Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - inne dyscypliny (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   [Siatkarki] TS WISŁA KRAKÓW 2008/2009 + przygotowania (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4671)

Forester 23.10.2008 14:28

przed meczem pierwszego zespołu, o 12.00 Wisła AGH podejmować będzie MKS Andrychów

ichigo 23.10.2008 16:22

O której dokładnie jest mecz w sobotę i jakie są ceny biletów?

sandomingo 23.10.2008 16:29

Drużyna siatkarek to - obok koszykarzy - najbardziej WIŚLACKA z drużyn występujących pod szyldem Wisły.
Grają w niej praktycznie tylko i wyłącznie dziewczyny od najmłodszych lat związane z Wisłą. I to bez większych pieniędzy.
Dlatego obecność na ich meczach jest naprawdę ważna.

akakiusz 23.10.2008 17:11

Dobrze napisane. Trzon zespołu siatkarek z poprzedniego sezonu praktycznie sie rozpadł, z kasą słabo, pozostały prawie same młode dziewczyny. Większość z nich to wychowanki Wisły, reszta pochodzi z Krakowa lub okolicy. Dziewczynom nie dawano zbyt wielkich szans na dobre wyniki w tym sezonie... Rzeczywistość póki co przeszła najśmielsze ocekiwania, dwa trudne wyjazdy, dwa zwycięstwa. Zapraszam w sobotę na halę!!!

Greebo 23.10.2008 20:51

Mecz z Piastem przeniesiony (ponoć) na wtorek, godz 17-ta. Źródło : www.siatka.org

Forester 24.10.2008 09:07

cóż pozostaje mecz z Andrychowem o 12;
a przekładanie spotkań w 1 lidze siatki to norma,
Piast w środę gra w PP z Lublinem ( z którym odpadły nasze dziewczyny) i pewnie to jest powodem (podczas jednej podróży załatwić dwa spotkania)

Forester 28.10.2008 18:42

gładkie 0:3 ( 17:25, 18:25, 18:25 ) niestety
dziewczyny aż tak źle nie grały jak wskazuje wynik
piękny początek II seta prowadzenie 5:0
ładny serwis i ataki ze skrzydła Gasidło, ładne bloki Olszewskiej
szkoda porażki na inaugurację sezonu na R22
spora frekwencja na trybunach

plywajacy_tartak 29.10.2008 18:42

Zgadza sie, nie graly zle... ale graly duzo slabiej niz moga ;)
Mecz przegraly w momencie straty przewagi w 2 secie. Ten set mozna podzielic na 2 czesci: pierwsza 9:5, druga "nieco" slabsza 9:20 :/
W 3 secie jeszcze poderwaly sie na chwile ale szybko sobie przypomnialy chyba o 2 secie i znowu przegraly do 18. Ale nie ma co nazekac. Piast obok Lodzi jest murowanym kandydatem do finalu. Porazka musiala byc wkalkulowana. I tak 6 pkt w 3 meczach to sukces, ktorego wiele osob sie nie spodziewalo.
Mile zaskoczenie jesli chodzi o frekwencje - 150-200 osob, chociaz atmosfera tez siadla w tym samym momenci co siatkarki w 2 secie.

Forester 29.10.2008 19:20

ja bym nie zapominał o Toruniu, a co do Piasta to pokażą najbliższe spotkania
doping - wyklaskiwanie przy zagrywce - był przez całe spotkanie
a skandowanie przez młode siatkarki "Wisła, Wisła" trochę zagłuszane było właśnie przez oklaski

Forester 29.10.2008 21:44

więcej o meczu:
http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.6.30359

Forester 06.11.2008 09:53

Kolejny sponsor siatkarek Wisły:
http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...szystkie.30540

Forester 07.11.2008 17:01

Zapowiedzi wyjazdowego meczu Wiślaczek z MOSiR-em Mysłowice

na www.siatka.org - http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...szystkie.30604

i stronie klubowej ( o wiele ciekawsze) - http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1332

Forester 10.11.2008 12:15

I liga:
Remagum Mysłowice - Wisła Kraków 3:1(25:17, 25:21, 21:25, 25:20)

II liga grupa IV:
MKS Łańcut AZS AGH Wisła Kraków 3:0 (25:14, 25:16, 25:15)

Forester 14.11.2008 10:31

Już jutro (15 listopada - sobota) pierwsza drużyna na własnym parkiecie podejmie lidera rozgrywek I ligi - siatkarki Budowlanych Toruń. Spotkanie rozpocznie się o 18.30 a poprzedzone będzie koszykarskim maratonem ( o 13 Wisła II zagra ze Ślęzą Wrocław, a o 16 Wiślaczki z pierwszej drużyny podejmować będą ekipę z Polkowic).
Natomiast w niedzielę o 15.00 Wisła AZS AGH gościć będzie wiceliderki rozgrywek II ligi grupy 4 - zawodniczki Szóstki Biłgoraj.

Forester 14.11.2008 18:44

zapowiedź sobotniego meczu:
http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1355

Krzysztof 14.11.2008 19:13

cóż, pozostaje tylko żałować, że mecz siatkarek pokrywa się z meczem piłkarzy :/

Forester 17.11.2008 09:12

niestety obie drużyny siatkarek odniosły porażki
w I lidze 1:3 z Budowlanymi Toruń
w II lidze z Szóstką Biłgoraj 0:3
więcej o spotkaniu sobotnim: http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1364

Forester 18.11.2008 22:26

mecz z Szóstką widziany z Biłgoraja: http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...szystkie.30938

Forester 20.11.2008 22:42

i z R22: http://www.azs-wisla.agh.edu.pl/?id=134&nr=

Forester 20.11.2008 22:46

kolejny sponsor siatkarek: http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=19574

Forester 24.11.2008 21:40

relacja z Ostrowca razy 2:
http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1388
http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...szystkie.31099

można jeszcze dodać,że spotkaniu towarzyszył zażarty doping miejscowych kibiców, można tylko pozazdrościć...

Forester 24.11.2008 21:46

Jutro (wtorek - 25.11) o 17.00 Wiślaczki podejmować będą drużynę outsidera rozgrywek I ligowych, drużynę w ubiegłym sezonie występującą w LSK - AZS AWF Poznań. W składzie ex-Wiślaczka Magda Bydołek. Więcej o drużynie z Poznania: http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1389

Forester 25.11.2008 20:07

WISŁA ENION ENERGIA KRAKÓW - AZS AWF POZNAŃ 3:1 (25:15, 29:31, 25:17, 25:23)

W I secie fatalne przyjęcie Poznanianek, Wisła królowała na boisku. II set zaczął się mocnym uderzeniem 4:0 gości, potem wyrównanie, Wisła trochę odskoczyła, przeprowadzone zmiany w okolicach stanu 18:16 przyniosły trochę zawirowania i na prowadzenie wyszedł AZS. Zmiany powrotne i walka punkt za punkt. III set ponownie duża przewaga Wiślaczek. IV całe szczęście zakończony zwycięsko, choć Poznanianki chyba poczuły w końcówce,że mają szanse przynajmniej na 1 punkt.
AZS to chyba pierwszy kandydat to spadku, a przynajmniej do zajęcia ostatniego miejsca po sezonie zasadniczym.
W dzisiejszym spotkaniu na parkiecie pojawiła się Kinga Hatala (po jednomeczowej przerwie spowodowanej kontuzją odniesioną w spotkaniu z Toruniem). Bardzo podobała mi się równa, dobra gra wszystkich zawodniczek. Świetne serwisy Gabi Gasidło (przynajmniej z 3 albo 4 asy), dobre asekurowanie Pauliny Stojek, dobra gra w bloku i na przyjęciu, "kiwki" Oli Filip. Naprawdę należy pochwalić całą drużynę. Brawa dla Magdy, Izy i Kingi (świetne bloki a jeszcze fajniejsza radość po nich)Osobiście bardzo chciałbym pochwalić Karolinę Surmę.

Forester 26.11.2008 17:41

relacja z wczorajszego meczu: http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1396
i galeria: http://tswisla.pl/siatka_a_galeria_azs_poznan.html (można podziwiać nowe uczesanie Kingi)

Krzysztof 28.11.2008 13:10

Trochę zdjęć z zaległego meczu z Poznaniem - www.wisla.blogspot.com

http://img210.imageshack.us/img210/5525/img0267jc2.jpghttp://img149.imageshack.us/img149/3829/img0366yw8.jpghttp://img88.imageshack.us/img88/3438/img0150gb7.jpg

Forester 29.11.2008 10:51

jutro ( w Andrzejki) o 13.00 Wiślaczki podejmują drużynę Chemika Police
zapowiedź spotkania: http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1406
podczas spotkania będzie miała miejsce kwesta na na rzecz Hospicjum dla Dzieci imienia księdza Józefa Tischnera.

Forester 01.12.2008 06:57

Wisła Enion Energia Kraków - Chemik Police 0:3 (20:25, 18:25, 22:25)

W dwóch pierwszych setach walka mniej więcej do 6-8 punktu różnica w wyniku oscylowała w granicach remisu, potem nieznaczną przewagę uzyskiwał Chemik i nie oddawał jej do ostatniego punktu w secie. Set trzeci rozpoczął się szybkim odjazdem gości, ale Wisła nie dawała za wygrana i odrabiała straty.Przy stanie 8:9 Wiślaczki zdobyły 2 punkty z rzędu i wyszły na prowadzenie. Było to bodajże jedyne prowadzenie w tym secie. Potem Chemik znowu uzyskał przewagę, którą Wiślaczki starały się zniwelować. Kiedy już (przynajmniej mi) wydawało się,że jest po spotkaniu dziewczyny szarpnęły i wlały nadzieję w serca kibiców na 4 set. Po zaciętej końcówce Chemik zainkasował komplet punktów.
Notujemy ponadto kolejną zmianę uczesania u Kingi Hatali oraz nową fryzurę Karoliny Surmy :)
W drużynie z Polic bardzo dobrze spisała się rozgrywająca Katarzyna Ciesielska.
galeria zdjęć: http://tswisla.pl/siatka_a_galeria_c...lice_2008.html

Skorpion 01.12.2008 07:02

mam wrażenie że grająca z 4 rozgrywająca Chemika ma na imię Natalia , bardzo sympatyczna

Forester 01.12.2008 22:11

niestety to była Kasia Ciesielska, Natalia (Matusz) gra na przyjęciu (nr 1)
relacja z niedzielnego spotkania: http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1414
a już w przyszły weekend akademickie derby Krakowa w II lidze
Wisła AGH podejmuje AZS UEK Skawa w niedzielę o godz. 11
przypuszczam,że będzie sporo kibiców gości z Rakowickiej

Forester 04.12.2008 22:13

dla tych, którzy jeszcze nie widzieli w akcji naszych siatkarek na zachętę:http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1420
i galeria: http://tswisla.pl/siatka_a_galeria_s...od_kuchni.html


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl