Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Turniej "TWSD Literaki 2008" (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4816)

TSWISELKA1 08.09.2008 19:10

Cytat:

chetny:)))
nadal chetny? :D

mcovalski 08.09.2008 19:12

grupa A

mcovalski vs precel z makiem 388 -107
pozdrawiam i czekam gg 4395969

gris 08.09.2008 19:37

griis - 19tswiselka06 177-313 buuuuuuuu

jak ktoś nadal chętny niech pisze, będę gdzieś do 21

TSWISELKA1 08.09.2008 19:37

a wiec potwierdzamy:)

Grupa B:
gris-TSWISELKA1 177-313

:D


Cytat:

normalnie 'grupa śmierci' ;]
eeee też tak pomyślałyśmy hehe


kto nastepny?:)

gris 08.09.2008 19:42

Toś ty dziewczyna?:D:D:D

TSWISELKA1 08.09.2008 19:43

tak i to dwie:D ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :P

latarnik 08.09.2008 19:44

ktoś chętny z grupy C? jak tak to proszę na gg 9459768 , dziś do 23

gris 08.09.2008 19:45

Jesteś na dopingu to nie fair:P zaraz się odwołuje do PZL :P:P

TSWISELKA1 08.09.2008 19:47

eee tam, o tym nie było mowy w regulaminie:P my i tak w koncu jesteśmy jak jedność:D

PauL 08.09.2008 19:56

Kto gra ? GRUPA D !

Coach jaki ma nick ? Na kurniku gościu o tym nicku napisał mi, że nie bierze udziału.

Kur.wa, napisałem do użytkownika cebul997 (końcówka nicka chyba nieprzypadkowa), czy gra, a ten zamiast grać do turnieju, zaczął nową grę z jakimś innym zawodnikiem z kurnika.

Coach 08.09.2008 20:07

Coachts , mogę teraz zagrać

PauL 08.09.2008 20:29

PauL89 - Coach 426 - 187

Coach 08.09.2008 20:30

Nie grajcie z Paulem , 426 - 187 :O On jest świetny :) Gratulacje , mam nadzieję, że jeszcze coś ugram ;P

Kurt 08.09.2008 20:31

wysokie te wyniki w mojej grupie o 21:50 zgłaszam chęc rozegrania meczu z obojętnie kim z mojej grupy, Wy zakładacie stolik, ;), najchętniej z PauL89 bo chciałbym wejść w sezon z wymagającym przeciwnikiem ;) jak coś to PRIV lub 5647278


Paul 89 - Kurt C. 372 - 111

Gratulacje i powodzenia ;p oj coś widzę że będę się bił o to aby nie być ostatnim w grupie ;), no cóż Ch*j z wynikami :D.

F_A_B 08.09.2008 20:35

grupa C, gg: (podam na PRIV) , kontakt do mnie :) jestem do dyspozycji.

mcovalski 08.09.2008 20:36

ile zwycięstw daję awans ?? 2 ??

rocco_1906 08.09.2008 20:38

a mi przeciwniczki zwiały:)

gris 08.09.2008 20:43

Ja jestem wchodz :D

rocco_1906 08.09.2008 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 600274)
Ja jestem wchodz :D

zaraz zagramy:) tylko powtorze tamta partie

gris 08.09.2008 20:45

Tylko szybko bo będę się zbierał :)

michu-k 08.09.2008 20:48

latarniik 145 : 340 kasiaimisiu

Dzięki serdeczne za grę :-)

latarnik 08.09.2008 20:51

Cytat:

latarniik 145 : 340 kasiaimisiu

Dzięki serdeczne za grę :-)

potwierdzam

mcovalski 08.09.2008 20:56

grupa A
mcovalski vs fajq 410 - 138
dziękuje bardzo :)

PauL 08.09.2008 21:03

PauL89 - Kurt C 372 - 111

Jest awans :)

rocco_1906 08.09.2008 21:09

rocco1906 273-185 gris

pierwsze zwyciestwo:)

gris 08.09.2008 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 600294)
rocco1906 273-185 gris

pierwsze zwyciestwo:)

potwierdzam


Na dziś koniec, myślę, że jutro rozegrać będę mógł pozostałe dwie partie.

michu-k 08.09.2008 21:14

fabgrudziadz 211 : 347 kasiaimisiu

Dziękuję za miłą atmosferę :-)

F_A_B 08.09.2008 21:14

fabgrudziadz - kasiaimisiu 211-347
Gratuluję :-)

mcovalski 08.09.2008 21:15

jeszcze jedno spotkanie zostało. Proszę się zgłosić ;]

PauL 08.09.2008 21:25

Ja czekam na marcinarsenal. Cebula997 jest na kurniku, ale olał turniej.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl