![]() |
z tego co wiadomo jutro od pierwszych minut w barwach Wisły powinien zadebiutować Marcelo.Jak dla mnie więcej szans na grę powinien dostać Patryk Małecki bo wydaje się że prezentuje trochę wyższy poziom niż Niedzielan i Dawidowski ,w jutrzejszy mecz Małecki powinien zagrać min 45 min. Można by go sprawdzić na prawej pomocy niech Łobodziński wie że nie on jeden może grać na prawej stronie :) , wydaje się tak że nie ma śladu po tej anginie czy innej chorobie która dopadła Wiślaków.Trzeba ten mecz wygrać aby czołówka za bardzo na nie odjechała już na początku sezonu , mam nadzieje że mimo ciężkiego meczu w Londynie uda się wygrać w Białymstoku , będzie ciężko ponieważ może się okazać że nie starczy nam sił na 90 minut po drugie Jaga może zagrać bardziej zdeterminowana bo ostatnio jej nie idzie a szefowie tego klubu chyba nie mają zamiaru cały czas być w dolnej części tabeli więc jak nie wygrają to być może Probierz pożegna się z posadą trenera... :) wszystko okaże się jutro po meczu.
|
Trzeba w końcu się przełamać po 5 meczach pod rząd bez zwycięstwa!
Myślę że Skorża ma niemały ból głowy jeśli chodzi o obsadę obrony, bo o ile pozycja Brożka jest niezagrożona to już w środku Cleber (do tej pory wydawałoby się nie do wyjęcia) prezentuje się dosyć średnio, większość traconych przez nas bramek to pośrednio lub bezpośrednio jego wina. Głowacki jest po kontuzji, Marcelo bez ogrania, Baszczu z kolei do tej pory zdecydowanie lepiej radzi sobie na pozycji której (ponoć) nie lubi, Singlar za to gra bardzo równo, soldnie i pewnie, choć bez fajerwerków. Ciężko będzie zadecydować kto ma usiąść na ławce, bo chyba dla każdego będzie to krzywdzące. I chętnie zobaczyłbym w końcu w wyjściowej jedenastce Barreto. |
wielu przewiduje piotra Brożka w piewrszej 11 czy on wogole zagra?? ne grał przed 3 dniami wiec można miećwatpliwości ...
ma ktos jakieś info na ten temat???? |
Nie grał przed 3 dniami bo pauzował za kartki. Z Jagą tego problemu nie będzie.
|
A tą kontuzję Piotrek wyleczył?
Ja bym wystawił taki skład: Pawełek - Pi. Brożek, Baszczyński, Marcelo, Singlar, Boguski, Jirsak, Baretto, Łobodziński, Niedzielan, Brożek |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
W poprzednim sezonie byliśmy najbardziej bramkostrzelnym zespołem . Jak teraz sytuacja wygląda lepiej nie mówić. Narazie minął nas już w tabeli Śląsk i ....Odra Wodzisław.
|
A nasz bilans to tylko 7-6, tak zle nie było od dawien dawna. Nie ma kto strzelać, a obrona popełnia błędy. Byle nie dramatyzować.
|
Cytat:
|
patrząc na tabele po prostu musimy ten mecz wygrać. I dobrze by bylo zagrać na zero z tyłu i strzelić troche goli...mam nadzieje ze bedzimy miec o tej porze wesołe miny. A co do wczesniejszych waszych rozwazan, zgadam sie rok temu Zieniu mial niesamowitą forme, gralismy skrzydłami, które byly zabójcze dla przeciwników...teraz jest trudniej, no ale zespol zostal osłabiony kadrowo, od kulku meczy gra Wisły pozostawia wiele do zyczenia(pomijając puchary) Oby jutrzejszy był przełomem w lidze. mam nadzieje ze Piotrek Brożek zagra, a Marcelo okaże sie swietnym grajkiem. Diaz ostatnio mnie nie przekonuje i widziałbym go na rezerwie.
|
Jak podaje Oficjalna Strona naszego klubu niepewny jest jutro występ Pawła Brożka, Boguskiego i Jirsaka jeśli okaże sie to prawdą i nie zagrają jutro to nie mamy w tym meczu w ogóle ataku !!!!! Szkoda Gadać ale jak my sie boimy o wynik meczu ze słabo grającą Jagiellonią to jak mamy zdobyć Mistrza Polski ???
|
Podchodząc do każdego z szacunkiem i dystansem a nie "Jesteśmy zajebiście, a reszta to ogóry".
W ogóle ten sezon będzie ... już jest zajebiście pokręcony. Wystarczy spojrzeć na ekipy które prowadzą. Jeśli np. zremisujemy z Jagiellonią to Śląsk czy Polonia W. będzie przed nami. A już teraz nas Odra wyprzedza. Jaja, tego mistrza może zdobyć każdy, no prawie :D |
Dla mnie nie jest pokręcony, tylko jak najbardziej oddający siłę zespołów.
Lech... juz po pierwszym meczu z Azerami wiedziałem, że ten zespół będzie przełomowy w polskiej lidze, że gra europejską piłkę. Polonia... to Groclin który dobrze radził sobie w poprzednim sezonie więc jaka tu sensacja. Legia grając podstawowym składem i będąc w dobrej formie potrafi wygrać z każdym... wczorajsze 0-2 powinno się skończyć 0-5. Powinniśmy się cieszyć z 3 zespołów które coś grać potrafią. |
Zobaczymy jak się będziesz cieszył gdy któryś z nich wyprzedzi Wisłę w walce o mistrzostwo Polski
a czy oddający siłe danego zespołu to już kwestia sporna, bo wychodzi na to że Wisłę stać tylko na 5 miejsce. hehe |
Raczej zobaczymy co Jacek zrobi w zimie. Przecież wtedy będzie mógł wreszcie coś wydać.
|
Cytat:
|
-
Cytat:
1 z 2 najtrudniejszych meczy jest za Wisłą. Wszystko przemawia, że znowu w tym sezonie mistrz:lol: |
Gdzie mozna objerzec mecz w internecie ?
|
Na justin.tv ja wkleje linka jak sie mecz zacznie!
|
Cytat:
|
Zaklinacze rzeczywistości do dzieła! Napiszcie o najlepszym składzie w lidze i 14 punktach przewagi bo na forum pojawia się zwątpienie i brak wiary... Kto to widział żeby obawiać się Jagielloni - przecież było 14 punktów, Lech jest słaby, Legia jeszcze słabsza a derby "rządzą się swoimi prawami" ... Idziemy na mistrza a ludzie tu jakies głupoty wypisują, na Boga zróbcie coś z tym.
edit: no i kurde przecież było 14 punktów przewagi ! |
Cytat:
Jako że to temat o meczu a nie polityce transferowej to podam jaką 11 ja bym dziś chętnie zobaczył Pawełek Singlar-Baszczu-Marcelo-Diaz Łobo-Sobol-Cantoro-Pi.Brożek ---------Jirsak -------------------Pa. Brożek A teraz troszkę uzasadnień :) Dałbym odpocząć Zieniowi; na Łobo ława dobrze zadziałała i w Londynie po wejściu zrobił więcej niż Marek przez całe spotkanie. Jeśli Boguski jest zdrowy to wpuściłbym go na całą drugą połowę bo chłop pomimo wielu zalet ma jeden minus - kondycje na max 60 minut gry. Tak więc wariant wpuszczenia Boguskiego na podmęczonego rywala jest chyba optymalny - w każdym razie wypaliło to na Kałuży więc mogłoby wypalić i dziś. No i fajnie byłoby przerwać serię 4 porażek z rzędu... |
Czy wiadomo coś na temat chorych, czy zagrają ? Mianowicie Jirsak, Brożek i Boguski ?
|
Nie wiadomo.
Transmisja meczu będzie tutaj od 19:40 chyba, więc się przekonamy: http://elite-sports.net/kanal_4.php |
Cytat:
|
w obronie jeśli zagra Marcelo, zagra też Cleber
nie wierze ze Skorża zaryzykuje już dziś wystawienie 2 środkowych obrońców którzy nie mają jeszcze komunikacji na boisku |
Cleber ma już swoje lata. Nie rozumiem dlaczego miałby być ekspolatowany w meczach ze słabszymi drużynami ? Widać, że takie maratony nie najlepiej wpływają na jego formę.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl