Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Zupki Chińskie - które najlepsze... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5618)

marian3a 08.04.2009 07:02

hmmm najbardziej smakuje mi Vifon kurczak pikantny ale dobra też jest zupka knorra chyba serowa się nazywa :D a jak nie ma w sklepie tego i tego to amino kupuje.
Tym co się pytają ironicznie czy naprawde ludzie to jedzą mówię TAK, są one dobre, tanie, szybkie, a to że są one niezdrowe to jakie jedzenie jest zdrowe ?

Kobieta_Wislak 08.04.2009 07:28

ja uwielbiam Knorr`a "ser z ziołami" czy jakoś tak :D i do tego bułeczka z masełkiem i żółtym serem... mniam :D

Devonisch 08.04.2009 08:29

Wcześniej się tego jadało duuużo - ale rządził Vifon krabowy ostry. Z rzadka pomidorowa aczkolwiek ten wytrącający się proszek pomidorowy z zupy mnie zniechęcił.

Piotrek1991 08.04.2009 08:45

Vifon Wielki Królewski! :D Smaki wszystkie poza wegetarianska i pomidorową.
Na pierwszym miejscu krabowa ostra, pozniej krewetkowa ostra, pozniej lagodne kurczaki, a pozniej ostre kurczak curry...
Ale dobrym xxlGO też nie pogardzę, co prawda bardzo łagodne, ale praktyczne, zwłaszcza w knajpie, gdzie barman może nie być szczesliwy z powodu takiego, że musi myć kufel po zupce chińskiej, a myje się to ciężko... A tak to wszystko w kubku i tyle ;)
Knorry mi średnio podchodzą, jak już to ser w ziołach. Kiedyś czesto jadłem zupy-krem winiary, ale bez rewelacji.
Tak na zakończenie- makaron z zupek MIAŻDŻY! :)

hudinho 08.04.2009 08:46

proste ze najlepszy jest knorr:D

Diabolo pomidoro rządzi!!

JoeyLG 08.04.2009 08:49

Tylko Vifon :D ale bez różnicy czy łagodna czy pikantna ;p w woju to sie tylko na zupkach żyło hehe przy takiej kuchni :D

gonzo 08.04.2009 09:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 705011)
Genialny temat jak dla mnie :lol:
Ja osobiście uwielbiam vifony, chyba tak się pisze i jeszcze nie wiem czy w Polsce są
ale za granicą to zajadałem się podravką. Dla mnie wakacje bez zupki chińskiej to nie
wakacje, pozdro. :-)

Vifony są w Biedronkach ( koniec reklamy :P )

Prezydentowa 08.04.2009 10:06

Przez was musiałam przekopać wszystkie szuflady w poszukiwaniu tego cuda. I jest - jedna jedyna zupka. Jakaś podróba firmy SamSmak. Kurczak w warzywach. Zobaczymy co to to.

Edit: Pyszszne :)

Proud 08.04.2009 10:08

Vifon curry ostra :D najlepsza...
jak mieszkałem w internacie to dużo tego jadłem z wiadomych przyczyn...:) teraz już nie jadam:)

leyzer87 08.04.2009 10:24

Akurat teraz wpierdzielam barszczyk Knorr'a, ale i tak Vifon'y są lepsze. Mają dużo makaronu:-D

gackos 08.04.2009 10:44

Według mnie Vifon kurczak curry (zajebiaszcze przyprawki:D) i Knorr diabolo pomidoro. Dobre sa także dania instant Knorra, które zalewa się wrzatkiem bezpośrednio do pojemnika np. makaron z sosem bolońskim lub gulaszowym.

ja_ka_ 08.04.2009 11:13

VIFON - każda pikantna ale i łagodne są lepsze niż jakiekolwiek z innej firmy. Jak się nie lubi a co za tym idzie słabo gotuje to nie było innej opcji. Emigracja, dość wczesne usamodzielnienie czasem nie pozostawiają wyboru.
Polecam ale raz na jakiś czas. Zbyt wiele witaminy E :)

M152T4L 08.04.2009 12:07

Najchętniej te z takim kwadratowym najbardziej żółtym makaronem :P Chyba amino ;)

P.e.c.h 08.04.2009 12:12

Ja tylko amino
i tylko rosół z kury
i tylko w wyjątkowych okolicznościach, bo to wybitne gówno.:p

emsi 08.04.2009 19:14

Jako, że lubię gotować to bardzo rzadko konsumuje takie specjały ale jak już to mam dwie ulubione.

Jedna to z Vifona - Krewetkowa ostra

Druga z Knorra - Ostry Boczek :)

Pozdrawiam

maciekTSW 08.04.2009 19:40

Czasami jak nie chce się nic gotować to nie ma rady...
Vifon : Krewetkowa
Knor : Gulasznikow, diabolo pomidoro, i te plastiki zalewane ^^

wisl@k_TS 08.04.2009 19:46

Gulaszowa z Amino.... mniaaaaam :D

Bartuk1906 29.04.2009 15:09

Ja tylko Vifon Krewetka Krab i Kurczak wszystko ostre :) ];-)
a polecam także gorące kubki knora:) Gulaszowa najlepsza :)
ja jem tak 2-3 razy w miesiącu :) i niech mi ktoś nie mówi że to nie zdrowe... co jest teraz zdrowe :)??
Czy kurczak z KFC jest zdrowy czy frytki z McDonald ?? NIe :)!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl