Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Wisła - Barcelona (wszystko o meczu u siebie) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4694)

fl0w 09.08.2008 22:41

Witam jestem również z poza Krakowa, czy moglby mi ktos zakupic bilety? Do za jeden daje dodatkowe 100 zl dla milego uzytkownika ;] czekam na pw lub gg: 2292799

Firo 09.08.2008 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomik1984 (Post 582497)
A jak można nabyć bilet na sektor gosci bo tylko taki mnie interesuje.

Tu sie pytasz ?
Niech Ci twój klub odpowie.

dynek.pl 11.08.2008 11:36

Czy fan kluby dostaja jakies bilety na ten mecz ?
Pytam bo zastanwiam sie czy bedzie trudno dostac bilety na D w wolnej sprzedazy.

piotrek1325 11.08.2008 11:40

Dostają chyba ale w cenie normalnej takiej jak wszyscy 200/250 zł

Mako 11.08.2008 11:40

Tu jest wszystko napisane. Wystarczy poszukac...

http://www.wisla.krakow.pl/art.php?news_id=4293

autocontrol 11.08.2008 20:15

Pomału rozpoczyna się szaleństwo


Oczywiście powyższe stwierdzenie dotyczy zakupu biletu na rozgrywany przez Wisłę 27 sierpnia mecz u siebie z Barceloną.

Gro ludzi nagle zdecydowało się na wyrób karty chipowej oraz zakup karnetu. Wszystko zapewne po to, by spokojnie zapewnić sobie bilet na rewanż i to w dodatku o 100 zł tańszy.

Wszystkim udającym się w tym celu do Wiślackiego Świata przypominamy:

1. By wyrobić kartę chipową należy skrupulatnie wypełnić specjalnie przygotowany do tego przez klub wniosek, potwierdzić dane dowodem osobistym oraz uiścić opłatę 15 zł.

2. Składając jutro wniosek, na odbiór karty chipowej czekać się będzie do 18 sierpnia, czyli do przyszłego poniedziałku. Wtedy to odbierając kartę można będzie od razu przy tym samym stanowisku "nabić" sobie na kartę karnet (na sektory D i E cena to 240 zł, na sektory A i B 220 zł). Stanowisko obok natomiast można będzie od razu zakupić do nabitego karnetu bilet na Barcelonę (100 zł D i E; 150 zł A i B).

3. Fanów Barcelony (takowych odwiedzających sklep nie brakuje) z terenów Polski obowiązuje nabycie na sektor gości biletu przez klub, którego są kibicami, czyli przez FC Barcelona.

4. By odebrać kartę chipową nalezy posiadać karteczkę wydaną przez pracownika sklepu, ostatecznie pamiętać numer widniejacy na niej oraz datę odbioru.

5. Możliwość tańszego nabycia biletu na Barcelonę obowiązuje karnetowiczów do przyszłego wtorku włącznie, także apelujemy do takowych fanów, by nie siać paniki zarówno w bezpośrednich relacjach z pracownikami sklepu, jak również w telefonicznych kontaktach (kosmicznych zapytań przez telefon wręcz jest multum).

6. Każdy fan Białej Gwiazdy na mecz z Barcą przychodzi "na czerwono". Ten kolor ma być na trybunach kolorem wybitnie dominującym.


źródło: strona SKWK

South 11.08.2008 20:29

koszulki Barcelony są bardzo NIE mile widziane :)

michu-k 11.08.2008 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 583665)
koszulki Barcelony są bardzo NIE mile widziane :)

Do tego straci koszulkę, obiecujemy!

Wierzę że na stadionie zjawi się dużo WIŚLAKÓW, nie Pro Barców.

Info dla osób spoza Krakowa, nie-kibiców Wisły:

CAŁY SEKTOR D, W SZCZEGÓLNOŚCI D3 JEST DLA NAS, DOPINGUJĄCYCH OD 1 do 90 MINUTY! NIE WAŻCIE SIĘ TUTAJ SIADAĆ, NAWET JEŻELI MACIE NA TE MIEJSCA BILET!

Edit:

:kumple:


autocontrol 11.08.2008 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 583686)
Do tego straci koszulkę, obiecujemy!


pobiega http://pl.youtube.com/watch?v=YsW0uGpaZ08 i na tym koniec historyjki zamieszczonej w 3 postach.
;)

tak więc 1906% emocji gwarantowych!

dynek.pl 14.08.2008 08:08

http://www.allegro.pl/item418552691_...et_gratis.html

zaczyna sie ... juz widze jak wszystkie bilety pojda na karnety

Devonisch 14.08.2008 08:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 585105)
http://www.allegro.pl/item418552691_...et_gratis.html

zaczyna sie ... juz widze jak wszystkie bilety pojda na karnety

Przeraża mnie bezsilność prawa i typowo polskie kombinowanie jak je obejść. Rozumiem pewne wyjątki, kiedy prawo jest absurdalne ale bez przesady...

MatixNH 14.08.2008 08:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 585105)
http://www.allegro.pl/item418552691_...et_gratis.html

zaczyna sie ... juz widze jak wszystkie bilety pojda na karnety

A ja sie ciesze z tego.. może to dziwne ale tak.. Wole żeby kupił je ktoś kto bardzo chce iść na mecz za wszelką cenę i da z siebie wszystko prze 90minut i będzie z nami spiewał a nie jakiś cwaniak co chce tylko zarobić... Chociaż jest druga strona medalu że może to kupić jakiś napalony internetowy fan Barcelony.. ;/ no ale trudno .. takak sytuacja było do przewidzenia bo Taki mecz jest na 5-6lat jeden w Polsce i finansiści wykorzystają sytuacje...

EMPI 14.08.2008 09:03

To mi się kojarzy z "Kup Pan cegłę..."

Sensej 14.08.2008 09:30

a wierzycie że ktoś kupi bilet za 500 zł?

Akurat wynik z Barcy pozbawi zainteresowania kibiców z Polski. Tylko fani Barcy będą ściągać

Flesz 14.08.2008 09:39

fan barcy nawet bardzo ortodoksyjny też nie da 500 zł za bilet. bo za tą kwote moze sie pokusic na obejrzenie barcy na camp nou.

Mishuh 14.08.2008 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Flesz (Post 585144)
fan barcy nawet bardzo ortodoksyjny też nie da 500 zł za bilet. bo za tą kwote moze sie pokusic na obejrzenie barcy na camp nou.

prędzej da on, niż kibic Wisły chętny dopingować przez 90 minut. Mało to "wielkich kibiców" Barcelony na wysokich stanowiskach? Zresztą, dla wielu pewnie lans wart tej sumy. Nie da się jakoś takiej aukcji zablokować?

michu-k 14.08.2008 09:57

Żadnych koszulek Barcelony na D.

Flesz 14.08.2008 09:59

nie da sie zablokowac bo jest ona zgodna z polskim prawem...
widze ze biletów przybywa, są już 4 a jeden nawet po 600 zł

TWEETY 14.08.2008 12:57

Nie ma sie co emocjonowac ze bilety pojawiaja sie na allegro czy gdziekolwiek indziej po zawyzonej cenie.
Tak bedzie zawsze gdy popyt przewyzsza podaz lub gdy mozliwosc kupna czegos jest zawezone w stosunku do ogolu
( w tym przypadku wiadome ze ktos z Suwalk nie przyjedzie po bilet raz a potem na mecz drugi raz tylko chce przyjechac od razu na mecz z pewnym biletem ).
Jezeli ktos sprzedaje swoj bilet na allegro i chce za niego np 300zl i znajdzie sie osoba ktora za ten bilet zaplaci 300 zl to ja problemu tu nie widze w koncu niikt do niczego nikogo nie zmusza
a zasady sa jasne.Moge conajwyzej moralnie ocenic "kibicow" ktorzy kupili bilet za 100 zl po to by na nim zarobic.

autocontrol 14.08.2008 13:11

juz nie ma tej aukcji


przypominam ze WISLA S.A jakis czas temu nazwiazala wspolprace z allegro i tego typu aukcje beda kasowane.
krotko mowiac Wisla S.A zastrzegla sobie tego typu transakcji (tym bardziej jesli ktos wystawia bilet po wyzszej cenie)

Watts 14.08.2008 20:26

http://www.allegro.pl/item418895278_...0_pewniak.html

Co za parodia...

Cytat:

Bilety są na sektor D - jest to nowa zadaszona trybuna Wisły a jak wiemy Polska to nie Hiszpania i lepiej ogladac taki mecz pod dachem :) Bilety są na górne rzędy sektora co zapewnia idealny widok na murawę.
Wiecie co, nie wiem jak wy, ale mnie po przeczytaniu tych słów krew zalała...

piotrek1325 14.08.2008 21:28

Ja pierdziele;/ a gościu herb Barcy wszędzie gdzie się da...i bilety na D sprzedaje ;/ ehh zal takich ludzi;/

Robert_wislak 14.08.2008 21:53

Obiecuję tutaj wszystkim czytającym moje oświadczenie, że jeśli Ja zobaczę jakiegoś napalonego fana w koszulce Barcelony na sektorze D to wezme i mu wypier_dole a koszulkę wyrzucę do toi toi'a. Jestem świadom konsekwencji i jak kogoś uraziłem to przepraszam.

Mario Nh 14.08.2008 22:13

Cytat:

Bilety są na sektor D - jest to nowa zadaszona trybuna Wisły a jak wiemy Polska to nie Hiszpania i lepiej ogladac taki mecz pod dachem :) Bilety są na górne rzędy sektora co zapewnia idealny widok na murawę. Bilety można odebrać osobiście w krakowie oczywiscie po wczesniejszym kontakcie telefonicznym. Istnieje możliwość wysyłki kurierem ( szczegółowe informacje na telefon). Wartość nominalna jednego biletu w sprzedaży poza karnetowej wynosi 200zł.
Cytat:

Jest to jedyna i niepowtarzalna okazja zeby zobaczyc gwiazdy światowego futbolu na żywo ! Eto`o i Henry z pewnością dostarczą wielu wrażeń w czasie tego meczu.
Co za ***** debil. POLSKA BIAŁO - CZERWONI.... żal

e 14.08.2008 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robert_wislak (Post 585555)
Obiecuję tutaj wszystkim czytającym moje oświadczenie, że jeśli Ja zobaczę jakiegoś napalonego fana w koszulce Barcelony na sektorze D to wezme i mu wypier_dole a koszulkę wyrzucę do toi toi'a. Jestem świadom konsekwencji i jak kogoś uraziłem to przepraszam.


Nikogo nie uraziles.
Dobrze postapisz.

W.S 14.08.2008 22:20

Jako ze na takim meczu moze byc i na pewno bedzie w huj ludzi ktorzy chca ogladnac ''gwiazdy światowego futbolu na żywo !'' - zal.! - radze abysmy na D3 zebrali sie jak najwczesniej nawet i połtorej godz. przed meczem aby wyeliminowac takich ludzi:)

Kwaki 14.08.2008 22:23

Jest jutro Wiślacki Świat otwarty? Czy moze z powodu swieta zamkniety?

Bati_NS_TSW 15.08.2008 17:51

Poradzimy sobie z nimi tak, jak radziliśmy sobie z nimi przed meczem w katalonii. Wszystkie flagi, koszulki barcelony mają znikać z naszych sektorów! Jeśli już, na sektor gości zapraszamy. Brakuje jeszcze tego żebyśmy śpiewali pieśń o małym rycerzu, skandowali nazwiska Małysz, Kubica....

michu-k 15.08.2008 18:03

Pomysł z .15h przed meczem dobry. Nie możemy sobie pozwolić na coś takiego, szanujmy naszą tradycję, wiarę, miłość, szanujmy to co nasze, wspólne, Wiślackie. Tego chłopa
Cytat:

Bilety są na sektor D - jest to nowa zadaszona trybuna Wisły a jak wiemy Polska to nie Hiszpania i lepiej ogladac taki mecz pod dachem :) Bilety są na górne rzędy sektora co zapewnia idealny widok na murawę. Bilety można odebrać osobiście w krakowie oczywiscie po wczesniejszym kontakcie telefonicznym. Istnieje możliwość wysyłki kurierem ( szczegółowe informacje na telefon). Wartość nominalna jednego biletu w sprzedaży poza karnetowej wynosi 200zł.

złapałbym i połamał.

Rozmywaczus Pospolitus 15.08.2008 18:08

http://allegro.pl/item418797065_wisl...na_rewanz.html

http://allegro.pl/item419054049_3_bi...a_gratis_.html

... bez komentarza


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl