Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Prima aprilis.. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5595)

klusek106 01.04.2009 14:04

zwal jak zwal :D wazne ze inaczej :D

Kamson 01.04.2009 14:09

Dałem sie nabrać na wawel na krzesełkach:shock: Tak samo jak rok temu na Gajtkowsiego. Za rok już sie nie dam... :D

kubawislak 01.04.2009 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dzwd (Post 702045)
Kolega koleżance powiedział tak:
-oo ale pięknie wyglądasz
-Dzięki ^^
-prima aprilis

Troche chamskie ale jeżeli ofiara ma poczucie humory to będzie ok.

Kurde pozdrów kolegę ja dziś cały czas tak mówiłem <haha>


Cytat:

Dałem sie nabrać na wawel na krzesełkach:shock: Tak samo jak rok temu na Gajtkowsiego. Za rok już sie nie dam... :D
kurde ja też:P, już się załamywałem, że jak to do dupy bd wyglądać;p;p;p

KoPer 01.04.2009 15:18

Uwzięli się na ten Wawel: http://www.bryla.pl/bryla/1,85301,64...ze_Wawelu.html

(rozbudowa zamku królewskiego:D)

Kamson 01.04.2009 16:56

Tego się nie spodziewałem

http://img6.imageshack.us/img6/1227/jokeap.jpg
:D

leyzer87 01.04.2009 17:37

You tube na prawdę się obraca:-)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl