Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [25. kolejka] WISŁA Kraków - GÓRNIK Zabrze, piątek 24.04.2009 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5674)

As 20.04.2009 19:41

Mam nadziej, ze w Warszawie wygra Legia, dzieki takiemu wynikowi juz od nastepnej kolejki wszystko bedzie w naszych nogach. Jesli wygra Lech to bedziemy musieli liczyc na ich potkniecie w nastepnych kolejkach.

Remisu nie przewiduje.

Czopens 20.04.2009 19:56

A ja dzisiaj byłem koło 15:30 po bilety i spotkałem Konrada Gołosia pod Wiślackim:) Tylko zwycięstwo! Kiedy będzie ta oprawa, co miała być na Derbach Krakowa? To dosyć ważne.

Robek 20.04.2009 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 712075)
Mam nadziej, ze w Warszawie wygra Legia, dzieki takiemu wynikowi juz od nastepnej kolejki wszystko bedzie w naszych nogach. Jesli wygra Lech to bedziemy musieli liczyc na ich potkniecie w nastepnych kolejkach.

Remisu nie przewiduje.


ale jednak remis byłby super zajefajny dla nas i to sie moze tak skonczyc przy skutecznosci tych druzyn, no chyba ze znowu Teysure znowu zejdzie:-P

JrQ- 20.04.2009 21:56

A ja tak btw: kiedys rozwalilismy Amicę (pamiętacie?), teraz jak Lech skończy na trzecim miejscu, to pewnie też się skończy 'wielki klub' ;)

Wojtas 20.04.2009 22:04

Żabole piszą ze najwazniejsze mecze czekaja ich PO Wisle.( m.in Lechia,Lks ,Cracovia)


Czyli pewnie maja wkalkulowana porazke ,a mecze z bezposrednimi rywalami w walce o utrzymanie dopiero przed nimi.

My wiemy o co gramy i stawka jest bardzo wysoka.Nie widze innego wyjscia jak wygrana ,moze byc byle jaka ,3 pkt muszą byc!!

licoo 20.04.2009 22:28

A może by tak na meczu znów zacząć dzielić D na prawą i lewą stronę i zaśpiewać HSV? Niektórzy piłkarze mówili o tym, że właśnie ta przyśpiewka podoba im się najbardziej,m.in. Pietia:)

Wszyscy na czerwono!

goly78 21.04.2009 09:34

A nie lepiej zmobilizować do tego E i zaśpiewać naprawde na dwie strony ??
OStatnio po Jagielloni pokazali ze umieją zadrzeć mordy .

Suszanin 21.04.2009 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 712075)
Mam nadziej, ze w Warszawie wygra Legia, dzieki takiemu wynikowi juz od nastepnej kolejki wszystko bedzie w naszych nogach. Jesli wygra Lech to bedziemy musieli liczyc na ich potkniecie w nastepnych kolejkach.

Remisu nie przewiduje.

Jednak remis byłby dla Nas najlepszy , bo po takim wyniku zrównalibyśmy się z Legią punktami !!! :P
Edit : Oczywiście trzeba by było wygrać z Górnikiem ...

Romek.TS 21.04.2009 12:23

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,358...na_siebie.html

JrQ- 21.04.2009 14:36

Ciekawe czy zagra Paweł od pierwszych minut. Wg mnie, lepiej by było, gdyby nie zagrał. Może to dziwne co powiem, bo Paweł jest najlepszym polskim napastnikiem, ale bez niego gramy ciekawszą w ofensywie. A jeśli będzie Paweł, znów wszystko będzie grane pod niego. A że w formie być nie może po takiej kontuzji, nie sądzę, żeby znów mógł nam rozstrzygnąć mecz. Lepiej niech wejdzie na zmęczonych rywali. Zresztą, najlepiej niech go obejrzy na treningach Skorża, niech on zadecyduje...

Ogryzek 21.04.2009 16:59

Mecz pewnie będzie podobny do tego w PP - oby wygrana jak wtedy 2-1 dla nas.

Górnik może nie atakuje olśniewająco ale ma dobre stałe fragmenty gry + dobra obrona i może być ciężko. Mimo to trzeba wygrać - choćby 1-0:D

AYALA 21.04.2009 17:04

bardziej niż meczu z Górnikiem bał bym sie spotkania z ŁKS-em czy z Piastem.Zabrzanie prezentują sie znacznie słabiej niż te dwa zespoły.Takie mecze jak z Górnikiem marzac o mistrzostwie trzeba pewnie wygrywac

lazernik 21.04.2009 17:27

nie będziemy pokazać grę na satelitarnej, proszę podać link w Internecie, w którym będą wyświetlane

pitr 21.04.2009 18:09

Będzie jakaś oprawa na Górniku?

raf.ABG 21.04.2009 18:10

podaj dalej...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Romek.TS (Post 712373)
http://i40.tinypic.com/2mosbco.jpg

wrzucajcie na nasza klasę, dajcie na opis na gg - werbujemy kolejne pokolenie Wislaków

KAŻDY !! BRAĆ ZNAJOMEGO NA MECZ !!


BILETY - http://wisla.krakow.pl/art.php?news_id=5624

jakby ktoś nie widział

vote-for-mikey 21.04.2009 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pitr (Post 712566)
Będzie jakaś oprawa na Górniku?

przyjdź i zobacz.

co się dzieje z ludzmi - nie ma oprawy? nie idę
słąbo grają? nie idę
pada deszcz? co z tego, że dach. jak stoję po kiełbaskę to nie mam dachu, nie idę.

co do meczu:

liczę na Ćwielonga. czuję, że jak on się w końcu rozchula, to powieziemy żaboli wysoko.

Wiśle mistrza, Górnikowi spadku, a Legii zwycięstwa z Amicą.

Czopens 21.04.2009 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 712581)
przyjdź i zobacz.

co się dzieje z ludzmi - nie ma oprawy? nie idę
słąbo grają? nie idę
pada deszcz? co z tego, że dach. jak stoję po kiełbaskę to nie mam dachu, nie idę.

co do meczu:

liczę na Ćwielonga. czuję, że jak on się w końcu rozchula, to powieziemy żaboli wysoko.

Wiśle mistrza, Górnikowi spadku, a Legii zwycięstwa z Amicą.

Też mnie ciekawi czy będzie oprawa, ta co miała być na derbach np.? , ale idę na mecz, więc sprawadzę. :D

harthausen 21.04.2009 19:02

na tym etapie w pojedynkach najbliższych rywali remis zawsze najlepszy, bo do nich idą dwa oczka (po jednym) a nie trzy.

Ale to jeszcze bez większego znaczenia, tylko jeden wynik jest ważny: nasz.

BRTS39 21.04.2009 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 712601)
na tym etapie w pojedynkach najbliższych rywali remis zawsze najlepszy, bo do nich idą dwa oczka (po jednym) a nie trzy.

Ale to jeszcze bez większego znaczenia, tylko jeden wynik jest ważny: nasz.

To wogule nie są problemy te co kolega wymienił zastanówcie sie że macie blisko an stadion a nie 600 km. Nie każdy tak ma.

kot_dżinks 21.04.2009 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 712604)
To wogule nie są problemy te co kolega wymienił zasatnowcie sie że macvie blisko an dtadiion a nie 600 km. nie kazdy tak ma.

Do szkoły chyba też masz daleko? Nie chciałem się przypieprzać, ale stary tego sie czytać nie da.

hunter TSW 21.04.2009 19:59

Jazda z nimi od początku i już. Nieważny styl i finezja najważniejsze to 3 punkty.

tofik 21.04.2009 20:14

Ciężki mecz. Ja zawsze mam szacunek do pracy Henrego. Potrafi poukładać drużynę. W Zabrzu był remis na własne życzenie. Teraz na stratę punktów pozwolić sobie nie można.

Suszanin 21.04.2009 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pitr (Post 712566)
Będzie jakaś oprawa na Górniku?

Człowieku , może będzie a może nie - jezeli nie będzie to trudno , jeżeli będzie to lajtowo .
Przychodzisz dla Oprawy - czy dla Wisły ??

Pozdrawiam.

vote-for-mikey 21.04.2009 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 712604)
To wogule nie są problemy te co kolega wymienił zastanówcie sie że macie blisko an stadion a nie 600 km. Nie każdy tak ma.


Nie rozumiem twojej odpowiedzi.

W momencie, w którym ja miałbym 600 kilometrów do Krakowa, to szczerze mówiąc na obecność oprawy lałbym ciepłym moczem i jeśli tylko miałbym szansę być na meczu Wisły, to przyjeżdżałbym bez gadania.

Chodzi o to, że oprawy są fajne. Ultra wkłada w nie mnóstwo pracy, pieniędzy, które poniekąd wkładamy także my wszyscy wrzucający do puch, i czasu wolnego. Jednak mimo to, obecność oprawy na meczu nie ma prawa decydować o tym, czy będziesz na meczu.

wybaczcie offtopa.

3rider 21.04.2009 21:24

No to zeby sie niektorzy nie przejechali tym lekcewazeniem Gornika. Poukladany zespol, zaczyna byc widac reke Kasperczaka. Moze bez gwiazd, ale solidna druzyna, wybiegana, potrafia zagrac kombinacyjnie, przede wszystkim mysla na boisku. Na szczescie Skorza zdaje sobie z tego sprawe.

PAWELEK
BASZCZU-MARCELO-GLOWACKI-BROZEK
MALECKI-CANTORO-SOBOLEWSKI-DIAZ
BROZEK-CWIELONG(BOGUSKI)

ps. Pepe udowodnil, ze jest w stanie spudlowac z kazdej pozycji ;) ale chcialbym go zobaczyc w ataku z Brozkiem
ps2. Caly czas brakuje w drugiej linii takiej osbowosci jak Cantoro. tu nawet nie chodzi o jakies cuda, ktorych moglby dokonac, ale zwykle przytrzymanie pilki, przesuniecie druzyny do przodu. Niestety w zestawie Diaz-Sobol gramy z nalogowym wybijaniem pilki na pale. W Gdyni wygladalismy po przerwie jak drugoligowa druzyna.

Wynik typuje 1:0 po sakramencko ciezkim boju i bramce w 87min

Tylko_Wisła! 21.04.2009 21:50

Na pewno będzie to trudny mecz.Cała drużyna będzie musiała zapierdalaj przez 90 minut i grać na 0 z tyłu Górnik według mnie będzie grał defensywnie będą grać kontrą...Myślę , że jeśli cała drużyna zagra na maksa to powinno być dobrze.Skorża powinien ich porządnie zmotywować i pobudzić do walki !! TYLKO ZWYCIĘSTWO WISEŁKO TYLKO ZWYCIĘSTWO !

AS82 22.04.2009 11:23

Trzeba od poczatku mocna ruszyc do przodu bo Gornik bedzie mial w planach albo gre z kontry albo zagraja otwarcie zeby nas zaskoczyc , zatem to my od poczatku musi ruszyc z calych sil,zeby sie pogubili .Byle ich nasi , po ostatnich dobrych wystepach nie zlekcewazyli ,bo strata punktó u siebie to koniec z marzeniami o Mistrzostwie

fugiell 22.04.2009 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3rider (Post 712712)
ps2. Caly czas brakuje w drugiej linii takiej osbowosci jak Cantoro. tu nawet nie chodzi o jakies cuda, ktorych moglby dokonac, ale zwykle przytrzymanie pilki, przesuniecie druzyny do przodu. Niestety w zestawie Diaz-Sobol gramy z nalogowym wybijaniem pilki na pale.

Strasznie irytuje mnie to wybijanie pilki na pałe ;) ... ://///// Czy nie uwazacie, ze takze Pawelek powinien zagrywac pilke do obroncow a nie wybijac ja przed siebie liczac ze Piotrek lub Rafal o nia powalcza??

grogoriogreg 22.04.2009 12:02

W ogóle Pawełek nie powinien wybijać piłek spoza pola karnego, szybciej serce bije, trzeba myśleć czy piłka poleci wyżej niz 3 metry

Ale w ostatnich 3 meczach Pawełek broni dobrze, żeby utrzymal forme do konca sezonu

Ajax 22.04.2009 12:29

Myślę że chłopaki już wykożystali limit odpuszczonych meczów w tym sezonie:) Nie ma innej opcji niż zwycięstwo:]


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl