Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   kataklizm w krk;) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4515)

Prezydentowa 23.06.2008 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AMF (Post 555921)
nie do końca. rusztowanie z robotnikami spadło i zgniotło babkę, która wysiadała z samochodu...

Na Dębnikach? Gdzie?
Przeżyła?

luke1906 23.06.2008 16:48

http://i30.tinypic.com/30db2wl.jpg

tak to wyglądało u mnie, białe smugi to lecący grad, tak napieprzał po szybach, że myślałem że je rozjebie

auto wczoraj sobie umyłem... na szczęście bez żadnych strat

WiselkaMLP 23.06.2008 16:48

1 001.avi

reszta za chwile

AOT 23.06.2008 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 555926)
Na Dębnikach? Gdzie?
Przeżyła?

pod delcami na baluckiego. ponoć nie przezyla.

Prezydentowa 23.06.2008 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AOT (Post 555930)
pod delcami na baluckiego. ponoć nie przezyla.

O kurde:-/ To albo do mnie nie doszło albo nie zauważyłam znad papierów. Chociaż takie coś to raczej trudno przeoczyć...

GraBek_KrK 23.06.2008 16:55

Hmmmm... A na Borku tylko delikatnie popadało.... hehe

Sevi 23.06.2008 16:55

U mnie małe tornado, jadąc tramwajem z roboty najgorzej było pod cmentarzem Podgórskim, z przystaknu akurat wróciłem pomiędzy jedną a drugą falą deszczu :]

Armia_Białej_Gwiazdy_NH 23.06.2008 16:58

w hucie masakra pół osiedla pływa ^^, ale to już nie pierwszy raz ;d
grad w sumie był taki umiarkowany :D

http://www.iv.pl/image/199663.jpeg

ps. sorki za rozjechanie forum ;)

adam09 23.06.2008 16:59

mam cabrioleta i sie nic nie stało :) Wogole mało co popadało :) A jestem z Ruczaju

Jeżyk 23.06.2008 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 555886)
Ktoś trzymał auto pod gołym niebem ??

Nie wiem czy już mam się załamać i umawiać do lakiernika :-/


Sąsiadowi szyba poszła:p a u mnie... Madzia 323 cała:D

Ale ten cholerny grad trzeba było łopatą do śniegu odgarniać:evil: poza tym mały sajgon koło domu:D

!(Z) 23.06.2008 17:16

krótki filmik z ataku gradu

http://pl.youtube.com/watch?v=wutdn03-x-s

Ricken 23.06.2008 17:19

U mnie prawie to samo co w Skawinie w końcu okolice :D trochę polało grad posypał i tyle żadnych szkód.Samochody pochowane.Chodź jednemu sąsiadowi bym nawet życzył:-p
P.S wklejcie jakieś foty z NH co tam się działo.

qqbaa 23.06.2008 17:19

ja musiałem ściągać grilla z żywopłotu :/

maTyS. 23.06.2008 17:27

miałem przyjemność wracać w trakcie tego "kataklizmu" i opiszę co moje gały widziały :D

obok boiska Grzegórzeckiego połamane dwa drzewa jedno z nich spadło na linie tramwajowe zatrzymując cały ruch.

nieciekawie jest również przy kleparzu ogromne korki :O a most przy kleparzu omijać szerokim łukiem,na pasie w stronę kleparza jadąc woda zakrywa pół samochodu ludzie jeżdżą po chodnikach..istny sajgon!

Arkas 23.06.2008 17:27

W Skotnikach nawet spokojnie bylo. Z dwa razy wiatr sie mocniejszy zerwal i popadalo troszeczke a tak to spokoj:) Tylko zeby popadalo bo straszna susza jest....

KoPer 23.06.2008 17:42

ja akurat jechałem autem, to myślałem, że mi dziury zrobi w dachu i musiałem się schować pod czyś. Fakt faktem, że w życiu czegoś takiego nie widziałem ...

rafalek 23.06.2008 17:51

@M89
Czy to zdjęcie przedostatnie, co jest tęcza i bloki z wielkiej płyty to jest robione na Oświecenia??
Bo wydaje się, ze osiedle na górce i bloki podobne do tych z tamtąd

Tuman 23.06.2008 17:56

W nh dramat - napierdalało gradem przez 7 minut, dotego deszcz i wiatr...
W każdym aucie alarmy powłanczane, cos gorszego widziałem tylko w tamte wakacje przed Coke live mussic...

Elendil 23.06.2008 18:09

heh, ja akurat czekałem na egzamin (ekonomiczna), gdy pociemniało, powiało... i się zaczęło. Nie dość że grad, który zostawił ślady wgniecienia w autach, to jeszcze tak walnął piorun blisko, że wszyscy podskoczyli.

WiselkaMLP 23.06.2008 18:14

NH moment kuliminacyjny ... pozniej wrzuce jak wygladaly ulice

http://www.sendspace.com/file/ldern5

Aro1234 23.06.2008 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KacperABG (Post 555978)
W nh dramat - napierdalało gradem przez 7 minut, dotego deszcz i wiatr...
W każdym aucie alarmy powłanczane, cos gorszego widziałem tylko w tamte wakacje przed Coke live mussic...

No właśnie.. wtedy ostatnio tak napierdalało w Hucie. Pamiętam, jak miałem otwarte okno w nocy i już prawie kimałem, a tu nagle patrzę przez okno - błyska się... ****, śpię dalej.. Nie minęło 40 minut, a deszcz zaczął tak napierdalać, do tego burza odbywała się w ... chmurach, nie było tych widowiskowych błyskawic, wszystko rozgrywało się w chmurach... Kurczę lało niesamowicie, waliło grzmotami.. Pamiętam jak mi było żal tych z pola namiotowego...

A dziś... hmm... no jebało gradzikiem i to ostro.. :P I ta ściana deszczu... Ojciec mi mówił, że w Plusie na 2PL sufit się ujebał.. :rotfl: :-/

Above 23.06.2008 18:25

Chwilowo podczas jazdy samochodem szyby były poważnie zagrożone wybiciem przez latające gałęzie, ale na szczęście samochód cały ;)
Ale co wiało przez moment w okolicach Woli i Kurdwanowa to szok :shock:

http://wiadomosci.onet.pl/100145,21,0,pokaz.html

M89 23.06.2008 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 555977)
@M89
Czy to zdjęcie przedostatnie, co jest tęcza i bloki z wielkiej płyty to jest robione na Oświecenia??
Bo wydaje się, ze osiedle na górce i bloki podobne do tych z tamtąd

Tak, Oświecenia :) Tu nie ma Cracovii...

South 23.06.2008 18:32

no cóż musiałem sie ewakuować z ogródka na rynku bo tak zaczęło napierniczać ,pod plastykowym dachem również miło nie było ,dopiero w środku lokalu można było dokończyć piwo ,fart że mnie nie złapało w samym rynku ;)

na Królewskiej parę jezior sie porobiło

Above 23.06.2008 18:33

http://wiadomosci.onet.pl/1775029,11,item.html

Cytat:

Przy ul. Bałuckiego spadające rusztowanie zraniło kobietę, która z urazami głowy trafiła do szpitala.

WiślakNH 23.06.2008 18:34

Gradem porządnie rąbnęło,nie liczyłem na taką burze dzisiaj,bo w prognozach nic szczególnego nie mówili,co najwyżej o możliwości małego deszczyku :evil:
W pewnym momencie myślałem,że zaczną okna pękać,bo nawalało ostro,do tego ten szum przy zamkniętych oknach. :shock: Takiego gradu moje oczy nie widziały i mam nadzieje,że szybko nie zobaczą.

sumcio91 23.06.2008 18:42

Akurat byłem w Galerii Krakowskiej. Padło całe zasilanie w Saturnie nie było przez chwile światła. Przestały działać schody, a ludzie stali przy drzwiach i oglądali jak pada grad. Najlepszy był przeciekający dach w Galerii, robiły się niewielkie kałuże w kilku miejscach.

Telus 23.06.2008 18:47

A ja w tym momencie stałem na placu Imbramowskim i nie udało się schować dobrze i oberwałem pare razy po głowie i nogach : D widok truskawkek z lodem, a raczej lodu z truskawkami robił wrażenie: D

Strzala 23.06.2008 18:49

W SUCHEJ BESKIDZKIEJ LAŁO OSTRO , gradu nie było, ale wiało że masakra.

Etiop 23.06.2008 19:11

Wracałem akurat z pracy. Nie dało się przejechać ul.Pilotów w kierunku ronda Młyńskiego. Zrobiło się jezioro pod wiaduktem przed KrakChemią. Samochody zawracały. Jak zawsze wracam z pracy autem ok. 20 minut, tak dzisiaj wracałem 80 minut (musiałem zawrócić i jechać al. 29-go Listopada). Byłem przed chwilą w Almie i ul.Pilotów dalej nie przejezdna.
Pozdrawiam wszystkie służby porządkowe tego miasta !!

PS. Zamienię samochód na rower !!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl