![]() |
a tak nawiasem mówiąc o której ten pociąg.bilety mam,a nie wiem o której wyjazd?nie mogę nigdzie znaleźc informacji,albo nie umiem szukać.
|
Picasso na stronie skwk szukaj w najbliższym czasie odpowiedzi :)
|
dzięki,ci wielkie.
|
Cytat:
|
Tym razem ciezko to widze. Nie gramy co prawda ostatnio zle, ale zbyt malo konkretnie pod bramka, zbyt malo cynizmu w grze. Mamy po kilka sytuacji, ale ostatnie dwa mecze znow bez bramki, remis i porazka (wypadkowa posiadania jednego napastnika?). Realistycznie remis, zeby wygrac na chorzowskim potrzebne bedzie w kit farta..
|
Ja mam tylko takie marzenie, żeby średnią czerwonych kartek z dwóch ostatnich oficjalnych meczy zamienić na średnią strzelonych goli w dwóch najbliższych.
|
Mam takie przeczucie ze wygramy to.Sa mecze kurewsko wazne i to wlasnie taki mecz.A Ruch? - to nie jest druzyna z gornej polki.
Licze na mecz, w ktorym bedziemy dominowac a to duzy krok do tego by ten mecz wygrac |
Jest transmisja w C+?
|
to nie będzie ładny mecz, mimo to stawiam na skromne zwycięstwo 1:0.
Transmisja jest, wstęp zaczyna się o 18:00. |
Ciekawy mecz może być, zwłaszcza do analiz psychologicznych - radzenie sobie ze stresem w trudnych sytuacjach:) Dotyczy to niestety naszych piłkarzy. Była szansa na remis we Wrocławiu, ale Baszczyński nie zapanował nad sobą, szansa na wygraną z Sąsiadką ale.....
Jeśli nasi piłkarze będą grali i tylko grali to jest szansa na wygraną. I na to liczę! Mam wrażenie że coś jest nie tak w naszej szatni.... może jakieś animozje w kontekście informacji że część piłkarzy musi wkrótce opuścić Wisłę, że część musi siedzieć na ławie... za dużo chorej agresji pojawia się na boisku zamiast zdrowego zaangażowania.... Tak czy inaczej liczę na zwycięstwo np. 2-1:D |
Co do tego że będzie ciężko to nikt nie ma wątpliwości. Tak sobie myślę, że zapis w umowie Ćwielonga mówiący o tym że nie może grać w meczach z Wisłą, może w tej sytuacji obrócić się przeciwko nam. Zagra pewnie Fabus, który jakby nie patrzeć jest obecnie groźniejszy od Cwielonga. Obrona może mieć problemy z takim "czołgiem". Z koeli w Ruchu nie zagra Nowacki, od którego dużo zależało do tej pory w środku pola. jeśli chodzi o Wisłe to liczę, że szanse od pierwszej minuty otrzyma Łobodziński, bo wchodząc ostatnio z ławki pokazywał się z dobrej strony, nawet dośrodkował znaśnie kilka razy. Z pewnością kluczowa jak zawsze w przypadku Wisły będzie skuteczność, ważne aby wykorzystać sutuacje które się wykreuje. Chciałbym zwycięstwa, ale obstwaim remis 0-0.
|
generalnie gramy antyfutbol. od czasu Szymkowiaka, nie ma nikogo kto by umiał kopnąć z dystansu.
|
Nie jest tak źle - gra zdecydowanie lepsza niż w poprzednich meczach. Powinniśmy sobie poradzić!
|
ale padaka, Jirsaka wrzucic, Boguskiego albo Niedzielana
|
Kuw...a nasi spuchli...
Dlaczego nie gra Jirsak zamiast Małeckiego. Małecki gra słabo. |
0:0 po pierwszej połowce... nie jest dobrze;/ nie liczac strzalow z dystansu Mauro to mozna powiedziec ze nic ciekawego sie nie działo;/
|
Kiedy wreszcie Wisła strzeli bramkę w pierwszej połowie spotkania?????????????????????????
|
obstawiam że wynik nie zmieni sie rownież w drugiej połowie. Poza Pa Brożkiem, niktn nie gra
|
Ruch słaby ,a Wisła nie może nic wskórać.Legia wczoraj grała pressingiem 3 x szybciej niz my dzis ,ech.Oby udalo sie wygrac.
|
Z takimi zawodnikami w pomocy to sobie można pograć w bierki. Bez wzmocnień każdy mecz będzie tak wyglądał.
|
Najbliżej był Marcelo. 0,5 m od okienka...
|
Mam nadzieje ze Wisla cos strzeli w 2 polowie bo narazie to wyglada slabiutko. O ile we wczesniejszych meczach mieli sytuacje tylko ich nie wykorzystywali to teraz nawet tych sytuacji podbramkowych jest malo.
|
Wisełko..
Wisełko.. wyszedłem wcześniej z uczelni, biegłem z tramwaju.. dobiegłem na 44min.. dlatego prosze Cię Wisło ma kochana wygraj ten mecz !!!!
|
Najlepszy to Łobo.... udzielając wywiadu wyglądał jakby rozegrał 2 mecze pod rząd a nie 45min...;/ czyzby niektorym sie nie chcialo pracowac nad kondycją?
|
- fajny ten balon w ksztalcie toi toia po drugiej stronie boiska :D
- pewna forumowiczka z aparatem trafila do relacji C+ - a gola strzelimy w II polowie |
- narazie chu*nia...
|
i zaczynamy drugą połowę bez zmian.......szkoda, nieważne w jakiej formie jest Jirsak czy Boguski za pewno każdy z nich zrobiłby w ofensywie więcej niż Catoro czy Diaz. Po co nam dwóch mega defensywnych pomocników? skoro Ruch gra tak słabo w ofensywie.....i
|
biednie to wyglada strasznie :-/
|
Brożek a może nawet i Brożki niech sobie już może jadą na urlop jak mają pokazywać taką (nie)chęć do gry i gwiazdorstwo
|
Padaka, zero pomysły na grę, brak chęci i woli zwycięstwa... :/
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl