Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Kibicowanie a przekleństwa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4704)

gigant 10.08.2008 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bad_Jack (Post 582748)
dragon - popieram Twoją opinię w 100%

To może teraz parę słów o tym czego doświadczyłem dzisiaj na E2.

Krótkie wyjaśnienie: na Naszą Kochaną Wisełkę podążam regularnie od 3 równych lat ... jestem przesiadkowiczem z C i muszę się przyznać, że (stety/niestety) nasza grupa (ja, mój tato, kumpel i jego ojciec) jesteśmy takimi właśnie czasem niepokornymi - wyklinającymi kibicami (żeby ta kwestia była jasna - NIGDY nie wyklinamy naszych zawodników) EMOCJE.
Do rzeczy: dzisiaj na E2 zostaliśmy ZAATAKOWANI przez 3 gości (i jedną kobietę) którzy NIE ŻYCZYLI SOBIE niekulturalnych odzywek rzucanych z trybun
JESTEM W SZOKU. Facet rzucił mi się do szyi jak powiedziałem mu, że to nie teatr tylko stadion - omal mnie nie uderzył. Mojego ojca zwyzywał od cykorów i staruchów. - MIAŁEM GO PALNĄĆ CZY CO?


Ten temat to marna prowokacja. Koleś pisze jak 13-latek, nie jak 33 letni gość. Temat bluzgów był nieraz poruszany.

Lemoniadowy Joe 10.08.2008 21:23

Mi przekleństwa specjalnie nie przeszkadzają ,sam klnę jak szewc ale trakcie wczorajszego meczu po bardzo dobrym i kulturalnym :) dopingu z obu stron gdy po prowokacji Polonii poszedł popularny tekst o Arce a przede mną stała matka z 8-10 letnim dzieciakiem to aż mi sie głupio zrobiło że takie szkaradne teksty padają i nie ważne że sa one słuszne i w prawdziwe

Bad_Jack 10.08.2008 21:26

Temat założony pod wpływem emocji. Dzięki za wszystkie wpisy.
Proszę o zamknięcie tego tematu.

P.s.
Paparapa
Cytat:

albo mogles go zabic smiechem. :D
- to rozwiązanie jest cool

P.s.
Na najbliższym meczu będę na E3 (i zdzieram gardło na całego, żeby było jasne) :)

pio 10.08.2008 22:02

Bad_Jack, oczekujesz jakiejś instrukcji obsługi?
Mogłeś z nim zagrać w papier - nożyczki - kamień, o to, kto ma rację, a kto dostaje po mordzie, ciach :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl