![]() |
hmmm najbardziej smakuje mi Vifon kurczak pikantny ale dobra też jest zupka knorra chyba serowa się nazywa :D a jak nie ma w sklepie tego i tego to amino kupuje.
Tym co się pytają ironicznie czy naprawde ludzie to jedzą mówię TAK, są one dobre, tanie, szybkie, a to że są one niezdrowe to jakie jedzenie jest zdrowe ? |
ja uwielbiam Knorr`a "ser z ziołami" czy jakoś tak :D i do tego bułeczka z masełkiem i żółtym serem... mniam :D
|
Wcześniej się tego jadało duuużo - ale rządził Vifon krabowy ostry. Z rzadka pomidorowa aczkolwiek ten wytrącający się proszek pomidorowy z zupy mnie zniechęcił.
|
Vifon Wielki Królewski! :D Smaki wszystkie poza wegetarianska i pomidorową.
Na pierwszym miejscu krabowa ostra, pozniej krewetkowa ostra, pozniej lagodne kurczaki, a pozniej ostre kurczak curry... Ale dobrym xxlGO też nie pogardzę, co prawda bardzo łagodne, ale praktyczne, zwłaszcza w knajpie, gdzie barman może nie być szczesliwy z powodu takiego, że musi myć kufel po zupce chińskiej, a myje się to ciężko... A tak to wszystko w kubku i tyle ;) Knorry mi średnio podchodzą, jak już to ser w ziołach. Kiedyś czesto jadłem zupy-krem winiary, ale bez rewelacji. Tak na zakończenie- makaron z zupek MIAŻDŻY! :) |
proste ze najlepszy jest knorr:D
Diabolo pomidoro rządzi!! |
Tylko Vifon :D ale bez różnicy czy łagodna czy pikantna ;p w woju to sie tylko na zupkach żyło hehe przy takiej kuchni :D
|
Cytat:
|
Przez was musiałam przekopać wszystkie szuflady w poszukiwaniu tego cuda. I jest - jedna jedyna zupka. Jakaś podróba firmy SamSmak. Kurczak w warzywach. Zobaczymy co to to.
Edit: Pyszszne :) |
Vifon curry ostra :D najlepsza...
jak mieszkałem w internacie to dużo tego jadłem z wiadomych przyczyn...:) teraz już nie jadam:) |
Akurat teraz wpierdzielam barszczyk Knorr'a, ale i tak Vifon'y są lepsze. Mają dużo makaronu:-D
|
Według mnie Vifon kurczak curry (zajebiaszcze przyprawki:D) i Knorr diabolo pomidoro. Dobre sa także dania instant Knorra, które zalewa się wrzatkiem bezpośrednio do pojemnika np. makaron z sosem bolońskim lub gulaszowym.
|
VIFON - każda pikantna ale i łagodne są lepsze niż jakiekolwiek z innej firmy. Jak się nie lubi a co za tym idzie słabo gotuje to nie było innej opcji. Emigracja, dość wczesne usamodzielnienie czasem nie pozostawiają wyboru.
Polecam ale raz na jakiś czas. Zbyt wiele witaminy E :) |
Najchętniej te z takim kwadratowym najbardziej żółtym makaronem :P Chyba amino ;)
|
Ja tylko amino
i tylko rosół z kury i tylko w wyjątkowych okolicznościach, bo to wybitne gówno.:p |
Jako, że lubię gotować to bardzo rzadko konsumuje takie specjały ale jak już to mam dwie ulubione.
Jedna to z Vifona - Krewetkowa ostra Druga z Knorra - Ostry Boczek :) Pozdrawiam |
Czasami jak nie chce się nic gotować to nie ma rady...
Vifon : Krewetkowa Knor : Gulasznikow, diabolo pomidoro, i te plastiki zalewane ^^ |
Gulaszowa z Amino.... mniaaaaam :D
|
Ja tylko Vifon Krewetka Krab i Kurczak wszystko ostre :) ];-)
a polecam także gorące kubki knora:) Gulaszowa najlepsza :) ja jem tak 2-3 razy w miesiącu :) i niech mi ktoś nie mówi że to nie zdrowe... co jest teraz zdrowe :)?? Czy kurczak z KFC jest zdrowy czy frytki z McDonald ?? NIe :)!!! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl