![]() |
fajne ta giera tylko szkoda ze dlugo trzeba czekac na rozgrywanie meczów :) w Fifie 09 mozna samemu grac :)
|
jakby ktoś miał chęc zagrac spara to ja mogę zagrac... jak coś to pisac na priv.
|
chciałem wysłac wyzwanie ninjowni squad ale tej druzyny nie ma w lidze, a przynajmniej ta wyszukiwarka mi nie znajduje
i fajnie moja druzyna po 17 kolejkach ma 9 pkt.... marne szanse na utrzymanie, no ja rozumiem że wsadzic do jakiegos wolnego klubu, ale bez jaj. jakieś szanse mogli by dac no i zgadzijcie kogo mam w lidze:D Cracovie II |
Cytat:
Wyslij mi wyzwanie, chetnie zagram pierwszy mecz |
Zimka właśnie założyłem drużyne ''Mazovia Minsk Maz''
I pytanie , czy jeśli znajde jeszcze jedna chetna osobe do ligi to dopiszesz nas? Chciałbym spróbować:) |
Nitrox wyślij wyzwanie bo nie mogę Ciebie znaleźć
|
Cytat:
|
Przyjąłem ale co dalej? Zaczyna mnie to lekko irytować
Edit: dziś o 17 |
Cytat:
Wejdz w dom, nastepnie przegladaj i w wiadomościach po prawej stronie masz napisane kiedy gramy mecz :D Nie ma to jak dobry termin |
Pytanie do bardziej obytych w tej grze: Czy sparingi są rozgrywane na takiej zasadzie jak w słynnym hattricku ?
|
Pytanie do bardziej doswiadczonych
, jest sens u mnie trzymac kolesia o wartosci 500 k? budowac wokół niego drużyne czy go sprzedac i zamiast niego kupic kilku porzadnych(jak na 9 lige) graczy? |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Trzeba byc zalogowanym zeby mecz rozegrac ?? Jak wyglada rozgrywanie meczów ?? ??
Kto bedzzie prowadził Nasza Tabele ?? ?? nie lepiej utworzyc lige ?? ?? Dlaczego niewidac wszystki druzyn ?? ?? Rozumiem ze wyzwania do Naszej ligi wysyłamy, po nowym roku tak ?? ?? |
Cytat:
|
Cytat:
Tak znajdzie się dla Was miejsce zmienie wtedy terminarz:D ale musi byc 12 zespołów:P Cytat:
|
Jest jeszcze jakas jedna druzyna chetna na lige?
|
ja moge zagrać w lidze drużyna Fc Schabek
|
zimka jak możesz to dopisz mnie i schabka
|
Cytat:
Zajmę się wami wieczorkiem:) |
Długo trzeba czekać na weryfikacje?
Dzisiaj koło 15 zarejestrowałem się |
Cytat:
|
Andri99-Wolni Kłaj
|
jak ktos z grajacych ma PREMIUM to zapraszam do pucharu zjednoczonego :)
|
Gra ktoś spara?
Jeśli tak to prosze o pw |
Nie mogę jakoś zmienić loga klubu ani koszulek , ktoś wie dlaczego?
|
rSt Wisła Kraków - 4.51 jak ktoś chce spara zagrac
|
ByQ zaprosilem Cie
|
Moja drużyna to jednak Mazovia Mińsk Maz
|
Nowy terminarz ustalony gramy od przyszłej środy:):D
|
Nadal większosc zespołów nie moge znalezc, zróbcie tak jak ja zrobiłem ze radą ja_ka_ :
Kliknij na ikonę KLUB potem MÓJ KLUB u góry jest taki ołówek tam trzeba kliknąć że niby zmieniasz nazwę swojej drużyny. Wpisz ta samą i będzie sie pokazywała. Ja tak zrobiłem i jest ok. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl