![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Za kupczenie? |
Ano wlasnie
Spadli bo kupowali kupowali bo byli slabi sportowo. |
Cytat:
Moim zdaniem nie powinno się traktować Arki jako typowego beniaminka bo większość jej piłkarzy niedawno grała w Ekstraklasie. Mimo wszystko każdy inny wynik niż przekonujące zwycięstwo Wisły będzie sensacją. |
Cytat:
PS. ponoc mieli pomysl z bojkotem meczu, ciekaw jestem czy tak samo podejda do sprawy przed meczem z niewlasciwa strona blon. :lol: PS. Zbiorka pieniedzy na ugoszczenie przyjaciol z Gdanska cd. Cytat:
wrzucac, nie zalowac! WISLA&LECHIA |
Cytat:
|
bali się, ze wpadniemy na e5 i ich oklepiemy
|
Cytat:
|
I co wiadomo ilu będzie kibiców Arki ???
|
Cytat:
-- Ponawiam pytanie, czemu kibice Arki chcieli zbojkotowac wyjazd ? |
Mam pytanko - czy będą jeszcze jutro w normalnej sprzedaży bilety na sektor E, ewentualnie B? Z góry dzięki za odpowiedź.
|
Z tego co piszą osoby, które dziś kupowały wynika, że zostało jeszcze sporo biletów, więc POWINNY jeszcze jutro byc
|
a ja powiem: i co z tego ze Arka jest na czele tabeli! przeciez to dopiero pare kolejek minelo... a pamieta moze ktos taki klub jak Gornik łeczna? oni jak byli beniaminkiem tez mieli pare dobrych meczów i jesli sie nie myle byli 2 po rundzie jesiennej.. a jak skonczyli w nastepnym sezonei?? Mysle ze nie powinnismy sie obawiac jutrzejszego meczu... aczkolwiek moze to byc mecz walki....
|
Cytat:
|
Jedna ze stron Arki robi śmieszne analizy typu "skoro Wisła przegrała z Lechem, a my wygraliśmy z Lechem to.."
Tym tokiem rozumowania dojdziemy do tego że dziwnym jest że Wisła przegrała z Tottenhamem, skoro wygrała z Barceloną. I jakim cudem wygraliśmy z Barceloną skoro zremisowaliśmy z Cracovią? :rotfl: jakby ktoś nie wiedział to przypominam że mecz meczowi nierówny. WRZUCAĆ NA LECHIĘ!! |
na e napewno a b tym bardziej
|
Ja czuje, ze nie dość ze dziś wygramy to jeszcze wysoko! :) Wszyscy na stadion!
|
Cytat:
|
Arke od Lecznej rozni to, ze jest to solidny zespol z niezlym trenerem. Maja bardzo mocna druga linie i ciekawych napastnikow. To jest zespol na czolowa czworke, dlatego wazne jest to, zeby wygrac. Wiecej pkt tracic nie mozemy na r22
|
znalezione na trójmiejskim portalu : "Po przegranej w Pucharze Polski piłkarze Arki wyruszyli do Krakowa, aby poprawić sobie humory. - Z porażek należy się smucić jeszcze krócej niż cieszyć zwycięstwami - powtarza podopiecznym Czesław Michniewicz...." " ...Z Wisłą można osiągnąć dobry wynik, jeśli zmusi się ją do biegania. Dlatego należy grać wysoko, agresywnie, jak najdłużej utrzymywać się przy piłce. Nie wolno jej szybko tracić, bo potem odbiór kosztuje sporo sił - mówi Michniewicz...."
|
Wczoraj koło 18 na moje pytanie w okienku ile zostało biletów na Arke, pan odpowiedział mi "Bądź ile" tak więc kto nie ma biletu, spokojnie kupi go przed meczem...
ŚPIEWAJĄ MIASTA, ŚPIEWAJĄ WIOSKI... |
Mecz się zaczął dla nas bardzo dobrze i miejmy nadzieję, że Wisła jeszcze podwyższy ten wynik, bo mają mocną przewagę. Dobrze też, że pan Skorża zdecydował się postawić na Marcelo - wreszcie może się pokazać w meczu.
|
2-0 ......yuuupi Baravo Pawel
|
bROZZZIOO!!!!!!!!!
|
Jirsak motorem napędowym :P
|
z opisu pasuje mi ten gol Pawła do jednego z Gdańska :P
Lobo dzisiaj fajny mecz, oby wracał do formy |
No dzisiaj w akcjach do przodu świtnie spiują sie nasi defensorzy :) :
1-0 Głowa głową 2-0 Baszcu dwóch za jednym razem piłka do Jirsaka a dalej sobie dopiszcie :D |
no jak na razie jakby inny, lepszy bliźniak Łobo grał. Marcello na razie całkiem całkiem, jak na pierwszy mecz w lidze.
|
Chlopaki daja rade dzisiaj,Cantoro strasznie wolny i musi uwazac z agresja aby nie bylo glupiej sytulacji ze bedziemy grac w 10 i nerwowka bedzie
|
teraz widzę zmianę Barreto za Cantoro, niech się ogrywa
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl