Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [13. Kolejka] Odra Wodzisław - Wisła Kraków środa, 12.11.2008 godz. 19:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5046)

konrad1991tsw 12.11.2008 17:37

Może i nam nie szło w Wodzisławiu ale dzisiaj to nie ma znaczenia. Trzeba wyjśc na boisko bez takiego myślenia że "zaklęty stadion, nie idzie nam tutaj" itp. Liczę że po wpadce z ŁKSem Nasi piłkarze zagrają dobry mecz i strzelą kilka bramek.

PS. Pamięta ktoś taki mecz Wisły w Wodzisławiu w Listopadzie 2001 ? Było 3:0 dla Białej Gwiazdy:-D

donPedro23 12.11.2008 19:13

Wisła: Pawełek - Singlar, Marcelo, Cleber, Brożek Piotr - Baszczyński, Sobolewski, Małecki, Diaz - Boguski, Brożek Paweł

Odra: Stachowiak - Kłos, Kowalczyk, Dymkowski, Szary - Rygel, Kuranty, Malinowski, Małkowski - Aleksander, Korzym

(wislakrakow.com)

4fan_player 12.11.2008 19:17

Nie rozkminiam tego ustawienia :o no ale najważniejsze żebyśmy wygrali

amauri1990 12.11.2008 19:22

jak to nie?
Pawełek
Singlar, Baszczyński, Cleber, Brożek
Małecki, Sobolewski, Marcelo, Diaz, (Boguski)
Brożek (Boguski)


dodajmy że amica przegrała z Polonią Bytom

edit. a jednak qrwa nie

tofik 12.11.2008 19:25

No Panowie i Panie. Wszyscy się potykaja, a my mamy tego po raz kolejny nie wykorzystać ? Jeśli tak to nie wiem, kto będzie większym frajerem :)

Nie pasuje mi Singlar na lewej obronie. Chłop nie ma lewej nogi. Brak Jirsaka, który raz zagrał słabo i już odsunięty od składu ? No ale bądzmy dobrej myśli.

TYLKO___WISŁA 12.11.2008 19:28

Remis będzie dobry.. nam nie leży gra z Odrą, tym bardziej w Wodzisławiu.. sezon wstecz to chyba nie muszę przypominać komu nie daliśmy rady.. a ostatni raz z Odrą u nich wygraliśmy bodajże ponad 3 lata temu.

co by nie pisać Odra jako jedyna drużyna w lidze która nam po prostu nie leży..

Mrsnh 12.11.2008 19:33

co jest z Tomkiem Jirsakiem? oO

edit; na lawce :O

iiYama 12.11.2008 19:34

Ehmmm, coś Maciek zamieszał.

Na lewej ma grać z tyłu Singlar, a przed nim Brożek. Nie widzę tego osobiście :/.

donPedro23 12.11.2008 19:39

Błogosławieni co nie widzieli, a uwierzyli! Nie dygajcie, ja zostaje przy swoim 3:1 dla Wisełki.

Ps Jak patrzę na naszą ławkę rezerwowych, to sobie myślę, że mimo narzekań na brak transferów, kadre mamy mocną.

tommiyacht 12.11.2008 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donPedro23 (Post 627944)
Błogosławieni co nie widzieli, a uwierzyli! Nie dygajcie, ja zostaje przy swoim 3:1 dla Wisełki.

Ps Jak patrzę na naszą ławkę rezerwowych, to sobie myślę, że mimo narzekań na brak transferów, kadre mamy mocną.

odpowiedz sobie na pytanie. czy na tej lawce siedzi mocna kadra czy nazwiska

HarryTB 12.11.2008 19:52

Ile nas w Wodzisławiu ?? bo czasami sie przebijamy dopingiem przez Odrę

TYLKO___WISŁA 12.11.2008 19:53

tysiąć pińcet

wrócą to napiszą.

donPedro23 12.11.2008 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 627949)
odpowiedz sobie na pytanie. czy na tej lawce siedzi mocna kadra czy nazwiska

Stary nie uwierzysz, ale jak przeczytałem swojego posta to o tym samym pomyślałem. Niedzielan, Zieńczuk, Łobodziński... No powiedzmy, że nazwiska jednak robią wrażenie:P

prober 12.11.2008 20:03

Fatalna skuteczność w ataku.
Odra póki co nie stanowi zagrożenia, ale niesamowicie utrudnia grę pressingiem.

juniordiaz 12.11.2008 20:04

musimy zaczac wykorzystywac sytuacje!!!!! chociaz jedna narazie

KRIS22 12.11.2008 20:12

Na razie gramy to samo co z Łksem zero skuteczności !!!!

TYLKO___WISŁA 12.11.2008 20:19

Ku mojemu zdziwieniu miażdzymy Odrę... powinniśmy prowadzić z 3 do jaja, skuteczność? raczej brak szczęścia..

boje się tylko jednego, że Odra z głupala strzeli mimo że nie ma nic do powiedzenia w tym meczu.

4fan_player 12.11.2008 20:21

Z ŁKSem też nie mieliśmy szczęście. I wiadomo jak się skończyło. Mam nadzieję że jednak dzisiaj wygramy

kschacky 12.11.2008 20:22

transmisja
 
Ziomki jest gdzieś w necie jakaś transmisja???
JAZDA,JAZDA,JAZDA !!!!!!!!!!!!

Żuczek 12.11.2008 20:26

No i połowa kończy się tak samo, jak w meczu z ŁKS'em. Jeżeli ego nie wygramy, to fotelem lidera na czas zimy będziemy się mogli pożegnać.

nesta 12.11.2008 20:26

Narazie mamy dramatycznie niski poziom... Chyba jeszcze gorsza gra niz z LKS. No ale skoro jedyny pilkarz, ktory ma jakies pojecie o rozgrywaniu siedzi na lawce, a na bardzo mocna Odre gramy dwojka def to prosze bardzo panie trenerze.

Wasiu 12.11.2008 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żuczek (Post 627982)
No i połowa kończy się tak samo, jak w meczu z ŁKS'em. Jeżeli ego nie wygramy, to fotelem lidera na czas zimy będziemy się mogli pożegnać.

A ja mysle, ze nie tylko z mistrzem jesieni sie pozegnamy.
Mam obawy co do wyniku bo gramy caly czas pilka, ale znowu mamy straszne problemy w ataku. A Odra 3 sytuacje sobie stworzyla i wszystkie byly w miare grozne.

Kamson 12.11.2008 20:29

Co jest z tą skutecznością...
Dziwny brak Jirsaka i Singlar na lewej stronie.

dynek.pl 12.11.2008 20:29

Tyle fajnych sytuacji i nic - yebana klątwa. Zeby sie tylko nie zemscilo. Tfu ...

kubanczyk 12.11.2008 20:31

wszystko fajnie tylko zmienic Singlara, Piotrek na obrone, Diaz na lewa pomoc Jirsak do srodka.

nie moge zrozumiec czemu Cleber nie gra do Marcelo tylko kopie wszystki pilki do Stachowiaka.

maRgrabkarz 12.11.2008 20:32

z ŁKSem byla wirtuozeria. Za takie kopanie sie po glowach powinni odpokutowac brakiem pensji przez miesiac dwa. strasznie mnie ta gra irytuje. Licze na "magiczne slowa" w szatni.

luke1906 12.11.2008 20:33

dramatem trzeba nazwać to co prezentujemy w ofensywie... kurewskim dramatem
skończy się to podobnie jak w Zabrzu, Odra już zauważyła, że choćby nam zostawiła pustą bramkę to i tak będziemy się kopać po czołach i nic nie ustrzelimy, dlatego w 2 połowie podobnie jak Górnik swego czasu zaatakują i znając życie zajebią nam bramę

a po meczu zacznie się tradycyjne .......enie jak to nam się ciężko gra w Wodzisławiu
jak zobaczę kolejną bezsensowną dzidę wysłaną w pustkę przez Diaza to chyba przestanę oglądać

westersyl 12.11.2008 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 627984)
Narazie mamy dramatycznie niski poziom... Chyba jeszcze gorsza gra niz z LKS. No ale skoro jedyny pilkarz, ktory ma jakies pojecie o rozgrywaniu siedzi na lawce, a na bardzo mocna Odre gramy dwojka def to prosze bardzo panie trenerze.

Oglądnij sobie mecz ŁKSem i tam znajdziewsz odpowiedź na to dlaczego nie gra Jirsak.
Wszystko jest dobrze, gramy nieźle, spychamy przeciwnika do głębokiej defensywy, stwarzam sytuacje, jedna nie wpada, druga tez nie, trzecia tez nie i nagle wszystko się gdzieś sypie, brakuje tylko tej cholernej bramki !

janko04 12.11.2008 20:35

Wejdzie Jirsak i pośle magiczną piłkę i bedzie bramka :)

krzywy 12.11.2008 20:37

już mnie powoli zaczyna to w****iać ileż można panowie piłkarze oopamiętajcie sie !!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl