Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Barca-Real (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5170)

sergio 13.12.2008 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 642275)
Barcelony nie lubię z jednego powodu. Z powodu was, polskich fanów tej drużyny.
Barca to, Barca tamto, a całe reszta świata to zwykłe ogóry do krojenia.
Nie dotyczy to zresztą tylko polskich fanów, ale także samych Hiszpanów.
Niesamowita wręcz arogancja wszystkich ludzi w tym klubie jest tak odrażająco odrzucająca, że wolę galaktyczny real. ot. i oni wygrają, 1 do paczki.

to samo w drugą strone mistrzu:-D

Krissu 13.12.2008 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 642268)
a jak !
HALA MADRID!:kumple:

A konkretnie Atletico de Madrid... :>

rafiABG 13.12.2008 23:12

nawet słynna FC Barca,Realowi liże jajca ! :)

darotsok73 13.12.2008 23:17

Jedni i drudzy ani mnie ziębia ani grzeją , ale zawsze byłem przeciwko stołecznym klubom dla tego życzę zwycięstwa katalończykom , choć wiem że są strasznymi bufonami..
Byłem na camp Nou na meczu ligowym z Atletic Bilbao(5-6 lat temu) , u nich kibicowanie FCB to kwestia patriotyzmu dużo nacjonalizmu i polityki , nie ma to w Polsce odnośników.
Moją "barcą" jest WISŁA !!!!

Coach 13.12.2008 23:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 642287)
A konkretnie Atletico de Madrid... :>

Atletico y Ruch siempre juntos (?) !:rotfl::-P

WiselkaMLP 13.12.2008 23:22

dzisiaj Barcelona a dlaczego ?? bo postawilem na nich w stsa gdyby nie to ten mecz mnie nie interesuje ;)

v 13.12.2008 23:29

Casillas czy jak mu tam pokazał klase i wyciągnął karnego

Nehiar 13.12.2008 23:33

Messi ściął włosy ?! Dawno barcy nie oglądałem ...
Mecz nawet ciekawy, a Casillas naprawdę fenomenalnie broni ...

bigi333 13.12.2008 23:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 642279)
Jak mam przed oczami sektor gości na meczu Wisła Barca śpiewający HSV z odpowiednią dla nich końcówką to utwierdzam się w przekonaniu , że Real jest lepszy ;)

Z tego co mi wiadomo (filmiki YouTube :-D) Hiszpańscy kibice śpiewali to dawno przed nami tak samo jak kibice niemieckiego HSV

WiselkaMLP 13.12.2008 23:42

jeeeeeeeeeeest jeszcze +/- 10 min :D:D

sergio 13.12.2008 23:51

Messiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

gigant 13.12.2008 23:53

Żałuję, ale w pełni zasłużone zwycięstwo katalończyków. Trzeba czekac na rewanż.

konrad1991tsw 13.12.2008 23:56

Wynik byłby inny gdyby Drenthe wykorzystał 1 na 1 z Valdesem w pierwszej połowie. Ale jak w najlepszej okazji w meczu się strzela prosto w bramkarza to się nie wygra.

PS. Cleber mógłby Drenthe nauczyc jak się strzela katalończykom :lol:

Aro1234 13.12.2008 23:57

gigant - nie licz na sukces w tym sezonie ;] :P

Krissu 13.12.2008 23:59

Nie wiem, której ekipy bardziej nie lubię.
Na dziś niech będzie, że Barcy.

;)

Gucio25 14.12.2008 00:00

świetnie się oglądało, świetna piłka i euforia na Camp Nou pod koniec też niezwykła.. :)
tak jak zacząłem, tak też kończę - Visca el Barca!

ToTylkoJa 14.12.2008 00:03

Visca el Barca!

Zdecydowana przewaga Barcelony od pierwszej do ostatniej minuty. Real próbował coś namieszać z kontr,(i miał ze dwie okazje). Ale technicznie i piłkarsko Barca przewyższała Real o klasę.Były momenty, kiedy to Real nie umiał rozegrać 3 podań. To jest ta Barca, którą chcę oglądać

Wojtas 14.12.2008 00:19

Gdzie ci Krolewscy ,gdzie te nazwiska .gdzie ta ich gra???

Dzis Barca lepsza o klase albo o dwie,Real liczyl na kontry ,mogl cos tam nawet strzelic ale to Barca byla duuuzo lepsza.I w koncu zwycieska ,bo jak komentator mowil to pierwsze zwyciestwo od 2005 r!!

Raphael 14.12.2008 00:20

Barca już praktycznie jest mistrzem Hiszpanii mimo tego, że nie rozegrano tam nawet połowy kolejek z czego się cieszę :).
Mam nadzieję, że w LM Katalończycy nie dadzą się ani angielskiej koalicji, ani piłkarzom Tłumacza.

¡Viva ofensywny futbol!
¡Viva Catalunya!

TWEETY 14.12.2008 00:23

Na wyjazdy ruszyc dupe a nie fetowac Kake czy nowa fryzure Messiego hihi.

figo fago - j***c real

pan Dudi 14.12.2008 00:39

Oglądałem jednym okiem zjebaną Barcelonę z Realem. Po golu Etoo realizator chciał pokazać wiwatujące trybuny... Pokazał ludzi stojących na jakimś tam sektorze. Połowa z nich rzeczywiście ręce w górze, ryje rozdarte, a druga połowa lekkie uśmiechy, widać, że byli raczej widzami, niż kibicami. Turyści poprostu. Wiedziałem (i widziałem to na meczu z nami), że tam jest dużo przypadkowych osób, ale nie wiem, czy to akurat trafili na takie miejsce, ale takiej skali ludzi zupełnie nie wiedzących co jest grane się nie spodziewałem. Tragedia, syf i generalnie wydupcać mi z taką piłką i "kibicowaniem". Jak to ktoś napisał po ostatniej kolejce pucharu UEFA- dziękuję Bogu, "że istnieją takie międzynarodowe rozgrywki, w których nie ma Interów, Realów czy Bóg wie kogo" (nie dosłowny cytat :D ). Jest futbol i kibicowanie drużynie, którą się kocha, za to, że jest swoja, a nie za to, że ma 100 mln € budżetu a jej gwiazdy zarabiają w miesiąc tyle, że za swoją pensję mogliby kupić całą Twoją drużynę. Nie się walą na ryj.

A wracając do tematu, to wolę Real. Barcelona jest zboczona... :]

Latin 14.12.2008 01:04

Jak zwykle głosy jaka to kaszana na trybunach :) Od kibicowania mamy Wisłę. Tu przychodzi się dla atmosfery, dla tych wszystkich pozytywnych emocji które towarzyszą byciu Wiślakiem, bo chyba nikt mi nie powie że przychodzi na stadion, podziwiać sztuczki techniczne Sobolewskiego. Żeby nie zapomnieć jak wygląda piłka nożna jako sport warto zobaczyć jak robią to w najlepszych ligach na świecie :) Nie dla trybun oglądam takie mecze.
Wygrana Barcelony niby planowana, ale Real dość długo skutecznie się bronił. Cała szczęście że Messi skończył mecz bez poważnej kontuzji, bo od początku było polowanie na jego nogi.

Siempre contra la peste blanca ;)

pan Dudi 14.12.2008 01:29

Ok, rozumiem, że te mecze są od oglądania, ale Ty sam przeczysz temu co piszesz. No bo jak to? Mówiesz, że oglądasz tylko piłkę nożną, a potem świrujesz z Siempre contra Real Madrid czy coś. Ja na Wisłę chodzę też w przeciwieństwie do wielu moich kolegów jednak tą piłkę nożną obejrzeć. Wykonanie jest jakie jest, ale to MOJA drużyna gra i to ona jest najlepsza na świecie. Generalnie śmieszy mnie angażowanie się w kibicowanie drużynom z innych części świata czy np. mówienie o Barcelonie "my", ale to nie o tym temat i nie będę Wam już tu psuł atmosfery. :)

seba 14.12.2008 02:15

nie wiem jak mozna kibicowac Realowi ? Dudek ? haha

piekny wynik szkoda ze nie bylo 5-0

miki2006 14.12.2008 09:53

fajny mecz dziwne tylko że za polowaine na Messiego nikt nie wyleciał z boiska

Bubak 14.12.2008 09:56

Niestety nie oglondałem, a kibicowałem REALOWI, szkoda że stracili w końcowej fazie meczu ;/

jurukuru 14.12.2008 10:46

Szkoda Realu..... nigdy nie lubiłem i nie polubię Barcy! Zbyt przesłodzony i kochany klub! Real zawsze królewscy! A tak nawiasem to TYLKO WISŁA

emjot 14.12.2008 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 642252)
Real - I jak zawsze po kolejnej porażce Barcy usłyszeć tradycyjne od qmpla na drugi dzień: "Przez sędziego przegrali mecz" (nawet jak kiedyś było 4-1 dla królewskich to też było na sędziego):D

dziwne prawda ??
to forowanie stołecznych klubów ?? coś przypomina?? jakiś kraj i jakiś klub ??
że o czasach dawnych nie wspomnę
gdy rządził Hiszpanią Franco

Kris54 14.12.2008 12:11

"Królewscy", "Galaktyczni" --> matko Boska, nie mogłem zdzierżyć tych przydomków... Tylko Barca w zachodniej części Europy się liczy, zdecydowane nie dla przepełnionych pieniędzmi Chelsea (cwelsi?) oraz Realu. I dzieki Bogu Messi jeszze żyje, bałem się że nieudolni kopacze Realu połamią mu nogi wczoraj...

d 14.12.2008 12:22

Oho, zaczyna się, "biedna" Barcelona v reszta świata.

Gdzie te "królewskie" nazwiska? Ano właśnie nie ma - Real przespał okienko, w momencie jak nie było Robinho, RvN, Robbena, szybko popłynął Sneider, to w ogóle nie miał kto kreować gry w tak trudnym meczu. Raul nie te lata, Higuain jeszcze nie ten poziom. Choć przy odrobinie szczęścia wcale nie musiało się tak skończyć - takie 0-0 byłoby lekkim obciachem w wykonaniu Barcy po tych buńczucznych zapowiedziach. Mecz zawalił właściwie w pojedynkę Salgado, przy karnym jeszcze mu Casillas dupę uratował, ale co się odwlecze...

Grą Barcelony specjalnie też się nie ma co podniecać, bo nie licząc pierwszych i ostatnich 15 min to było trochę walenia głową w mur. Owszem, byli lepsi, ale mnie nie przekonali co do tego, że są gotowi ponownie podbić Europę. Gdyby Drenthe pomyślał w sytuacji w pierwszej połowie wynik mógłby być zgoła odmienny.

Skala oczywiście nieporównywalna, ale w pewnym sensie Real ma podobny problem kadrowy co my.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl