Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [7 kolejka] Wisła Kraków - Arka Gdynia, sob. 27.09 godz 18.15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4877)

e 25.09.2008 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 607886)
Zresztą nie zapominaj, że Arka nie grała w 2.lidze za to, że była słaba sportowo...

Wiec czemu?

Ar222 25.09.2008 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 607891)
Wiec czemu?


Za kupczenie?

e 25.09.2008 18:37

Ano wlasnie
Spadli bo kupowali
kupowali bo byli slabi sportowo.

Raphael 25.09.2008 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 607907)
Ano wlasnie
Spadli bo kupowali
kupowali bo byli slabi sportowo.

Korona za Wdowczyka też kupowała choć nie była słaba sportowo. Podobnie można powiedzieć o wielu innych klubach

Moim zdaniem nie powinno się traktować Arki jako typowego beniaminka bo większość jej piłkarzy niedawno grała w Ekstraklasie. Mimo wszystko każdy inny wynik niż przekonujące zwycięstwo Wisły będzie sensacją.

e 25.09.2008 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinklon (Post 607885)
czy wiadomo już coś na temat obecności kibiców z Gdyni ?

Wiadomo tyle ze organizacja ich wyjazdow zajmuja sie 10-latkowie.

PS. ponoc mieli pomysl z bojkotem meczu, ciekaw jestem czy tak samo podejda do sprawy przed meczem z niewlasciwa strona blon.
:lol:



PS.

Zbiorka pieniedzy na ugoszczenie przyjaciol z Gdanska cd.

Cytat:

(..)
Informujemy Państwa, iż w 50 min meczu z Arką po sektorze D przejdą fani Wisły w celu dalszej zbiórki pieniędzy.

Każdy wrzucający, jeżeli nie "nawali" drukarnia (czy nie nawali potwierdzimy w dniu meczu), otrzyma inną niż poprzednio vlepkę w podziękowaniu za lojalność i oddanie w ważnej sprawie. Bardzo prosimy o przygotowanie na ten mecz minimum 1 zł.
(..)
żródło: SKWK

wrzucac, nie zalowac! WISLA&LECHIA

sorel 25.09.2008 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 607938)
Wiadomo tyle ze organizacja ich wyjazdow zajmuja sie 10-latkowie.

PS. ponoc mieli pomysl z bojkotem meczu, ciekaw jestem czy tak samo podejda do sprawy przed meczem z niewlasciwa strona blon.
:lol:

powaznie ? a z jakiego powodu ?

amauri1990 25.09.2008 20:14

bali się, ze wpadniemy na e5 i ich oklepiemy

dj_ibutti 26.09.2008 15:59

Cytat:

Sobota - Arka - zbiórki na Lechię cd

Data: (26-09-2008 13:49) Autor: (MARCIN)



Wszystim fanom Białej Gwiazdy przypominamy, iż jutro w 50 min meczu z Arką przedstawiciele fanów Wisły przejdą po sektorze D w celu zbierania pieniążków na jak najlepsze ugoszczenie naszych przyjaciół z Lechii, przed i po meczu Wisła - Lechia, który odbędzie się 15 listopada.

Każdy kto wrzuci datek do puszki otrzyma w zamian vlepkę taka, jaka widnieje na zdjęciu obok.

http://images35.fotosik.pl/14/d9fb011b3d764034m.jpg

Wszelakie informacje na temat dotychczasowego przebiegu zbiórki otrzymacie Państwo tutaj:


http://www. skwk. pl/news/show/1984
źródło: www. skwk. pl

Supporters 26.09.2008 17:28

I co wiadomo ilu będzie kibiców Arki ???

sorel 26.09.2008 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez amauri1990 (Post 607953)
bali się, ze wpadniemy na e5 i ich oklepiemy

domyslam sie, ze Ty pierwszy nethólsie ?

--
Ponawiam pytanie, czemu kibice Arki chcieli zbojkotowac wyjazd ?

paulo2907 26.09.2008 21:22

Mam pytanko - czy będą jeszcze jutro w normalnej sprzedaży bilety na sektor E, ewentualnie B? Z góry dzięki za odpowiedź.

Ala1955 26.09.2008 21:26

Z tego co piszą osoby, które dziś kupowały wynika, że zostało jeszcze sporo biletów, więc POWINNY jeszcze jutro byc

grzesiek632 26.09.2008 21:41

a ja powiem: i co z tego ze Arka jest na czele tabeli! przeciez to dopiero pare kolejek minelo... a pamieta moze ktos taki klub jak Gornik łeczna? oni jak byli beniaminkiem tez mieli pare dobrych meczów i jesli sie nie myle byli 2 po rundzie jesiennej.. a jak skonczyli w nastepnym sezonei?? Mysle ze nie powinnismy sie obawiac jutrzejszego meczu... aczkolwiek moze to byc mecz walki....

zim zum 27.09.2008 08:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Supporters (Post 608188)
I co wiadomo ilu będzie kibiców Arki ???

a potrzebne Ci to do szczęścia ?

SpoXsteR 27.09.2008 10:56

Jedna ze stron Arki robi śmieszne analizy typu "skoro Wisła przegrała z Lechem, a my wygraliśmy z Lechem to.."

Tym tokiem rozumowania dojdziemy do tego że dziwnym jest że Wisła przegrała z Tottenhamem, skoro wygrała z Barceloną.
I jakim cudem wygraliśmy z Barceloną skoro zremisowaliśmy z Cracovią?
:rotfl:

jakby ktoś nie wiedział to przypominam że mecz meczowi nierówny.
WRZUCAĆ NA LECHIĘ!!

donecki 27.09.2008 11:29

na e napewno a b tym bardziej

marooc 27.09.2008 11:39

Ja czuje, ze nie dość ze dziś wygramy to jeszcze wysoko! :) Wszyscy na stadion!

zenders 27.09.2008 12:42

Cytat:

I co wiadomo ilu będzie kibiców Arki ???
martwmy się o siebie ,a nie o innych

3rider 27.09.2008 12:45

Arke od Lecznej rozni to, ze jest to solidny zespol z niezlym trenerem. Maja bardzo mocna druga linie i ciekawych napastnikow. To jest zespol na czolowa czworke, dlatego wazne jest to, zeby wygrac. Wiecej pkt tracic nie mozemy na r22

Kobieta_Wislak 27.09.2008 13:36

znalezione na trójmiejskim portalu : "Po przegranej w Pucharze Polski piłkarze Arki wyruszyli do Krakowa, aby poprawić sobie humory. - Z porażek należy się smucić jeszcze krócej niż cieszyć zwycięstwami - powtarza podopiecznym Czesław Michniewicz...." " ...Z Wisłą można osiągnąć dobry wynik, jeśli zmusi się ją do biegania. Dlatego należy grać wysoko, agresywnie, jak najdłużej utrzymywać się przy piłce. Nie wolno jej szybko tracić, bo potem odbiór kosztuje sporo sił - mówi Michniewicz...."

To-Masz 27.09.2008 14:04

Wczoraj koło 18 na moje pytanie w okienku ile zostało biletów na Arke, pan odpowiedział mi "Bądź ile" tak więc kto nie ma biletu, spokojnie kupi go przed meczem...

ŚPIEWAJĄ MIASTA, ŚPIEWAJĄ WIOSKI...

Żuczek 27.09.2008 17:36

Mecz się zaczął dla nas bardzo dobrze i miejmy nadzieję, że Wisła jeszcze podwyższy ten wynik, bo mają mocną przewagę. Dobrze też, że pan Skorża zdecydował się postawić na Marcelo - wreszcie może się pokazać w meczu.

Krolik 27.09.2008 17:37

2-0 ......yuuupi Baravo Pawel

Blat Wywiad 27.09.2008 17:38

bROZZZIOO!!!!!!!!!

HEDu 27.09.2008 17:39

Jirsak motorem napędowym :P

marcinarsenal 27.09.2008 17:40

z opisu pasuje mi ten gol Pawła do jednego z Gdańska :P

Lobo dzisiaj fajny mecz, oby wracał do formy

igortsw 27.09.2008 17:45

No dzisiaj w akcjach do przodu świtnie spiują sie nasi defensorzy :) :
1-0 Głowa głową
2-0 Baszcu dwóch za jednym razem piłka do Jirsaka a dalej sobie dopiszcie :D

harthausen 27.09.2008 17:47

no jak na razie jakby inny, lepszy bliźniak Łobo grał. Marcello na razie całkiem całkiem, jak na pierwszy mecz w lidze.

Styk83 27.09.2008 17:50

Chlopaki daja rade dzisiaj,Cantoro strasznie wolny i musi uwazac z agresja aby nie bylo glupiej sytulacji ze bedziemy grac w 10 i nerwowka bedzie

amauri1990 27.09.2008 18:05

teraz widzę zmianę Barreto za Cantoro, niech się ogrywa


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl