Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Wysylajmy dzieciaki do szkolek pilkarskich (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5181)

gniady_lopez 20.01.2009 16:28

wg mnie klucz do stworzenia sobie tzw narybku, pilkarskiego potencjalu w dzieciach, to spotkania w szkolach z dziecmi i mlodzieza, nabor - wizyty w klasach, krotka gadka, zaproszenie - ulotka z wszystkimi niezbednymi informacjami, kilka zaproszen na mecze, oraz plakat wiszacy non stop z inforamcjami o naborze.

palon 20.01.2009 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez uher (Post 659722)
W Wiśle masz chorą rywalizację.. bardziej liczą się pieniądze rodziców, niż talent dziecka. Zamiast mieszać mu w głowie od najmłodszych lat, poślij go do Hutnika, ew. Garbarni - będzie dobry to się wybije w odpowiednim momencie i znajdzie inny klub.

100% racji. Znam sytuację w Wiśle "od wewnątrz" i chore ukladziki jakie panują w drużynach trampkarzy czy juniorów. Niezdrowa rywalizacja, którą nakręcają nieodpowiedzialni rodzice myślący, że kasą można podeprzeć brak talentu ich syna. Smutne. Intrygi na kazdym kroku. W poprzednim sezonie jeden z trenerów musiał się tłumaczyć przed Bednarzem dlaczego nie gra piłkarzyk X, a gra Y. Mamusia X nie omieszkała dodać parę rzeczy od siebie i afera była na całego. Kobieta pomyślała: płacę to wymagam:p . A płacić trzeba "grubo". Nie wspominając miesięcznych wydatków, sprzętu i itp dochodzą koszta np. turniejów. Rodzice płacą z własnej kieszeni oczywiście. W tamtym roku tylko dwa wyjazdy (USA i Norwegia) to był koszt 5 tys. PLN. I tu zaczyna się całe "zło" w Wiśle. Na wychowanka z prawdziwego zdarzenia nie ma szans!!!

robert.ugorek 20.01.2009 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AbdulTsw (Post 659720)
słyszałem jednak od kumpli z juniorów tam grających że lepszą szkółkę mają pasy lecz jesteś kibicem Wisły rozumiem że dziecko też ma być więc wiesz ;)

Cytat:

Wciąż trwają zapisy do Szkółki Piłkarskiej "PASY". Prowadzony jest nabór chłopców urodzonych w latach 1999-2002.

Zajęcia są prowadzone na boisku "sztuczna trawa" pod balonem przy ulicy Wielickiej 101 we wtorki, środy i czwartki w godzinach 15.30 - 17.00, a także w niedzielę od 14.00 do 18.30.

Szczegółowych informacji udziela:
Trener Grzegorz Trela 503 386 252 Trener Tomasz Szarliński 605 052 418 lub 012 644 11 43
Ktos wie czy to info jest aktualne?

Przemo12 22.01.2009 11:33

http://poloniakrakow.futbolowo.pl/po...akow/index.php

Wszyscy zainteresowani grą w drużynie Polonii Kraków proszeni są o kontakt pod następującymi adresami email: [email protected] [email protected]

Polonia Kraków rozpoczyna pracę z dziećmi od 6 roku życia.
Szkółka Piłki Nożnej działa od 2005 roku.

Nasze główne cele to:
-Rozpoczęcie treningów z dziećmi od 5-6 roku życia (najwcześniej w Krakowie)
-Prowadzenie treningów w kilku miejscach (szkołach) - aby ułatwić dotarcie na treningi najmłodszym sportowcom
-Dla najmłodszych grup treningi są darmowe

Dodatkowo wszystkim zawodnikom zapewniamy:
-Udział w licznych turniejach i meczach
-W okresie ferii i wakacji organizujemy obozy szkoleniowe dla wszystkich zawodników naszego klubu.
-Prowadzenie treningów wg. zachodnio europejskich programów (minn. Totenham Hotspurs i Glasgow Rangers)

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY NA TRENINGI !!!

kiju.ts 23.01.2009 10:59

Memoriał im. Jeziora i Bobera - zapowiedź

"Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta" - pod takim hasłem rozegrany zostanie w najbliższą niedzielę I Memoriał im. Michała Jeziora i Michała Bobera w hali Tomexu przy ul.Ptaszyckiego.

26 stycznia minie rok od tragicznego wydarzenia, o którym pisaliśmy już na łamach Futbol-Małopolska. Tego dnia doszło do wypadku, w którym zginęło dwóch utalentowanych juniorów Hutnika Kraków. Ludzie związani z Hutnikiem, a przede wszystkim z młodymi piłkarzami postanowili uczcić pamięć Ś.P. Michała Bobera i Michała Jeziora, organizując Memoriał ich imienia. W turnieju udział wezmą drużyny juniorów: Hutnika, Krakusa, Wisły, Cracovii i Garbarni, a także drużyna przyjaciół, składająca się z zawodników, którzy mieli przyjemność spotkać się na placu gry z Michałami.

Memoriał rozpocznie się o godzinie 9:30.
Terminarz:
09:30 Przyjaciele - Krakus (gr.A)
10:00 Hutnik - Cracovia (B)
10:30 Krakus - Wisła (A)
11:00 Cracovia - Garbarnia (B)
11:30 Oficjalne Otwarcie Memoriału
11:45 Przyjaciele - Wisła (A)
12:15 Hutnik - Garbarnia (B)
13:00 Półfinał: 1A - 2B
13:30 Półfinał: 2A - 1B
14:00 Mecz o V miejsce
14:30 Mecz o III miejsce
15:00 Finał
16:30 Złożenie kwiatów, zapalenie zniczy - cmentarz Batowice
18:00 Msza święta - Kościół w Mogile.

Patronem medialnym I Memoriału im. Michała Jeziora i Michała Bobera jest portal Futbol-Małopolska.

http://www.futbol.org.pl/foto/memorial_duze.jpg

kosz.krakow 26.01.2009 11:04

Sekcja trampkarzy najmłodszych KS Podgórze Kraków ogłasza nabór chłopców urodzonych w roku 1998,1999,2000. Kontakt z trenerem:
[email protected]

ZAPRASZAMY !!!

http://www.kspodgorze.com/nabor.jpg

robert.ugorek 02.02.2009 16:01

http://www.grzegorzecki.pl/layout/ulotka_nowa.jpg

Wredny 05.02.2009 17:55

http://i41.tinypic.com/mvnspi.jpg

http://www.tinyurl.pl?Qty4wihE

kiju.ts 06.02.2009 23:37

www.cocacolacup.pl druzyny w wieku 12 - 15 lat, zgłaszajcie się !!

Przemo12 10.02.2009 16:29

http://www2.wislakrakow.com/www/show...rticleid=18885

noonelikeus 11.02.2009 18:01

http://tswisla.pl/pdf/zima_w_miescie_2009.pdf

Domas 28.03.2009 12:05

http://wislaportal.pl/news.php?id=15010 polecam WIŚLACKA SZKÓŁKA Akademia Piłkarska "21" im. Henryka Reymana

Akademia Piłkarska "21" rozpocznie działalność już niebawem. Na 26 kwietnia planowane jest spotkanie organizacyjne z rodzicami chłopców, którzy trafią do pierwszego naboru. A w pierwszym naborze do szkółki przyjmowani będą chłopcy urodzeni w latach 2000 - 2003. Plan byłych piłkarzy Wisły jest taki, by szkolić zawodników do końca wieku juniora. Wszyscy podkreślają, że nie mają nic przeciwko temu, by najzdolniejsi chłopcy trafiali później do Wisły.

umyślny 22.04.2009 12:39

http://wislakrakow.com/www/picture/2...f5047273f6.jpg

Cytat:

Pierwsze zapisy do Akademii Piłkarskiej 21

Nabór do Akademii Piłkarskiej 21
W najbliższą niedzielę (26 kwietnia) o godz. 17.00 w siedzibie J&J Sport Center w Skotnikach odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców i opiekunów chcących zapisać swoich synów do Akademii Piłkarskiej 21 im. Henryka Reymana.

Założona przez Marka Koniecznego, Mirosława Szymkowiaka i Tomasza Frankowskiego akademia prowadzi nabór dzieci w wieku od 6 do 9 lat (rocznik 2000 i młodsze). Pierwsze treningi planowane są na 27 kwietnia. J&J Sport Center Skotniki mieści się przy ul. Winnickiej 40.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielają:
- Marek Konieczny, tel. 0-602 599 931
- Mariusz Myślewski (J&J Sport Center Skotniki), tel. 0-696 091 069
http://www.wislakrakow.com/www/pictu...65dba1fdbd.jpg

Amako Sport podpisało umowę z Akademią Piłkarską, 21 która będzie zajmowała się szkoleniem piłkarzy już od najmłodszych lat (pierwszy nabór obejmie dzieci od 6 życia).

Nazwa szkółki, która od kwietnia ruszy w Krakowie wzięła się od numeru z jakim grał w Wiśle Kraków Tomasz Frankowski. Bowiem słynny „łowca bramek” jest jednym z założycieli Akademii 21 obok Mirosława Szymkowiaka i byłego kierownika pierwszego zespołu Wisły Kraków, Marka Koniecznego. Założyciele wiedzą, że coraz trudniej odciągnąć dzieci od komputerów. Mają nadzieję, że znane nazwiska będą dodatkowym magnesem przyciągającym młodzież do sportu i dzięki temu znajdą swoich następców, którym przekażą wiedzę i pasję. Projekt zakłada stworzenie sieci oddziałów w całej Polsce.

Akademia Piłkarska 21 planuje urządzać turnieje, podczas których dzieci będą mogły grać z rówieśnikami ze szkółek znanych światowych klubów. Organizatorzy przewidują ponadto zaproszenie do wspólnych zajęć słynnych trenerów takich jak Henryk Kasperczak czy Franciszek Smuda. Dzięki temu szkółka może stać się kuźnią kadry polskich mistrzów.

Amako Sport zaprojektowało logo Akademii Piłkarskiej 21, będzie ją też obsługiwać w zakresie strategii rozwoju (poszukiwanie sponsora tytularnego), reklamy i PR. Od połowy kwietnia w 160 krakowskich szkołach ruszy akcja Akademii 21, promująca odkrywanie i szkolenie piłkarskich zdolności od najmłodszych lat.


Proszę o pierwsze komentarze rodziców o sytuacji w tej szkółce.

voy2s 11.05.2009 16:49

Zna ktoś adres internetowy akademii 21? bo na plakacie widnieje akademia21.pl , ale chyba Franek zapomnial wykupic domeny zanim dal do druku plakaty, bo domena jest na sprzedaz.

Arkas 11.05.2009 21:21

Z tego co się orientuję to narazie nie ma takowego. Jeśli masz jakieś pytania, to masz tu numery:
Marek Konieczny, tel. 0-602 599 931
- Mariusz Myślewski (J&J Sport Center Skotniki), tel. 0-696 091 069
Wszystko ci powiedzą.

oletrene 24.05.2009 01:06

http://images49.fotosik.pl/130/1895846d3ae20de1med.jpg

www.sportoweprzedszkole.pl


Darmowe treningi pokazowe w Krakowie odbędą się :

-Dnia 8 czerwca o godzinie 17.00 na boisku "Orlik" koło parku Lilli Wenedy przy ulicy Jerzmanowskiego.

-Dnia 10 czerwca godzinie 16.00 na boisku wielofunkcyjnym przy szkole podstawowej numer 130 Os.Oświecenia 30 .



ZAPRASZAMY ! ! !

robert.krowodrza 07.06.2009 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez oletrene (Post 733229)
http://images49.fotosik.pl/130/1895846d3ae20de1med.jpg

www.sportoweprzedszkole.pl


Darmowe treningi pokazowe w Krakowie odbędą się :

-Dnia 8 czerwca o godzinie 17.00 na boisku "Orlik" koło parku Lilli Wenedy przy ulicy Jerzmanowskiego.

-Dnia 10 czerwca godzinie 16.00 na boisku wielofunkcyjnym przy szkole podstawowej numer 130 Os.Oświecenia 30 .



ZAPRASZAMY ! ! !

to juz jutro :)

TS WISŁA (rocznik 1996) zostali dzis Mistrzami Małopolski http://wisla.krakow.pl/pl/aktualnosc...mi_malopolski/

PS jak to Ceber gra teraz w Groznym a Jego rodzina mieszka w Krakowie?

Arkas 08.06.2009 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez robert.krowodrza (Post 742024)
jak to Ceber gra teraz w Groznym a Jego rodzina mieszka w Krakowie?

Tak, rodzina została w Krakowie, młodzi Clebera w szkółce Wisły ciupią :)

robert.krowodrza 08.06.2009 18:25

ruszyła stronka akademii piłkarskiej 21 www.ap21.pl

Nadal czekamy na wszystkich chętnych chłopców, zwłaszcza tych z roczników 1999-2004 - mówi Marek Konieczny

MatMario 08.06.2009 19:07

Wiecie może jakie są koszty nauki w akademi 21?

Arkas 09.06.2009 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 742561)
Wiecie może jakie są koszty nauki w akademi 21?

130 polskich złotych miesięcznie (+/- 10 zł, nie mogę sobie przypomniec dokladnie, ale w tych granicach, napewno nie więcej).

wdały 21.06.2009 18:41

Orzeł Sidzina ogłasza nabór

OSKF Orzeł Sidzina ogłasza nabór do sekcji Piłka Nożna. Serdecznie zapraszamy czternastoletnich chłopców oraz młodszych do podjęcia treningów w naszym Klubie.
Więcej informacji można uzyskać na stronie www.orzelsidzina.pl.

Arkas 22.06.2009 20:30

Dziś w Akademii Piłkarskiej 21 odbyło się uroczyste przyjęcie zawodników. Na uroczystosc przybyli m.in. Ludwik Miętta - Mikołajewicz, Janusz Tomaszewski siostrzeniec Henryka Reymana oraz Adam Kokoszka.

Tu jest grubszy artykuł:
http://sport.interia.pl/raport/wisla...witnie,1327249

P.S. Taka ciekawostka, w AP trenuje chyba również syn Franka, ponieważ dostał on legitymację członkowską.

avangarda 22.06.2009 21:57

W AP21 trenuje syn Koniecznego, syn Bogdana Zająca (chyba) a Fabian Frankowski był dziś na rozdaniu legitymacji, ale nie jestem pewien czy trenuje w akademii, gdyż pewnie na co dzień mieszka z Frankiem w Białymstoku. Jak Franek wróci do Krakowa mieszkać to i pewnie Fabian rozpocznie treningi z AP21 w pełnym wymiarze.

A koszt miesięczny wynosi 120 zł.

Olo_park 22.06.2009 22:14

Znalezione na http://www.youtube.com/strzyzewska filmiki z uroczystosci w akademi 21

Żmijka 22.06.2009 23:17

Syn Bogdana nie trenuje w AP21. Trenuje w Wiśle.

pietruch 23.06.2009 05:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siuśmajtek (Post 749958)

A koszt miesięczny wynosi 120 zł.

Czyli można rozumieć, że traktują to stricte zarobkowo? :-/

avangarda 23.06.2009 10:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pietruch (Post 750035)
Czyli można rozumieć, że traktują to stricte zarobkowo? :-/

Właśnie nie.
Nie wiem jaką oni mają umowę z J&J sport center w Skotnikach, ale oni mają rezerwację na boiska przez 4 dni w tygodniu przez 2,5 - 3 godziny. Pewnie mają ceny hurtowe, ale to i tak jakiś koszt pewnie generuje. Poza tym te 120 zł to koszt całkowity - tzn. rodzice adeptów płacą to i tylko to. Zgrupowania, stroje, mecze, turnieje, turnieje zagraniczne - wszystko ma być pokrywane z tego 120zł + sponsorzy. Nie wiem jak dzieciaki starsze, bo mój chrześniak jest 6-latkiem, one może już teraz w sierpniu wyjadą gdzieś, może turnieje, chociaż pewnie na początek blisko domu jeśli już. Dla 5- i 6-latków nie są organizowane turnieje, więc oni sobie na razie tylko trenują.

Aha - i maj był gratis, żeby rodzice i przede wszystkim dzieciaki zorientowali się, czy chcą uczęszczać. Na razie jedyny koszt to 120zł za czerwiec. W lipcu treningów nie będzie, więc i opłaty pewnie też.

Arkas 23.06.2009 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pietruch (Post 750035)
Czyli można rozumieć, że traktują to stricte zarobkowo? :-/

Zarobkowo? Popatrz, 2 razy trening w tygodniu po 1,5h. Miesięcznie wychodzi 8 treningów, czyli cena jednego treningu wynosi 15 zł. Ponadto w cenie są jak już pisał siuśmajtek różne wyjazdy obozy. Dodatkowo od września w tej kwocie ma byc basen. Obiekt też muszą wynając a cena wynajmu jednego boiska jest wysoka. Więc bardziej jest to hobby jak mówi Franek niż jakiś poważny zarobek.

rav 24.06.2009 20:33

Filmik z poniedziałkowego rozdania legitymacji w AP21 >>



Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl