Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Co Ci przyniósł Mikołaj? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5140)

v 06.12.2008 21:12

- latarka( to chyba prowokacja:foch:)
- 2 pary cieplych skarpet(dobrze bo wczoraj po meczu mi zmarzły stopy na przystanku:D)
- słodycze
- hais
- vlepka na meczu :P

kuba_cf 06.12.2008 21:46

1. KsiąŻka Lema do kolekcji
2. Mini choinkę
3. Słodycze (m.in. czekoladowy Mikołaj ) :]

Precel z makiem 06.12.2008 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 639131)
Mam nadzieję że nie dostanę syna/córki... :D

To coś masz dziwne powiązania z Mikołajem :)

Tradycyjnie słodycze.

_ukoL 06.12.2008 21:58

Dostałem dwie pary bokserek. Drugi rok z rzędu ten brodacz czerwony mi majty przynosi.

igortsw 06.12.2008 22:07

A ja ładny kubek w kształcie pani w bikini =D
No i hajsik. Kubek,długopis,kalendarz,zapalniczke Wisły (i nawet to wszytko opakowne było w ładną torbkę Wisły)
No i moje ulubione cukierasy :D

Ni_Ma 06.12.2008 22:23

do mnie jeszcze nie przyszedł.... ale ma jeszcze trochę czasu więc grzecznie czekam na Niego z butelką wina :-D

picasso 06.12.2008 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 639178)
do mnie jeszcze nie przyszedł.... ale ma jeszcze trochę czasu więc grzecznie czekam na Niego z butelką wina :-D

rozumiem,że to będzie Mikołaj (niekoniecznie święty) z długą laską i wielkim worem:-) ?

dj_ibutti 06.12.2008 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 639178)
do mnie jeszcze nie przyszedł.... ale ma jeszcze trochę czasu więc grzecznie czekam na Niego z butelką wina :-D

Przecież idę! Cierpliwości. Korki są.

szlaQ 06.12.2008 22:36

Dywan... serio :D:D

Ni_Ma 06.12.2008 22:40

Cierpliwości?????? jak ja od rana czekam???? ;)

dj_ibutti 06.12.2008 22:41

Inni też czekają... Do wszystkich nie da się na czas dotrzeć. A w ogóle dobre to wino?

Ni_Ma 06.12.2008 22:43

nawet bardzo :) i z każdym kieliszkiem smaczniejsze :)

Wlodi1906 06.12.2008 22:45

czteropak Żywca i hajs:)

dj_ibutti 06.12.2008 22:46

Eee to wypijesz zanim przyjdę. Prezentów nie będzie. Przykro mi.

Ni_Ma 06.12.2008 22:51

ojej... a wspomniałam że to 5 litrowe wino? :)

dj_ibutti 06.12.2008 22:53

A ile zostało? :D

Lechista69 06.12.2008 22:56

Niestety mikolaj nie przyniosl Lechijce nowego trenera, ba... nie zabral starego :(!

Gucio25 06.12.2008 23:01

a mi rękawiczki przyniósł..
a tu mówią że zimy nie będzie.. <foch!>

Ni_Ma 06.12.2008 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 639197)
A ile zostało? :D

ile, ile ... a idziesz Ty Mikołaj wogle? :lol:

pysio 06.12.2008 23:58

zestaw 4 nowych czarnych felg do mojej maszyny :D

thx. święty Mikołaju!

Wisła&Lechia 07.12.2008 00:28

Słodycze, Fajny film oraz pieniązki...) Wesołych Świąt

_KRIS_ 07.12.2008 01:00

no to teraz ja.. :)
kapcie w ksztalłcie cycków hehe
poduszka w kształcie cyckow ;)
perfumy adasia
gadzety do samochodu - gaśnica w spreju , zestaw do czyszczenia szyb , i odświezacz
bokserki
słodycze :>
oj żeby moja ukochana częściej robiła mi takie prezęty było by kozak :)

LAB 07.12.2008 02:27

nic,przeciez wiadomoz ze niema Św.Mikołaja...

Jest Dziadek Mróz:D

Kurt 07.12.2008 02:56

MyPy 3 i jakąś książkę z GW najsłynniejsze kluby... Wisła Kraków... Pierwsze wrażenie GW no zajeee... Drugie wrażenie w ch.... statystyk... , później patrzę nawet jakiś dział o kibicach i co?! Najsłynniejsi kibice... i tyle! Taaa... I od razu że "Protestują przeciwku hołocie na stadionie"... taaaa... ja chyba złożę reklamację ;) Może ktoś chce na prezent dogadamy się ;) Gwiazdka blisko ;)


...Rozczarowanie osłodziła perła wśród czekolad czyli słowacka Studentska...

gigant 07.12.2008 08:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _KRIS_ (Post 639267)
no to teraz ja.. :)
kapcie w ksztalłcie cycków hehe
poduszka w kształcie cyckow ;)
perfumy adasia
gadzety do samochodu - gaśnica w spreju , zestaw do czyszczenia szyb , i odświezacz
bokserki

słodycze :>
oj żeby moja ukochana częściej robiła mi takie prezęty było by kozak :)

Po pierwsze, Adaś się wkurzy jak nie znajdzie swoich perfum, po drugie bokserki to chyba się pierze, nie odświeża:lol:

emsi 07.12.2008 09:12

Śliczny szalik Nike'a a drugi pieniążki.

A dziś rano kaca co wcale mi się nie podoba :foch:

Bieluu 07.12.2008 09:37

http://www.speedo.com/webapp/wcs/sto..._33314_Y_80272

Taki bajer mi przytaskał.
Do tego masę cukierków :)
Ale zapomniał zdrapać ceny, żebym wiedział jak bardzo mnie ceni

gigant 07.12.2008 09:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bieluu (Post 639306)
http://www.speedo.com/webapp/wcs/sto..._33314_Y_80272

Taki bajer mi przytaskał.
Do tego masę cukierków :)
Ale zapomniał zdrapać ceny, żebym wiedział jak bardzo mnie ceni

Po co Ci dwie maski Hannibala Lectera?

Paweł 07.12.2008 10:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _KRIS_ (Post 639267)
no to teraz ja.. :)
kapcie w ksztalłcie cycków hehe
poduszka w kształcie cyckow ;)
perfumy adasia
gadzety do samochodu - gaśnica w spreju , zestaw do czyszczenia szyb , i odświezacz
bokserki
słodycze :>
oj żeby moja ukochana częściej robiła mi takie prezęty było by kozak :)


Może to pedofil był, a nie Mikołaj :D

filip_wislak 07.12.2008 10:44

Ja dostałem Wiślacki kubek, kilka vlepek, słodycze i... nie dostałem skarpetek :O


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl