Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Ich liebe Rudi Hess. - Adolf H. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5417)

puszek06 18.02.2009 20:21

udawadnianio (już w czasie wojny) że babka tak jak napisał moj szanowany przedmóca była kochanką (jako sprzątaczka) zyda jakiekoś - nazwisko chyba Shillber czy coś tam - nie chce mi szukać w ksiązce teraz wybaczcie ..jako zyd w 1/4 nie mógłby adolfk służyc w swym wermachcie(choć wielu takich sie tak uchowało i przeżyło wojne ) najwyższy ćwierć zyd to chyba doszedł nawet do genereła z jakimś poł zydem - niewiaddomo czy był po prostu dobry czy że go kryto. Co do pedałswta Adolfa - art. zapewne mówiąc fachowo "z dupy" jednak gejów w Nsdap było niemało (W S.A. sławny Rohm zajebany w nocy d noży) i najwyżsi dygnitarze przymykali oczy czasem na igraszki swych podwładnych, aczkolwiek baraszkujący panowie liczyli się z kulą plutonu w razie wykrycia...Co do samego Hessa to postać ciekawa i mam nadzieje ze jego slwany lot ujrzy nieco światła aczkolwiek angole czegoś tam się boją i mordy trzymaja na kłodke. Szkoda tylko że rynek zaśmiecony jest "sensacyjnymi" książkami o tematyce tejmnic 2 wś gdzie roi się od błędów,bzdur i mogą nieco wypaczyć postrzeganie wielu spraw związanych z tym ciekawym okresem

vote-for-mikey 18.02.2009 20:32

kolego puszek, Żyd duża literą, i... czym różni się 1/4 Żyda od ćwierć Żyda? :D

puszek06 18.02.2009 20:57

sorka - niedbalstwa wiecznego zapomniałem o poprawnej formie:) - niczym obecnie się nei różniło ale w 3 Reszy oj miało to wielkie znacznie - całe powstawały katalogi kto może być lekarzem,urzędnikiem,żołnierzem - np SS w pierwszym okresie musiało udowdnić że od chyba XVIII wieku nie było Zyda w rodzinie a ustawy norymberskie (1935)określały że Zydem jest ten którego co najmniej trzej przedstawiciele trzeciego pokolenia byli Zydami (pełen Zyd) potem to się dzieliło i były zakazy co można robić a co nie .. 1/2 Zydzi i 1/4 Zydzi byli w Wermachcie w liczbie co najmniej 100tys(w SS także) i ich zagładą miało się zając tuż po wojnie - do tego na szczęscie niegdy nie doszło

ŁDB 18.02.2009 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 676616)
Istnieje teoria ze babka adolfa bzyknela sie z pewnym zydem i tak powstal ojciec adolfa wiec gdyby byla to prawda to adolf byl w 1/4 zydem.

Jakos wieczorem poszukam zrodel bo kiedys na takowe sie natknalem.

Wspomina o tym dość szeroko np. Ron Rosenbaum w swojej książce "Wyjaśnianie Hitlera", żeby nie było, że sobie Żyd sam wymyślił to z tego co pamiętam powoływał się na innego autora ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl