Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [12 kolejka] Wisła Kraków-ŁKS sobota 8.11.2008 godz. 16:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5030)

Ala1955 07.11.2008 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 625232)
czuje w kościach wynik 5:1 :)

Oby Twoje kości się nie myliły :-)

AYALA 08.11.2008 08:28

co z tego że Legia wygrała z Wisła skoro wczoraj poległa w Bytomiu.Mistrzostwo zdobywa sie wygrywajac właśnie takie mecze jak dzisiejszy z ŁKS -em,Polonią Bytom a nie z Lechem,Legią czy Groclinem

mitmichael 08.11.2008 09:07

To jest prawda. Najwazniejsze wygrac ze słabszymi druzynami niz z mocniejszymi. Ze słabszymi zawsze od razu podchodzi sie jak do wygranego meczu przez co druzyny nie mysla i przez to przegrywaja jak to zrobiła wczoraj Legia. Warszawiacy wygrali z nami a po dzisiejszym dniu powinni znajdowac sie za naszym zespołem. Moim zdaniem z ŁKS-em wygramy 4-1 czyli punkty zostana na naszym terenie.

firstborn 08.11.2008 12:23

a co to wszyscy tak typuja, ze LKS u nas bramke strzeli? a kto to ma tam niby te bramki strzelac. chlopy przyjada zrobia zadyme w srodku boiska i przed wlasnym polem karnym i tyle, naszym zadeniem jest ich rozklepanie i wbicie bramki. licze na 2:0.
no i jakby nie bylo, trzeba dzis kibicowac Jagiellonii, jak urwa punkty Polonii a my wygramy to wracamy na nasze miejsce

Wiślacka Kalwaria 08.11.2008 12:44

Wie ktoś czy mecz jest w TV? Nieestety nie dam rady na mecz jechać..:/ z góry dzięki

RiCo_TSW 08.11.2008 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślacka Kalwaria (Post 625493)
Wie ktoś czy mecz jest w TV? Nieestety nie dam rady na mecz jechać..:/ z góry dzięki

C+ transmituje

Żołnierz Białej Gwiazdy 08.11.2008 13:56

Wisła jest faworytem meczu. Ale nie wolno zapomnieć o koncentracji. Najlepszy przykład dała nam Legia. Teraz do końca rundy już 6 kolejek jeżeli chcemy marzyć o liderze to musimy wygrać pozostałe mecze.

HEDu 08.11.2008 15:33

Maciej Skorża piękny skład ! Jedynie boje sie o Głowackiego, ale on tez musi grac ! DO boju :D

http://www.transfermarkt.de/de/verei...n_sort_tv.html

JrQ- 08.11.2008 15:48

Skład wreszcie ofensywny!
A mecz na żywo na jednej ze stacji:
www.elite-sports.net/tv.php

ILuKoI 08.11.2008 15:58

Jest mecz na sopcascie ?

4fan_player 08.11.2008 16:39

Wypadałoby coś strzelić do przerwy. Żeby później niepotrzebnych nerwów nie było

Wiślacka Kalwaria 08.11.2008 16:43

****a czemu oni chca wejsc z pilka do bramki..:/?? Gra Bogusia coraz bardziej mnie w*urwia..

Ogryzek 08.11.2008 16:53

Ale ciężko wygląda nasza gra. Do tego brak zmiany rytmu, wszystko w jednostajnym tempie. Oby skromne 1-0 :)

grzesiek632 08.11.2008 16:56

Małecki chyba jednak do zmiany.. moze Łobo cos pociagnie... mecz ogolnie slaby i aby te 3 pkt uciułac

element 08.11.2008 16:57

skuteczność i następny bramkarz grający przeciw Wiśle zgarnie raczej mecz życia.


gra nie wygląda żle... oby się przełamali bo śmierdzi powoli kolejką cudów.
jeszcze ŁKS z farta wolnego coś strzeli i będą jajca :)

grzesiek632 08.11.2008 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 625577)
jaja będą jak przegramy :)

oj weź! jak Ty mozesz o takim czyms myslec... tfu tfu.:-P Mamy super Pawła ktory pewnie cos sam wykombinuje w 2 polowce:-D

4fan_player 08.11.2008 17:00

1-0 biorę w ciemno :) musimy wykorzystać potknięcie Legii!

HEDu 08.11.2008 17:01

Moze wejdzie Cantoro, wykreuje nasza gre :lol:

Crusi 08.11.2008 17:03

Gra wyglada calkiem niezle, duzo kombinacyjnych akcji i gry na 1 kontakt, przez co zdazaja sie niedokladne podania, ale to normalne bo Barcelona nie jestesmy, razi natomiast brak wykonczenia, Boguski probuje wejsc do bramki :D Jak poprawia ten element to wygramy.

Snakes 08.11.2008 17:03

Wszyscy spodziewali sie poworki z meczu z Ruchem,tymczasem na boisku jest Pawelek + 10 chodzacych koszulek,wszyscy spia.Niedzielan zamiast odegrac klepke do Brozka ktory sie o to prosi to kombinuje,Boguski mapilke jak na patelni na 7 metrze i zaraz ładowac z pierwszej to zaczyna przyjmowac...Wisła grać ,ku*wa mać !
A i jeszcze mowcie co chcecie ale ani Diaz ani Piotr Brozek to nie sa lewi obroncy

Ogryzek 08.11.2008 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 625580)
Moze wejdzie Cantoro, wykreuje nasza gre :lol:

A może właśnie z takim przeciwnikiem zagrałby lepiej? Jak na razie gramy niestety piach.

element 08.11.2008 17:11

I tak jak pisałem.
Następny bramkarz grający przeciwko Wiśle zagra mecz życia.

gromaders 08.11.2008 17:15

ale miernota...

zidanemarcin 08.11.2008 17:18

Moze cos trafią w koncu . . . Nic nie idzie narazie. Mam takie jedno pytanie (weim ze nie do tematu, ale poitrzeba mi odp w tym momencie a wszyscy tu siedza):
Czy jedna osoba moze kupic 5 biletow ? Prosze o odpowiedź !

piotrek chicago 08.11.2008 17:24

na boisku padaka na trybunach fajna piesn JESTESMY DUMA TEGO MIASTA....

gromaders 08.11.2008 17:27

cholera jasna czemu on tak kombinują ????!!! dziesiątki krótkich podań... straszna padaka

4fan_player 08.11.2008 17:28

Czemu mamy takiego pecha? Zawsze z nami bramkarze mają mecze życia. Ehh strzelmy coś bo może być źle.

HEDu 08.11.2008 17:32

Moze po prostu zle celuja a nie ciagle mecze zycia bramkarze maja....

grzesiek632 08.11.2008 17:33

kurrr#a blisko było...
MUSIMY COŚ STRZELIĆ!

gromaders 08.11.2008 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 625594)
Czemu mamy takiego pecha? Zawsze z nami bramkarze mają mecze życia. Ehh strzelmy coś bo może być źle.

jak się strzela wprost w bramkarza to co się dziwić...

Brożek w swoim dawnym stylu...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl