![]() |
Cytat:
jedyne co mi się nie nudzi przed świętami, to cały grudzień kiedy wsiadam do autobusu rano i słychać Skakin Stevensa i jego nieśmiertelne Merry Christmas Everyone. :D |
Cytat:
Tak swoją drogą... była taka piosenka... świąteczna polska gdzie w refrenie było paparapapa parapapaaaa, albo raczej paparapapa parapapa parapapa ktoś kojarzy? :D |
Przyjdzie pan Paparapa to Ci odpowie :D
A może chodzi o ' Kiepskich świat ' tam też było paparapapapa... Ale oni to mają święta cały rok, więc... |
Z kopyta kulig rwie :D
http://pl.youtube.com/watch?v=Yuesz7Vzk1U Była jeszcze jakaś nowsza wersja, ale nie mogę znaleźć. Już niedługo w radiu będzie można usłyszeć same takie hity. A do tego pewnie TVN uraczy nas Kevinem :D |
http://www.youtube.com/watch?v=W-eslNwGXrI Najlepsza świąteczna piosenka EVER!
Teledysk też daje radę :D |
Cytat:
|
ja czekam na wyprzedaże po świąteczne :foch:
|
Zapomnieliście Koledzy o wypasionej "Szklanej pułapce 1", Kewiny to już prawie świąteczna tradycja, do tego "Miś" (to akurat lubię) i "rozmowy kontrolowane".
Od jakiegoś czasu "z żalem" nie stwierdzam wszelkiej maści opowieści wigilijnych. |
Cytat:
|
A "Potop"?! Zapomnieliście o Kmicicu !
|
W Święta to jest tak : wigilia - Kevin cz. 1 sylwester albo Nowy Rok- Kevin cz.2. do tego Sami Swoi wszystkie częscie najelpiej w 3 świąteczne dni + Shrek. W sumie to Kevin i reszta to już troche tradycja :D Kto z was wyobraza sobie święta bez choinki , opłatka , i Kevina ?
|
poznaj narzeczoną Rodżera!
co do świąt, to przypomina mi sie, jak to Olisadebe raz o potrawach coś mówił i o Polskim żurku chyba. :lol: |
A mi się właśnie obiło o uszy, że ma zabraknąć Kevina w tym roku :shock: Co za strata, do stu beczek zjełczałego tranu! Chyba, że to jakiś inny kanał był, a na Polsacie tradycyjnie. Pożyjemy zobaczymy.
|
Już listopad mamy więc mogę o to pytać.
Gdzie spędzacie Sylwestra i za ile? Chciałem w tym roku jechać do Krynicy ale jak obdzwaniałem kwatery to życzenia zaczynały się na 50-70zł od osoby do nawet 110zł. Podziękowałem i jadę do Muszyny. Do Wierchomli-Szczawnika mam 5 km a do Jaworzyny z 6km a noclegi duużo tańsze. |
Ja chciałam jechać do kultowego miejsca dla wszystkich absolwentów mojej szkoły - na Lubogoszcz. Niestety dowiedzieliśmy się, że najbliższy wolny sylwester to...2010/11 :shock: zwątpiłam
|
Korbielów 100 zł za dobę, ale przy pełnym wyżywieniu więc nie tak źle (chyba):)
|
Cytat:
Święta bez Kevina jak karp bez ości! A co do sylwestra- Zakopane na 90%, mam nadzieje że przeżyje... |
Macie jakieś sprawdzone kwatery w Zakopanem? Bo na ferie potrzebuje :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Propos "Szklanej" to ostanie parę świąt to kolacja, "Szklana Pułapka", pasterka :lol: |
Wiem o czym zapomnieliśmy; " Nieoczekiwana zmiana miejsc"- ten nikomu nie znany a naprawdę hitowy film MUSI "umilić" nasz "Christmas" wogóle Edzio Murpchy powinien być znakiem Świąt .
Odnośnie kwater w Zakopcu, ja dopóki tam jeździłem zatrzymywałem się w CHłabówce lub w Cyrhli, to rzut granatem od Zakopanego, wypasione warunki , boskie widoki, itd. Obawiam się jednak że listopad to już późna pora na rezerwację dobrych miejsc na Sylwestra. Obecnie tylko Białka a balangi w Poroninie. |
aaaa tak pozatym tooo najazd pokemonów jakiś dzis
|
Cytat:
|
Jak to nie wynajmują domków??!!
|
Swiąt Nie bedzie Kevin wsiadl w dobry samolot :)
|
a propo Świąt Nie Będzie mogliby dać Grincha w Boże Narodzenie :P
|
OCB z domkami na Lubogoszczy? Bo byłem tam, miejsce to uznaje niemal za święte, i nie wyobrażam sobie mieszkania w ośrodku! Ja chce domki! :(
|
ratujcie wiślacy. zaraz sprawdzian z infy. :)
no, będzie ciężko żeby wyjść na więcej niż 3. pieprzony paskal. |
3 doba bez snu. Teraz wypiłem kawę z koniakiem, czuje się dobrze, za dobrze. Pytanie brzmi, czy wytrzymam.
Dwa pytania:) A) znacie jakieś translatory z japońskiego? B) skoro jest temat nart, gdzie najlepiej kupić biegówki?Kupował ktoś? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl