Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Goal United (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5206)

qazwsx123 29.12.2008 20:40

fajne ta giera tylko szkoda ze dlugo trzeba czekac na rozgrywanie meczów :) w Fifie 09 mozna samemu grac :)

konrad1991tsw 29.12.2008 22:46

jakby ktoś miał chęc zagrac spara to ja mogę zagrac... jak coś to pisac na priv.

<Crasch> 30.12.2008 14:17

chciałem wysłac wyzwanie ninjowni squad ale tej druzyny nie ma w lidze, a przynajmniej ta wyszukiwarka mi nie znajduje
i fajnie moja druzyna po 17 kolejkach ma 9 pkt.... marne szanse na utrzymanie, no ja rozumiem że wsadzic do jakiegos wolnego klubu, ale bez jaj. jakieś szanse mogli by dac
no i zgadzijcie kogo mam w lidze:D Cracovie II

Nitrox 30.12.2008 14:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 649569)
chciałem wysłac wyzwanie ninjowni squad ale tej druzyny nie ma w lidze, a przynajmniej ta wyszukiwarka mi nie znajduje
i fajnie moja druzyna po 17 kolejkach ma 9 pkt.... marne szanse na utrzymanie, no ja rozumiem że wsadzic do jakiegos wolnego klubu, ale bez jaj. jakieś szanse mogli by dac
no i zgadzijcie kogo mam w lidze:D Cracovie II



Wyslij mi wyzwanie, chetnie zagram pierwszy mecz

Blacha92 30.12.2008 14:30

Zimka właśnie założyłem drużyne ''Mazovia Minsk Maz''
I pytanie , czy jeśli znajde jeszcze jedna chetna osobe do ligi to dopiszesz nas?
Chciałbym spróbować:)

ja_ka_ 30.12.2008 14:46

Nitrox wyślij wyzwanie bo nie mogę Ciebie znaleźć

Nitrox 30.12.2008 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 649586)
Nitrox wyślij wyzwanie bo nie mogę Ciebie znaleźć

Poszło ....

ja_ka_ 30.12.2008 14:50

Przyjąłem ale co dalej? Zaczyna mnie to lekko irytować

Edit: dziś o 17

Nitrox 30.12.2008 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 649590)
Przyjąłem ale co dalej? Zaczyna mnie to lekko irytować


Wejdz w dom, nastepnie przegladaj i w wiadomościach po prawej stronie masz napisane kiedy gramy mecz :D Nie ma to jak dobry termin

konrad1991tsw 30.12.2008 14:59

Pytanie do bardziej obytych w tej grze: Czy sparingi są rozgrywane na takiej zasadzie jak w słynnym hattricku ?

<Crasch> 30.12.2008 15:12

Pytanie do bardziej doswiadczonych
, jest sens u mnie trzymac kolesia o wartosci 500 k? budowac wokół niego drużyne czy go sprzedac i zamiast niego kupic kilku porzadnych(jak na 9 lige) graczy?

zimka 30.12.2008 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad1991tsw (Post 649592)
Pytanie do bardziej obytych w tej grze: Czy sparingi są rozgrywane na takiej zasadzie jak w słynnym hattricku ?

A jak są rozgrywane w słynnym hattricku??:P

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 649595)
Pytanie do bardziej doswiadczonych
, jest sens u mnie trzymac kolesia o wartosci 500 k? budowac wokół niego drużyne czy go sprzedac i zamiast niego kupic kilku porzadnych(jak na 9 lige) graczy?

Moim zdaniem zawsze sie chłopak przyda. Z biegiem czasu bedziesz kuował podobnych graczy na 9 lige zeby poźniej tylko udoskanalać personel oraz stadion:)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 649597)
Trzeba byc zalogowanym zeby mecz rozegrac ?? Jak wyglada rozgrywanie meczów ?? ??

Jeśli mecz jest zaplanowany nie musisz byc w tym czasie na komputerze. O wszystkim podczas meczu decyduje trener i asystent. Ty ustalasz tylko 1 jedenastkę i rezerwowych na mecz

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 649597)
Kto bedzzie prowadził Nasza Tabele ?? ?? nie lepiej utworzyc lige ?? ??

Ja bede prowadził tabele. Nie da się utworzyc ligi tzn. da ale każdy musi wykupic wirtualne pieniądze zeby się zapisać. Spraing niczym się nie różni od normaslnego ligowego meczu więc nie widze potrzeby zakłądania normalnej ligii.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 649597)
Dlaczego niewidac wszystki druzyn ?? ?? Rozumiem ze wyzwania do Naszej ligi wysyłamy, po nowym roku tak ?? ??

Nie mam pojęcia może dlatego ze jest końcówka sezonu albo nie wszyscy maja potwierdzenie rejestracji. Tak wyzwania rzucamy po nowym roku.

Nitrox 30.12.2008 15:14

Trzeba byc zalogowanym zeby mecz rozegrac ?? Jak wyglada rozgrywanie meczów ?? ??



Kto bedzzie prowadził Nasza Tabele ?? ?? nie lepiej utworzyc lige ?? ??


Dlaczego niewidac wszystki druzyn ?? ?? Rozumiem ze wyzwania do Naszej ligi wysyłamy, po nowym roku tak ?? ??

Blacha92 30.12.2008 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 649578)
Zimka właśnie założyłem drużyne ''MinskMaz''
I pytanie , czy jeśli znajde jeszcze jedna chetna osobe do ligi to dopiszesz nas?
Chciałbym spróbować:)

Podbijam........

zimka 30.12.2008 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 649578)
Zimka właśnie założyłem drużyne ''MinskMaz''
I pytanie , czy jeśli znajde jeszcze jedna chetna osobe do ligi to dopiszesz nas?
Chciałbym spróbować:)


Tak znajdzie się dla Was miejsce zmienie wtedy terminarz:D ale musi byc 12 zespołów:P

Cytat:

Kluby bez nazwy!

Category: Info systemowe

Podczas zakładania nowych klubów lub gdy manager zmieniał nazwę z powodu błędu nazwa znikała. Wszystkie kluby bez nazwy, mogą zmienić nazwę bez dodatkowych opłat. Po 10 dniach system sam wygeneruje nazwy dla klubów k, które jej nie posiadają.
Oto odpowiedź na nurtujące Was pytanie:)

Blacha92 30.12.2008 15:48

Jest jeszcze jakas jedna druzyna chetna na lige?

Schabek 30.12.2008 16:24

ja moge zagrać w lidze drużyna Fc Schabek

Blacha92 30.12.2008 16:32

zimka jak możesz to dopisz mnie i schabka

zimka 30.12.2008 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 649645)
zimka jak możesz to dopisz mnie i schabka


Zajmę się wami wieczorkiem:)

Blacha92 30.12.2008 18:46

Długo trzeba czekać na weryfikacje?
Dzisiaj koło 15 zarejestrowałem się

ja_ka_ 30.12.2008 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 649702)
Długo trzeba czekać na weryfikacje?
Dzisiaj koło 15 zarejestrowałem się

Wczoraj czekałem ponad 4 godziny.

Andri998 30.12.2008 19:01

Andri99-Wolni Kłaj

rocco_1906 30.12.2008 19:42

jak ktos z grajacych ma PREMIUM to zapraszam do pucharu zjednoczonego :)

Blacha92 30.12.2008 20:11

Gra ktoś spara?
Jeśli tak to prosze o pw

Blacha92 30.12.2008 20:17

Nie mogę jakoś zmienić loga klubu ani koszulek , ktoś wie dlaczego?

ByQ 30.12.2008 20:21

rSt Wisła Kraków - 4.51 jak ktoś chce spara zagrac

Blacha92 30.12.2008 21:27

ByQ zaprosilem Cie

Blacha92 30.12.2008 22:22

Moja drużyna to jednak Mazovia Mińsk Maz

zimka 31.12.2008 12:50

Nowy terminarz ustalony gramy od przyszłej środy:):D

Nitrox 31.12.2008 13:10

Nadal większosc zespołów nie moge znalezc, zróbcie tak jak ja zrobiłem ze radą ja_ka_ :

Kliknij na ikonę KLUB potem MÓJ KLUB u góry jest taki ołówek tam trzeba kliknąć że niby zmieniasz nazwę swojej drużyny. Wpisz ta samą i będzie sie pokazywała. Ja tak zrobiłem i jest ok.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl