![]() |
chyba jest jakis problem z odsiebie.com bo mi sie wszystkie pliki tak sciagaja . trzeci pobieram chyba 4 godzine bo mi juz 3 razy przerwalo polaczenie
|
gdyby ktoś po ściągnięciu gry miał problem z jej uruchomieniem [wyskakujący błąd windowsa] niech ściągnie tego cracka':
- http://rapidshare.com/files/11342058...255F_NoDVD.rar |
po krótkiej absencji wracam i organizuje nieoficjalny wyścig
chętnych do zmagań w większym gronie zapraszam na serwer dzisiaj, o godzinie 20:00 [trening], w razie zebrania się nas w gronie 12 osób rozpoczniemy wyścig - tor Shanghai |
jest nowy rekord w Shanghaju! 1:35:747
o ile dobrze pamiętam szarkoz uzyskiwał trochę słabsze czasy wchodzić na serwer i trenować! |
GRATY ;) Widzę że forma rośnie;)
Kiedy jakiś wyścig nieoficjalny?? |
właśnie się odbył, ale 'mini wyścig' :)
kolejny mogę zorganizować jutro o 20:00 |
Uwaga:
pod tym linkiem znajduje się przekaz Live z serwera ligi! - http://www.rfactor.com.pl/php/live_view.php?da[id]=1 [ www........../liveview ] |
o 20.00 organizuje nieoficjalny wyścig na torze Albert Park!
chętnych zapraszam podgląd serwera: www........../liveview |
jako ze wiele osob sie niecierpliwi rozpoczynamy przedwczesnie sezon F1!
strona ligi jeszcze nie jest gotowa i predko nie bedzie dlatego pierwszy etap sezonu [kwalifikacje oraz pierwsze GP zorganizujemy za pomocą forum] na stronie [ www........../liveview ] prowadze tabele z aktualnym stanem kwalifikacji do ligi, aby sie na niej znalezc nalezy wchodzic na serwer i 'krecic' czasy [zaznaczam, ze tylko pierwsze 20 osob zakwalifikuje sie do ligi! - koniec kwalifikacji przypada w sobote 29 listopada o 23.59] kwalifikacje przeprowadzamy na torze Albert Park, do ściągniecia stąd [ www........../dwnld ] o wiecej szczegolow pytajcie tutaj, badz na serwerze |
nie moge urchomic gry bo brakuje składnika d3dx9_30.dll da sie jakosc zaradziac ten problem ??
|
|
Cytat:
|
Informacja odnośnie pierwszego Grand Prix ligi
Grand Prix Australii na torze Albert Park odbędzie się w niedziele o 22:00. Przystąpi do niego pierwsza dwudziestka graczy z listy kwalifikacyjnej [ www........../liveview ] do 22:00 - trwa trening 22:00 - rozpoczęcie kwalifikacji do wyścigu [po rozpoczęciu okrążenia pomiarowego brak możliwości dotankowania oraz strukturalnych zmian w ustawieniach bolidu] 22:20 - start wyścigu [sesja zamknięta - brak możliwości wejścia na serwer] Wyścig: - 19 okrążeń z ustawionym zużyciem paliwa 3x, oraz zużyciem opon 2x - wyścig odbędzie się przy udziale sędziego, wiec wszelkie niesportowe zachowania na torze będą karane zjazdem do boksów [przejazd przez aleje, bądź Stop/Go] - wyścig rozpocznie okrążenie formujące [rozgrzanie ogumienia] - na wyścigu obowiązują wszystkie przepisy, po kolizjach na tor wjedzie Safety Car [na jedno okrążenie] - dublowanie gracza odbywa się przy niebieskiej fladze, w przypadku nie ustąpienia drogi wyprzedzającemu, sędzia nałoży karę przejazdu przez pitstop |
zapraszam chętnych na serwer
więcej w opisie pod postem |
nastąpiła zmiana w regulaminie, wyścig odbywał się będzie przy zużyciu paliwa 2x, większe korzyści rywalizacji to przyniesie
|
jestem za;)
PS jak forma panowie przed 1 GP ?? |
ku mojemu zaskoczeniu robi sie bardzo ciasno w czolowce, chyba nikt nie przypuszczal ze tysieczne sekundy beda decydowaly o pierwszym miejscu na liscie kwalifikacyjnej, dodac trzeba, ze na dwa dni przed koncem kwalifikacji
nowych graczy przybywa, jednak w bardzo malym tempie chetnych zapraszam na serwer [ www........../liveview ] |
male pytanko odnosnie wyscigu.... jaki bedzie ustawiony procent zniszczen pojazdu???
|
zostaniemy przy 30%
jestem przekonany ze nie jeden i to nie raz wyladuje na bandzie, wiec wydaje mi sie ze asekuracyjne podejscie na poczatku jest wskazane :) |
gdzie sa osoby, ktore wyrazaly chec udzialu w lidze, a teraz odpuscily na dwa dni przed startem?
Wilu, MicK, Bobic, Nejczel? kwalifikacje do ligi trwają do jutra do północy |
przypominam ze do polnocy trwaja kwalifikacje do ligi
aby sie zakwalifikowac nalezy wejsc na serwer gry i 'wykrecic' czas umozliwiajacy zajecie pozycji w pierwszej dwudziestce wszystkich chetnych graczy lista graczy - www........../liveview dane serwera w opisie pod postem |
Zajawka! No to zassysam i się kwalifikuje :P Super Gra.
|
Mam pytanie:
Jakie są zasady kwalifikacji przed GP?? A mianowicie chodzi mi o to czy po kwalifikacjach automatycznie zostanie do tankowana ilość stracona w kwalifikacjach (zasady 2 sezony temu - czyli tak zwane wypalanie paliwa na wstępie;) ) czy nie (czyli zasady obowiązujące w ostatnim sezonie) ?? |
upewnie sie dokladnie jakie gra mozliwosci udostepnia i odpowiem, na razie stoi serwer wiec nie moge sprawdzic
|
już mało czasu zostało, póki co ściągnąć najlepiej tylko gre z tego jednego pliku z sendspace'a i jeden plik z folderu to jest "rf.shanghai.rar" ? hamachi już mam
|
nie sciagaj rf.shanghai tylko rf.Albert.Park, to jest pierwszy tor sezonu, na nim sa kwalifikacje
|
ok dzięki za około 30 minut zaczne gre ;)
|
ostatnie informacje przed startem ligi
kwalifikacje do ligi przedluzylismy do dzisiaj do godziny 15:00 nastapily rowniez zmiany zwiazane z samym wyscigiem, skrocilismy czas kwalifikacji przedwyscigowych do 15 minut, a reguly obowiazujace podczas kwalifikacji i startu wyscigu zaczerpnelismy z oficjalnych na sezon 2007 czyli tyle paliwa ile wybierze sie na kwalifikacje, tyle bedzie w baku na starcie wyscigu, tak samo sprawa tyczy sie opon kwalifikacje przedwyscigowe - 22:00 start wyscigu 22:15 |
Kiedy bęndzie włończony serwer żeby sie móc zakwalifikować
|
serwer włączony, zapraszam
od rana wystepuja problemy z programem Hamachi, nalezy troche dluzej poczekac az profil sie zaloguje |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl