![]() |
Wnioski po pierwszej polowie?
- Dawidowski sie nadaje, ale na 3 lige Moldawska. To co on wyprawie to wola o pomstwe do nieba. Biega i co jakis czas potyka sie o zawodnikow Legii. - Niedzielan i Diaz nadzwyczaj slabo. - Maczynski i Malecki trzymaja poziom. - Kmiecik to taka gorsza wersja Rasiaka ... ; < |
Cytat:
|
Cytat:
200 10 znakófffff |
kur....
Ten pajac Rocki ma jakies specjalne pozwolenia na faule i brutalna gre ?!?! Maczynskiemu za jedno zagranie, w dodatku nie brutalne, sedzia daje zolka kartke, a pajac juz 3 raz brutalnie kosi i nawet zadnej reakcji ? A no tak, zapomnialem ze liga startuje, trzeba sie przyzwyczajac na profesjonalizm sedziow... Cytat:
-- Pinokio nie dostal czerwonej ? :lol: |
Czyli jednak Basel i Homel nie były wypadkami przy pracy skoro się legioniści tak męczą z naszymi rezerwami. A taki był płacz na forum, że się Legia wzmacnia. Bednarz jednak ma głowę na karku, że olał Iwańskiego. W kolejnym meczu Tomek pokazuje, że jest co najwyżej przeciętny.
Ci co domagają się żeby zamiast Juhu grał Cebanu niech sobie przypomną jakiego babola wpuścił z ŁKS-em. U nas w bramce jest przeciętny Pawełek, a potem długo długo nic. Cleber gra chyba na jakiś dopalaczach bo zapiernicza jakby miał 20 lat i co najmniej tydzień odpoczynku. Szacunek. Cytat:
|
Iwański ma na imię Maciej ;-)....z całą resztą się zgadzam
|
Jak to mozliwe ze relacja pisana live na legia.net jest szybsza niz relacja radiowa. Co to k...a playback radiowy
|
Cytat:
A czasem nie sluchasz radia przez net? Czasem duze opoznienia sa |
może w karnych to wygramy?bo z gry to niezbyt to widzę...
co do Iwańskiego to nie jest powiedziane, że jak w Legii gra cienko to u nas nie grałby lepiej to raz. a druga sprawa-jest u nich miesiąc więc o wiele za wcześnie na podsumowania typu - dobrze, ze go nie kupiliśmy bo jest cienki. |
"Twoja stara" wymiata :D
|
Skorża ma zlewę z Kmiecika:) A i jeszcze jedno może by tak go zmienić bo zaraz czerwoną dostanie jeleń.
|
Kibice to mają niezły fragment meczu:) Jeszcze głośniej jeszcze głośniej było dobre:)
Wpyte, ze Rocki szmaciarz nie dostał czerwonej kartki za faul na Mące... |
gdzie twoje berlo.... :)
|
Relacja w TVP2
Plansza Piotr Rocki - pozycja obrońca hehe |
Rocki, ty s****ynie. nalezalo ci sie czerwien za to !!
|
Cytat:
|
"Legia to jest potęga, najlepsza jest" z rezerwami Wisły nie daje sobie rady :D.... heh kpina, i kto tu ma dla krajowego rankingu zdobywać punkty? Przecież z taką postawą innych drużyn niż Wisła, nie ma co liczyć na awans do LM. Ciekawe co Legioniści zrobią jak skorża na ostanie 10 minut postanowi wpuścić trzech zawodników z podstawowego składu.
|
Ilosc kiksow niespotykana nawet w lidze okregowej ale przynajmniej jest smiesznie - na lawce tez.
Szkoda, ze mamy takie braki, ze trzeba bylo wystawic niektorych na innych pozycjach. |
a tak niewiele zabrakło do tych francowatych karnych........
|
cantoro co ty zrobiles?
|
Ku*wa :/
je**ny Rocki |
No tak, debil powinien wyleciec wczesniej to strzela bramke... ehh
|
Ehhh.... Kiks na kiksie, błąd na błędzie !
|
no i po meczu. brawo Mauro
|
wisla ma malo czasu zeby strzelic remisowa bramke:-/:-/
|
Ojej straszne. Dzieki Mauro za walke przez 135 minut w ciagu 2 dni.
|
co za g.wno..:(
|
Cantoro, kazdemu, ale Tobie?
byla szansa upokorzyc Legionistow malolatami z Wisly.. w sumie nic sie wielkiego nie stalo. Legia musiala wygrac ten. szkoda tego bledu jak sku**** |
Kiwaj sie dalej Mauro sam ze soba...
|
Ja pier****e ...masakra !
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl