![]() |
nie jest zle prowadzimy gre
|
po głupim błędzie stracimy bramkę.. czuje to.
ewentualnie będzie karny z kapelusza dla Górnka bo sędzia jest pod presją. Takie Górniki w meczach z Wisłą dają z siebie wszystko..niby 2 bramki dopiero strzelili ale ......... |
No farta mieliśmy bo karny jak złoto dla Górnika...
|
Dzis cos mecz Pi Brozkowi nie wychodzi. Bardzo duzo bledow
|
kurde tak jak myślałem, Górnik chce się odrodzić w meczu z mistrzami :(
będzie ciężko... |
widac brak rozgrywajacego,nie graja na\ 100%
|
Zienczuk mnie zadziwia... Idealna pilka na urwanie siatki z prostego podbicia, na swoja dobra noge, idealny kat, a on podaje do bramkarza.
|
Ciężko idzie Wisełce, a Górnik momentami calkiem groźny
|
Piotr Brozek faulowal ,powinien byc karny dla Gornika
Cleber najlepszy na boisku :lol: Marcelo niepewnie Diaz strasznie niedokladny Pawel Brozek nonszalancko podaje Bardzo slabo to wyglada narazie |
Wpuscilbym Barreto i Niedzielana, gramy 4-3-3. Bo narazie padaka w małymi przebłyskami.
|
Boguskiemu na jeden mecz ława przydałaby sie,widze oznaki sodówki : (
|
Grając tak jak do przerwy możemy stracić punkty! Szkoda tych niewykorzystanych sytuacji.
|
Cytat:
|
łabiutka gra Wisly, niby prowadzimy gre, ale wynika to tylko z katastrofalnych bledow Gornika. Fatalnie przestrzelone dogodne sytuacje. Bardzo slaby sedzia, co najmniej 1 karny dla Gornika.
Mam nadzieje, ze w 2. polowie ruszy. |
Jaki karny?? - co wy gadacie. Nawet ten Madejski w przerwie meczu powiedział, że nic nie było
|
Ciekawe co się musi wydarzyć by Baretto dostał swoją szansę. Na razie mało dokładna gra, ale sytuacje były.
|
Aż prosi się by wpuścić jakiegoś ofensywnego piłkarza... tylko niby kogo? Nawet taki średniak jak Paulista byłby zbawieniem.
Cytat:
|
Nie wygląda to najlepiej, ale czas działa na nasza korzyść. Nie musimy grać jak Barca, ważne, by wygrać :)
Skład ok, ale w ofensywnie faktycznie brakuje kogoś, kto porozdzielałby pilki. Można było sie spodziewać, że gra nie będzie zbytnio poukładana. Oby nie stracić głupio bramki. PS. Myślicie, że Skorża wpuści Cantoro ? :) |
Nasza cala ofensywa sie opiera na Lobodzinskim ktory jest podwajany.Srodek Wisly bardzo slabo,kiedy my k*rwa sie doczekamy ofensywnego pomocnika (Legia ma ich 3 a Lech 2)?Zienczuk zje*al ,Brozek tez sie nie popisal ,moze jedna bramka zadecydowac w ta albo druga strone.
|
powinniśmy spokojnie prowadzić 2-0, no ale jak się ma setkę to trzeba strzelić
jak nie strzelimy szybko gola to polegniemy po jakiejś przypadkowej bramce, ewentualnie karnym słabiutko gramy z tyłu, Piotrek Brożek katastrofalne starty piłki, współpraca Clebera z Marcelo daleka od ideału, niepotrzebnie oddajemy inicjatywę miejscowym |
Cytat:
to ile ich powinno być łącznie ? :lol: wy oglądacie mecz, czy czytacie relację? mecz mi przypomina ten z Tottenhamem u siebie, powinniśmy prowadzić, wygrywać i ni chuja .. muszą się przełamać. |
jaka sodówka? bredzisz!
cała druzyna gra himerycznie, duzo strat, brak płynności, tak jak ktoś pisał brakuje rozgrywającego... cieszy postawa Łoba, chłop sie stara i lepiej wyglada niz wczesniejszych meczach...choc to wciaz gra jest z pogranicza, zeby powiedziec delikatnie daleko odbiegająca od ideału. mam nadzieje ze w drugiej połowce nastąpi jakies przebudzenie, szkoda byłoby zremisować...albo nie daj Boże przegrać z Górnikiem... |
przegrana jest wkalkulowana, jak już pisałem takie Górniki z taką Wisła dają z siebie wszystko i mimo że dostają od lamusów potrafią wygrać z 10 razy lepszymi, tym bardziej jeśli tym drugim nie idzie , a nam nie idzie..
DO BOJU WISŁO! |
Boguś na plus, Marcel trochę nerwowo zresztą Cleber to samo, Łobo na zero (dzięki kilku odbiorom), Piotrek Brożek poza tymi trzema kiksami poprawnie. Diaz ze zmiennym szczęściem, Singlar nieźle
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ciężko jest.. Miałem nadzieje że do przerwy będzie 1:0 dla nas :) no ale musimy wierzyć :)
|
Trudno zeby gra wygladala inaczej skoro pomoc odpowiadzialna za jej kreowania jest pozbawiona ofensywnych pilkarzy. Jesli chce sie grac na 2 defensywnych w srodku to skrzydla musza byc rewelacyjne, tak jak bylo za Henka. Jak skrzydla sa przecietne tak jak u nas, to musi byc srodek kreatywny. A u nas nie ma ani tego ani tego stad taki obraz gry.
|
Piotr Brozek to katastrofa. Dziwie sie, ze Skorza nie zdjal go w przerwie.
|
chyba na trochę nie idzie gra w drugiej połowie :/
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl