Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Turniej "TWSD Kalambury 2008" (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4866)

Kobieta_Wislak 25.09.2008 21:22

Tradycyjnie już w okrojonym składzie, tradycyjnie z lekkim ( Kurt... taaa... ;-) ) opóźnieniem, ale udało się :-) Melduję że runda 2 grupy A została wykonana.
Ale ciągle czekamy na Prezydenta i liczymy na to że uda nam się zagrać wszystkie rundy we czwórkę :-)

Precel z makiem 26.09.2008 17:51

Grupa B gramy?????????

Kurt 26.09.2008 22:47

1. Jak się umawiacie to nie piszczie o teraz tylko wyznaczcie termin ;)
2. Moja grupo A. prezydent_TS poprosił o walkowera więc go też dostaje.
3.A My kończymy jutro po meczu jeżęli tylko możecie lub w niedziele w jakiś przyzwoitych godzinach? ;)
Moje gg macie, PRIV'a też macie ;)
4. W Miarę zdajcie mi stan jutro ile rund było w grupach to może termin przedłużymy. ;)

Sensej 27.09.2008 09:09

Grupo C Dziś do 14? Coś pykamy

Kobieta_Wislak 28.09.2008 20:09

21.00 niedziela... ? ta niedziela?!? ;-)

Elendil 28.09.2008 20:31

ja mogę teraz Oo... eh, ale się dogadujemy

Kurt 28.09.2008 21:36

Moja grupa rozegrana wyniki podam wkrótce ;) i fajnie byłoby jakby reszta też się sprężyła, w każdym razie na ten moment z mojej grupy awansowali:
1.KobietaWiślaka
2.Rafałek
----------------

Sensej 29.09.2008 18:16

gramy?????

Elendil 29.09.2008 18:47

ja bym zagrał

w0lno. 30.09.2008 18:48

Kiedy gramy kolejny mecz!? Ludzie co się z Wami dzieje :D

Elendil 30.09.2008 18:49

to ja się pytam :P

Sensej 30.09.2008 18:56

teraz?????

Sensej 30.09.2008 19:00

Samborek Czekam Włazic

Elendil 30.09.2008 19:13

Gucio, w0lno, czekamy z Sensejem

TSWISELKA1 30.09.2008 19:53

Grupa B gramy coś? :)

Gucio25 30.09.2008 20:27

kurde panowie, cięzko sie tak zgadać przez forum.. napiszcie do w0lno, on chyba ma wszystkie gg, porozsyłajmy sobie i będzie wygodniej.
a co do terminu, proponowałbym ustalić konkretny i niech wszyscy będą. moja propozycja, jutro ok. 18/19/20, co wy na to? -> gg.

Kurt 30.09.2008 20:48

Grupa B,C,

ale zrobiliście burdel w temacie ;) ustalcie jeden termin na PRIV i dograjcie te mecz do powiedzmy ostateczny termin piątek do 24 no chyba że pójdziemy za radą kogoś na początku ustalimy jeden termin i pogramy wszyscy na raz w 8-10 osób. Jeden Wielki Finał i kto wygra w nim trzy razy zostanie zwycięzcą. ;) Bo na razie nam się straszny burdel zrobił w temacie ;) A Wystarczyło się gg wymienić ;). I drugi tydzień leci, a rozegrano 4 mecze.

Dla przykładu myśmy się umawiali podając jakiś termin generalnie wieczór gdyż jest uznawany za termin w większości wolny i jak komuś nie pasowało to się go lekko korygowało, ale tak się do czegoś doszło, a nie metodą gramy dzisiaj ;p...

Kobieta_Wislak 08.10.2008 20:36

to znaczy, że co... ? znaczy że wygrałam turniej !?!?!?!?! :>

jakoś chętnych nie ma to ja się mogę poświęcić - chociażby po to, aby móc zakończyć wątek :P

Kurt 08.10.2008 22:14

Hm... Turniej padł i organizator podejmie ostatnią rozpaczliwą próbę, ratowania honoru turnieju :D... a więc zagramy jeden wielki finał będziemy grać do 500 na 2 minuty (trzeba poziom podnieść ;) )... OPEN może wejść każdy tylko niech się wpiszę wcześniej na listę swój nick z kurnika to obcych wyrzucimy. i zaczynamy powiedzmy w Sobotę lub Niedzielę o 20. I kto pierwszy osiągnie trzy zwycięstwa wygrywa cały turniej. W temacie wpisują się chetni i piszą czy chcą Sobotę czy Niedziele.

Prezydentowa 09.10.2008 18:25

Jak już to Sobota. W niedzielę jest wyjazd, więc niektórych może nie być

Kobieta_Wislak 10.10.2008 20:20

Zgadzam się że jak już to sobota, ale ja to moge tak do 18.00 później już nie.
Ale po zainteresowaniu widać, że kiepsko będzie poratować ten honor :-/

Prezydentowa 10.10.2008 20:39

Ja myślę, że dajmy sobie spokój =]

Elendil 10.10.2008 21:08

nie no, kto będzie to będzie. Tylko niech Kurt ustali dokładnie godzinę.

Kurt 10.10.2008 22:59

Sobota, 20

Kto będzie to będzie, gramy i zamykamy temat ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl