![]() |
Wisła ostro pociśnie Piasta. Stawiam na wysoką porażkę Piasta. Obstawiałem tak również nasze spotkanie wyjazdowe z Lechem a skończyło się na skromnym 1:0.
Co najśmieszniejsze(z uwagi na siłę Wisły!) - Wisła nigdy nie wygrała z Piastem! Piast z Wisłą grał zalewie dwa mecze chyba w 1983 w PP i wygrał 1:0(wówczas doszliśmy do finału) i w 2008 w PE i wygrał 1:0. W lidze nigdy jeszcze te kluby chyba na siebie nie trafiły. Co mnie dziwi bo łączyła nas zgoda. |
Cytat:
|
@mccovalski - sprawdź priv.
A co do meczu - tylko zwycięstwo i 3 punkty, nawet po beznadziejnie nudnym meczu. Fajerwerki to poproszę na Łazienkowskiej :) |
Cytat:
|
wg mnie Łobo na ławke i niech posiedzi i przemyśli swoją grę.
Małecki na skrzydło za niego. to co w ostatnich meczach PE z Cracovia i Śląskiem pokazał oraz w końcówce ligowej potyczki z Górnikiem Zabrze dało mi do myślenia czy nie byłoby to dobre rozwiązanie. Piast rywalem z najwyższej półki nie jest dlatego uważam że Skorża mógłby go spróbować na prawej pomocy. |
Rowniez przemyslenie nt swojej gry nalezy się Cantoro. Ja dałbym szanse Barreto, jakos jest ten zawodnik pomijany. Co do samego meczu, inny wynik niz 2:0, 3:0 nie wchodzi w gre. Polonia wyrownala na 1:1 ale jak CIEZKO byc za Sracovia?
|
Sądze , ze nawet w okrojonym składzie ogramy Piasta przy własnych murach :)
około 2 h przed meczem będą rozdawane gazetki BIAŁA GWIAZDA takie jak dzis Na Grodzkiej , Armii Krajowej , Salwatorze i ( aż do rozpoczęcia tudzież rozdania wszystkich) . Zapraszam |
Cytat:
|
Dla kilku mecz powinien stać się przyczynkiem do bardziej profesjonalnego podejścia do gry , a brak paru z żelaznego pierwszego składu otwarciem oczu by zauważyli w jakim klubie grają i to docenili , bo inaczej odbedzie się większe wietrzenie w szatni .
|
Obyśmy mieli trochę szczęścia. Przyciśniemy od początku pressingiem i jeśli się pogubią strzelimy coś co wprowadzi spokój w naszych szeregach i kolejne bramki. Jeśli skuteczność nie dopisze będziemy się męczyli do końcówki gdzie nerwy ukoją piłkarze wcześniej nie mogący się wstrzelić.
|
Wynik lepszy niz gra ale tez sedzia ukradl nam karnego i w 8 minucie spalonego nie bylo.
Piast stawial twarde warunki. |
Ja naprawde nie rozumiem jak można nie gwizdnąć tak ewidentnego, podręcznikowego karnego!
Dobrze, że udało się klępnąć bo mogła by być nerwówka w drugiej połówce. |
Lobo drewniaku, to co gra obecnie ten anty-pilkarz to żenua!!!
Dobrze, że trener widzi dużo i daje Małeckiego, trzeba dać szansę chłopakowi, bo ostatnio gra niezłą piłkę. Sobol to samo, widzisz jak ktoś wali 100% akcję, myślisz hmm nic, tylko Sobolewski... |
Kupe szczescia mielismy w tym meczu (szczegolnie w 1 polowie) .Momentami Piast byl lepszy ,ale najwazniejsze 3 punkty .Zwyciezcow sie nie sadzi 2-0 :D
|
Wreszcie Brozio coś strzelił! I wreszczie Wisła jest samodzielnym liderem.
|
Małecki fenomen! Widać, że się rozumie z partnerami i jest głodny gry, styl słaby, ale jak już ktoś powiedział, zwyciężców się nie sądzi. Najważniejsze, że mamy lidera :D !!!
|
Mam nadzieję że Lobo nie pojawi się na boisku przez kolejną część sezonu. Małecki w tym meczu zrobił więcej niż Łobo od początku sezonu
|
Patrze na Małeckiego i zadaje sobie pytanie co w 1 składzie robi Łobodziński? Potencjał? Małecki też go posiada, umiejętności? Nawet jeśli Łobo ma większe to co z tego skoro na meczu nic z tego nie wynika, a Małecki wchodzi na chwile i zalicza 2 asysty i przy odrobinie szczęścia zaliczyłby jeszcze 2. Przy okazji udziela się w obronie i daje to jakiś efekt, bo Łobodziński nawet jak sie wróci to jest tak samo nieporadny jak w ataku...
|
Cytat:
Powracajac do tematu, gdyby sedzia uznal, w duzym prawdopodobienstwie 2 bramki ktore bysmy strzelili to pewnie by sie kolo 5 skonczylo. Cieszy postawa malego, raz moze przesadzil co mogl Baszczowi zagrać, ale 2 ligowy mecz i 2 asysta, W meczu z Legia pewnie zagramy 4-5-1, więc Boguski pewnie na prawej, a na lewej Maly bo zasluzyl na to! Ilosc asyst Lobo i Zienia, w stosunku do ilosci minut spedzonych na boisku dramat, choc powoli bo powoli to Lobo gra co raz lepiej. Boguski, po raz kolejny potwierdzil ze asluguje na kadre, i chetnie bym go widzial w 11 za Brozkiem rowniez w kadrze. Snakes: to nie jest podniecanie, patrze na efektywnosc, a prawda taka ze gral 10 razy mniej niz Zieniu czy Lobo, a ma wiecej asyst niz Zieniu i Lobo chyba 2 ma... A do tego gdyby Sobol sie nie machnal mial by nastepna i gra poprosstu z meczu na mecz co raz lepej |
Nie podniecajcie sie tez tak tym Maleckim ,bo to w sumie jego drugi dobry mecz od roku w Wisle
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
To teraz kolego policz w ilu meczach i w jakim wymiarze czasowym zagrał. A jak gra to zawsze pokazuje sie z dobrej strony i nie sądze by miał na swoim koncie gorszy występ niż to co prezentuje obecnie Łobo. |
Cytat:
W Zagłębiu posadzony na ławę przez młodziana Pawłowskiego, w Wiśle przez młodziana Małeckiego - mam nadzieję. |
Cytat:
Nieodgwizdany karny i spalony, którego nie było - jakbyśmy nie mieli pecha (albo sędzia miał normalny wzrok) byłoby 3:0 do przerwy. Wygląda, że patrzyłeś nie tą głową :P |
Cytat:
MACIEJ SKORŻA !!! |
Mauro nie gral swietnie, ale ogolnie bardziej mu sie nalezy 11 niz Lobo i Zieniowi, a po drugie przy kontuzji Jirsaka i tak nie mial kto grać, na Legii tez zagra bo bedzie 3 w srodku, tyle za na skrzydlac widzialbym Malego i Boguskiego. Jak ktos pisze o szczesciu Wisly... w 1 polowie powinny byc 2 bramki dla Wisly plus centymetry ktore Sobolowi po tej glowce brakowaly to moglo byc 4:0... a ze tamci sa tak slabi ze nie potrafili wykorzystać strat naszych srodkowych (a nie dziur w obronie jak to "komentatorzy" chcieli wmoic) to tylko o nich swiadczy/
|
Ten mecz mozna okreslic jednym slowem. Meczarnia. Inaczej mowiac, z atrakcyjnoscia nie mial za wiele wspolnego. Obie bramki padly w dosc szczesliwych okolicznosciach. Pierwsza to zupelny przypadek, a przy drugiej bramkarz puscil niezlego klopsa. Nie mozna jednak przesadnie narzekac, bo naszym celem do konca rundy jesiennej powinno byc przede wszystkim systematyczne gromadzenie punktow.
Najwiekszym minusem calego spotkania jest dla mnie fakt, ze Malecki po raz kolejny przygrywa rywalizacje z bezproduktywnym i bezuzytecznym Lobodzinskim. Patryk zaliczyl dzis jedna asyste, choc niewiele braklo, by mial ich na koncie trzy, gdyby Sobol i Brozek w dwoch sytuacjach zachowali sie lepiej po jego b.dobrych dograniach. Watpie wszakze by jego notowania wzrosly choc minimalnie. Wlasciwie moge sie z kazdym zalozyc, ze dopoki Skorza bedzie trenerem, Lobo o miejsce w skaldzie moze byc spokojny, a my przez to bedziemy tracic i sportowo i finansowo (czyt.kontrak motywacyjny). Szkoda. |
Dobry wynik jak na fakt, że po reprze zawsze Wisła gorzej, a warszawka frajersko straciła punkty. Mogło się skończyć wyżej gdyby Sobol miał instynkt snajpera. Na minus strasznie dużo strat w tyłach, z Legią takie niedokładności mogą się kończyć tragicznie. Małecki zagrał świetnie z Cracovią i Górnikiem, teraz znowu robił najwięcej wiatru. Nie pojmuję czemu trener uparcie wystawia Łobo w pierwszym składzie bo nie dość, że Mały jest w formie to jeszcze jest 100 razy bardziej perspektywiczny.
Lidera mamy za ch**a go nie oddamy! :) |
Jak gral Marcelo?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl