![]() |
Cytat:
|
co z tego że Legia wygrała z Wisła skoro wczoraj poległa w Bytomiu.Mistrzostwo zdobywa sie wygrywajac właśnie takie mecze jak dzisiejszy z ŁKS -em,Polonią Bytom a nie z Lechem,Legią czy Groclinem
|
To jest prawda. Najwazniejsze wygrac ze słabszymi druzynami niz z mocniejszymi. Ze słabszymi zawsze od razu podchodzi sie jak do wygranego meczu przez co druzyny nie mysla i przez to przegrywaja jak to zrobiła wczoraj Legia. Warszawiacy wygrali z nami a po dzisiejszym dniu powinni znajdowac sie za naszym zespołem. Moim zdaniem z ŁKS-em wygramy 4-1 czyli punkty zostana na naszym terenie.
|
a co to wszyscy tak typuja, ze LKS u nas bramke strzeli? a kto to ma tam niby te bramki strzelac. chlopy przyjada zrobia zadyme w srodku boiska i przed wlasnym polem karnym i tyle, naszym zadeniem jest ich rozklepanie i wbicie bramki. licze na 2:0.
no i jakby nie bylo, trzeba dzis kibicowac Jagiellonii, jak urwa punkty Polonii a my wygramy to wracamy na nasze miejsce |
Wie ktoś czy mecz jest w TV? Nieestety nie dam rady na mecz jechać..:/ z góry dzięki
|
Cytat:
|
Wisła jest faworytem meczu. Ale nie wolno zapomnieć o koncentracji. Najlepszy przykład dała nam Legia. Teraz do końca rundy już 6 kolejek jeżeli chcemy marzyć o liderze to musimy wygrać pozostałe mecze.
|
Maciej Skorża piękny skład ! Jedynie boje sie o Głowackiego, ale on tez musi grac ! DO boju :D
http://www.transfermarkt.de/de/verei...n_sort_tv.html |
|
Jest mecz na sopcascie ?
|
Wypadałoby coś strzelić do przerwy. Żeby później niepotrzebnych nerwów nie było
|
****a czemu oni chca wejsc z pilka do bramki..:/?? Gra Bogusia coraz bardziej mnie w*urwia..
|
Ale ciężko wygląda nasza gra. Do tego brak zmiany rytmu, wszystko w jednostajnym tempie. Oby skromne 1-0 :)
|
Małecki chyba jednak do zmiany.. moze Łobo cos pociagnie... mecz ogolnie slaby i aby te 3 pkt uciułac
|
skuteczność i następny bramkarz grający przeciw Wiśle zgarnie raczej mecz życia.
gra nie wygląda żle... oby się przełamali bo śmierdzi powoli kolejką cudów. jeszcze ŁKS z farta wolnego coś strzeli i będą jajca :) |
Cytat:
|
1-0 biorę w ciemno :) musimy wykorzystać potknięcie Legii!
|
Moze wejdzie Cantoro, wykreuje nasza gre :lol:
|
Gra wyglada calkiem niezle, duzo kombinacyjnych akcji i gry na 1 kontakt, przez co zdazaja sie niedokladne podania, ale to normalne bo Barcelona nie jestesmy, razi natomiast brak wykonczenia, Boguski probuje wejsc do bramki :D Jak poprawia ten element to wygramy.
|
Wszyscy spodziewali sie poworki z meczu z Ruchem,tymczasem na boisku jest Pawelek + 10 chodzacych koszulek,wszyscy spia.Niedzielan zamiast odegrac klepke do Brozka ktory sie o to prosi to kombinuje,Boguski mapilke jak na patelni na 7 metrze i zaraz ładowac z pierwszej to zaczyna przyjmowac...Wisła grać ,ku*wa mać !
A i jeszcze mowcie co chcecie ale ani Diaz ani Piotr Brozek to nie sa lewi obroncy |
Cytat:
|
I tak jak pisałem.
Następny bramkarz grający przeciwko Wiśle zagra mecz życia. |
ale miernota...
|
Moze cos trafią w koncu . . . Nic nie idzie narazie. Mam takie jedno pytanie (weim ze nie do tematu, ale poitrzeba mi odp w tym momencie a wszyscy tu siedza):
Czy jedna osoba moze kupic 5 biletow ? Prosze o odpowiedź ! |
na boisku padaka na trybunach fajna piesn JESTESMY DUMA TEGO MIASTA....
|
cholera jasna czemu on tak kombinują ????!!! dziesiątki krótkich podań... straszna padaka
|
Czemu mamy takiego pecha? Zawsze z nami bramkarze mają mecze życia. Ehh strzelmy coś bo może być źle.
|
Moze po prostu zle celuja a nie ciagle mecze zycia bramkarze maja....
|
kurrr#a blisko było...
MUSIMY COŚ STRZELIĆ! |
Cytat:
Brożek w swoim dawnym stylu... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl