![]() |
33,60 złotych
|
34,80 złotych
|
36,00 złotych
|
37,20 złotych
|
38,40 złotych
|
39,60 złotych
|
Cytat:
Cytat:
|
40,80 ......................
|
Lechia nie będzie gorsza i idąc za waszym przykładem stworzyłem temat na forum Lechii
http://lechia.gda.pl/forum/watek/4707/ Powodzenia koledzy! |
42..........
|
43,20 :) :) :) :)
|
Cytat:
= 44.4 martwi mnie tylko ze np na okruszku nie ma sposnora i pewnie kasa nie leci:( |
Cytat:
|
45,60 :)
(10znaków) |
46,8
1234567890 |
48,00 .......
|
4920 grosze
P.S.Dobrze że powstał ten temat, kiedyś chyba był :"Wielka akcja kibiców Wisły" ale jakoś szybko zaginął wtedy kliało się tylko na pajacyka i polskie serce co dawało raptem 10 gr a i tak było kilkaset złotych uzbieranych. |
50,40
10 znaków |
51,60 :) ...
|
52,80... klikam codziennie od jakiegoś roku jak nie dłużej :P
|
54 zł.........
|
55,2 złocisze.
Ja mam tylko nadzieje ze te pieniądze naprawdę idą na ten cel... |
53,4 zł. (dziesięć)
|
Cytat:
B. ----> 56,40 :) |
57,60
Ja i tak codzienne wchodzę na te stronki:-) |
58,80
....... |
60 zł
(10 znaków) |
61,2 złotych
|
62,40 zł
(10 znakow) |
63,6 złotych
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl