Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Weźcie się do roboty (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=527)

kaelowiec 07.07.2008 17:31

ciekawy artykul o gainerach , w prostych słowach obalenie kilku mitów:

http://www.mocnyblog.pl/2008/07/06/gainery-po-co/

dajcie linka znajomym jak sie wahają nad kupnem tego typu odzywek

Piotrek1991 08.07.2008 12:23

Mam pytanie co do dawkowania suplementów różnych. Jeśli
- biegam 4 razy w tygodniu
- ćwiczę kick boxing 3 razy w tygodniu
- ćwiczę na siłowni 3 razy w tygodniu
To które dni mam uznać za dni treningowe?

K_2 08.07.2008 13:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotrek1991 (Post 563929)
Mam pytanie co do dawkowania suplementów różnych. Jeśli
- biegam 4 razy w tygodniu
- ćwiczę kick boxing 3 razy w tygodniu
- ćwiczę na siłowni 3 razy w tygodniu
To które dni mam uznać za dni treningowe?

Starcza ci sil ? :lol: Bo w sumie masz trening caly tydzien
JA chcialem zapytac jeszcze o te odzywki. Mam okolo 1.90 cm ,waze 90 kg ,wiec waga mogla by byc troche wieksza , zatem chcialem zapyatc o te odzywki na mase. Jaki to ma wplyw na organizm i kiedy daje efekty , nieraz widze takich nalanych gosci i zawsze sie zastanawiam czy to od tego typu odzywek czy od jakis sterydow ,bo juz nawet na gebie policzki im rosna :-D

Pavay 09.07.2008 16:40

Promocja kreatyny Olimpu w sklepie przy ulicy Długiej (bliżej SK) 150 tabl = 23 zł. Polecam bo kumpel to prowadzi:D

Lukasyno 09.07.2008 19:49

Jaka ta kretka? mono czy jabłczan?:>

Pavay 09.07.2008 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasyno (Post 564774)
Jaka ta kretka? mono czy jabłczan?:>

oczywiście, że mono:> 1200 mg w 1 kapsułce!

kaelowiec 10.07.2008 21:07

lepiej sie opłaca to:

http://mocnysklep.pl/76,creatine-300-kapsulek.html

polecam bo 'kumpel' prowadzi
;-)

Pavay 10.07.2008 22:29

W kreatynie ActivLab'a masz na 1 kaps 1000mg mono a w 1 kaps. Olimpu 1250mg. I łykasz po 4 tabl na dzień, a nie (jeśli robisz nasycenie, bo jak nie to 5/dzień) do 20 kaps. dziennie przez okres 5 dni w dawkach podzielonych najlepiej po 5 kaps. przed śniadaniem, przed i po treningu, przed snem. Więc co się bardziej opłaca ;)


Devan 12.07.2008 23:25

Czy jeśli robię codziennie pompki jeżdżę na rowerze i robię ABS II to jeśli będę pil alkohol to może mi to jakoś wpłynąć na ten domowy trening

WILU TS 12.07.2008 23:47

prawda jest NIESTETY taka że alkohol wpływa na wszystko na to również,oczywiscie wszystko zalezy od ilości,stopnia spożywania i samego organizmu,nie mniej jednak wiem po sobie że alkohol nawet w najmniejszych dawkach potrafi zniweczyć wszystkie wysiłki na siłowni czy też w treningu domowym,jak juz podkreslilem wszystko zalezy od organizmu,wszak każdy ma inny i inaczej odporny :)

GonzoNS 12.07.2008 23:54

Witam, powiedzcie mi jak łączyć HMB z Kreatyną, tzn ile czegos jesc i w jakich porach dnia?

pozdrawiam

mb_1906 12.07.2008 23:54

Jesli masz problem z nadwaga to nie powinienes pic piwa,jesli jestes szczuply to piwo nie bedzie Ci przeszkadzało. Mocniejszych alkoholi unikaj.

kaelowiec 13.07.2008 08:42

gonzo rano na czczo 5g kreatyny i 1 g hmb

po treningu 5 g kreatyny i 1g hmb

przed snem 1g hmb



pavay wg ciebie olimpu nie trzeba robic nasycenia , a activlabu to już trzeba ?

brawo :)))

w obu jest monohydrat i w obu nie trzeba

tak a propo nasycenia:

http://www.mocnyblog.pl/2007/10/25/k...aniem-czy-bez/

Pavay 13.07.2008 09:55

Faza ładowania kreatyny nie jest konieczna! Istnieje spór pomiędzy zwolennikami a przeciwnikami f. nasycenia i jeszcze nie stwierdzono którzy mają rację. Ja należę do przeciwników:-P
Według mnie podawanie mniejszych ilości kreatyny znacznie wydłuża jej pozytywne działanie.Jeśli bierzesz duże dawki kreatyny po pełnym nasyceniu swoich mięśni, nadmiar kreatyny dosłownie spłukiwany jest w toalecie(optymalna przyswajalność 5 - 10g. Kreatyna przyjmowana w nadmiarze może niepotrzebnie obciążać nerki i wątrobę i ...... portfel:-)

GonzoNS 13.07.2008 11:22

Pavay skoro twierdzisz że faza nasycenia(której też chciałbym uniknąć) nie ma sensu to mógłbyśmi rozpisać jak najlepiej to zażywać?

Pavay 13.07.2008 11:57

Wg zaleceń producenta (kretka Olimp) 4 kaps./dzień po treningu lub o podobnej porze w dni nietreningowe.
Jednak ja biorę nieco inaczej. W dni treningowe rano, na czczo 3 kaps. oraz 3 po treningu ( 6 kaps. co daje 7,5 g na dzień), natomiast w dni odpoczynku łykam zgodnie z "przepisem" 4, niezapominając o dodatku w postaci glukozy. Ale każdy ma swój przepis na sukces:-)

gianbuffon 13.07.2008 18:19

jaki jest najlepszy sposob na zrzucenie oponki? gdzies czytalem, ze biegac rano, na czto, a ktos mi mowil, ze jemu mowil lekarz :-p , ze nie mozna biegac rano, bo organizm jeszcze w pelni nie pracuje. zglupiec mozna. prosze o jakies porady jak szybko i skutecznie zrzucic troche tluszcyku:)

tommiyacht 13.07.2008 18:31

stwierdzenie ze alkohol tuczy jest pojeciem wzglednym. Owszem jest to prawda, ale zalezy od sytuacji. Gdy na ten przyklad organizm potrzerebuje budulca na energie i walniemy browca to on go przyswoji tyle ile potrzebuje, reszte mozemy spalic ruchem a jak nie to sie odlozy. i w tej sytuacji nie ma znaczenia czy wypijemy browca czy kontener selera o rownej liczbie kalorii. Natomiast gdy jemy schaboszczaka i jego popijemy browcem to juz inna bajka. tu alkohol jest wybitnie nie wskazany jak i w polączeniu z innymi pokarmami (bialka cukry). Dzieje sie tak dlatego bo pierwsze co organizm bierze na tapete do spalania to wlasnie alkohol. jesli sie nasyci energią pochodzącą z jego rozkladu, reszte odkłada i robi sie opona. Dlatego jesli juz alkohol, to nie łączyć z niczym innym.

kaelowiec 15.07.2008 16:07

co co kreatyny to pisalem na blogu o fazie nasycenia , wystarczy przeczytac :

http://www.mocnyblog.pl/2007/10/25/k...aniem-czy-bez/

dlatego polecam jesc 10 gram dziennie w dawkach podzielonych bez zadnego ladowanie tak sie zreszta sklada ze w wywiadzie darek karpinski (mam nadzieje ze wieecie kto to) wlasnie pisze jak to jesc czytajcie


aha no i :

UWAGA DARMOWE SUPLE

Kilka puszek aminokwasów do rozdania

Zapraszam do lektury wywiadu z Mistrzem Europy w Kulturystyce Darkiem Karpińskim. Jest też konkurs , po odpowiedzi na 3 proste pytania można wygrać fajny zestaw gadżetów w tym puszke aminokwasów serwatkowych

szczegóły:

http://www.mocnyblog.pl/2008/07/15/w...zem-i-konkurs/

mb_1906 19.07.2008 23:30

Gdzie w okolicach Olszy można się zapisać na Kick boxing albo Muay Thai?

Devan 20.07.2008 09:59

Cytat:

Gdzie w okolicach Olszy można się zapisać na Kick boxing albo Muay Thai?
Ja mieszkam w okolicach Olszy i od września zapisuje się na Muay Thai do Raczadamu

Piotrek1991 20.07.2008 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devil_ (Post 570556)
Ja mam pytanie czy macie ułożone plany czy jak już jest plan to pomaga i są lepsze efekty?

Mam plan, chce zawładnąć światem... Efekty mizerne póki co, ale się rozkręcam.

A tak na serio to plan treningów jest dobrą rzeczą i, przynajmniej na początku, powinno się używać planu do treningów. Nie liczę oczywiście pierwszych 2 tygodni siłowni (jak ja zaczynałem, to przez tydzień, może półtora, chodziłem na siłownię 4 razy w tygodniu i próbowałem zrobić jak najwięcej ćwiczeń i dowiedzieć się od "starych bywalców" co jest dobre na początek, na co są poszczególne ćwiczenia, jak je wykonywać)
A tak to efekty... Zależy, co chcesz osiągnąć i w jakim czasie. Jednak uprzedzam, że jeżeli chcesz pochwalić się jeszcze w tym roku na plaży wyrzeźbioną klatą to się przeliczysz ;]

kaelowiec 21.07.2008 12:22

jeszcze kilka dni na głosowanie

http://img229.imageshack.us/img229/6...yamino2jx3.jpg

aminokwasy czekają

kaelowiec 25.07.2008 14:24

ostatnie godziny głosowania !
tylko do 23:59 dzisiaj możesz oddać swoje głosy w konkursie i wygrać puszke aminokwasów i gadżety !
szczegoły na :
www.mocnyblog.pl

drevno 25.07.2008 17:54

Aminokwasy.....xD ........szkoda ze nie odrazu Koks xD

Piotrek1991 25.07.2008 21:09

Jakie ćwiczenia na brzuch polecacie? Niestety od nadmiaru pewnego płynu mam "birceps" i chciałbym się go pozbyć, możliwie mało obciążając dostatecznie już przeciążony kręgosłup ;]

adam09 25.07.2008 21:27

a ja mam pytanie co do rozwijania mięśni poprzez...basen

jaki styl pływania ma największy wpływ na rozrost mięśni klatki piersiowej? Crowl, żabka a może coś jeszcze innego ? Może delfin( ale tym niestety nie umiem pływać :( ) ?

Bojar 25.07.2008 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotrek1991 (Post 574049)
Jakie ćwiczenia na brzuch polecacie? Niestety od nadmiaru pewnego płynu mam "birceps" i chciałbym się go pozbyć, możliwie mało obciążając dostatecznie już przeciążony kręgosłup ;]

Na brzuch ponoć najlepszy (lepszy od a6w) jest ABS II ( http://www.sfd.pl/Legendarny_ABS_II-t180570.html ), sam nie robię, ale mnóstwo osób jest zadowolonych z efektów takiego treningu.

Kamil1906tsw 26.07.2008 09:39

Witam wszystkich mam prośbę aby ktoś kumaty zrobił mi rozpiskę na ćwiczenia na masę :-D do wagi 71kg i wzrostu 183cm...

TSW Fanatyk 26.07.2008 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil1906tsw (Post 574228)
Witam wszystkich mam prośbę aby ktoś kumaty zrobił mi rozpiskę na ćwiczenia na masę :-D do wagi 71kg i wzrostu 183cm...

na sfd.pl masz od przysłowiowego ch**a planów treningowych...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl