Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15. kolejka] ŚLĄSK Wrocław - WISŁA Kraków, niedziela 23.11.2008 16:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5069)

3rider 22.11.2008 22:49

Bilans Slaska w tym sezonie; zwracaja uwage tylko 3 porazki, tyle samo co Lech i Legia. Tylko my i Polonia mamy mniej (2). Slask u siebie: 4:0 2:1 2:1 1:1 1:1 0:1 (przypadkowa porazka z Piastem) czyli podobnie jak Wisla tylko jedna porazka na wlasnych smieciach.

Śląsk dom 3-2-1 10-5
Wisła wyjazd 3-2-1 9-4

Szykuje sie zdecydowanie trudniejszy mecz niz te ostatnie

westersyl 22.11.2008 23:13

Według mnie ten mecze wcale nie musi być trudniejszy jeśli prawdą będzie, że Sląska nie będzie się murował, jeśli tak będzie to wygramy spokojnie. Myślę, że zwycięży jednak opcja murowania bramki nawet jeśli wyjdą z innymi założeniami wtedy będzie to kwestia strzelania pierwszej bramki i uważania na kontry. Nie tak dawno wystawiliśmy z nimi w pucharze ekstraklasy młodzików, a oni nawet nie potrafili poprowadzić gry, ustawienie defensywne i gra z kontry na juniorków, potem wielka radocha że wygrali 0:4.

Dean 22.11.2008 23:35

tylko 3 punkty Wisełko, tylko 3 punkty ! :D

mateuszFCOlkusz 23.11.2008 11:45

duże znaczenie bedzie miała pogoda.... mecz odbedzie sie w cieżkich warunkach atmosferycznych

Kibic_1906 23.11.2008 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mateuszFCOlkusz (Post 632944)
duże znaczenie bedzie miała pogoda.... mecz odbedzie sie w cieżkich warunkach atmosferycznych


Zgadzam się , pogoda będzie miała kluczową rolę niestety...:-P Ja z resztą nie mogę pojąć jakim cudem na podgrzewanych murawach robią się niemalże zaspy jak choćby wczoraj na pejsach albo w Bytomiu??

KOMINEK 23.11.2008 14:14

16:00 -1 (-11.6) 981 hPa 6 m/s Zachmurzenie całkowite
19:00 -1 (-11.6) 981 hPa 6 m/s Pochmurno, słabe opady deszczu
22:00 -2 (-9.0) 981 hPa 4 m/s Pochmurno z przejaśnieniami, słabe opady deszczu


Pogoda zapowiada się oszałamiająco :-)

rafalek 23.11.2008 15:25

Mam nadzieję, że we Wrocławiu nie będzie takich jaj jak są teraz w Gdańsku

element 23.11.2008 15:44

o zwycięstwo będzie ciężko... te opady i białko na murawie będzie po stronie Śląska.. Wisła nie będzie mogła grać zbyt technicznie i wszystkie te akcje jak i strzelone bramki mogą być fartowne, przypadkowe itp..
pamiętam do dziś mecze podczas ulew deszczu, gdzie byliśmy zdecydowanymi faworytami a przez to bagno na boisku Wisła nie mogła grać po swojemu i przegrywaliśmy.. niby podgrzewana murawa jest.. ale patrząc na inne boiska zbytnio ona nie oczyszcza murawy...

piter116 23.11.2008 15:56

Pawełek
Baszczyński
Marcelo
Cleber
Singlar
Małecki
Jirsak
Sobolewski
Piotr Brożek
Boguski
Paweł Brożek

Ławka rezerwowych Wisły: Marcin Juszczyk, Andrzej Niedzielan, Wojciech Łobodziński, Arkadiusz Głowacki, Marek Zieńczuk, Mauro Cantoro, Krzysztof Mączyński

Nie wiecie czemu Diaza nie ma nawet na ławce?

sayek89 23.11.2008 16:13

No z Diazem dziwna sytuacja. Trener Skorża otrzymał zapewnienie od trenera Kostaryki że ten go nie powoła.

HEDu 23.11.2008 16:26

Dziwne ze Zienczuk nie gra w podstawowej "11", ostatnio 2 gole ... ale spoko, zobaczymy jak Pi Brozek sobie poradzi no i Singlar na lewej.

Perek 23.11.2008 16:34

Diaz ma problemy z mięśniem dwugłowym i trener postanowił nie ryzykować

element 23.11.2008 16:34

Cytat:

Już wiemy co z Diazem. Zgłaszał uraz mięśnia dwugłowego, więc postanowiono nie ryzykować ewentualnej kontuzji
oficjalna . . .

element 23.11.2008 17:03

No.. umiejętności i technika przy tej pogodzie schodzi na boczny tor.

dajta remis i będe szczęśliwy :-)

Elendil 23.11.2008 17:03

Co Pawełek zrobił - ja nie wiem.

ozinho 23.11.2008 17:04

Suer duet Marcelo i Pawełek

dynek.pl 23.11.2008 17:04

1:0

Pawelek to taki nasz Cabaj :)

hoho 23.11.2008 17:04

Super Pawełek :lol:
Niech kupia zima jakiegos bramkarza ,bo juz słow brakuje

Kaan 23.11.2008 17:05

Nie mozna było na ostatnie zimowe 3 kolejki wypożyczyć 2 stoperów z ligi norweskiej albo islandzkiej? Marcelo, ehh...

Pan Jotka 23.11.2008 17:06

Mariusz P.---Co 2-3eci mecz farfocla wpuszcza :D
PS> Mecz bylby ciekawy gdyby nie bylo sniegu.A tak...Przypadek bedzie rzadzil.

JAR0 23.11.2008 17:07

Marcelo pewnie nigdy śniegu nie widział, i nie wiedział jak się zachowa ;) Pawełek szkoda słów na tego gościa

marcinarsenal 23.11.2008 17:18

wstrzymajcie się z krytyką do wypowiedzi w przerwie. jak dla mnie to coś ten strzał za ładny i zbyt dopracowany jak na Sebastiana Milę. Wydaje mi się, że strzał, zresztą jak i przechwycenie piłki było całkowitym przypadkiem, nie wińcie więc Pawełka, wszyscy widzimy jakie są warunki.

Co do meczu to kolejny, w którym idzie nam jak po grudzie. Bez obrazy dla braci ze Śląska, ale takie drużyny powinny być dla nas spacerkiem, niestety tak nie jest.

PS. śnieg topnieje, robią się lepsze warunki do gry

4fan_player 23.11.2008 17:23

Jestem ciekaw gdzie jest ta energia zawodników.. o której trener mówił.

hoho 23.11.2008 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 633086)
Jestem ciekaw gdzie jest ta energia zawodników.. o której trener mówił.

Przeciez mamy inicjatywe ,powinno byc caly czas 0-0 gdyby nie Pawelek.Zamiast jego interwencji mecz mogl sie rozpoczac od wyniku 1-0 dla WKS ,bo na jedno by wyszlo.Slask stworzyl pol-akcji i prowadzi

JrQ- 23.11.2008 17:29

No niestety, jeden błąd, tak to WKS bez akcji, a setka Marcelo co trafił w Piotrka, lub Boguski z podbicia...
eh, czekamy.

Pan Jotka 23.11.2008 17:29

Boguski top zmarszczyl okrutnie :/
Ale wybaczam mu bo widzialem co zrobil wczoraj Wayne Rooney:D

JackDaniels 23.11.2008 17:30

To co zrobił Marcelo to totalna porazka dlaczego nie ma Arka Głowackiego panie Skorża ?

hoho 23.11.2008 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JackDaniels (Post 633093)
To co zrobił Marcelo to totalna porazka dlaczego nie ma Arka Głowackiego panie Skorża ?

Glowacki jest jeszcze "lepszy"

medyk 23.11.2008 17:33

z calym szacunkiem dla Pawełka nic do chłopa nie mam zawsze szukalem jakiegos wyjasnienia sytulacji ale ile razy ****a można..

HEDu 23.11.2008 17:35

lol głowacki ?
pawełek zawinił bo zamiast pilnowac blizszego słupka to on w srodku prawie stał, a tak marcelo gra dobrze (w ataku na dodatek)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl