![]() |
eeee tam wszyscy to samo... ja bym narzekał że będziemy grać w chorzowie LM a nie w Krakowie:D
|
Dla mnie to bylby spontan,napewno od razu płacz zwyciestwa ,pozniej dojscie do siebie a pozniej chyba juz tylo chec podziekowania za to pilkarzom .Gdziekolwiek by byli
|
Najpierw bym się popłakał (ze szcześcia), a potem ... "Na Zimny Browar Nadszedł Czas" Tekst z kawałka "Defket Mózgu"
|
Z doświadczenia swojego i koleżanki wiem, że śpiewanie hymnu przez okno to zły pomysł. I nawet pierwsze po awansie Craxy wygrane derby nie są dobrym argumentem...dla sąsiadów. Myślę, że awans Wisełki byłby równie mało wartościowym argumentem wobec nich:D
|
Po meczu poszlibyśmy ze znajomymi na rynek i świętowali do bialutkiego rana. :)
|
poleciałyby łzy.. :)
śpiewy też by były, a świętowanie awansu przez długi, długi czas. temat długofalowy. ;) |
Cytat:
A tak na serio oj byłoby wielkie świętowanie w Krakowie po meczu, jeden z piekniejszych dni w życiu każdego z nas ;) |
Jeśli powiem że, bym sie poryczał nie byłbym orginalny. Jeśli powiem że schlał bym sie do upadłego nie byłbym orginalny. A więc:
- wydepiluje nogi - przeczytam Biblie - skocze na [bandżi] :D - będe sie uczył w nadchodzącym roku szkolnym - tygodniowy ban na forum Starczy... |
ja tam mieszkalem na Muranowie w Warszawie(dzielnica propolinijna) i wygrana z Panathinaikosem obspiewalem na maxa przez otwarte okno. Zatem niech Prezydentowa sie nie martwi o sasiadow:D
Co zrobie jak awansuja? Nic. Zycie sie moje nie zmieni wiele. Tyle tylko , ze w co druga srode bede mial mrowienie w calym ciele i bedzie mi sie chcialo na kims wyzyc:D |
Ja bym w szkole przez cały miesiąc chodził w koszulkach Wisły :P
|
Cytat:
A tam bzdury gadasz :P Płakałem po Panathinaikosie, po Liverpoolu (Arsenal-Liverpool ćw.LM), łzy złości po meczu Polska - Austria, także różnie to bywa. Choć ja jakoś nadzwyczajnie przeżywam to co się dzieje na boisku, bo gdy ja się trzęsę z nerwów moja rodzina jak z kamienia :-p Browara też bym się chyba nie napił, za dużo emocji :-) |
Cytat:
|
A może by tak po awansie i losowaniu grup udać się na piechotę do miejsca gdzie rozegramy pierwszy mecz w LM. Zakładając oczywiście że będzie to wyjazdowy mecz :)
|
wszyscy by pieknie swietowali;] chciałbym powiedziec ze po awanasie chodziłbym w koszulce wisly do szkoly (jak barthez) ale chodze do sql w wieliczce a tam to by mnie żydki pięknie dojechały;D
WISŁA xD |
No to już pora udać się przed tv odbiornik :)
Mam nadzieję że za nieco ponad 2 godziny ten temat będzie ciągle aktualny... |
1. Poryczę się jak bóbr.
2. Zafunduję sobie fryz "a'la Bednarz" |
Cytat:
Heh..palnąłeś jak Bednarz grzywką o parapet:D NIestety, ale temat wydaje się być coraz bardziej nieaktualny...:-/ |
Jak Wisła Awansuje do LM To pójdę na mecz cracovii i wejdę na ich młyn w Barwach Wisły
|
Cytat:
|
A ja poczekam cierpliwie na awans do przyszlego roku.
|
czytając temat:
Jak bym nie oglądał meczu to bym się zwijał ze śmiechu... nie wiem dlaczego, ale jakoś kojarzy mi się z tym: http://pl.youtube.com/watch?v=zP0sqR...eature=related |
Przy obecnym stanie jak awansujemy, to:
- sprzedam moje szaliczki - zgolę się na zero - zrobię sobie dziarę na całe plecy - wejdę do Yakuzy w dzień meczu i postawie wszystkim piwo... :D |
Cytat:
JAKIE MASZ TE SZALIKI?? Może bym kupił w razie czego:D |
Cytat:
A tu sie z Tobą nie zgodze, bo uważam, że to był mecz najlepszej drużyny na świecie z Barceloną i przy tym zostańmy. Najlepsza drużyna świata miała słabszy po prostu dzien.:foch: jutro bedzie lepiej |
wieczni optymisci
|
chyba bardziej pasuje wieczni marzyciele :D
|
siekiera w plecy i 100 chujow w dupe... AWANSUJEMY !!
Owiadczam, ze w momencie strzelenia bramki na 4-0 dla Wisly wyjde na plot E i napluje na morde Valdeza, naucze sie hiszpanskich przeklenstw, bede buczal na eto i rzucal wen jablkami (bo bananami to bylby RASIZMMMMM), po zwyciestwie wpadne na boisko, poprosze jakiegos katalonczyka o koszulke i na jego oczach ja zdeptam :D |
Cytat:
Cytat:
---- a ja ? po środowej przegranej byłem tak nawalony ,że ciężko mi sobie wyobrazićjak wyglądałbym gdybyśmy awansowali po następnym meczu ...:p |
Cytat:
|
prześpię się z dziewczyną bez zęba na przedzie...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl