![]() |
Ponieważ jeżeli awansujądo finału to pewnie ligę odpuszczą... bo puchary teoretycznie mają.
A dla nas ważne by urwali punkty Lechowi. Po za tym co ma do tego Lech ma zgode czy z Polonią? Dla grajków to bez znaczenia (oczywiście nie dla wszystkich) |
W karnych Lech wygra. Bronienie jedenastki przez Majdana to tak jakby strzelac na pusta bramke.
|
0 - 3 w karnych dla Amici :/
|
ale Polonia strzela te karne :/ szkoda bo morale Amiki by jeszcze spadły jak by przegrali po takim ciężkim meczu, teraz trzeba liczyć na to że będą zmęczeni ze Śląskiem w sobotę :)
|
to postrzelali karne hehe
|
Cytat:
|
coś mi się zdaje ze tak wlasnie mialo byc..doprowadzic do karnych a potem nie strzelic zadnego
|
I dobrze.
Polonia będzie walczyć w lidze, a Lech jeszcze w finale się pomęczy. |
haha jak tak można strzelać.Pierwszy raz coś takiego widze.Z piłkarzami Odry mogą podać sobie ręce.
|
Cytat:
|
Dobry wynik dla nas bo Polonia musi zdobywać pkt żeby mieć puchary
|
Cytat:
|
chyba rzadko sie zdarza zeby nie strzelic w serii karnych zadnego karnego...ja czegos takiego nie widzialem nigdy...
|
Cytat:
Bełchatów ma dużo większe szanse - po prostu Czarni czują że lada moment sponsor powie "papa" i po co im Puchary i inne kłopoty? A Lech się posrał - w lidze będzie ciężko - jeszcze przed nim Śląsk i na pewno nie odpuści więc szukają ratunku w PP. |
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.justin.tv/milanos
Jak by ktoś był zainteresowany Ruch-Legia jak narazie 1-0 ;-) |
hehehehe Legia juz przegrywa 1:0......!!!!!!!
|
Kosić równo z trawą.
|
Legia nic wielkiego nie pokazuje,chyba Niebiescy ich wymasują przed niedzielą
|
Jak dla mnie to fatalne wieści. Wolę PP w rękach nawet Legii niż Lecha, ale z drugiej strony jeśli Ruch zdobyłby PP to znowu byłaby kompromitacja w europucharach.
|
Urban ładnie klnie jak szewc
|
Zauważcie jakim składem gra Legia.
Tylko 4 podstawowych piłkarzy w pierwszym składzie, trzech obrońców którzy z nami nie zagrają. Widać co dla Urbana najważniejsze.A liczyłem , że chociaż się zmęczą. A tu ani Iwańskiego ,brak Chinamy, Rybus i Choto się nawet w kadrze nie znaleźli. Nie to co Smuda. Bez względu na wszystko gra tym samym składem. A jak Ruch wejdzie do finału to tylko 3 pierwsze miejsca w lidze będą premiować grę w pucharach. |
bo Smuda tak naprawde nie ma kim grac. bardzo wąska kadra.. nie zdziwie sie jak jakis z def pomocników zagra stopera ze Sląskiem bo kontuzji dosnał Bosacki i jeszcze Luiz Henriquez tez co tam ma wiec jest dobrze:D
|
Z tym że jeśli awansuje Legia do pucharów wejdzie Bełchatów. Jak awansuje Ruch to oni będą w pucharach.
Znając życie nie dołożą żadnych punktów ale będzie trzeba liczbę naszych punktów podzielić przez jedną drużynę więcej. Ehhhhhhh.... Ale BTW:Forma Legii cieszy:D(mam na myśli oczywiście mecz z nami:D) |
Cytat:
|
ale ja mówie o defensywie.
|
Nie wiem komu kibicowac w tym meczu, Ruch w europejskich pucharach na bank nas skompromituje :/
|
Za to przy Legii Valdes czy Cech bedzie mial pelne gacie.
Puchary przede wszystkim dla Wisly i temi meczami sie mamy interesowac. A inne zespoly, ktore beda Polske reprezentowac to moga byc nawet Rychu, Belchatowy czy Polonie ktore dostana od Azerow czy Gruzinow. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl