Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Puchar Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4777)

Wislak1906_TS 06.05.2009 18:55

Ponieważ jeżeli awansujądo finału to pewnie ligę odpuszczą... bo puchary teoretycznie mają.
A dla nas ważne by urwali punkty Lechowi.

Po za tym co ma do tego Lech ma zgode czy z Polonią? Dla grajków to bez znaczenia (oczywiście nie dla wszystkich)

Wasiu 06.05.2009 18:59

W karnych Lech wygra. Bronienie jedenastki przez Majdana to tak jakby strzelac na pusta bramke.

jaitylkoja 06.05.2009 19:10

0 - 3 w karnych dla Amici :/

gromaders 06.05.2009 19:10

ale Polonia strzela te karne :/ szkoda bo morale Amiki by jeszcze spadły jak by przegrali po takim ciężkim meczu, teraz trzeba liczyć na to że będą zmęczeni ze Śląskiem w sobotę :)

Zwierze 06.05.2009 19:10

to postrzelali karne hehe

ja_ka_ 06.05.2009 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 722138)
W karnych Lech wygra. Bronienie jedenastki przez Majdana to tak jakby strzelac na pusta bramke.

To co powiesz o strzałach Polonistów....

rafalek 06.05.2009 19:10

coś mi się zdaje ze tak wlasnie mialo byc..doprowadzic do karnych a potem nie strzelic zadnego

rabi86 06.05.2009 19:11

I dobrze.
Polonia będzie walczyć w lidze, a Lech jeszcze w finale się pomęczy.

PotiWisla 06.05.2009 19:11

haha jak tak można strzelać.Pierwszy raz coś takiego widze.Z piłkarzami Odry mogą podać sobie ręce.

1q2 06.05.2009 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 722156)
coś mi się zdaje ze tak wlasnie mialo byc..doprowadzic do karnych a potem nie strzelic zadnego

Możesz rozwinąć wypowiedź.

matheo91 06.05.2009 19:12

Dobry wynik dla nas bo Polonia musi zdobywać pkt żeby mieć puchary

Aro1234 06.05.2009 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 722156)
coś mi się zdaje ze tak wlasnie mialo byc..doprowadzic do karnych a potem nie strzelic zadnego

jasne. zapierdalali po boisku 120 minut, strzelili gola na 1-1 w przedostatniej minucie i nagle ich celem było zjebanie 3 karnych. ależ ty mądry. :foch:

rafalek 06.05.2009 19:28

chyba rzadko sie zdarza zeby nie strzelic w serii karnych zadnego karnego...ja czegos takiego nie widzialem nigdy...

Kocur 06.05.2009 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rabi86 (Post 722158)
I dobrze.
Polonia będzie walczyć w lidze, a Lech jeszcze w finale się pomęczy.

Polonia akurat w dupie ma ligę bo na 1000% nie załapie się już na żadne puchary po tym jak wtopili w Kałuży.
Bełchatów ma dużo większe szanse - po prostu Czarni czują że lada moment sponsor powie "papa" i po co im Puchary i inne kłopoty?

A Lech się posrał - w lidze będzie ciężko - jeszcze przed nim Śląsk i na pewno nie odpuści więc szukają ratunku w PP.

QBAS 06.05.2009 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 722195)
chyba rzadko sie zdarza zeby nie strzelic w serii karnych zadnego karnego...ja czegos takiego nie widzialem nigdy...

Nie no, jak TY jeszcze czegoś takiego nie widziałeś to zwracamy honor

_ukoL 06.05.2009 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 722195)
chyba rzadko sie zdarza zeby nie strzelic w serii karnych zadnego karnego...ja czegos takiego nie widzialem nigdy...

Ty jeszcze wielu rzeczy nie widziałeś...

Donki 07.05.2009 16:42

http://www.justin.tv/milanos
Jak by ktoś był zainteresowany Ruch-Legia jak narazie 1-0 ;-)

losiu2001 07.05.2009 16:44

hehehehe Legia juz przegrywa 1:0......!!!!!!!

Maciuś 07.05.2009 16:50

Kosić równo z trawą.

AYALA 07.05.2009 17:07

Legia nic wielkiego nie pokazuje,chyba Niebiescy ich wymasują przed niedzielą

Uran235 07.05.2009 17:08

Jak dla mnie to fatalne wieści. Wolę PP w rękach nawet Legii niż Lecha, ale z drugiej strony jeśli Ruch zdobyłby PP to znowu byłaby kompromitacja w europucharach.

Gin 07.05.2009 17:08

Urban ładnie klnie jak szewc

rabi86 07.05.2009 17:10

Zauważcie jakim składem gra Legia.
Tylko 4 podstawowych piłkarzy w pierwszym składzie, trzech obrońców którzy z nami nie zagrają. Widać co dla Urbana najważniejsze.A liczyłem , że chociaż się zmęczą. A tu ani Iwańskiego ,brak Chinamy, Rybus i Choto się nawet w kadrze nie znaleźli. Nie to co Smuda. Bez względu na wszystko gra tym samym składem.

A jak Ruch wejdzie do finału to tylko 3 pierwsze miejsca w lidze będą premiować grę w pucharach.

Bufon144 07.05.2009 17:16

bo Smuda tak naprawde nie ma kim grac. bardzo wąska kadra.. nie zdziwie sie jak jakis z def pomocników zagra stopera ze Sląskiem bo kontuzji dosnał Bosacki i jeszcze Luiz Henriquez tez co tam ma wiec jest dobrze:D

han_solo 07.05.2009 17:19

Z tym że jeśli awansuje Legia do pucharów wejdzie Bełchatów. Jak awansuje Ruch to oni będą w pucharach.
Znając życie nie dołożą żadnych punktów ale będzie trzeba liczbę naszych punktów podzielić przez jedną drużynę więcej.
Ehhhhhhh....

Ale BTW:Forma Legii cieszy:D(mam na myśli oczywiście mecz z nami:D)

AYALA 07.05.2009 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bufon144 (Post 722908)
bo Smuda tak naprawde nie ma kim grac. bardzo wąska kadra.. nie zdziwie sie jak jakis z def pomocników zagra stopera ze Sląskiem bo kontuzji dosnał Bosacki i jeszcze Luiz Henriquez tez co tam ma wiec jest dobrze:D

przecież przyszli w zimie Golik i Handzic to byli podstawowi zawodnicy w swoich poprzednich klubach i napewno w piłke grac potrafią.

Bufon144 07.05.2009 17:45

ale ja mówie o defensywie.

Maciuś 07.05.2009 17:54

Nie wiem komu kibicowac w tym meczu, Ruch w europejskich pucharach na bank nas skompromituje :/

Wasiu 07.05.2009 18:00

Za to przy Legii Valdes czy Cech bedzie mial pelne gacie.
Puchary przede wszystkim dla Wisly i temi meczami sie mamy interesowac. A inne zespoly, ktore beda Polske reprezentowac to moga byc nawet Rychu, Belchatowy czy Polonie ktore dostana od Azerow czy Gruzinow.

AS82 07.05.2009 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 722947)
Nie wiem komu kibicowac w tym meczu, Ruch w europejskich pucharach na bank nas skompromituje :/

Najwazniejsze zeby Wisla grala w pucharach,a kto oprocz to dla mnie malo wazne.Wole Ruch od Legii np


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl