![]() |
Cytat:
|
Pomysł jest naprawdę bardzo dobry , tylko czy to wszystko dojdzie do skutku zobaczymy .
|
Pomysł jest dobry :D
Ale wydaje mi sie,że klub nie wyrazi zgody.. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
gips na pewno nie, moj kumpel tez mial cos podobnego, szynę nosil pol roku...z kolanami nie ma zartow
|
Co jak co, ale o niego musimy dbać ;/
|
Cytat:
nie wiesz - taka gonitwa koni - jarzysz?????? czy nie |
i wszyscy podpiszą się na gipsie :)
|
Ciężko będzie oj ciężko nawet bardzo zobaczycie bez Brożka kto bramki będzie strzelał ?
|
Brożek na gniazdo?Widzieliście jak wczoraj Cantoro po meczu go prowadził pod rękę?Myślicie że chłopak będzie szedł po drabince na gniazdo z rozwaloną nogą...?Rozumiem jakby pauzował za kartki ale on ma POWAŻNĄ KONTUZJĘ!Powariowaliście..Oczywiście mam nadzieję że będzie kilka pozdrowień dla Brozia bo to co on zrobił dla Wisły wymaga szacunku.
|
Akurat patent na Cracovię ma Boguski.
Co do Pawła na gnieździe to opcję tą można raczej włożyć między bajki. Ale jego obecność na D3 (nawet jeśli byłby zmuszony siedzieć z racji obciążenia i być może kul) jest do zrealizowania i byłaby to fajna sprawa i dla niego jak i dla kibiców. Jeśli miałby siedzieć na loży, równie dobrze mógłby usiąść na D3. I gwoli ścisłości nie chodzi o jakąś motywację do dopingu ze względu na Pawła tylko o 3 fakty - to jego marzenie, to zasłużony człowiek dla Wisły i to chyba najlepszy moment aby zawitał na serce stadionu, w tak ciężkiej dla niego chwili. |
Dobra... tylko jak już wlezie Brozio na to gniazdo to niech nie zacznie "zawsze nad wami" bo to już by poleciało po recydywie :D
Chyba, że dostanie kare na ten miesiąc co to w gipsie będzie to... niech sobie uzyje :D |
heh , pomysł na zaproszenie Pawła, choćby na chwile na D3 - świetny i pisze to bez żadnej ironii.
Natomiast co do samego meczu, to oczywiście pomijając to że i tak jesteśmy piłkarsko od nich o klasę lepsi , to niestety jest to dla żydów najlepszy moment by w końcu nas ograć(to juz chyba 14 ,albo 15 lat - akurat miałem ta nieprzyjemność to na żywo widzieć) - ja licze po pierwsze że nawet bez Brożka , nie będziemy jak stado owiec bez przewodnika(a tak to niestety wyglądało w 2 połowie meczu z Bełchatowem) i też na to że nasi oponenci z jedynej właściwej strony Błoń, jak to mają w zwyczaju, zwyczajnie się posrają. Gdzie nie ukrywam, że boję się tego meczu jak cholera. Byłbym tez za tym by role Brożka wziął na siebie Ćwielong.On jest w cugu i tylko bramki mu brakuje a to będzie świetna okazja by się w końcu przełamać. |
Wyobrażacie sobie jaki by był doping dyby Brożek wszedł chociaż na chwile na gniazdo ?:D miazgaaa!
|
Cytat:
|
hura, hura, Brozek bedzie kierowal dopingiem :evil:
doping miazga powinien byc bez Brozka. a on moze ew. wejsc sobie na chwile na gnizado, cos krzyknac i nara. od kierowania dopingiem sa odpowiednie osoby u nas. poza tym nie ten dzial i nie ten temat na takie rozkminki. co do meczu to mam nadzieje, ze wygramy. nawet 1-0 biore w ciemno. zwlaszcza, ze zostalismy bez napastnikow. |
Moim skromnym zdaniem ten pomysł z Broziem jest dobry ale nie w tym momencie, z kilku powodów:
- raczej teraz Brozek nie bedzie miał ochoty ani humoru do tego, w momencie gdy może pauzować być może nawet do końca roku - wyobrazacie sobie Brożka spiewającego z kibicami "zawsze nad wami" i poźniej ataki na niego ze strony Fucktu i innych PS-ów, że sieje antysemityzm?? - przy naszym aktualnym pechu do kontuzji jeszcze spadnie z gniazda i sie połamie:-) a tak na poważnie to by raczej nawet nie byłby wstanie tam wejść kontuzjowanym Pomysł dobry ale trzeba go odłożyć w czasie... |
Cytat:
swoją drogą proponuję zakończyć już temat Pawła w gnieździe, jeżeli ktoś coś ma z tym zrobić to zapewne info już do niego dotarło, nie potrzeba miliona opinii :P |
Tak dla sprostowania, bilety dziś w Wiślackim Świecie i w kasie sektora C od 17:00 ??
|
Cytat:
http://wisla.krakow.pl/art.php?news_id=5411 |
Jako ze gramy mecz derbowy z klubem "szemranego "pochodzenia ,obowiazkowo nalezy odspiewac hymn Polski.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Tak dla przypomnienia jak zwykle tematy derbowe są ściśle moderowane i wszelkie SZEMRANE posty będą usuwane a autorzy będą mogli sobie odpocząć
|
Moja cora w niedziele konczy roczek !
|
Bardzo ciężki mecz.
Pejsy grają bardzo dobrze w tym roku, są na fali po wygranej z Lechią. Cięzka sprawa bez napadziora. W tamtym sezonei czaem strzelił Zienczuk, w tym sezonie tylko Brozio potrafił uderzyć. Skandalem jest to, że taki klub jakWISŁA ma jednego napastnika! Jednego gościa, który potrafi strzelać bramki. MAciek musi coś wymysleć, chłopaki muszą zagrać na 120%!! Do boju WISEŁKA!!!! |
Cytat:
A co do meczu, to fakt bedzie ciężko, ale derby jak dobrze wiemy rządzą sie innymi prawami a o motywacje zawodników na ten mecz to sie nie boje. EDIT: 1q2 skoro uwzględniasz sparingi to uwzględniaj do końca, Ćwielong trafił chyba 3 razy w sparingach. Jak dla mnie Ćwielong własnie powinien zagrac od początku jako napastnik, widac ze chłopak sie stara i ciągnie gre do przodu. |
Ano napastników naszych to można by do księgi guinessa wpisać.Stan na dziś(zdrowi):
-Niedzielan - 1.5 roku w Wiśle - 1 bramka -Ćwielong - - 0 goli -Beto - 8 sparingów, 3 mecze z ławy - 0 goli. I to by było na tyle.Jedynie Boguski co akurat napastnikiem raczej nie jest coś tam strzelał, ale to co na dziś prezentuje, grą nazwać raczej nie można. Takiego bramkostrzelnego ataku to nie ma chyba żaden klub z 1 ligi. |
Niedzielan w najblizszy weekend, w 90 minut moze sobie zalatwic swoja przyszlosc w Wisle. Uwielbienie trybun i miejsce w pierwszej druzynie.
Wystarczy, ze trafi 2-3 razy do bramki cabajowej. Ja maksymalnie wierze w tego chlopaka, i w to, ze przelamanie nastapi w meczu z TAMTYMI. Ten gosc wie jak strzelac bramki. Moga byc brzydkie, wepchniete nosem, kutasem, kolanem. Ale musza wpasc. Dajesz Andrzej! Dla obydwu Zos! ; ) |
Ja tez liczę że któryś z dwójki Niedzielan,Ćwielong, najlepiej obaj;), coś ustrzelą - Byle tylko Skorża darował sobie kombinacje z Łobo czy też Beto.Skład taki jak był z Bełchatowem + Niedzielan i nie powinno być źle.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl