Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Grosz do grosza, czyli... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5037)

mileniumm 07.11.2008 12:09

33,60 złotych

Illargui 07.11.2008 12:16

34,80 złotych

latarnik 07.11.2008 12:21

36,00 złotych

gackos 07.11.2008 12:34

37,20 złotych

Kamson 07.11.2008 12:38

38,40 złotych

michu-k 07.11.2008 12:55

39,60 złotych

michu-k 07.11.2008 13:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dzwd (Post 624979)
Michu -to można kilka razy klikać? bo jak tak to ustawmy sobie poprzeczkę na 1 milion :D


Cytat:

Dziękujemy!
Już dzisiaj kliknąłeś!
Pamiętaj, odwiedź nas jutro!
A więc klikamy raz dziennie. Uzbierajmy jak najwięcej, jest nas dużo :)

szlaQ 07.11.2008 13:34

40,80 ......................

Lechista69 07.11.2008 14:23

Lechia nie będzie gorsza i idąc za waszym przykładem stworzyłem temat na forum Lechii


http://lechia.gda.pl/forum/watek/4707/





Powodzenia koledzy!

Strzala 07.11.2008 14:28

42..........

WINDEK 07.11.2008 14:28

43,20 :) :) :) :)

Sensej 07.11.2008 14:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WINDEK (Post 625040)
43,20 :) :) :) :)

+ 1.2
=
44.4


martwi mnie tylko ze np na okruszku nie ma sposnora i pewnie kasa nie leci:(

michu-k 07.11.2008 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 625044)
+ 1.2
=
44.4


martwi mnie tylko ze np na okruszku nie ma sposnora i pewnie kasa nie leci:(

http://www.okruszek.org.pl/sponsorzy.php :-)

Nowohucianin^^ 07.11.2008 14:39

45,60 :)
(10znaków)

SZYMEK_TSW 07.11.2008 14:55

46,8
1234567890

concedi 07.11.2008 16:36

48,00 .......

igortsw 07.11.2008 16:43

4920 grosze

P.S.Dobrze że powstał ten temat, kiedyś chyba był :"Wielka akcja kibiców Wisły" ale jakoś szybko zaginął wtedy kliało się tylko na pajacyka i polskie serce co dawało raptem 10 gr a i tak było kilkaset złotych uzbieranych.

rafalek 07.11.2008 16:44

50,40

10 znaków

WISLA ZLOTY WIEK 07.11.2008 17:11

51,60 :) ...

w0lno. 07.11.2008 17:13

52,80... klikam codziennie od jakiegoś roku jak nie dłużej :P

Jachcik 07.11.2008 17:15

54 zł.........

Arkas 07.11.2008 17:15

55,2 złocisze.
Ja mam tylko nadzieje ze te pieniądze naprawdę idą na ten cel...

B. 07.11.2008 17:23

53,4 zł. (dziesięć)

michu-k 07.11.2008 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 625131)
55,2 złocisze.
Ja mam tylko nadzieje ze te pieniądze naprawdę idą na ten cel...

Nie bój się, na pewno nie na moje konto którego notabene nie posiadam :-) Joke. Idą, gdyby nie szły to podobny system by nie działał.

B. ----> 56,40 :)

leyzer87 07.11.2008 17:36

57,60

Ja i tak codzienne wchodzę na te stronki:-)

ToTylkoJa 07.11.2008 17:42

58,80
.......

MackoTSW_(konto_usuniete) 07.11.2008 19:55

60 zł

(10 znaków)

zenders 07.11.2008 20:03

61,2 złotych

jabadabaryba 07.11.2008 20:03

62,40 zł

(10 znakow)

bigi333 07.11.2008 20:12

63,6 złotych


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl