![]() |
Cytat:
|
grupa A
mcovalski vs precel z makiem 388 -107 pozdrawiam i czekam gg 4395969 |
griis - 19tswiselka06 177-313 buuuuuuuu
jak ktoś nadal chętny niech pisze, będę gdzieś do 21 |
a wiec potwierdzamy:)
Grupa B: gris-TSWISELKA1 177-313 :D Cytat:
kto nastepny?:) |
Toś ty dziewczyna?:D:D:D
|
tak i to dwie:D ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :P
|
ktoś chętny z grupy C? jak tak to proszę na gg 9459768 , dziś do 23
|
Jesteś na dopingu to nie fair:P zaraz się odwołuje do PZL :P:P
|
eee tam, o tym nie było mowy w regulaminie:P my i tak w koncu jesteśmy jak jedność:D
|
Kto gra ? GRUPA D !
Coach jaki ma nick ? Na kurniku gościu o tym nicku napisał mi, że nie bierze udziału. Kur.wa, napisałem do użytkownika cebul997 (końcówka nicka chyba nieprzypadkowa), czy gra, a ten zamiast grać do turnieju, zaczął nową grę z jakimś innym zawodnikiem z kurnika. |
Coachts , mogę teraz zagrać
|
PauL89 - Coach 426 - 187
|
Nie grajcie z Paulem , 426 - 187 :O On jest świetny :) Gratulacje , mam nadzieję, że jeszcze coś ugram ;P
|
wysokie te wyniki w mojej grupie o 21:50 zgłaszam chęc rozegrania meczu z obojętnie kim z mojej grupy, Wy zakładacie stolik, ;), najchętniej z PauL89 bo chciałbym wejść w sezon z wymagającym przeciwnikiem ;) jak coś to PRIV lub 5647278
Paul 89 - Kurt C. 372 - 111 Gratulacje i powodzenia ;p oj coś widzę że będę się bił o to aby nie być ostatnim w grupie ;), no cóż Ch*j z wynikami :D. |
grupa C, gg: (podam na PRIV) , kontakt do mnie :) jestem do dyspozycji.
|
ile zwycięstw daję awans ?? 2 ??
|
a mi przeciwniczki zwiały:)
|
Ja jestem wchodz :D
|
Cytat:
|
Tylko szybko bo będę się zbierał :)
|
latarniik 145 : 340 kasiaimisiu
Dzięki serdeczne za grę :-) |
Cytat:
potwierdzam |
grupa A
mcovalski vs fajq 410 - 138 dziękuje bardzo :) |
PauL89 - Kurt C 372 - 111
Jest awans :) |
rocco1906 273-185 gris
pierwsze zwyciestwo:) |
Cytat:
Na dziś koniec, myślę, że jutro rozegrać będę mógł pozostałe dwie partie. |
fabgrudziadz 211 : 347 kasiaimisiu
Dziękuję za miłą atmosferę :-) |
fabgrudziadz - kasiaimisiu 211-347
Gratuluję :-) |
jeszcze jedno spotkanie zostało. Proszę się zgłosić ;]
|
Ja czekam na marcinarsenal. Cebula997 jest na kurniku, ale olał turniej.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl