![]() |
Cytat:
Ja wlasnie z ciekawosci obejrzalem sobie wszystkie bramki z tego sezonui w lidze tylko 3 naliczylem. I jedna z Barca. Edit - no tak wlasnie myslalem, ze z niezbyt wiarygodnego zrodla :] |
Wg transfermarktu sprawdzalem cala lige.
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ungsdaten.html dodaj sobie przy ilu bramkach miał jeszcze udział (kluczowe podania ale nie bezposrednie asysty), bo ja naliczylem conajmniej 3. nie wiem czy to zły wynik, po co ma siedziec na ławie kosztem kogos kto nie ma prawie zadnego wkladu w ofensywe, pomyslcie. dla sprecyzowania, transfermarkt jako asysty zalicza także wywalczenie karnego, wolnego bezposredniego (oczywiscie i to i to musza byc wykorzystane). Stilic ma tego typu asyst 3 a Jirsak 1. Jirsak powinien mimo nawet slabszej formy grac ... ani Sobol, ani Diaz (ktorego mozna na bok posłać), tymbardziej Cantoro nie maja tylu wkladu w gre do przodu. mozna tu zobaczyc asysty http://www.transfermarkt.de/de/wettb...en_sort_v.html klasyfikacja kanadyjska (chyba tak to sie nazywa, no jirsak goli nie strzela, szkoda) http://www.transfermarkt.de/de/wettb...n_sort_sc.html dodatkowo, co za nim przemawia, ze grał 700 minut, Stilic 1200 czyli tylko 100 minut mniej niz Brozek ;p oczywiscie do Stilica sie nie umywa, ale do konca sezonu daleko ;] |
Ja też uważam, że Tomek (pomimo słabszej dyspozycji) powinien grać. To w przyszłości ma być nasz podstawowy rozgrywający, a poza tym, z wszystkich naszych pomocników, jest najbardziej kreatywny.
|
przyjaźń przyjaźnią, ale wygrać trzeba
|
Cytat:
Tomas ostatnio jest w słabszej formie, ale wydaje mi się, że i tak powinien zagrać, zwłaszca, jeśli alternatywą za niego ma być Cantoro... |
Gramy starym składem, jedyna zmiana to Małecki.
|
Chyba znowu promujemy kolejnego bramkarza. Skuteczność słaba niestety.
|
Gramy piach już od 4 spotkań..., nie widać progresji
|
Wystarczy grac pressingiem i Lechia sie gubi ,ale pressing dzieki ktoremu wygrawalismy nie istnieje,wszyscy chodza i sie patrza na siebie .
Malecki 3 setki Zienczuk 1 setka Chyba rzeczywiscie chca Skorze wy*ebac z Wisly ,bo graja jak kaleki |
Z kiepskimi zespołami gramy dobrze tylko w jednej połowie.
Musi wejść, a nawet powinien wyjść w pierwszej 11, Jirsak. |
Z taką skutecznością to znowu pogubimy punkty w meczu ze słabym przeciwnikiem. Chyba że będziemy mieli tyle szczęścia, co z Odrą.
|
Chyba jednak coś nie tak jest z nami. Stwarzamy dużo sytuacji a nic strzelić nie możemy. Nie wiem co się dzieje. Chyba parę ostrych słów w szatni powinno pójść w stronę piłkarzy.
|
Cantoro byl na boisku ? Bo widzialem go moze 3 razy jak przerzucal pilke. Sobol dzisiaj slabo, duzo strat.
|
Straszna kiszka - nie wiem, gdzie się podziała Wisła, która wygrywała 5-0 z Beitarem. Nie zapominajmy, że Lechia to beniaminek. Jeśli mamy problemy z beniaminkiem, to daleko nam do Europy - w grupie p. UEFA też byśmy nie dali rady. Gramy kiszkę i nie widzę jakoś powodu, aby to się miało zmienić w najbliższym czasie :/
|
Bez wmocnien nic nie bedzie, tak samo jesli gramy 4 słabymi pomocnikami (Zieniu, Cantoro, Sobol, Boguski), 1 z młodzieżowki (Małecki, bo Łobo jest jeszcze słabszy) i 1 napastnikiem ktory forme stracil (Brozek.) Co my mamy w ofensywie? Nic.
|
Hehe teraz to się już cieszę, że odpadlismy z TT! Pomyślcie co by było jakby jeszcze doszedł PUEFA...dramta. Diaz w ogole nie nadaje sie na lewego obrońce. Każdy go mija jak chce...Cantoro dramat nad dramaty, Sobol baaardzo słabo. Nie ma środka pola!! Małecki słabo, Brożek słabo. W sumie wszysy słabo. A Legia wczoraj w pierwszej połowie oddała 3 strzały (wynik do połowy 3:0...)
|
Paweł w słabszej formie niestety-piła mu odskakuje i goli brak.
Musi wejść Jirsak za Cantoro i może coś wturlamy... Zieńczuk też słaby, ale Piotr równie cienki ostatnio... A ogólnie to aby do zimy... |
można prosić o wrzucenie linka meczu na justin.tv bo nie ograniam tej stronki
|
Teraz to Marcelo powinien wyleciec z boiska !!! Trzeba sedziemu podziekowac ......
|
Nareszcie 1:0! Niby gol z karnego, ale ważne że jest!
|
No brawa dla Małego!!! Bardziej za to,że chciał niż za to,że strzelił:)
Heh jak to ten Brożek robi? Potrafi zmarnować dosłownie wszystko przez ponad pół godziny,żeby za chwilę strzelić naprawdę fajną bramę,tak jakoś bokiem |
No i już 2-0. Wynik dobry tylko szkoda że w pierwszej połowie nic nie wpadło.
|
mimo ze jest 2-0 to gramy do 70 minuty niesamowity piach niby akcje ida niby wrzutki sa ale....
|
Przeważnie jak skrytykuje poczynania Wiślaków, to oni potrafią :P mi przepięknie zamknąć buzię.
3-0, wynik cieszy, ale z grą to już jest różnie. Graty za zwycięstwo |
ja tam czekam na mecz, gdy strzelą bramkę, dwie w pierwszej połowie i spokojnie będę sobie oglądał meczyk bez możliwości zejścia na zawał lub wpadnięcia w zgubne szpony nałogu :)
By stępić działanie adrenaliny człowiek musi, po prostu musi. edytka: co nie zmienia faktu, że nawet po trzech lufach następne setki marnują , scheisse !!! |
uff.dzięki i gratulacje!
na szczęscie po pierwszym golu Lechia pękła i było trochę efektownych akcji. jeszcze 3 mecze do końca.. oby zwycięskie. bo puchar ekstraklasy to dla mnie trzeciorzędna sprawa. |
Jirsak sie rozegrał od 1 gola, teraz pieknie rozgrywa. Łobo kurde pieknie, jestem zachwycony. Brozek za lekko strzela, dobrze ze ten karny wpadł, a mogl byc hattrick po sam na sam po podaniu Jirsaka. No ja pierdziele od 70 minuty mam orgazm dzieki grze Wisly.
|
znowu martwi beznadziejna skuteczność Wiślaków...
Zieńczuk, Cantoro do odstrzału w zimie... |
Szacunek dla kibicow za piekna zabawe,co do meczu to do strzelonej bramki gramy jak bysmy sie zablokowali,skutecznosc tragedia,potrzeba swiezej krwi aby rozruszac nasza Wiselke,druga polowa juz lepiej,Lobo na plus.
|
Przed zdobyciem bramki- masakra. Po- gra godna Wisły, co prawda skuteczności dalej brakowało, ale już zupełnie inny obraz tej gry. Po Pawle już na prawdę widać, że jest zmęczony, a mimo wszystko bardzo sie do tej wygranej przyczynił- szacunek. Tak samo duży szacunek dla Małego, choćby za podjęcie się tego karnego, a źle też dzisiaj nie grał
PS. Kurna, jak patrzyłem dzisiaj na grę Łobodzińskiego to na początku na prawdę nie mogłem uwierzyć w to co widziałem, wreszcie zagrał tak jak grać powinien i tak jak się od niego oczekuje. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl