![]() |
Cytat:
Ten temat to marna prowokacja. Koleś pisze jak 13-latek, nie jak 33 letni gość. Temat bluzgów był nieraz poruszany. |
Mi przekleństwa specjalnie nie przeszkadzają ,sam klnę jak szewc ale trakcie wczorajszego meczu po bardzo dobrym i kulturalnym :) dopingu z obu stron gdy po prowokacji Polonii poszedł popularny tekst o Arce a przede mną stała matka z 8-10 letnim dzieciakiem to aż mi sie głupio zrobiło że takie szkaradne teksty padają i nie ważne że sa one słuszne i w prawdziwe
|
Temat założony pod wpływem emocji. Dzięki za wszystkie wpisy.
Proszę o zamknięcie tego tematu. P.s. Paparapa Cytat:
P.s. Na najbliższym meczu będę na E3 (i zdzieram gardło na całego, żeby było jasne) :) |
Bad_Jack, oczekujesz jakiejś instrukcji obsługi?
Mogłeś z nim zagrać w papier - nożyczki - kamień, o to, kto ma rację, a kto dostaje po mordzie, ciach :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl