Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [8 kolejka] Górnika Zabrze - Wisła Kraków, nd. 05.10.2008 godz 14.30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4914)

BRTS39 05.10.2008 14:00

nie jest zle prowadzimy gre

SpoXsteR 05.10.2008 14:03

po głupim błędzie stracimy bramkę.. czuje to.
ewentualnie będzie karny z kapelusza dla Górnka bo sędzia jest pod presją.
Takie Górniki w meczach z Wisłą dają z siebie wszystko..niby 2 bramki dopiero strzelili ale .........

felipe 05.10.2008 14:04

No farta mieliśmy bo karny jak złoto dla Górnika...

kpn 05.10.2008 14:06

Dzis cos mecz Pi Brozkowi nie wychodzi. Bardzo duzo bledow

marcinarsenal 05.10.2008 14:07

kurde tak jak myślałem, Górnik chce się odrodzić w meczu z mistrzami :(
będzie ciężko...

Styk83 05.10.2008 14:12

widac brak rozgrywajacego,nie graja na\ 100%

nesta 05.10.2008 14:21

Zienczuk mnie zadziwia... Idealna pilka na urwanie siatki z prostego podbicia, na swoja dobra noge, idealny kat, a on podaje do bramkarza.

Illargui 05.10.2008 14:21

Ciężko idzie Wisełce, a Górnik momentami calkiem groźny

hoho 05.10.2008 14:21

Piotr Brozek faulowal ,powinien byc karny dla Gornika
Cleber najlepszy na boisku :lol:
Marcelo niepewnie
Diaz strasznie niedokladny
Pawel Brozek nonszalancko podaje
Bardzo slabo to wyglada narazie

HEDu 05.10.2008 14:22

Wpuscilbym Barreto i Niedzielana, gramy 4-3-3. Bo narazie padaka w małymi przebłyskami.

LAB 05.10.2008 14:22

Boguskiemu na jeden mecz ława przydałaby sie,widze oznaki sodówki : (

Ogryzek 05.10.2008 14:23

Grając tak jak do przerwy możemy stracić punkty! Szkoda tych niewykorzystanych sytuacji.

sorel 05.10.2008 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LAB (Post 612130)
Boguskiemu na jeden mecz ława przydałaby sie,widze oznaki sodówki : (

dobrze sie czujesz?:shock:

Wasiu 05.10.2008 14:25

łabiutka gra Wisly, niby prowadzimy gre, ale wynika to tylko z katastrofalnych bledow Gornika. Fatalnie przestrzelone dogodne sytuacje. Bardzo slaby sedzia, co najmniej 1 karny dla Gornika.
Mam nadzieje, ze w 2. polowie ruszy.

Perek 05.10.2008 14:26

Jaki karny?? - co wy gadacie. Nawet ten Madejski w przerwie meczu powiedział, że nic nie było

Chesteroski 05.10.2008 14:26

Ciekawe co się musi wydarzyć by Baretto dostał swoją szansę. Na razie mało dokładna gra, ale sytuacje były.

jova 05.10.2008 14:27

Aż prosi się by wpuścić jakiegoś ofensywnego piłkarza... tylko niby kogo? Nawet taki średniak jak Paulista byłby zbawieniem.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Styk83 (Post 612125)
widac brak rozgrywajacego,

Już prawie od czterech lat.

tofik 05.10.2008 14:27

Nie wygląda to najlepiej, ale czas działa na nasza korzyść. Nie musimy grać jak Barca, ważne, by wygrać :)
Skład ok, ale w ofensywnie faktycznie brakuje kogoś, kto porozdzielałby pilki. Można było sie spodziewać, że gra nie będzie zbytnio poukładana. Oby nie stracić głupio bramki.

PS. Myślicie, że Skorża wpuści Cantoro ? :)

hoho 05.10.2008 14:27

Nasza cala ofensywa sie opiera na Lobodzinskim ktory jest podwajany.Srodek Wisly bardzo slabo,kiedy my k*rwa sie doczekamy ofensywnego pomocnika (Legia ma ich 3 a Lech 2)?Zienczuk zje*al ,Brozek tez sie nie popisal ,moze jedna bramka zadecydowac w ta albo druga strone.

luke1906 05.10.2008 14:28

powinniśmy spokojnie prowadzić 2-0, no ale jak się ma setkę to trzeba strzelić
jak nie strzelimy szybko gola to polegniemy po jakiejś przypadkowej bramce, ewentualnie karnym

słabiutko gramy z tyłu, Piotrek Brożek katastrofalne starty piłki, współpraca Clebera z Marcelo daleka od ideału, niepotrzebnie oddajemy inicjatywę miejscowym

SpoXsteR 05.10.2008 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 612133)
co najmniej 1 karny dla Gornika.


to ile ich powinno być łącznie ? :lol:

wy oglądacie mecz, czy czytacie relację?


mecz mi przypomina ten z Tottenhamem u siebie, powinniśmy prowadzić, wygrywać i ni chuja .. muszą się przełamać.

buczu1906 05.10.2008 14:29

jaka sodówka? bredzisz!
cała druzyna gra himerycznie, duzo strat, brak płynności, tak jak ktoś pisał brakuje rozgrywającego...
cieszy postawa Łoba, chłop sie stara i lepiej wyglada niz wczesniejszych meczach...choc to wciaz gra jest z pogranicza, zeby powiedziec delikatnie daleko odbiegająca od ideału.
mam nadzieje ze w drugiej połowce nastąpi jakies przebudzenie, szkoda byłoby zremisować...albo nie daj Boże przegrać z Górnikiem...

SpoXsteR 05.10.2008 14:30

przegrana jest wkalkulowana, jak już pisałem takie Górniki z taką Wisła dają z siebie wszystko i mimo że dostają od lamusów potrafią wygrać z 10 razy lepszymi, tym bardziej jeśli tym drugim nie idzie , a nam nie idzie..


DO BOJU WISŁO!

vilgefortis 05.10.2008 14:31

Boguś na plus, Marcel trochę nerwowo zresztą Cleber to samo, Łobo na zero (dzięki kilku odbiorom), Piotrek Brożek poza tymi trzema kiksami poprawnie. Diaz ze zmiennym szczęściem, Singlar nieźle

mic 05.10.2008 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 612133)
łabiutka gra Wisly, niby prowadzimy gre, ale wynika to tylko z katastrofalnych bledow Gornika. Fatalnie przestrzelone dogodne sytuacje. Bardzo slaby sedzia, co najmniej 1 karny dla Gornika.
Mam nadzieje, ze w 2. polowie ruszy.

Kolego czy Ty aby na pewno znasz zasady pilki noznej ?

felipe 05.10.2008 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Perek (Post 612134)
Jaki karny?? - co wy gadacie. Nawet ten Madejski w przerwie meczu powiedział, że nic nie było

Madejski odpowiedział dyplomatycznie, że skoro sedzia nie zagwizdał to karnego nie było i nie ma o czym dyskutować... Jak dla mnie nie jest to jednoznaczne z przyznaniem racji arbitrowi ;)

4fan_player 05.10.2008 14:35

Ciężko jest.. Miałem nadzieje że do przerwy będzie 1:0 dla nas :) no ale musimy wierzyć :)

nesta 05.10.2008 14:36

Trudno zeby gra wygladala inaczej skoro pomoc odpowiadzialna za jej kreowania jest pozbawiona ofensywnych pilkarzy. Jesli chce sie grac na 2 defensywnych w srodku to skrzydla musza byc rewelacyjne, tak jak bylo za Henka. Jak skrzydla sa przecietne tak jak u nas, to musi byc srodek kreatywny. A u nas nie ma ani tego ani tego stad taki obraz gry.

Eustachy 05.10.2008 14:38

Piotr Brozek to katastrofa. Dziwie sie, ze Skorza nie zdjal go w przerwie.

4fan_player 05.10.2008 14:43

chyba na trochę nie idzie gra w drugiej połowie :/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl