Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [3 kolejka] Wisla Krakow - GKS Belchatow 22.08.08r 20.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4739)

Zienczuk8 21.08.2008 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 589203)
nie rozumiem dlaczego wobec absenscji srodkowych szansy nie dostanie Kowalski. Gość ma już 22 lata i żadnego występu w lidze......kiedyś chyba musi zacząć, ile go tak będą trzymali nie wiadomo po co ?


tak jak napisal kolega ponizej nasz trener raczej nie lubi ryzykowac i boi sie czesto wystawic jakiegos mlodego napastnika albo skrzydlowego, a co dopiero stopera... jest to pozycja przeciez newralgiczna... a absencji juz tak duzo nie ma, bo wroci chyba Glowa... i pewnie zagra ze 60 min, a potem zmieni go Diaz... bo obaj nie w pełni sil... mam nadzieje, ze trener da tez odpoczac Sobolowi i wypusci jednak Jirsaka z Cantoro... no i chcialbym zobaczyc nareszcie Baretto...

arti 21.08.2008 21:17

Wygrać w byle jakim rozmiarze - oto zadanie na jutro. Ładna gra mile widziana, ale z jeszcze bardziej rozwaloną obroną i bez Sobola 1-0 biorę w ciemno

Eweneme 22.08.2008 05:37

Wie ktoś czy przed meczem będzie prowadzona sprzedarz "FORZA WISLA"? Jak tak to w ktorym miejscu?
"

Zieniu17 22.08.2008 10:22

Ja liczę dziś na hattricka Pawła Brożka. Przecież zimą ma odejść, a marzy mu się druga z rzędu korona króla strzelców Ekstraklasy, dlatego dobrze by było już wyrabiac sobie przewagę:). Wygramy wysoko

Pastor777 22.08.2008 10:40

Baszczyński nie zagra z GKSem...[*] ----> http://l.interia.pl/dwp

Jestem ciekaw jak teraz będzie wyglądać nasza linia obrony?

St@chu 22.08.2008 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pastor777 (Post 589760)
Baszczyński nie zagra z GKSem...[*] ----> http://l.interia.pl/dwp

Jestem ciekaw jak teraz będzie wyglądać nasza linia obrony?


Singlar - Głowacki - Cleber - Brożek + ew. Kowalski za Głowackiego...

firstborn 22.08.2008 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pastor777 (Post 589760)

Jestem ciekaw jak teraz będzie wyglądać nasza linia obrony?

to nie jest zbyt trudne

za baszcza singlar dalej cleber i diaz do 60 minuty pozniej glowa i na prawej brozek piotr.ewentualnie glowa od poczatku do powiedzmy 60 min. a pozniej kowalski jesli diaz bedzie zajechany

WISLA ZLOTY WIEK 22.08.2008 11:08

Diaz zjechany? niewydaje mi sie!!

marcinarsenal 22.08.2008 11:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLA ZLOTY WIEK (Post 589780)
Diaz zjechany? niewydaje mi sie!!


Diaz się zmieni z Głową, albo odwrotnie po 45 minutach. Singlar za Baszcza, w środku Cleber, a na lewej Piotrek.

Pastor777 22.08.2008 11:13

Diaz jeszcze niedawno był w Ameryce Południowej, Głowacki leczył kontuzje... Chyba Kowalskiego czeka debiut w pierwszej lidze (choć pewnie wejdzie tylko na chwilę).

Maćko 22.08.2008 11:18

Diaz to gość, który w przeciągu 3. dni może rozegrać 2 mecze na 2. innych kontynentach, podobnie jak Cleber(mimo wieku) zresztą. Mają niesamowitą "odnawialność", więc coś mi podpowiada, że zobaczymy Juniora w meczu z GKS.

DysoN 22.08.2008 11:30

Sam jestem ciekaw jak nasza obrona bedzie dzisiaj wygladac. A co tam ze wzmocnieniami panie Bendarz? Podobno zielone swiatlo jest (po raz ktory juz?) a tu dalej nic.

Eweneme 22.08.2008 13:30

[*] Baszczu jesteśmy z Tobą... Apel do wszystkich kibiców żeby na minucie ciszy tą cisze naprawde zachowali chociaż martwie się bardziej co z kibicami z Bełchatowa...

Uran235 22.08.2008 13:49

Ja bym dzisiaj na Diaza nie liczył. On chyba dopiero dzisiaj dotarł do Krakowa, tu nie chodzi o zwykłe zmęczenie meczowe, czy o zmęczenie zwykłą podróżą samolotem. To jednak był przelot przez ocean i to z co najmniej jedną przesiadką. Do tego pamiętam słowa Lenczyka, który mówił, że Costly po każdym powrocie z kadry nie pamięta nic z tego co nauczył się w Europie. Jestem w 90% przekonany, że z Diazem jest tak samo. Tam się gra zupełnie inaczej i wystawienie dzisiaj Diaza to duże ryzyko.
Na Sobolewskiego i Głowackiego też bym dzisiaj nie liczył, bo w podstawowym składzie raczej nie wyjdą, a wprowadzanie ich z ławki to tylko niepotrzebne szafowanie ich zdrowiem.
Ja liczę dzisiaj na Kowalskiego, bo kiedy ma zagrać jak nie dzisiaj? W GKS-ie nie ma Garguły, Ujka i prawdopodobnie Costly'ego. Dziedzic to pół napastnika. Na tą chwilę groźniejszy atak wystawić może chyba nawet ŁKS, więc jeszcze raz się pytam, jak nie dzisiaj to kiedy?
Ewentualnie może nas wszystkich jeszcze Skorża zajechać Singlarem na środku i Szabatem na prawej obronie. Z rozwiązań dramatycznych jest jeszcze Piotrek Brożek na prawej, Zieńczuk na lewej obronie i Małecki/ Boguski/ Niedzielan na lewej pomocy.

prezes85 22.08.2008 13:56

W lidze mielismy grać 442. Kiedy Skorża wystawi Niedzielana w parze z Brożkiem?
Mój skład:
------------------Pa. Brożek--Niedzielan
----Zieńczuk------------Boguski----------------Łobodziński
--------------------------Cantoro
---Pi. Brożek---Głowacki--Cleber---Singlar
--------------------------Pawełek

Daniel Alves 22.08.2008 14:09

Już tak zrobił kiedyś na pierwsze 45 minut i była totalna porażka. Z Polonią?

madenn 22.08.2008 15:39

w tym roku świetności zamiast Strąka grał Cantoro tak na marginesie

zastanawiam się jak bedzie wyglądała obrona....
sa tylko Singlar, Cleber , Piotr Brozek
niewiadomo co z Głowackim

Daniel Alves 22.08.2008 15:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez madenn (Post 589945)
w tym roku świetności zamiast Strąka grał Cantoro tak na marginesie

zastanawiam się jak bedzie wyglądała obrona....
sa tylko Singlar, Cleber , Piotr Brozek

moim zdaniem zagra Diaz

sayek89 22.08.2008 15:44

Myślę że Głowacki zagra do jakiejś 67 min a potem zmieni go Diaz. Nie ma co panikować na prawej obronie Singlar poradzi sobie.

Daniel Alves 22.08.2008 15:46

Ciekawe kiedy Berreto wejdzie do kadry meczowej

chudy2001 22.08.2008 16:00

Tez tak mysle, dac Niedzielanowi 90 minut z Brozkiem W ATAKU. Jirsak w srodku, Boguski na prawo. W drugiej wchodzi Łobo, badz zamiana stron,schodzi Zienczuk i Bogus na lewa. No i kurde chcialbym Barreto zobaczyc przez wiekszosc meczu ...

nie wiem czemu ale wydaje mi sie ze znowu zagramy 4-5-1, tyle ze Boguski bedzie jako niby ten drugi napastnik ale fałszywy

Uran235 22.08.2008 18:23

No i tak jak przewidywałem, Kowalski od początku na stoperze, bardzo dzisiaj na niego liczę.

chudy2001 22.08.2008 18:25

Kowalski > fajnie, ale nie ma Jirsaka i Niedzielana :-/

sayek89 22.08.2008 18:27

Kowalski hm bardzo fajnie że Skorża da mu szanse. Na pewno bardziej ją wykorzysta niż Pan Kokoszka.

w0lno. 22.08.2008 18:28

Mariusz Pawełek - Peter Singlar, Mateusz Kowalski, Guedes de Lima Cleber, Piotr Brożek - Wojciech Łobodziński, Radosław Sobolewski, Mauro Cantoro, Marek Zieńczuk - Rafał Boguski, Paweł Brożek

Ciekawe jak sprawdzi się dzisiaj nasza obrona. Debiut Kowalskiego. Mam nadzieję, że się nie spali i pokarze się z dobrej strony.
Szkoda, że nie ma Niedzielana. Warto ryzykować wystawiając w 1 składzie Sobola?

Wredny 22.08.2008 19:00

będzie dobrze
trzymam kciuki za naszych

obstawiam 3-1 i 2 brameczki Pawła.

LooNatyk 22.08.2008 19:18

Co do skladu, to mnie ciagle trapi dlaczego gramy dwoma def. pomocnikami i to jeszcze tymi najmniej kreatywnymi. Wiem, ze Sobol i Cantoro sa strasznie doswiadczeni, ale oni sa mistrzami w destrukcji, a nie w tworzeniu.

Jirsak moze nie jest jakis super hiper, ale na pewno wnosi wiecej do gry ofensywnej. A jak gramy u siebie, to chyba trzeba grac ofensywnie.

Wredny 22.08.2008 19:26

Leo przyjechal na Wisłę dla Pawła...
I jak narazie chyba dobre wrażenie, Brożek gra swoje.

K_2 22.08.2008 19:27

Ale kalectwo,Belchatow narazie lepiej wyglada. Lawka rezerwowych Wisly..dramat

SpoXsteR 22.08.2008 19:27

I znów Boguski! :|

Ileż można ? , zaczyna mnie to w****iać!


jak na razie dominujemy, ale jak niektórzy nie poprawią skuteczności to ciemno to widzę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl