![]() |
Cytat:
|
Paweł B. zagra w tym meczu, czy to wielka niewiadoma?
jeśli nie, to będzie cienutko, 30% siły Wisły zniknie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
dla mnie oba są ważne. chociarz z lechem starczyłby remis, ale z kogutami trzeba strzelic bramkę
|
Ogarnijcie się... Wisła musi w każdym meczu walczyć o zwycięstwo nie ma takiego czegoś że " z Lechem starczyłby remis". Mam nadzieje że Skorża to uświadomi piłkarzom bo różnie to bywa z nimi.
|
Byle Pawełek i przede wszystkim Paweł zagrał, inaczej trudno będzie nawet o remis.
|
Cytat:
Dodam jeszcze, że spora grupa zawodników Lecha jest u Leo, a co to oznacza dobrze wiemy, nie zależnie czy Pawełek i Brożek zagrają w tym meczu to my jesteśmy tu faworytem. |
Bez Pawła napewno będzie trudniej. Tylko zwycięstwo! Transmisja nawet w tvp :D . takze jedziemy i pokazujemy Polsce kto tu rządzi! Komplet ma byc.
|
Wystarczy poczytac na forach, kibice Lecha juz pekaja. Juz sobie wymowki robia ze do tego meczu nie beda podchodzic na 100% bo wazniejszy mecz maja w czwartek, ze w tym sezonie to PUEFA najwazniejszy, ze na kontuzje beda uwazac. Ze mecz z Wisla jest o pietruszke i wcale sie martwic nie beda jak przegraja bo to poczatek ligi.
Oj cos czuje ze ten napompowany balonik w Poznaniu powoli zaczyna robis sssssssssssssssssssssssssss, jak sobie uswiadomili ze te sztucznie napompowane przez media mega transfery to tylko dobrzy ligowi sredniacy. Trzeba wygrac z pyrusami i pokazac im miejsce w szeregu |
Sprawa jest prosta. W tej konfrontacji powinno nas interesowac wylacznie zwyciestwo. Przy tak waskiej kadrze, nie mamy po prostu innego wyjscia, poki wszystko jest w miare w porzadku, bo nigdy nie wiadomo co bedzie w pazdzierniku czy w listopadzie (patrz slowa Skorzy).
Poza tym : - atut wlasnego boiska, na ktorym Wisla za panowania Skorzy jeszcze nie przegrala -mozliwosc odskoczenia rywalowi do tytulu na 7 pkt -mozliwosc przyteperowania Reissa, ktory nie tak dawno obwiescil swiatu, ze oto Wisla i Legia przez caly sezon beda ogladaly plecy Leszka :) Ciekawe czy na lewej obronie wystapi Diaz w miejsce Brozka, ze wzgledu na mecz zblizajacy sie mecz z Tottenhamem. Wiadomo wszakze, iz Brozek przez kartki do Londynu nie pojedzie i kto jak nie Diaz go zastapi, a warto chyba aby nabral obycia na tej pozycji, jako ze od jakiegos czasu wystepuje wszedzie, tylko nie na pozycji, na ktora go sprowadzano. |
Cytat:
Wysłaliśmy pytanie do TVP ws. meczy jakie ma zamiar ta telewizja pokazać i dostaliśmy odpowiedź, że zarezerwowane są następujące pojedynki: Jesień 2008: 5 października: LECH Poznań - LEGIA Warszawa 26 października: LEGIA Warszawa - WISŁA Kraków Wiosna 2008: Lech Poznań - Wisła Kraków (dokładna data jeszcze nie znana) Wyboru ostatniego meczu z pakietu TVP dokonamy zostanie wiosną, ponieważ stacja uzależnia wszystko od sytuacji w tabeli. |
czyli żadnego meczu w Krakowie, za to aż dwa w Poznaniu.
brawo urwa TVP. jakże wielbiony przez nich Leszek i kibice w Poznaniu będą mogli się pokazać. jeszcze ich podgłoszą, bardziej niż komentarz. co do niedzielnego meczu, trzeba wygrać i tyle. wiadomo, że jest to najtrudniejsze chyba spotkanie w tej rundzie, ale nie mogą nas piłkarze zawieść. w tamtym roku też miało być ciężko, jak się skończyło - wiemy. :) ps. wszyscy na czerwono i cały czas jazda, przez więcej niż 90min. taka prywata, choć każdy chyba już o tym wie. |
Cytat:
Co do Lecha, jeżeli tacy piłkarze jak Murawski, Rengifo, Hernandez, a szczególnie Stilic i Bandrowski będą w co 3 kontakcie z piłką próbowali jakiś debilnych piętek i trudnych zagrań, jak w każdym z dotychczasowych meczów to powtórka z poprzedniego sezonu jak najbardziej prawdopodobna. |
Cytat:
|
Cytat:
TVP leci w kulki z Wisła i tyle w tym temacie. Jak można mecz Tottenham - Wisła nie pokazać w TVP2, bo jest tam Austria - Lech. To chyba logiczne, że Wiselki mecz jest 5x ciekawszy. |
Cytat:
|
Mam nadzieje, że Łobodziński nie zagra z Lechem Poznań od początku meczu, bo ostatnie mecze w jego wykonaniu to słabizna.
|
Cytat:
Jak gra Lech to jest glos kibicow a w tle komentarz,natomiast jak my gramy to "dziwnym zbiegiem okolicznisci" b.dobrze slychac komantatora a w tle kibicow.....i co??Nie wplywa to na odbior meczu i jakos dopingu ktorym potem zachwyca sie cala Polska?? Ale to nie temat o tym.. Licze ze wyykuruje sie Paweł ,bo to nieoceniona wartosc w atkau na ta chwile+Boguski ktory robi sie nam naszym motorem napedowym,z Cracovią przecieralem oczy ze zdumienia widzac jak wspaniale gra. W obronie wroci Mariusz do bramki,no i Arek mysle ze jednak zagra choc Junior pokazal ze i na tej pozycjii daje rady. Innego wyniku niz naszej wygranej nawet nie zakładam,gramy u siebie,gnieciemy Kuchenno-podobnych dopingiem i jedzemy z nimi od pierwszej minuty!! |
Chcąc się liczyć w Europie trzeba takiego Lecha u siebie co najmniej 3 bramkami powieźć. Z całym szacunkiem ale ta drużyna jednym dobrym meczu ze Szwajcarami została zagłaskana przez media jak niedawna gwiazda Wiślackiej ławki niejaki Radosław M. Bramkarza mają niezbyt dobrego, Henriquez i Wojtkowiak są kiepscy, Arboleda robi błędy w obronie choć jest piekielnie groźny pod bramką rywala przy stałych fragmentach więc w obronie jedynym klasowym zawodnikiem jest Bosacki. Murawski jest niezły w środku pola ale za mało waleczny i do tego słaby fizycznie, Bandrowski nic specjalnego, Peszko niesamowicie szybki i dlatego groźny ale nie posiada dobrego strzału i dośrodkowania, Stlicić jest jedynym zawodnikiem środka pola w Lechu, ktory mógłby powalczyć o pierwszą 11 w Wiśle. Atak jest źle dobrany, bo zarówno Regnifo i Lewandowski to typowi środkowi napastnicy, dobrze się ustawiają, niezle graja glową ale brakuje im szybkości. I do tego należy dodać najsłabsze ogniwo Lecha czyli Franek Smuda na trenerskiej ławce - koleś, dla którego zcas się zatrzymał i nie potrafi dobrze przygotować drużyny, bo już widać, że Lech traci świeżość, bo Murawski i Wojtkowiak fatalnie się zaprezentowali na kadrze pod względem fizycznym a i z Arką wielu graczy nie mialo sily ganiać. Dlatego nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż przekłucie tego nadmuchanego balona pod nazwą ,,Lech idzie na majstra". Swoją drogą ciekaw jestem miny panów Patyry i R. Zielińskiego z ,,Szybkiej pilki", którzy wierdzili, iż Wisla przy Kolejorzu wygląda jak uboga krewna.
|
Cytat:
a nie lepiej po prostu kupic sobie bilet za 40zł i isc i dopingowac sowj zespół zamist czekać aż tylko tvp łaskawie pusci jakis mecz. ja mam canal + ale oglądam go tylko jak Wisła gra na wyjazadach bo mam karnet na jesień ijestem na kzadym meczu u siebie. Dla mnie jezeli sie uwaza za prawdziwego kibica powinno sie byc przynajmniej na kilku mczach naszego zespolu. Mecze Pucharu Extraklasy sa z 10zł a to nie jest chyba jakis majątek |
Cytat:
Często trafiają im się wpadki (patrz: pierwsza i ostatnia kolejka ligowa). Jednak są w stanie grać na naprawdę wysokim poziomie. I nie można grać z nimi takiej otwartej piłki, która przynosi dobre skutki w 80% meczów naszej ekstraklasy. Cytat:
|
Co mnie obchodzi czy mecz będzie w TVP czy gdzie indziej?. Wszyscy na R22 i dopingować z całych sił a nie dywagacje o transmisji lub jej braku. Pyry pokonamy!
|
Cytat:
|
Barwne porównanie, szkoda tylko że pasuje do prawie wszystkich polskich zespołów...
Nie ma co oceniać ilu zawodników Lecha nadawałoby się do kadry Wisły (bo analogicznie można sobie zadać pytanie ilu zawodników Wisły weszłoby do kadry meczowej Barcelony czy Tottenhamu??). Liczy się drużyna, a obserwując tegoroczne co bardziej udane występy Lecha utrzymuję, że można być pod dużym wrażeniem ich możliwości. P.S. W 5 ostatnich meczach ligowych przy Reymonta Lechowi tylko raz udało się wyjechać z bagażem mniejszym niż 3 bramki. Średnio pada w meczach po 5 bramek. Jeśli historia lubi się powtarzać to będziemy mieć w niedzielę piękne widowisko :) |
Cytat:
|
Cytat:
Pomimo, iz jakby nie patrzyc, obaj panowie sa reprezentantami odpowiednio Panamy i Polski, to naciskani gubia sie az milo i jesli mial bym u pyr wskazac najslabsze punkty druzyny, bez zawahania stawiam na obu bocznych obroncow. Zwlaszcza ten Panamczyk potrafi niezle zglupiec pod presja rywali. Warto by bylo dac mu troche hard time, choc z tym moze byc jednak maly klopot, bo to akurat strefa operowania Wojtka zwanego Lobem :) |
ja mam pytanie odnośnie dopingu na tym meczu na sektorze E. Będzie jakiś zorganizowany czy nie? (chodzi mi o obecność gniazdowego ;) )
|
Cytat:
WLasnie a jak bedzie tak dalej to wtedy nie beda juz mieli(tvp) wyboru jazda wszyscy na stadion ( zreszta tak czy tak bedzie pelen) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl