Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Co zrobicie jak Wisła awansuje do LM? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4724)

Scorpius 13.08.2008 19:21

eeee tam wszyscy to samo... ja bym narzekał że będziemy grać w chorzowie LM a nie w Krakowie:D

Wojtas 13.08.2008 19:26

Dla mnie to bylby spontan,napewno od razu płacz zwyciestwa ,pozniej dojscie do siebie a pozniej chyba juz tylo chec podziekowania za to pilkarzom .Gdziekolwiek by byli

KacpiTSW 13.08.2008 19:28

Najpierw bym się popłakał (ze szcześcia), a potem ... "Na Zimny Browar Nadszedł Czas" Tekst z kawałka "Defket Mózgu"

Prezydentowa 13.08.2008 19:28

Z doświadczenia swojego i koleżanki wiem, że śpiewanie hymnu przez okno to zły pomysł. I nawet pierwsze po awansie Craxy wygrane derby nie są dobrym argumentem...dla sąsiadów. Myślę, że awans Wisełki byłby równie mało wartościowym argumentem wobec nich:D

Tomy 13.08.2008 19:37

Po meczu poszlibyśmy ze znajomymi na rynek i świętowali do bialutkiego rana. :)

Gucio25 13.08.2008 20:00

poleciałyby łzy.. :)
śpiewy też by były, a świętowanie awansu przez długi, długi czas.

temat długofalowy. ;)

SZYMEK_TSW 13.08.2008 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 584709)
poleciałyby łzy.. :)

Bolec, Chłopaki nie płaczą :D

A tak na serio oj byłoby wielkie świętowanie w Krakowie po meczu, jeden z piekniejszych dni w życiu każdego z nas ;)

Kamson 13.08.2008 20:08

Jeśli powiem że, bym sie poryczał nie byłbym orginalny. Jeśli powiem że schlał bym sie do upadłego nie byłbym orginalny. A więc:
- wydepiluje nogi
- przeczytam Biblie
- skocze na [bandżi] :D
- będe sie uczył w nadchodzącym roku szkolnym
- tygodniowy ban na forum

Starczy...

Pan Jotka 13.08.2008 20:12

ja tam mieszkalem na Muranowie w Warszawie(dzielnica propolinijna) i wygrana z Panathinaikosem obspiewalem na maxa przez otwarte okno. Zatem niech Prezydentowa sie nie martwi o sasiadow:D
Co zrobie jak awansuja? Nic. Zycie sie moje nie zmieni wiele. Tyle tylko , ze w co druga srode bede mial mrowienie w calym ciele i bedzie mi sie chcialo na kims wyzyc:D

Barthez 13.08.2008 20:16

Ja bym w szkole przez cały miesiąc chodził w koszulkach Wisły :P

marcinarsenal 13.08.2008 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 584718)
Bolec, Chłopaki nie płaczą :D


A tam bzdury gadasz :P Płakałem po Panathinaikosie, po Liverpoolu (Arsenal-Liverpool ćw.LM), łzy złości po meczu Polska - Austria, także różnie to bywa. Choć ja jakoś nadzwyczajnie przeżywam to co się dzieje na boisku, bo gdy ja się trzęsę z nerwów moja rodzina jak z kamienia :-p Browara też bym się chyba nie napił, za dużo emocji :-)

KacpiTSW 13.08.2008 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barthez (Post 584732)
Ja bym w szkole przez cały miesiąc chodził w koszulkach Wisły :P

Z tym pomysłem u mnie było by słabo, chodze do szkoły na Oświecenia ... i będę też tam mieszakł od września ... ;/

WzT 13.08.2008 20:27

A może by tak po awansie i losowaniu grup udać się na piechotę do miejsca gdzie rozegramy pierwszy mecz w LM. Zakładając oczywiście że będzie to wyjazdowy mecz :)

qba722 13.08.2008 20:28

wszyscy by pieknie swietowali;] chciałbym powiedziec ze po awanasie chodziłbym w koszulce wisly do szkoly (jak barthez) ale chodze do sql w wieliczce a tam to by mnie żydki pięknie dojechały;D


WISŁA xD

WzT 13.08.2008 20:33

No to już pora udać się przed tv odbiornik :)
Mam nadzieję że za nieco ponad 2 godziny ten temat będzie ciągle aktualny...

thomasson 13.08.2008 20:35

1. Poryczę się jak bóbr.
2. Zafunduję sobie fryz "a'la Bednarz"

rafalek 13.08.2008 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thomasson (Post 584757)
1. Poryczę się jak bóbr.
2. Zafunduję sobie fryz "a'la Bednarz"


Heh..palnąłeś jak Bednarz grzywką o parapet:D

NIestety, ale temat wydaje się być coraz bardziej nieaktualny...:-/

BlackPoint 13.08.2008 22:51

Jak Wisła Awansuje do LM To pójdę na mecz cracovii i wejdę na ich młyn w Barwach Wisły

dymek_nhs 13.08.2008 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BlackPoint (Post 584931)
Jak Wisła Awansuje do LM To pójdę na mecz cracovii i wejdę na ich młyn w Barwach Wisły

Widać życie ci nie mile ale ZA WISŁĘ ZA NASZ TS PÓJDZIEMY AZ PO ŻYCIA KRES

Arkas 13.08.2008 23:09

A ja poczekam cierpliwie na awans do przyszlego roku.

MicK 13.08.2008 23:31

czytając temat:
Jak bym nie oglądał meczu to bym się zwijał ze śmiechu...

nie wiem dlaczego, ale jakoś kojarzy mi się z tym:
http://pl.youtube.com/watch?v=zP0sqR...eature=related

Piotrek1991 13.08.2008 23:50

Przy obecnym stanie jak awansujemy, to:
- sprzedam moje szaliczki
- zgolę się na zero
- zrobię sobie dziarę na całe plecy
- wejdę do Yakuzy w dzień meczu i postawie wszystkim piwo... :D

SharkTS 13.08.2008 23:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotrek1991 (Post 585050)
Przy obecnym stanie jak awansujemy, to:
- sprzedam moje szaliczki
- zgolę się na zero
- zrobię sobie dziarę na całe plecy
- wejdę do Yakuzy w dzień meczu i postawie wszystkim piwo... :D



JAKIE MASZ TE SZALIKI?? Może bym kupił w razie czego:D

karmel1906 14.08.2008 00:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 584996)
a kij z tym LM
i bez tego mozna sie naje... ,wyjsc na osiedle i odspiewac hymn Wisly
nie trzeba do tego wygranej Wisly z najlepsza druzyna swiata! :)


A tu sie z Tobą nie zgodze, bo uważam, że to był mecz najlepszej drużyny na świecie z Barceloną i przy tym zostańmy. Najlepsza drużyna świata miała słabszy po prostu dzien.:foch:

jutro bedzie lepiej

DominoForza 14.08.2008 00:35

wieczni optymisci

Kamil 14.08.2008 00:42

chyba bardziej pasuje wieczni marzyciele :D

Rozmywaczus Pospolitus 15.08.2008 13:39

siekiera w plecy i 100 chujow w dupe... AWANSUJEMY !!

Owiadczam, ze w momencie strzelenia bramki na 4-0 dla Wisly wyjde na plot E i napluje na morde Valdeza, naucze sie hiszpanskich przeklenstw, bede buczal na eto i rzucal wen jablkami (bo bananami to bylby RASIZMMMMM), po zwyciestwie wpadne na boisko, poprosze jakiegos katalonczyka o koszulke i na jego oczach ja zdeptam :D

South 15.08.2008 13:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BlackPoint (Post 584931)
Jak Wisła Awansuje do LM To pójdę na mecz cracovii i wejdę na ich młyn w Barwach Wisły

szkoda mi tych barw trochę ,no chyba że w zamian przyniósłbyś jakaś ciekawą flagę pejsów :)

Cytat:

Przy obecnym stanie jak awansujemy, to:
- sprzedam moje szaliczki
- zgolę się na zero
- zrobię sobie dziarę na całe plecy
- wejdę do Yakuzy w dzień meczu i postawie wszystkim piwo... :D
jeśli mogę coś zasugerować ,oddaj mi ten sprzęt do pakowania co go chciałeś sprzedać za 700 zeta :-)


----
a ja ? po środowej przegranej byłem tak nawalony ,że ciężko mi sobie wyobrazićjak wyglądałbym gdybyśmy awansowali po następnym meczu ...:p

Ar222 15.08.2008 13:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rozmywaczus Pospolitus (Post 585800)
siekiera w plecy i 100 chujow w dupe... AWANSUJEMY !!

Owiadczam, ze w momencie strzelenia bramki na 4-0 dla Wisly wyjde na plot E i napluje na morde Valdeza, naucze sie hiszpanskich przeklenstw, bede buczal na eto i rzucal wen jablkami (bo bananami to bylby RASIZMMMMM), po zwyciestwie wpadne na boisko, poprosze jakiegos katalonczyka o koszulke i na jego oczach ja zdeptam :D

A nas wypieprzą z dopiero co wywalczonej Ligi Mistrzów:lol:

Elendil 15.08.2008 14:16

prześpię się z dziewczyną bez zęba na przedzie...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl