![]() |
Sobolewski kontuzja,pieknie ,zaraz nie bedzie kim grac
|
jak dla mnie to padlinę grają...
dobrze ze Brożek strzelił.. |
Cytat:
|
Ale może to nie będzie nic poważnego, ale nie mozna bylo ryzykować.
|
Na plus:
- Brożek, - Pawełek, - Cleber, Na minus: - reszta, |
Cytat:
Maczynskim za niedlugo.. |
Cytat:
|
pierwsze 30minut to straszliwa padaka, od momentu strzelenia bramki Polonia straciła rytm i już jest lepiej, teraz konsekwentnie grać swoje i powinno być dobrze
ktoś musi nauczyć Boguskiego trafiać do bramki, powinno być 0-2 i już po meczu |
Ale to nie wina Bednarza..zreszta..to jest temat pilkarski. Jak chcesz pogadać to zapraszam na PRIV.
Mimo tego pudla to Boguski gra bardzo ładnie. To samo Jirsak. Może niewidoczny, ale to on poslal piłkę do Bogusia. I jak zwykle Brożek. Wszyscy darli się ze Brozio nie strzela w sparingach i bedzie kisił. Jak widać - co mecz to bramka. |
Kiepsko graja. Teraz widac dopiero , ze mamy waska lawke. Wybiegli praktycznie ci sami co na Camp Nou. I widac ze sie oszczedzaja, zeby nie opasc z sił na koncowke. Szkoda Sobola :(
|
Widać po Wiślakach, że mają za sobą mecz z Barceloną, ale wydaje się, że nawet nie najlepsza dyspozycja powinna wystarczyć na Polonię.
Boguski ..... musi w końcu zacząć trafiać! |
Gol Brozka
http://pl.youtube.com/watch?v=N1d-KYTI0oI |
Rafal... ehhh
Ale zauwazcie, ze Rafal biega, walczy, a Łobo nic.. słabiutko strasznie |
nie za bardzo Mauro się nad Majewskim pastwi ?
|
Pokazuje mu, jego miejsce w szeregu :)
|
Kurde..wchodzi Gajtkowski..moze być groźny
|
Wiślacy spokojnie,ale szkoda zmarnowanych sytuacji.Brożek naprawdę stał się fenomenalnym piłkarzem,który porafi zagrać świetną piłkę oraz wykonczyć sytuacje.Nie potrzebuje ich już 200 na mecz,a co ważniejsze w sytuacjach nie jest egoistą,szuka lepiej ustawionego kolegi.Boguskiego się nie czepiam,bo jak dla mnie jest on pomocnikiem ,a ponadto filigranowym,więc łatwo go przepchnąć np.w polu karnym.Boguski ma za zadanie podciągnąć z piłką i wyłożyć ja jak najlepiej Brożkowi.Nieźle Jirsak,który pojawił się w momencie,w którym nawet on się tego nie spodziewał.Zawiódł mnie Łobodziński,który dobre mecze przeplata fatalnymi.Wszedł Mały,zobaczymy,co pokaże...
JJBG! |
padliny ciąg dalszy..
masakra ;/ czemu nie wejdzie Niedzielan za Boguskiego... ehhh :( ps. wreszcie!! oby kontry sie udały :P |
Cytat:
|
mowisz i masz, ale co do padliny to nie przesadzaj. Mamy sporo sytuacji podbramkowych, a Mynar za bardzo przesadza
|
MAcie co chcecie ;p
brakuje swiezosci i to widac. Zupelnie inaczej bylo rok temu, gdy nie gralismy w pucharach a zupelnie inaczej w tym sezonie. Kolejna potwierdzona zasada, ze brakuje transferow, ale coz... grochem o sciane |
Ale Pawełek to potwierdza, że pewnego poziomu nie przeskoczy...Strach przy każdym dośrodkowaniu, dobra praca na linii może czasem nie wystarczyć.
EDIT - bramka kapitalna, Groclin biega, WIsła strzela :) |
Pawel Brozek!!!!!!!!
|
YEEEAH No brawo Paweł!!!
|
I po meczu :)
|
Goooooooooolllll:)
Paweł Brożek:) 2-0 |
Serce rośnie jak sie widzi Pawła Brożka w takiej formie :D. Klasa.
Ale z taką formą to długo on u nas nie pogra, jak Błaszczykowski. No ale cieszmy się póki gra w Wisle. |
i koniec! Mamy lidera :)
|
Szczesliwe zwyciestwo , Skorza nie ma kim grac, te same zmiany w kolko z Maleckim ktory jest slaby i niedzielanem
|
Ale Paweł ma formę :shock:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl