Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Superpuchar Polski: Wisla-Legia (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4618)

albert02 20.07.2008 20:19

Wnioski po pierwszej polowie?
- Dawidowski sie nadaje, ale na 3 lige Moldawska. To co on wyprawie to wola o pomstwe do nieba. Biega i co jakis czas potyka sie o zawodnikow Legii.
- Niedzielan i Diaz nadzwyczaj slabo.
- Maczynski i Malecki trzymaja poziom.
- Kmiecik to taka gorsza wersja Rasiaka ... ; <

Mareq 20.07.2008 20:20

Cytat:

Znowu wypadliśmy żałośnie kibicowsko na tle Legii...
Mecz się już skończył ? Bo u mnie dopiero przerwa przed drugą połową . Jaki był wynik ?

wislak_olkusz 20.07.2008 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mileniumm (Post 570753)
Wie ktoś może ile jest kibiców Wisły na stadionie??


200

10 znakófffff

mic 20.07.2008 20:25

kur....

Ten pajac Rocki ma jakies specjalne pozwolenia na faule i brutalna gre ?!?! Maczynskiemu za jedno zagranie, w dodatku nie brutalne, sedzia daje zolka kartke, a pajac juz 3 raz brutalnie kosi i nawet zadnej reakcji ?

A no tak, zapomnialem ze liga startuje, trzeba sie przyzwyczajac na profesjonalizm sedziow...


Cytat:

Pierwotnie napisane przez arsfan14
Znowu wypadliśmy żałośnie kibicowsko na tle Legii...

My ? W sensie Ty tez ? Jedz na wyjazd i ciagnij doping, a potem sie odzywaj.

--
Pinokio nie dostal czerwonej ? :lol:

Triodante 20.07.2008 20:28

Czyli jednak Basel i Homel nie były wypadkami przy pracy skoro się legioniści tak męczą z naszymi rezerwami. A taki był płacz na forum, że się Legia wzmacnia. Bednarz jednak ma głowę na karku, że olał Iwańskiego. W kolejnym meczu Tomek pokazuje, że jest co najwyżej przeciętny.

Ci co domagają się żeby zamiast Juhu grał Cebanu niech sobie przypomną jakiego babola wpuścił z ŁKS-em. U nas w bramce jest przeciętny Pawełek, a potem długo długo nic.

Cleber gra chyba na jakiś dopalaczach bo zapiernicza jakby miał 20 lat i co najmniej tydzień odpoczynku. Szacunek.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 570766)
20′ Około 600 kibiców Legii głośno dopinguje drużynę. Z Krakowa około 400 osób

To z legialive.

Z relacji na oficjalnej u nas wynika, że z Wisły jest tylko 200. W każdym razie jak przystało na "prestiżowy" puchar frekwencja olśniewająca.

Miro 20.07.2008 20:34

Iwański ma na imię Maciej ;-)....z całą resztą się zgadzam

Huzar73 20.07.2008 20:37

Jak to mozliwe ze relacja pisana live na legia.net jest szybsza niz relacja radiowa. Co to k...a playback radiowy

mic 20.07.2008 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Huzar73 (Post 570784)
Jak to mozliwe ze relacja pisana live na legia.net jest szybsza niz relacja radiowa. Co to k...a playback radiowy

Ten sezon bedzie sponsorowac ITI zamiast Orange ;) "Zatanczysz jak Ci zagraja" ;)

A czasem nie sluchasz radia przez net? Czasem duze opoznienia sa

arti 20.07.2008 20:45

może w karnych to wygramy?bo z gry to niezbyt to widzę...
co do Iwańskiego to nie jest powiedziane, że jak w Legii gra cienko to u nas nie grałby lepiej to raz.
a druga sprawa-jest u nich miesiąc więc o wiele za wcześnie na podsumowania typu - dobrze, ze go nie kupiliśmy bo jest cienki.

kisiel92 20.07.2008 20:46

"Twoja stara" wymiata :D

Fernando Redondo 20.07.2008 20:46

Skorża ma zlewę z Kmiecika:) A i jeszcze jedno może by tak go zmienić bo zaraz czerwoną dostanie jeleń.

Devonisch 20.07.2008 20:48

Kibice to mają niezły fragment meczu:) Jeszcze głośniej jeszcze głośniej było dobre:)

Wpyte, ze Rocki szmaciarz nie dostał czerwonej kartki za faul na Mące...

piotrek chicago 20.07.2008 20:49

gdzie twoje berlo.... :)

iiYama 20.07.2008 20:50

Relacja w TVP2

Plansza Piotr Rocki - pozycja obrońca hehe

tommiyacht 20.07.2008 20:50

Rocki, ty s****ynie. nalezalo ci sie czerwien za to !!

Huzar73 20.07.2008 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 570785)
Ten sezon bedzie sponsorowac ITI zamiast Orange ;) "Zatanczysz jak Ci zagraja" ;)

A czasem nie sluchasz radia przez net? Czasem duze opoznienia sa

Dokladnie tak, dzieki.

DrunkenBear 20.07.2008 20:52

"Legia to jest potęga, najlepsza jest" z rezerwami Wisły nie daje sobie rady :D.... heh kpina, i kto tu ma dla krajowego rankingu zdobywać punkty? Przecież z taką postawą innych drużyn niż Wisła, nie ma co liczyć na awans do LM. Ciekawe co Legioniści zrobią jak skorża na ostanie 10 minut postanowi wpuścić trzech zawodników z podstawowego składu.

dynek.pl 20.07.2008 20:54

Ilosc kiksow niespotykana nawet w lidze okregowej ale przynajmniej jest smiesznie - na lawce tez.
Szkoda, ze mamy takie braki, ze trzeba bylo wystawic niektorych na innych pozycjach.

Devonisch 20.07.2008 20:59

a tak niewiele zabrakło do tych francowatych karnych........

piotrek chicago 20.07.2008 20:59

cantoro co ty zrobiles?

kisiel92 20.07.2008 20:59

Ku*wa :/
je**ny Rocki

mic 20.07.2008 20:59

No tak, debil powinien wyleciec wczesniej to strzela bramke... ehh

gress 20.07.2008 20:59

Ehhh.... Kiks na kiksie, błąd na błędzie !

tommiyacht 20.07.2008 20:59

no i po meczu. brawo Mauro

czystamysz10 20.07.2008 21:01

wisla ma malo czasu zeby strzelic remisowa bramke:-/:-/

dynek.pl 20.07.2008 21:01

Ojej straszne. Dzieki Mauro za walke przez 135 minut w ciagu 2 dni.

arti 20.07.2008 21:02

co za g.wno..:(

e 20.07.2008 21:02

Cantoro, kazdemu, ale Tobie?


byla szansa upokorzyc Legionistow malolatami z Wisly.. w sumie nic sie wielkiego nie stalo. Legia musiala wygrac ten.


szkoda tego bledu jak sku****

63.5 Kg 20.07.2008 21:03

Kiwaj sie dalej Mauro sam ze soba...

Samoth 20.07.2008 21:04

Ja pier****e ...masakra !


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl