Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   rFactor F1 League - nowa liga TWSD - informacje (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5029)

max TS 09.11.2008 16:28

chyba jest jakis problem z odsiebie.com bo mi sie wszystkie pliki tak sciagaja . trzeci pobieram chyba 4 godzine bo mi juz 3 razy przerwalo polaczenie

Genio 10.11.2008 15:20

gdyby ktoś po ściągnięciu gry miał problem z jej uruchomieniem [wyskakujący błąd windowsa] niech ściągnie tego cracka':
- http://rapidshare.com/files/11342058...255F_NoDVD.rar

Genio 11.11.2008 13:38

po krótkiej absencji wracam i organizuje nieoficjalny wyścig

chętnych do zmagań w większym gronie zapraszam na serwer dzisiaj, o godzinie 20:00 [trening], w razie zebrania się nas w gronie 12 osób rozpoczniemy wyścig - tor Shanghai

Genio 12.11.2008 22:10

jest nowy rekord w Shanghaju! 1:35:747
o ile dobrze pamiętam szarkoz uzyskiwał trochę słabsze czasy

wchodzić na serwer i trenować!

Paweł_9182 12.11.2008 23:39

GRATY ;) Widzę że forma rośnie;)

Kiedy jakiś wyścig nieoficjalny??

Genio 12.11.2008 23:48

właśnie się odbył, ale 'mini wyścig' :)

kolejny mogę zorganizować jutro o 20:00

Genio 14.11.2008 01:47

Uwaga:
pod tym linkiem znajduje się przekaz Live z serwera ligi!
- http://www.rfactor.com.pl/php/live_view.php?da[id]=1
[ www........../liveview ]

Genio 16.11.2008 19:52

o 20.00 organizuje nieoficjalny wyścig na torze Albert Park!
chętnych zapraszam
podgląd serwera: www........../liveview

Genio 24.11.2008 22:50

jako ze wiele osob sie niecierpliwi rozpoczynamy przedwczesnie sezon F1!
strona ligi jeszcze nie jest gotowa i predko nie bedzie dlatego pierwszy etap sezonu [kwalifikacje oraz pierwsze GP zorganizujemy za pomocą forum]

na stronie [ www........../liveview ] prowadze tabele z aktualnym stanem kwalifikacji do ligi, aby sie na niej znalezc nalezy wchodzic na serwer i 'krecic' czasy [zaznaczam, ze tylko pierwsze 20 osob zakwalifikuje sie do ligi! - koniec kwalifikacji przypada w sobote 29 listopada o 23.59]

kwalifikacje przeprowadzamy na torze Albert Park, do ściągniecia stąd [ www........../dwnld ]

o wiecej szczegolow pytajcie tutaj, badz na serwerze

Wiślak_ostrowiak 25.11.2008 19:38

nie moge urchomic gry bo brakuje składnika d3dx9_30.dll da sie jakosc zaradziac ten problem ??

michu-k 25.11.2008 19:47

http://www.dll-files.com/dllindex/dl...shtml?d3dx9_30

Sciągnij i wklej gdzie trzeba.

Genio 25.11.2008 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak_ostrowiak (Post 634106)
nie moge urchomic gry bo brakuje składnika d3dx9_30.dll da sie jakosc zaradziac ten problem ??

zainstaluj najnowszego DirectX'a

Genio 25.11.2008 20:45

Informacja odnośnie pierwszego Grand Prix ligi

Grand Prix Australii na torze Albert Park odbędzie się w niedziele o 22:00. Przystąpi do niego pierwsza dwudziestka graczy z listy kwalifikacyjnej [ www........../liveview ]

do 22:00 - trwa trening
22:00 - rozpoczęcie kwalifikacji do wyścigu [po rozpoczęciu okrążenia pomiarowego brak możliwości dotankowania oraz strukturalnych zmian w ustawieniach bolidu]
22:20 - start wyścigu [sesja zamknięta - brak możliwości wejścia na serwer]

Wyścig:
- 19 okrążeń z ustawionym zużyciem paliwa 3x, oraz zużyciem opon 2x
- wyścig odbędzie się przy udziale sędziego, wiec wszelkie niesportowe zachowania na torze będą karane zjazdem do boksów [przejazd przez aleje, bądź Stop/Go]
- wyścig rozpocznie okrążenie formujące [rozgrzanie ogumienia]
- na wyścigu obowiązują wszystkie przepisy, po kolizjach na tor wjedzie Safety Car [na jedno okrążenie]
- dublowanie gracza odbywa się przy niebieskiej fladze, w przypadku nie ustąpienia drogi wyprzedzającemu, sędzia nałoży karę przejazdu przez pitstop

Genio 27.11.2008 17:55

zapraszam chętnych na serwer

więcej w opisie pod postem

Genio 27.11.2008 21:23

nastąpiła zmiana w regulaminie, wyścig odbywał się będzie przy zużyciu paliwa 2x, większe korzyści rywalizacji to przyniesie

Paweł_9182 27.11.2008 21:26

jestem za;)

PS jak forma panowie przed 1 GP ??

Genio 28.11.2008 02:07

ku mojemu zaskoczeniu robi sie bardzo ciasno w czolowce, chyba nikt nie przypuszczal ze tysieczne sekundy beda decydowaly o pierwszym miejscu na liscie kwalifikacyjnej, dodac trzeba, ze na dwa dni przed koncem kwalifikacji

nowych graczy przybywa, jednak w bardzo malym tempie
chetnych zapraszam na serwer [ www........../liveview ]

sto(7)ica 28.11.2008 09:58

male pytanko odnosnie wyscigu.... jaki bedzie ustawiony procent zniszczen pojazdu???

Genio 28.11.2008 11:03

zostaniemy przy 30%
jestem przekonany ze nie jeden i to nie raz wyladuje na bandzie, wiec wydaje mi sie ze asekuracyjne podejscie na poczatku jest wskazane :)

Genio 28.11.2008 18:39

gdzie sa osoby, ktore wyrazaly chec udzialu w lidze, a teraz odpuscily na dwa dni przed startem?
Wilu, MicK, Bobic, Nejczel?

kwalifikacje do ligi trwają do jutra do północy

Genio 29.11.2008 15:00

przypominam ze do polnocy trwaja kwalifikacje do ligi

aby sie zakwalifikowac nalezy wejsc na serwer gry i 'wykrecic' czas umozliwiajacy zajecie pozycji w pierwszej dwudziestce wszystkich chetnych graczy

lista graczy - www........../liveview

dane serwera w opisie pod postem

KacpiTSW 29.11.2008 16:06

Zajawka! No to zassysam i się kwalifikuje :P Super Gra.

Paweł_9182 29.11.2008 21:27

Mam pytanie:
Jakie są zasady kwalifikacji przed GP?? A mianowicie chodzi mi o to czy po kwalifikacjach automatycznie zostanie do tankowana ilość stracona w kwalifikacjach (zasady 2 sezony temu - czyli tak zwane wypalanie paliwa na wstępie;) ) czy nie (czyli zasady obowiązujące w ostatnim sezonie) ??

Genio 29.11.2008 21:57

upewnie sie dokladnie jakie gra mozliwosci udostepnia i odpowiem, na razie stoi serwer wiec nie moge sprawdzic

Wojtek 1906 29.11.2008 22:12

już mało czasu zostało, póki co ściągnąć najlepiej tylko gre z tego jednego pliku z sendspace'a i jeden plik z folderu to jest "rf.shanghai.rar" ? hamachi już mam

Genio 29.11.2008 22:16

nie sciagaj rf.shanghai tylko rf.Albert.Park, to jest pierwszy tor sezonu, na nim sa kwalifikacje

Wojtek 1906 29.11.2008 22:21

ok dzięki za około 30 minut zaczne gre ;)

Genio 30.11.2008 01:46

ostatnie informacje przed startem ligi

kwalifikacje do ligi przedluzylismy do dzisiaj do godziny 15:00

nastapily rowniez zmiany zwiazane z samym wyscigiem, skrocilismy czas kwalifikacji przedwyscigowych do 15 minut, a reguly obowiazujace podczas kwalifikacji i startu wyscigu zaczerpnelismy z oficjalnych na sezon 2007
czyli tyle paliwa ile wybierze sie na kwalifikacje, tyle bedzie w baku na starcie wyscigu, tak samo sprawa tyczy sie opon

kwalifikacje przedwyscigowe - 22:00
start wyscigu 22:15

Wiślak_ostrowiak 30.11.2008 10:42

Kiedy bęndzie włończony serwer żeby sie móc zakwalifikować

Genio 30.11.2008 10:50

serwer włączony, zapraszam

od rana wystepuja problemy z programem Hamachi, nalezy troche dluzej poczekac az profil sie zaloguje


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl