![]() |
Tradycyjnie już w okrojonym składzie, tradycyjnie z lekkim ( Kurt... taaa... ;-) ) opóźnieniem, ale udało się :-) Melduję że runda 2 grupy A została wykonana.
Ale ciągle czekamy na Prezydenta i liczymy na to że uda nam się zagrać wszystkie rundy we czwórkę :-) |
Grupa B gramy?????????
|
1. Jak się umawiacie to nie piszczie o teraz tylko wyznaczcie termin ;)
2. Moja grupo A. prezydent_TS poprosił o walkowera więc go też dostaje. 3.A My kończymy jutro po meczu jeżęli tylko możecie lub w niedziele w jakiś przyzwoitych godzinach? ;) Moje gg macie, PRIV'a też macie ;) 4. W Miarę zdajcie mi stan jutro ile rund było w grupach to może termin przedłużymy. ;) |
Grupo C Dziś do 14? Coś pykamy
|
21.00 niedziela... ? ta niedziela?!? ;-)
|
ja mogę teraz Oo... eh, ale się dogadujemy
|
Moja grupa rozegrana wyniki podam wkrótce ;) i fajnie byłoby jakby reszta też się sprężyła, w każdym razie na ten moment z mojej grupy awansowali:
1.KobietaWiślaka 2.Rafałek ---------------- |
gramy?????
|
ja bym zagrał
|
Kiedy gramy kolejny mecz!? Ludzie co się z Wami dzieje :D
|
to ja się pytam :P
|
teraz?????
|
Samborek Czekam Włazic
|
Gucio, w0lno, czekamy z Sensejem
|
Grupa B gramy coś? :)
|
kurde panowie, cięzko sie tak zgadać przez forum.. napiszcie do w0lno, on chyba ma wszystkie gg, porozsyłajmy sobie i będzie wygodniej.
a co do terminu, proponowałbym ustalić konkretny i niech wszyscy będą. moja propozycja, jutro ok. 18/19/20, co wy na to? -> gg. |
Grupa B,C,
ale zrobiliście burdel w temacie ;) ustalcie jeden termin na PRIV i dograjcie te mecz do powiedzmy ostateczny termin piątek do 24 no chyba że pójdziemy za radą kogoś na początku ustalimy jeden termin i pogramy wszyscy na raz w 8-10 osób. Jeden Wielki Finał i kto wygra w nim trzy razy zostanie zwycięzcą. ;) Bo na razie nam się straszny burdel zrobił w temacie ;) A Wystarczyło się gg wymienić ;). I drugi tydzień leci, a rozegrano 4 mecze. Dla przykładu myśmy się umawiali podając jakiś termin generalnie wieczór gdyż jest uznawany za termin w większości wolny i jak komuś nie pasowało to się go lekko korygowało, ale tak się do czegoś doszło, a nie metodą gramy dzisiaj ;p... |
to znaczy, że co... ? znaczy że wygrałam turniej !?!?!?!?! :>
jakoś chętnych nie ma to ja się mogę poświęcić - chociażby po to, aby móc zakończyć wątek :P |
Hm... Turniej padł i organizator podejmie ostatnią rozpaczliwą próbę, ratowania honoru turnieju :D... a więc zagramy jeden wielki finał będziemy grać do 500 na 2 minuty (trzeba poziom podnieść ;) )... OPEN może wejść każdy tylko niech się wpiszę wcześniej na listę swój nick z kurnika to obcych wyrzucimy. i zaczynamy powiedzmy w Sobotę lub Niedzielę o 20. I kto pierwszy osiągnie trzy zwycięstwa wygrywa cały turniej. W temacie wpisują się chetni i piszą czy chcą Sobotę czy Niedziele.
|
Jak już to Sobota. W niedzielę jest wyjazd, więc niektórych może nie być
|
Zgadzam się że jak już to sobota, ale ja to moge tak do 18.00 później już nie.
Ale po zainteresowaniu widać, że kiepsko będzie poratować ten honor :-/ |
Ja myślę, że dajmy sobie spokój =]
|
nie no, kto będzie to będzie. Tylko niech Kurt ustali dokładnie godzinę.
|
Sobota, 20
Kto będzie to będzie, gramy i zamykamy temat ;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl