![]() |
no właśnie. Biorąc pod uwage sezon MINIONY C.Ronaldo nie miał sobie równych. Messi za rok dostanie ten tytuł
|
Miniony, czyli ten ktory sie konczy, bo takie plebiscyty obejmuja zazwyczaj okres od stycznia do grudnia.
W przeciwienstwie do normalnych rozgrywek w wiekszosci krajow, gdzie obowiazuje system lipiec - maj. Wiec wg Ciebie Ronaldo byl geniuszem w sezonie 2007/2008 czy w calym (wylacznie) roku 2008? |
jeśli chodzi o cały rok, to... Torres prezentował najrówniejszą formę.
jeśli chodzi o to, który piłkarz został najmocniej zapamiętany to bez wątpienia Ronaldo. Xavi zasłużył najmniej, początek roku w Barcelonie beznadziejny, świetny na ME, niezły początek rozrgrywek w klubie ale teraz cieniuje. Leo Messi, antypiłkarz roku. dobra gra, sukcesy ale... piłka nożna traci na takich piłkarzach, jeśli porównać go do Ronaldinho, Kaki, C. Ronaldo czy Claudio Lopeza, chłopak po za techniką i szybkością nie ma żadnych atutów piłkarskich. Kaka, prezentuje bardzo wysoką formę, i to od dłuższego czasu, ale w otrzymaniu nagrody przeszkodzi mu AC Milan, a właściwie jego brak w Lidze Mistrzów. Jak Ronaldo nie lubię, tak ta nagroda mu się należy jak psu buda. Moim subiektywnym piłkarzem roku zostaje (fanfary): Norweg Morten Gamst Pedersen z Bluckburn Rovers, mózg całego zespołu i reprezetacji Norwegii ex aequo z Wesleyem Sneiderem z Realu Madryt za magiczny występ na euro 2008. |
Cytat:
Kiwki, zagrania pod publiczkę, zobaczymy. Już jeden tak wywijał kulosami, Ronaldinho go zwali i coś ostatnio nie czaruje. Żeby "Krystjano" nie przedobrzył. No ale w piłkę grać potrafi. Satysfakcję mam jak mu ktoś kose zapoda. :-D |
jesli chodzi o mnie to faworytem byli Torres i Messi... a dlaczego Ronaldo - za ładną buzię i medialność. gdyby Messi był na pierwszych stronach kolorowych pisemek walczyłby z Ronaldo wyrównanie, ale cóż Messi to "tylko" świetny piłkarz...
|
no chyba dobrze sie Ronaldo Cristiano pokazal we wczorajszym meczu. W koncu zostal klubowym mistrzem swiata, ale i tak zawodnikiem meczu wybrano Rooneya.
racja ze Messi nie jest tak medialny i wyrozniajacy sie, ale moze o to wlasnie chodzi w tym wyborze... |
napewno cristiano, bo ma loczek jak superman (Clark Kent)
|
Cristiano Ronaldo - Sztuczny laluś, ale w piłke grać umie,
Fernando Torres - Nie jest lalusiem, w piłke gra przeciętnie... Przypomina mi jakiegoś chomika rudego, Xavi - Spoko gość, nie jest jakimś gwiadorem, ale gra bardzo dobrze, Taki nasz Sobolewski (cichy, ale robi swoje) Lionel Messi - Gościa nie trawie. Jak o nim słysze to myśle śmierdziel. Gra średnio, a ta jego Barca jest do niczego Kaka - Jako że wole Inter to napewno się nie wypowiem :P Podsumowując: Piłkarzem roku powinien zostać Paweł Brożek, ale niestety ma "jedną brew" i co pan zrobisz?? Nic pan nie zrobisz!! :evil: |
Jest jeden piłkarz którego nie trawię bardziej od Krystyny. A mianowicie Messi :D\
(nawet mój brat, wielki fan Barcelony od wielu lat, jak widzi Messiego na boisku to szlag go trafia :D) |
w najblizszy poniedzialek ogloszenie Pilkarza Roku 2008
jak narazie, to widze, ze nie mozemy sie zdecydowac... |
Cytat:
Czy Messi zachowuje się jak Krystyna? Płacze, robi skandale, narzeka i ciągle powtarza, że jest najlepszy? |
http://www.sport.pl/sport/1,65025,61...u_kibicow.html
Cytat:
|
http://www.sport.pl/sport/1,65025,61...dlug_FIFA.html
Cytat:
Placzek (935) Leo Messi (678), Fernando Torres (203), Kaká (183) Xavi (155) Wyboru dokonali trenerzy i kapitanowie 155 reprezentacji zrzeszonych w FIFA. |
ToTylkoJa
dla mnie Messi to taki napuszony chłopiec, któremu ktoś powiedział, że jest najlepszy, a on w to święcie uwierzył. Za bardzo ukierunkowany na technikę, w jego piłkarskim wychowaniu zapomniano chyba o znaczeniu siły fizycznej. Ronaldo może i jest gorszym technikiem, ale on jest piłkarzem bardziej kompletnym. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl