gre z kontry albo zagraja otwarcie zeby nas zaskoczyc , zatem to my od poczatku musi ruszyc z calych sil,zeby sie pogubili .Byle ich nasi , po ostatnich dobrych wystepach nie zlekcewazyli ,bo strata punktó u siebie to koniec z marzeniami o Mistrzostwie
|
Cytat:
|
W ogóle Pawełek nie powinien wybijać piłek spoza pola karnego, szybciej serce bije, trzeba myśleć czy piłka poleci wyżej niz 3 metry
Ale w ostatnich 3 meczach Pawełek broni dobrze, żeby utrzymal forme do konca sezonu |
Myślę że chłopaki już wykożystali limit odpuszczonych meczów w tym sezonie:) Nie ma innej opcji niż zwycięstwo:]
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl