![]() |
Cytat:
Na naszej klasie jest koleś o takim profilu... Ale skoro to tylko zbieżność nazwisk to skąd dziwne zachowanie redakcji futbol.pl? Nie wystarczyło od razu sprostować? Usuwanie artykułów i kasowanie komentarzy musiało wzbudzić wątpliwości. |
Ciekawi mnie dlaczego pierwszy post został tak szybko skasowany :/
|
luke1906
Jest też kilku innych o tym samym nazwisku. Skąd wiadomo, że to ten ze Świdnika z nimi współpracował. Co do kasowania artykułów to chyba się przestraszyli. Niektórym niewiele trzeba, że zmieszać kogoś z błotem. Całym tym kasowaniem (jeśli takie miało miejsce) strzelili sobie jednak samobója. Poza tym gdyby to był przekręt to podaliby chyba fałszywe nazwisko albo coś. Byliby aż tak głupi? Cała ta teoria spiskowa mnie po prostu nie przekonuje. Jaka jest prawda tego nie wiem. Tyle ode mnie na ten temat. |
|
****a, kocham weszlo.com !
Weszlo.com Cytat:
:lol: PS: Devonisch Szukalem, ale nic nie moge znalesc.. ;) Arked Tyle tylko ze zaraz po zalozeniu tego tematu archiwum newsow na futbol.pl nigdys pisanych przez Tomasza Filipiuka zostaly pokasowane, troche to dziwne, nie uwazasz... |
Cytat:
http://i34.tinypic.com/ekjdyb.jpg i na kazdy news na ktory wejdziesz wyskakuje puste pole: http://i33.tinypic.com/2z84wfb.jpg http://i37.tinypic.com/2cwtlzc.jpg http://i35.tinypic.com/i2lwdy.jpg |
Jeszcze przed chwilą dla mnie chodziło tu o Futbol.pl...
Ale kuźwa Panowie, nie zachowujcie sie jak szczeniaki podgryzające sie nawzajem przy każdej okazji, bo obrzucanie się gównem skutkuje smrodem po obu stronach. |
Posty sugerujące, że ktoś z wislakrakow.com otrzymal bilet od futbol.pl zostały skasowane, jako że zawierają nieprawdę. Nie życzę sobie takich sugestii. Jeśli to był żart, to głupi, jak ktoś tak serio uważa - jest idiotą.
Już dawno poprosiliśmy Futbol.pl o wyjasnienie w tej sprawie. To, ze nie usuwaliśmy tego tematu również świadczy, że nie mamy nic do ukrycia. ws. PvD zostało napisane wyjaśnienie. Osoby śledzące sytuacje je przeczytały, nie ma powodu by to dalej tu wisiało. Proszę o wstrzymanie się od komentarzy, jeśli ktoś ma na to ochotę - niech przeczyta wcześniejszy post Mishuha. Nie chce tu kolejnej kłótni. Wywołany do tablicy wyjaśniłem. I na tym skończmy. |
Cytat:
wiem, że zbliża się mecz z Barcą i nerwy dają znać o sobie, ale żeby aż takie emocje wzbudził w Was jakiś konkurs to jestem w szoku, nawet jakby był całkiem przekręcony, to powód żeby dyskutować o tym na kilka stron? |
Cytat:
Bardzo dziwne.Tak jak dziwne ze zamiast wyjasnienia czarno na bialym - straszenie i tylko ogolnikowy komunikat. joshi - odkrywanie przekretow nie jest niczym zlym, szczeoglnie ze ma on zwiazek z nami, bo chodzi o bilety na Wisle a nie na Malysza:> |
Cytat:
może trzeba było to napisać przed banem dla niego,bo teraz w żaden sposób nie może się do tego ustosunkować |
Mając nadzieję, że wreszcie można położyć się spać informuję, że jutro (własciwie dziś) mam otrzymać od Futbola - organizatora konkursu - oświadczenie w sprawie domniemanego oszustwa. I oczywiście je opublikuję.
@South: tłumacząc dlaczego tego nie zrobiłem musiałbym brnąć w publiczne pranie brudów. bez sensu. |
Oświadczenie już jest
Będzie krótko i treściwie - pan Filipiuk NIGDY nie był naszym współpracownikiem. Wiem coś o tym, bo jestem tu od początku istnienia serwisu. Pan Filipiuk również nie wie, że kiedykolwiek był redaktorem Futbol.pl - rozmawiałem z nim, informując go o tym, że wylosował główną nagrodę. Potwierdziłem to podczas rozmowy, kiedy kłamliwe informacje zobaczyły światło dzienne. Z najbardziej żądnymi sensacji spotkamy się w sądzie. Pan Filipiuk obiecał, że prześle własnoręcznie napisane oświadczenie. pozdrawiam Szymon Sulgostowski |
http://img209.imageshack.us/img209/7...e178a53fb4.jpg
No to kto to jest? ,ktos sie fotoszopem bawil, zbieznosc imienia i nazwiska , i po co wykasowaliscie wszystkie jego artykuly? - bardzo proste pytania a zamiast odpowiedzi straszenie sadem. |
http://mistrzostwaeuropy.com.pl/inde...1496&Itemid=32
uzupełnienie postu 1q2. Pozostaje pytanie czy to ten Filipiuk pisał artykuły, czy może inny Filipiuk. Nie chce mi się w to angażować, sprawdzać nie będę. |
Cytat:
Jedno pytanie - czy przewinela sie przez portal futbol.pl osoba o imieniu Tomasz i nazwisku Filipiuk w roli redaktora futbol.pl / "newsman" badz jako wspolpracownik portalu futbol.pl ? |
Tam już będzie gorzej to zatuszować :)
|
to juz bylo w poscie #36
pomyslelismy panie 3michal_04 ale w tym jakze wielce tresciwym komunikacie nic o tym nie piszecie, tak jak o tym po co skazowano jego artykuly. Tresc - pan Filipiuk u nas nigdy nie pracowal rozni sie 'troche' od tresci - akurat zdazyla sie niesamowita sytuacja ze bilet nr 1 wygrala osoba o takim samym imieniu i nazwisku(wielce popularnym prawie jak Kowalski:>) jak nasz pracownik. |
a pomyśleiście może, o innym Tomaszu Filipiuku? Czy uważacie, że jeden taki istnieje?
|
Cytat:
Jakby się nazywał Jan Kowalski to może bym uwierzył, że zbieżność nazwisk, jak dla mnie jasna sprawa. A jak czytam, że pozacierano ślady to brakuje mi słów. Przecież jeszcze można kupić bilet na mecz, a 200 zł to nie jest astronomiczna suma, tym bardzie dla osoby pracującej na etacie. Ja osobiście bym nie miał sumienia robić takich wałków. |
A dla mnie nie.
Dla mnie Filipiuk = Kowalski, Nowak - zbieżność nazwisk jest możliwa |
ale dziwi to ze "newsy" Tomasza Filipiuka na futbo.pl zostaly pokasowane:
http://i33.tinypic.com/2z84wfb.jpg http://i37.tinypic.com/2cwtlzc.jpg http://i35.tinypic.com/i2lwdy.jpg Mozna do niego dojsc tylko poprzez glowna strone google: http://i34.tinypic.com/ekjdyb.jpg bo po otworzeniu "newsow" otwieraja sie tylko puste pola - jw. na screenach. Mnie tylko to dziwi i zastanawia - nic wiecej. Oczywiscie ze moze byc to zbieznosc nazwisk i imion, choc w tym przypadku dla mnie osobiscie tez jest to specyfik. Ze to wlasnie Tomasz Filipiuk (osoba o takim imieniu i nazwisku wspolpracowala z futbol.pl) , nie Adam czy Wojtek tylko wlasnie Tomasz wylosowal jeden z 4 biletow na ktorych bylo pewnie z kilka tysiecy chetnych osob. Bez skojarzen, ja niczego nie sugeruje - ot takie przemyslenia. Wolno ? wolno. |
Z tego co wiem - po pewnym czasie przedawnione newsy są usuwane.
|
Cytat:
|
Cytat:
z drugiej strony nie można odbierać szansy zwycięstwa w konkursie danej osobie tylko dlatego że ma tak samo na imię i nazwisko jak osoba rzekomo związana z firmą prowadzącą konkurs. Dziwi mnie jedynie reakcja Futbol.pl na te zarzuty. Gdyby redakcja Futbol.pl nie reagowała na głupie zaczepki sprawa szybko by ucichła (niezależnie od tego czy to zbieżność nazwisk, złośliwość konkurencji czy też wasz błąd) |
Cytat:
Odpieram bezpodstawne zarzuty dotyczące kolegów po fachu. |
A ajk to jest z kasowaniem kopi strony przez google. Czesto tam te strony wisialy kilka dobrych dni a tu dzisiaj juz ich nie ma?!
|
Cytat:
SAMI JESTEŚCIE SOBIE WINNI ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI!! Bo kibice po prostu są dociekliwi w takich sprawach. A zamiast wydać NORMALNY komunikat to zaczęła się czystka na portalu futbol.pl a później śmieszne grożenie sądami dla portalu weszlo.pl. Przykro jest patrzeć na to, że próbujecie nas traktować jak bandę nastolatków kiedy To WY zachowaliście się jak szkolni chłopcy, którzy rozbili w klasie szybę i udają, że to nie oni zamiatając szkło pod kaloryfer. A straszenie Nas sądami i liczenie, że wszyscy ucichną i przeproszą do złudzenia przypominają czasy ORMO, ZOMO i milicji. Żenada. Wystarczyło tak niewiele, żeby zakończyć całą sprawę a wychodzi pośmiewisko z tego jak próbujecie się wytłumaczyć. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam |
Ludzie (jako masa) są jednak głupi. Niestety. Bo kto wierzy i bierze udział w tych wszystkich konkursach??
Prawda stara jak świat. Chcesz coś dostać to ZAPRACUJ na to. A nie licz na "szczęście".. |
nie wiem czemu zedytowany został 1 post w temacie - z przeczytanych odpowiedzi wywnioskowałem że jeden z biletów wygrał redaktor? prosze o wyjaśnienie (moze być priv). Od siebie powiem tyle ze znam OSOBiŚCIE inną osobę, która wygrała bilet - i teraz sam jestem ciekaw czy mecz obejrzy!
pozdr |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl