Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [16. kolejka] RUCH Chorzów - WISŁA Kraków, sobota 29.11.2008 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5096)

picasso 27.11.2008 19:50

a tak nawiasem mówiąc o której ten pociąg.bilety mam,a nie wiem o której wyjazd?nie mogę nigdzie znaleźc informacji,albo nie umiem szukać.

4fan_player 27.11.2008 20:01

Picasso na stronie skwk szukaj w najbliższym czasie odpowiedzi :)

picasso 27.11.2008 20:06

dzięki,ci wielkie.

Perek 28.11.2008 14:06

Cytat:

Legia z Niebieskimi tylko 1-0 wygrała w Chorzowie , poza tym znowu Mucha wyciągnął karnego
właśnie taka jest w tym sezonie Legia. Gdyby nie Mucha to mieli by znaczniej mniej punktów. Przed golem Legii, Ruch miał dwie 100% sytuacje: karny i świetna okazja Zająca. Gdyby Pawełek bronił podobnie to Wisłą miałaby z 5-6 punktów więcej

3rider 28.11.2008 22:24

Tym razem ciezko to widze. Nie gramy co prawda ostatnio zle, ale zbyt malo konkretnie pod bramka, zbyt malo cynizmu w grze. Mamy po kilka sytuacji, ale ostatnie dwa mecze znow bez bramki, remis i porazka (wypadkowa posiadania jednego napastnika?). Realistycznie remis, zeby wygrac na chorzowskim potrzebne bedzie w kit farta..

thechris 29.11.2008 00:45

Ja mam tylko takie marzenie, żeby średnią czerwonych kartek z dwóch ostatnich oficjalnych meczy zamienić na średnią strzelonych goli w dwóch najbliższych.

1q2 29.11.2008 01:15

Mam takie przeczucie ze wygramy to.Sa mecze kurewsko wazne i to wlasnie taki mecz.A Ruch? - to nie jest druzyna z gornej polki.
Licze na mecz, w ktorym bedziemy dominowac a to duzy krok do tego by ten mecz wygrac

skydancer 29.11.2008 09:48

Jest transmisja w C+?

trial 29.11.2008 10:12

to nie będzie ładny mecz, mimo to stawiam na skromne zwycięstwo 1:0.
Transmisja jest, wstęp zaczyna się o 18:00.

Ogryzek 29.11.2008 10:20

Ciekawy mecz może być, zwłaszcza do analiz psychologicznych - radzenie sobie ze stresem w trudnych sytuacjach:) Dotyczy to niestety naszych piłkarzy. Była szansa na remis we Wrocławiu, ale Baszczyński nie zapanował nad sobą, szansa na wygraną z Sąsiadką ale.....
Jeśli nasi piłkarze będą grali i tylko grali to jest szansa na wygraną. I na to liczę!

Mam wrażenie że coś jest nie tak w naszej szatni.... może jakieś animozje w kontekście informacji że część piłkarzy musi wkrótce opuścić Wisłę, że część musi siedzieć na ławie... za dużo chorej agresji pojawia się na boisku zamiast zdrowego zaangażowania....

Tak czy inaczej liczę na zwycięstwo np. 2-1:D

boskijelonek 29.11.2008 12:18

Co do tego że będzie ciężko to nikt nie ma wątpliwości. Tak sobie myślę, że zapis w umowie Ćwielonga mówiący o tym że nie może grać w meczach z Wisłą, może w tej sytuacji obrócić się przeciwko nam. Zagra pewnie Fabus, który jakby nie patrzeć jest obecnie groźniejszy od Cwielonga. Obrona może mieć problemy z takim "czołgiem". Z koeli w Ruchu nie zagra Nowacki, od którego dużo zależało do tej pory w środku pola. jeśli chodzi o Wisłe to liczę, że szanse od pierwszej minuty otrzyma Łobodziński, bo wchodząc ostatnio z ławki pokazywał się z dobrej strony, nawet dośrodkował znaśnie kilka razy. Z pewnością kluczowa jak zawsze w przypadku Wisły będzie skuteczność, ważne aby wykorzystać sutuacje które się wykreuje. Chciałbym zwycięstwa, ale obstwaim remis 0-0.

tommiyacht 29.11.2008 18:43

generalnie gramy antyfutbol. od czasu Szymkowiaka, nie ma nikogo kto by umiał kopnąć z dystansu.

Nalokson 29.11.2008 18:46

Nie jest tak źle - gra zdecydowanie lepsza niż w poprzednich meczach. Powinniśmy sobie poradzić!

HEDu 29.11.2008 18:47

ale padaka, Jirsaka wrzucic, Boguskiego albo Niedzielana

Fernando Redondo 29.11.2008 19:04

Kuw...a nasi spuchli...
Dlaczego nie gra Jirsak zamiast Małeckiego. Małecki gra słabo.

grzesiek632 29.11.2008 19:06

0:0 po pierwszej połowce... nie jest dobrze;/ nie liczac strzalow z dystansu Mauro to mozna powiedziec ze nic ciekawego sie nie działo;/

Nalokson 29.11.2008 19:06

Kiedy wreszcie Wisła strzeli bramkę w pierwszej połowie spotkania?????????????????????????

tommiyacht 29.11.2008 19:07

obstawiam że wynik nie zmieni sie rownież w drugiej połowie. Poza Pa Brożkiem, niktn nie gra

hoho 29.11.2008 19:08

Ruch słaby ,a Wisła nie może nic wskórać.Legia wczoraj grała pressingiem 3 x szybciej niz my dzis ,ech.Oby udalo sie wygrac.

tofik 29.11.2008 19:09

Z takimi zawodnikami w pomocy to sobie można pograć w bierki. Bez wzmocnień każdy mecz będzie tak wyglądał.

grabi_azory 29.11.2008 19:10

Najbliżej był Marcelo. 0,5 m od okienka...

kuba181819 29.11.2008 19:14

Mam nadzieje ze Wisla cos strzeli w 2 polowie bo narazie to wyglada slabiutko. O ile we wczesniejszych meczach mieli sytuacje tylko ich nie wykorzystywali to teraz nawet tych sytuacji podbramkowych jest malo.

Krzyma 29.11.2008 19:15

Wisełko..
 
Wisełko.. wyszedłem wcześniej z uczelni, biegłem z tramwaju.. dobiegłem na 44min.. dlatego prosze Cię Wisło ma kochana wygraj ten mecz !!!!

rocco_1906 29.11.2008 19:18

Najlepszy to Łobo.... udzielając wywiadu wyglądał jakby rozegrał 2 mecze pod rząd a nie 45min...;/ czyzby niektorym sie nie chcialo pracowac nad kondycją?

dynek.pl 29.11.2008 19:22

- fajny ten balon w ksztalcie toi toia po drugiej stronie boiska :D
- pewna forumowiczka z aparatem trafila do relacji C+
- a gola strzelimy w II polowie

JrQ- 29.11.2008 19:24

- narazie chu*nia...

boskijelonek 29.11.2008 19:26

i zaczynamy drugą połowę bez zmian.......szkoda, nieważne w jakiej formie jest Jirsak czy Boguski za pewno każdy z nich zrobiłby w ofensywie więcej niż Catoro czy Diaz. Po co nam dwóch mega defensywnych pomocników? skoro Ruch gra tak słabo w ofensywie.....i

medyk 29.11.2008 19:35

biednie to wyglada strasznie :-/

mr_kwolf 29.11.2008 19:37

Brożek a może nawet i Brożki niech sobie już może jadą na urlop jak mają pokazywać taką (nie)chęć do gry i gwiazdorstwo

skydancer 29.11.2008 19:37

Padaka, zero pomysły na grę, brak chęci i woli zwycięstwa... :/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl