![]() |
ciekawy artykul o gainerach , w prostych słowach obalenie kilku mitów:
http://www.mocnyblog.pl/2008/07/06/gainery-po-co/ dajcie linka znajomym jak sie wahają nad kupnem tego typu odzywek |
Mam pytanie co do dawkowania suplementów różnych. Jeśli
- biegam 4 razy w tygodniu - ćwiczę kick boxing 3 razy w tygodniu - ćwiczę na siłowni 3 razy w tygodniu To które dni mam uznać za dni treningowe? |
Cytat:
JA chcialem zapytac jeszcze o te odzywki. Mam okolo 1.90 cm ,waze 90 kg ,wiec waga mogla by byc troche wieksza , zatem chcialem zapyatc o te odzywki na mase. Jaki to ma wplyw na organizm i kiedy daje efekty , nieraz widze takich nalanych gosci i zawsze sie zastanawiam czy to od tego typu odzywek czy od jakis sterydow ,bo juz nawet na gebie policzki im rosna :-D |
Promocja kreatyny Olimpu w sklepie przy ulicy Długiej (bliżej SK) 150 tabl = 23 zł. Polecam bo kumpel to prowadzi:D
|
Jaka ta kretka? mono czy jabłczan?:>
|
Cytat:
|
lepiej sie opłaca to:
http://mocnysklep.pl/76,creatine-300-kapsulek.html polecam bo 'kumpel' prowadzi ;-) |
W kreatynie ActivLab'a masz na 1 kaps 1000mg mono a w 1 kaps. Olimpu 1250mg. I łykasz po 4 tabl na dzień, a nie (jeśli robisz nasycenie, bo jak nie to 5/dzień) do 20 kaps. dziennie przez okres 5 dni w dawkach podzielonych najlepiej po 5 kaps. przed śniadaniem, przed i po treningu, przed snem. Więc co się bardziej opłaca ;)
|
Czy jeśli robię codziennie pompki jeżdżę na rowerze i robię ABS II to jeśli będę pil alkohol to może mi to jakoś wpłynąć na ten domowy trening
|
prawda jest NIESTETY taka że alkohol wpływa na wszystko na to również,oczywiscie wszystko zalezy od ilości,stopnia spożywania i samego organizmu,nie mniej jednak wiem po sobie że alkohol nawet w najmniejszych dawkach potrafi zniweczyć wszystkie wysiłki na siłowni czy też w treningu domowym,jak juz podkreslilem wszystko zalezy od organizmu,wszak każdy ma inny i inaczej odporny :)
|
Witam, powiedzcie mi jak łączyć HMB z Kreatyną, tzn ile czegos jesc i w jakich porach dnia?
pozdrawiam |
Jesli masz problem z nadwaga to nie powinienes pic piwa,jesli jestes szczuply to piwo nie bedzie Ci przeszkadzało. Mocniejszych alkoholi unikaj.
|
gonzo rano na czczo 5g kreatyny i 1 g hmb
po treningu 5 g kreatyny i 1g hmb przed snem 1g hmb pavay wg ciebie olimpu nie trzeba robic nasycenia , a activlabu to już trzeba ? brawo :))) w obu jest monohydrat i w obu nie trzeba tak a propo nasycenia: http://www.mocnyblog.pl/2007/10/25/k...aniem-czy-bez/ |
Faza ładowania kreatyny nie jest konieczna! Istnieje spór pomiędzy zwolennikami a przeciwnikami f. nasycenia i jeszcze nie stwierdzono którzy mają rację. Ja należę do przeciwników:-P
Według mnie podawanie mniejszych ilości kreatyny znacznie wydłuża jej pozytywne działanie.Jeśli bierzesz duże dawki kreatyny po pełnym nasyceniu swoich mięśni, nadmiar kreatyny dosłownie spłukiwany jest w toalecie(optymalna przyswajalność 5 - 10g. Kreatyna przyjmowana w nadmiarze może niepotrzebnie obciążać nerki i wątrobę i ...... portfel:-) |
Pavay skoro twierdzisz że faza nasycenia(której też chciałbym uniknąć) nie ma sensu to mógłbyśmi rozpisać jak najlepiej to zażywać?
|
Wg zaleceń producenta (kretka Olimp) 4 kaps./dzień po treningu lub o podobnej porze w dni nietreningowe.
Jednak ja biorę nieco inaczej. W dni treningowe rano, na czczo 3 kaps. oraz 3 po treningu ( 6 kaps. co daje 7,5 g na dzień), natomiast w dni odpoczynku łykam zgodnie z "przepisem" 4, niezapominając o dodatku w postaci glukozy. Ale każdy ma swój przepis na sukces:-) |
jaki jest najlepszy sposob na zrzucenie oponki? gdzies czytalem, ze biegac rano, na czto, a ktos mi mowil, ze jemu mowil lekarz :-p , ze nie mozna biegac rano, bo organizm jeszcze w pelni nie pracuje. zglupiec mozna. prosze o jakies porady jak szybko i skutecznie zrzucic troche tluszcyku:)
|
stwierdzenie ze alkohol tuczy jest pojeciem wzglednym. Owszem jest to prawda, ale zalezy od sytuacji. Gdy na ten przyklad organizm potrzerebuje budulca na energie i walniemy browca to on go przyswoji tyle ile potrzebuje, reszte mozemy spalic ruchem a jak nie to sie odlozy. i w tej sytuacji nie ma znaczenia czy wypijemy browca czy kontener selera o rownej liczbie kalorii. Natomiast gdy jemy schaboszczaka i jego popijemy browcem to juz inna bajka. tu alkohol jest wybitnie nie wskazany jak i w polączeniu z innymi pokarmami (bialka cukry). Dzieje sie tak dlatego bo pierwsze co organizm bierze na tapete do spalania to wlasnie alkohol. jesli sie nasyci energią pochodzącą z jego rozkladu, reszte odkłada i robi sie opona. Dlatego jesli juz alkohol, to nie łączyć z niczym innym.
|
co co kreatyny to pisalem na blogu o fazie nasycenia , wystarczy przeczytac :
http://www.mocnyblog.pl/2007/10/25/k...aniem-czy-bez/ dlatego polecam jesc 10 gram dziennie w dawkach podzielonych bez zadnego ladowanie tak sie zreszta sklada ze w wywiadzie darek karpinski (mam nadzieje ze wieecie kto to) wlasnie pisze jak to jesc czytajcie aha no i : UWAGA DARMOWE SUPLE Kilka puszek aminokwasów do rozdania Zapraszam do lektury wywiadu z Mistrzem Europy w Kulturystyce Darkiem Karpińskim. Jest też konkurs , po odpowiedzi na 3 proste pytania można wygrać fajny zestaw gadżetów w tym puszke aminokwasów serwatkowych szczegóły: http://www.mocnyblog.pl/2008/07/15/w...zem-i-konkurs/ |
Gdzie w okolicach Olszy można się zapisać na Kick boxing albo Muay Thai?
|
Cytat:
|
Cytat:
A tak na serio to plan treningów jest dobrą rzeczą i, przynajmniej na początku, powinno się używać planu do treningów. Nie liczę oczywiście pierwszych 2 tygodni siłowni (jak ja zaczynałem, to przez tydzień, może półtora, chodziłem na siłownię 4 razy w tygodniu i próbowałem zrobić jak najwięcej ćwiczeń i dowiedzieć się od "starych bywalców" co jest dobre na początek, na co są poszczególne ćwiczenia, jak je wykonywać) A tak to efekty... Zależy, co chcesz osiągnąć i w jakim czasie. Jednak uprzedzam, że jeżeli chcesz pochwalić się jeszcze w tym roku na plaży wyrzeźbioną klatą to się przeliczysz ;] |
jeszcze kilka dni na głosowanie
http://img229.imageshack.us/img229/6...yamino2jx3.jpg aminokwasy czekają |
ostatnie godziny głosowania !
tylko do 23:59 dzisiaj możesz oddać swoje głosy w konkursie i wygrać puszke aminokwasów i gadżety ! szczegoły na : www.mocnyblog.pl |
Aminokwasy.....xD ........szkoda ze nie odrazu Koks xD
|
Jakie ćwiczenia na brzuch polecacie? Niestety od nadmiaru pewnego płynu mam "birceps" i chciałbym się go pozbyć, możliwie mało obciążając dostatecznie już przeciążony kręgosłup ;]
|
a ja mam pytanie co do rozwijania mięśni poprzez...basen
jaki styl pływania ma największy wpływ na rozrost mięśni klatki piersiowej? Crowl, żabka a może coś jeszcze innego ? Może delfin( ale tym niestety nie umiem pływać :( ) ? |
Cytat:
|
Witam wszystkich mam prośbę aby ktoś kumaty zrobił mi rozpiskę na ćwiczenia na masę :-D do wagi 71kg i wzrostu 183cm...
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl