Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [2. kolejka] Polonia Warszawa - Wisła Kraków 16.08.2008, godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4720)

K_2 16.08.2008 19:49

Sobolewski kontuzja,pieknie ,zaraz nie bedzie kim grac

Kluvi 16.08.2008 19:51

jak dla mnie to padlinę grają...
dobrze ze Brożek strzelił..

GJ1906 16.08.2008 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mozdzierz (Post 586471)
Boguski się wyrobi. Cały czas jego forma i umiejętności idą w górę. Zmarnowane szanse są irytujące ale skoro już je ma to i wykorzystywać zacznie.

Tak samo zaczynał w końcu Brożek :D

rafalek 16.08.2008 19:51

Ale może to nie będzie nic poważnego, ale nie mozna bylo ryzykować.

vaazon 16.08.2008 19:51

Na plus:
- Brożek,
- Pawełek,
- Cleber,
Na minus:
- reszta,

K_2 16.08.2008 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 586476)
Ale może to nie będzie nic poważnego, ale nie mozna bylo ryzykować.

Ja sie boje ze zerwal jakies wiezadla czy cos jak Glwoacki.Glowacki mogl dograc z Beitarem do konca ,Sobol tez niby chodzil ale nei mogl biegac .Bednarz poprostu super ,bedziemy grali Kowalksim i
Maczynskim za niedlugo..

iiYama 16.08.2008 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K_2 (Post 586481)
Ja sie boje ze zerwal jakies wiezadla czy cos jak Glwoacki.glowacki mogl dograc z Beitarem do konca ,Sobol tez niby chodzil ale nei mogl biegac .Bednarz poprostu super ,bedziemy grali Kowalksim i
Maczynskim za niedlugo..

Jak Mączyński wyzrowieje bo póki co zdaje się tez na L4 jest.

luke1906 16.08.2008 19:58

pierwsze 30minut to straszliwa padaka, od momentu strzelenia bramki Polonia straciła rytm i już jest lepiej, teraz konsekwentnie grać swoje i powinno być dobrze

ktoś musi nauczyć Boguskiego trafiać do bramki, powinno być 0-2 i już po meczu

rafalek 16.08.2008 19:59

Ale to nie wina Bednarza..zreszta..to jest temat pilkarski. Jak chcesz pogadać to zapraszam na PRIV.

Mimo tego pudla to Boguski gra bardzo ładnie. To samo Jirsak. Może niewidoczny, ale to on poslal piłkę do Bogusia. I jak zwykle Brożek. Wszyscy darli się ze Brozio nie strzela w sparingach i bedzie kisił. Jak widać - co mecz to bramka.

Pan Jotka 16.08.2008 20:00

Kiepsko graja. Teraz widac dopiero , ze mamy waska lawke. Wybiegli praktycznie ci sami co na Camp Nou. I widac ze sie oszczedzaja, zeby nie opasc z sił na koncowke. Szkoda Sobola :(

Illargui 16.08.2008 20:01

Widać po Wiślakach, że mają za sobą mecz z Barceloną, ale wydaje się, że nawet nie najlepsza dyspozycja powinna wystarczyć na Polonię.
Boguski ..... musi w końcu zacząć trafiać!

e 16.08.2008 20:06

Gol Brozka
http://pl.youtube.com/watch?v=N1d-KYTI0oI

kpn 16.08.2008 20:11

Rafal... ehhh
Ale zauwazcie, ze Rafal biega, walczy, a Łobo nic.. słabiutko strasznie

harthausen 16.08.2008 20:14

nie za bardzo Mauro się nad Majewskim pastwi ?

vaazon 16.08.2008 20:15

Pokazuje mu, jego miejsce w szeregu :)

rafalek 16.08.2008 20:21

Kurde..wchodzi Gajtkowski..moze być groźny

ozinho 16.08.2008 20:26

Wiślacy spokojnie,ale szkoda zmarnowanych sytuacji.Brożek naprawdę stał się fenomenalnym piłkarzem,który porafi zagrać świetną piłkę oraz wykonczyć sytuacje.Nie potrzebuje ich już 200 na mecz,a co ważniejsze w sytuacjach nie jest egoistą,szuka lepiej ustawionego kolegi.Boguskiego się nie czepiam,bo jak dla mnie jest on pomocnikiem ,a ponadto filigranowym,więc łatwo go przepchnąć np.w polu karnym.Boguski ma za zadanie podciągnąć z piłką i wyłożyć ja jak najlepiej Brożkowi.Nieźle Jirsak,który pojawił się w momencie,w którym nawet on się tego nie spodziewał.Zawiódł mnie Łobodziński,który dobre mecze przeplata fatalnymi.Wszedł Mały,zobaczymy,co pokaże...
JJBG!

Kluvi 16.08.2008 20:37

padliny ciąg dalszy..

masakra ;/ czemu nie wejdzie Niedzielan za Boguskiego... ehhh :(



ps.
wreszcie!! oby kontry sie udały :P

gris 16.08.2008 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 586511)
padliny ciąg dalszy..

masakra ;/ czemu nie wejdzie Niedzielan za Boguskiego... ehhh :(

Mówisz masz ale widziales wczesniej :)

kpn 16.08.2008 20:40

mowisz i masz, ale co do padliny to nie przesadzaj. Mamy sporo sytuacji podbramkowych, a Mynar za bardzo przesadza

marcinarsenal 16.08.2008 20:40

MAcie co chcecie ;p

brakuje swiezosci i to widac. Zupelnie inaczej bylo rok temu, gdy nie gralismy w pucharach a zupelnie inaczej w tym sezonie. Kolejna potwierdzona zasada, ze brakuje transferow, ale coz... grochem o sciane

felipe 16.08.2008 20:43

Ale Pawełek to potwierdza, że pewnego poziomu nie przeskoczy...Strach przy każdym dośrodkowaniu, dobra praca na linii może czasem nie wystarczyć.

EDIT - bramka kapitalna, Groclin biega, WIsła strzela :)

kpn 16.08.2008 20:50

Pawel Brozek!!!!!!!!

marcinarsenal 16.08.2008 20:50

YEEEAH No brawo Paweł!!!

gris 16.08.2008 20:50

I po meczu :)

pikuś 16.08.2008 20:50

Goooooooooolllll:)
Paweł Brożek:)
2-0

Kejt 16.08.2008 20:54

Serce rośnie jak sie widzi Pawła Brożka w takiej formie :D. Klasa.

Ale z taką formą to długo on u nas nie pogra, jak Błaszczykowski. No ale cieszmy się póki gra w Wisle.

marcinarsenal 16.08.2008 20:55

i koniec! Mamy lidera :)

K_2 16.08.2008 20:55

Szczesliwe zwyciestwo , Skorza nie ma kim grac, te same zmiany w kolko z Maleckim ktory jest slaby i niedzielanem

lizzy 16.08.2008 20:55

Ale Paweł ma formę :shock:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl