![]() |
Witam jestem również z poza Krakowa, czy moglby mi ktos zakupic bilety? Do za jeden daje dodatkowe 100 zl dla milego uzytkownika ;] czekam na pw lub gg: 2292799
|
Cytat:
Niech Ci twój klub odpowie. |
Czy fan kluby dostaja jakies bilety na ten mecz ?
Pytam bo zastanwiam sie czy bedzie trudno dostac bilety na D w wolnej sprzedazy. |
Dostają chyba ale w cenie normalnej takiej jak wszyscy 200/250 zł
|
|
Pomału rozpoczyna się szaleństwo
Oczywiście powyższe stwierdzenie dotyczy zakupu biletu na rozgrywany przez Wisłę 27 sierpnia mecz u siebie z Barceloną. Gro ludzi nagle zdecydowało się na wyrób karty chipowej oraz zakup karnetu. Wszystko zapewne po to, by spokojnie zapewnić sobie bilet na rewanż i to w dodatku o 100 zł tańszy. Wszystkim udającym się w tym celu do Wiślackiego Świata przypominamy: 1. By wyrobić kartę chipową należy skrupulatnie wypełnić specjalnie przygotowany do tego przez klub wniosek, potwierdzić dane dowodem osobistym oraz uiścić opłatę 15 zł. 2. Składając jutro wniosek, na odbiór karty chipowej czekać się będzie do 18 sierpnia, czyli do przyszłego poniedziałku. Wtedy to odbierając kartę można będzie od razu przy tym samym stanowisku "nabić" sobie na kartę karnet (na sektory D i E cena to 240 zł, na sektory A i B 220 zł). Stanowisko obok natomiast można będzie od razu zakupić do nabitego karnetu bilet na Barcelonę (100 zł D i E; 150 zł A i B). 3. Fanów Barcelony (takowych odwiedzających sklep nie brakuje) z terenów Polski obowiązuje nabycie na sektor gości biletu przez klub, którego są kibicami, czyli przez FC Barcelona. 4. By odebrać kartę chipową nalezy posiadać karteczkę wydaną przez pracownika sklepu, ostatecznie pamiętać numer widniejacy na niej oraz datę odbioru. 5. Możliwość tańszego nabycia biletu na Barcelonę obowiązuje karnetowiczów do przyszłego wtorku włącznie, także apelujemy do takowych fanów, by nie siać paniki zarówno w bezpośrednich relacjach z pracownikami sklepu, jak również w telefonicznych kontaktach (kosmicznych zapytań przez telefon wręcz jest multum). 6. Każdy fan Białej Gwiazdy na mecz z Barcą przychodzi "na czerwono". Ten kolor ma być na trybunach kolorem wybitnie dominującym. źródło: strona SKWK |
koszulki Barcelony są bardzo NIE mile widziane :)
|
Cytat:
Wierzę że na stadionie zjawi się dużo WIŚLAKÓW, nie Pro Barców. Info dla osób spoza Krakowa, nie-kibiców Wisły: CAŁY SEKTOR D, W SZCZEGÓLNOŚCI D3 JEST DLA NAS, DOPINGUJĄCYCH OD 1 do 90 MINUTY! NIE WAŻCIE SIĘ TUTAJ SIADAĆ, NAWET JEŻELI MACIE NA TE MIEJSCA BILET! Edit: :kumple: |
Cytat:
pobiega http://pl.youtube.com/watch?v=YsW0uGpaZ08 i na tym koniec historyjki zamieszczonej w 3 postach. ;) tak więc 1906% emocji gwarantowych! |
http://www.allegro.pl/item418552691_...et_gratis.html
zaczyna sie ... juz widze jak wszystkie bilety pojda na karnety |
Cytat:
|
Cytat:
|
To mi się kojarzy z "Kup Pan cegłę..."
|
a wierzycie że ktoś kupi bilet za 500 zł?
Akurat wynik z Barcy pozbawi zainteresowania kibiców z Polski. Tylko fani Barcy będą ściągać |
fan barcy nawet bardzo ortodoksyjny też nie da 500 zł za bilet. bo za tą kwote moze sie pokusic na obejrzenie barcy na camp nou.
|
Cytat:
|
Żadnych koszulek Barcelony na D.
|
nie da sie zablokowac bo jest ona zgodna z polskim prawem...
widze ze biletów przybywa, są już 4 a jeden nawet po 600 zł |
Nie ma sie co emocjonowac ze bilety pojawiaja sie na allegro czy gdziekolwiek indziej po zawyzonej cenie.
Tak bedzie zawsze gdy popyt przewyzsza podaz lub gdy mozliwosc kupna czegos jest zawezone w stosunku do ogolu ( w tym przypadku wiadome ze ktos z Suwalk nie przyjedzie po bilet raz a potem na mecz drugi raz tylko chce przyjechac od razu na mecz z pewnym biletem ). Jezeli ktos sprzedaje swoj bilet na allegro i chce za niego np 300zl i znajdzie sie osoba ktora za ten bilet zaplaci 300 zl to ja problemu tu nie widze w koncu niikt do niczego nikogo nie zmusza a zasady sa jasne.Moge conajwyzej moralnie ocenic "kibicow" ktorzy kupili bilet za 100 zl po to by na nim zarobic. |
juz nie ma tej aukcji
przypominam ze WISLA S.A jakis czas temu nazwiazala wspolprace z allegro i tego typu aukcje beda kasowane. krotko mowiac Wisla S.A zastrzegla sobie tego typu transakcji (tym bardziej jesli ktos wystawia bilet po wyzszej cenie) |
http://www.allegro.pl/item418895278_...0_pewniak.html
Co za parodia... Cytat:
|
Ja pierdziele;/ a gościu herb Barcy wszędzie gdzie się da...i bilety na D sprzedaje ;/ ehh zal takich ludzi;/
|
Obiecuję tutaj wszystkim czytającym moje oświadczenie, że jeśli Ja zobaczę jakiegoś napalonego fana w koszulce Barcelony na sektorze D to wezme i mu wypier_dole a koszulkę wyrzucę do toi toi'a. Jestem świadom konsekwencji i jak kogoś uraziłem to przepraszam.
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Nikogo nie uraziles. Dobrze postapisz. |
Jako ze na takim meczu moze byc i na pewno bedzie w huj ludzi ktorzy chca ogladnac ''gwiazdy światowego futbolu na żywo !'' - zal.! - radze abysmy na D3 zebrali sie jak najwczesniej nawet i połtorej godz. przed meczem aby wyeliminowac takich ludzi:)
|
Jest jutro Wiślacki Świat otwarty? Czy moze z powodu swieta zamkniety?
|
Poradzimy sobie z nimi tak, jak radziliśmy sobie z nimi przed meczem w katalonii. Wszystkie flagi, koszulki barcelony mają znikać z naszych sektorów! Jeśli już, na sektor gości zapraszamy. Brakuje jeszcze tego żebyśmy śpiewali pieśń o małym rycerzu, skandowali nazwiska Małysz, Kubica....
|
Pomysł z .15h przed meczem dobry. Nie możemy sobie pozwolić na coś takiego, szanujmy naszą tradycję, wiarę, miłość, szanujmy to co nasze, wspólne, Wiślackie. Tego chłopa
Cytat:
złapałbym i połamał. |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl