![]() |
Koszykówka mnie w ogóle nie interesuje , a już tym bardziej kobieca . Na te mecze chodzę po to żeby pośpiewać, a jeśli przy okazji można pomóc komuś z Białą Gwiazdą na piersi to już w ogóle jestem zadowolony :D
|
Cytat:
|
|
Nawiązując do poprzedniego posta. Z moich informacji wynika, że owszem były jakieś rozmowy ze Skerą, ale jest już wszystko OK i będzie broniła naszych barw.
A co do ADF... coż, mozemy Jej podziękować za wkład w zdobycie 3 MP i za wspaniały rzut w ostatnim finale, ale dla dobra krakowskiej Wisły dobrze się stało, ze klub z Niej zrezygnował. Moim zdaniem nie ma co spekulować jak to się odbyło i co się wydarzyło. Liczę na to, że zostanie sprowadzona w Jej miejsce wartościowa zawodniczka, która wzmocni drużyne zarówno sportowo jak i wkomponuje się mentalnie i charakterologicznie w team tworzony przez trenera Zapolskiego. Na tym zakończyłbym temat odejścia ADF z Wisły. |
A ktoś jeszcze zostanie zakontraktowany?
Pewnie czekamy aż z kogoś Lotos zrezygnuje - bądź co bądź mają za dużo zagranicznych zawodniczek... |
Nie chciałbym tu spekulować lub potwierdzać, ale raczej na pewno zostanie sprowadzona jeszcze jedna koszykarka.
Na pewno nie będziemy czekali na ruchy Lotosu... czasem odnosze wrażenie, że niektórzy wypowiadający się na tym forum starają się szukać dziury w całym i bardziej zależy im na tym, żeby klub się potknął, żeby mogli napiąć się na forum - "O TAK, NIE MÓWIŁEM... MIAŁEM RACJE... NASZ KLUB JEST DO D..." Mam nadzieje, że pierwsze spotkania nowego sezonu pokażą, że klub wykonał dobre ruchy kadrowe. Powiem tylko jedno... zobaczycie jak zaczna teraz grać wysokie Polki, które w zeszłym sezonie nie istniały... z wiadomych względów. Myśle, że należy spojrzeć na wyniki reprezentacji i zdobycze punktowe naszych zawodniczek oraz końcówke poprzedniego sezonu. AVE WISŁA |
Może i pewnie niektórym o to chodzi. się nie znam. Mogę za siebie odpowiadać.
Cieszy mnie gra w Eurolidze, miło, że drużyna jest mocna, szkoda tylko, że niektóre rzeczy, jak rozwiązanie z Anką umowy, odbywa się jakimś dziwnym trybem. Poza tym nie wiem, czy zatrudnianie kolejnych nierozłącznych zawodniczek to dobry pomysł. Wierzę, że drużynę uda się skonsolidować, zbudować. Mamy ku temu potencjał. Z drugiej strony mamy dziwnie zbilansowaną drużynę. Środek wyraźnie odstaje od reszty pozycji. No i czy rzeczywiście, przy takim układzie, potrzebna jest w drużynie Skera? Nie wiem jak ona się odnajdzie. |
Cytat:
Ostatnie zdanie brzmi prawie jak coroczne zapowiedzi Bogusława C. o podbojach Europy, ale co tam w tym roku zdobywamy wszystko :D |
Cytat:
|
powodzenia dziewczyny w kolejnym sezonie
trzymamy kciuki bedzie MISTRZ !!! |
Wisła przegrywa z AZS Gorzów - a w końcówce dogrywki Skerović najpierw nie trafia 2 osobistych a potem rzutu za 3 punkty.... szkoda:(
|
****a jego mać.
A taka przewaga była. Cóż, damy radę! |
niestety widać, że w IV kwarcie zabrakło walki. zero fauli. nie było też pomysłów na zdobywanie punktów. mama nadzieje, że dalej będzie lepiej
|
Zimny prysznic zawsze się sprzyda. I dobrze, że teraz na początku ligi, a nie pod koniec...
|
Bardzo ładne przywitanie murzynek....
|
SuperPuchar dla Wisły Can-Pack
SuperPuchar Polski dla Wisły Can-Pack Kraków! Mistrzynie Polski pokonały w meczu rozgrywanym w Toruniu drużynę Lotosu PKO BP Gdynia 62:47. Do zycięstwa poprowadziła "Białą Gwiazdę" Chamique Holdsclaw. Amerykańska środkowa, która w ubiegłym sezonie broniła barw wicemistrzyń Polski, zdobyła dla krakowskiego zespołu 21 punktów. plkk.pl |
troche ześ przesadził z tą amerykańską środkową. super ze Wiśle udało sie zdobyć kolejny puchar
|
to był cytat ze strony PLKK.PL
|
Nie on przesadził, tylko tak jest na oficjalnej stronie plkk. To jest cytat. Im sie coś pojebało.
|
Na meczu o Super Puchar w Toruniu obecna była ok. 15 osobowa grupa kibiców z Krakowa. Nie prowadzony był czynny doping, w przeciwieństwie do 20-stki z bębnem z Gdyni.
Moim skromnym zdaniem, rozgrywanie takieg pseudo sparingu w przeddzień meczu z silnym Toruniem, to poroniony pomysł. Na meczu na widowni było może z 120 osób - zerowe zainteresowanie... A miała być niby promocja żeńskiej koszykówki. Dla mnie była to tylko kolejna okazja do złapania kontuzji i podmęczenia organizmu przed trudnym meczem ligowym. Widać pewnien progres w grze obronnej i ciekawe rozwiązania w grze ofensywnej,choć czasem było widać brak zgrania i komunikacji w naszej drużynie. Dajmy czas drużynie,a może będziemy mieli z nich dużo radości... Krótko o Lotosie... Dla mnie w tym zestawieniu i z tymi zawodniczkami, nie mówiąc już o trenerze , który pierwszy raz w życiu prowadzi żeńską drużynę , nie będzie w tym sezonie groźny. Zobaczymy jak będą sie prezentować gdy do drużyny dołączą Beard i Catchings. Błąd popełnili działacze z Gdyni całkowicie zmieniając skład i trenera... ale to nie nasz problem :) |
mam nadzieje ze wybralem dobry temat...
Energa Toruń - TS Wisła Can Pack Kraków 70:75 (17:25, 26:13, 13:20, 14:17) Catchings nie bedzie grała w Lotosie... |
A my planujemy zatrudnienie trzeciej amerykanki ?
|
Cytat:
No chyba, że działacze przygotują nam jakąś europejską niespodzianke - w co szczerze wątpie... Z tego miejsca chciałbym pozdrowić wszystkich "pseudo fanów" Chamique i Dominique, którzy tak krytykowali ich ponowne pozyskanie do Wisły. Dwa mecze w Toruniu chyba rozwiały wszystkie wątpliwości po co nam Chamique w drużynie. MVP meczu o SP i ponad 30pkt w meczu z Toruniem mówią same za siebie. Teraz przydałoby się zwycięstwo w meczu przed własną publicznością - najbliższa okazja już w środę... także wszyscy na hale! AVE WISŁA |
Przecież nikt nie krytykował ich powrotu ze względu na umiejętności sportowe ...
|
|
To ja też dorzuce do jeszcze swoja galerię Wisła - Muks Poznań 80-54 zapraszam :)
|
|
Onet jak onet ale ....
http://sport.onet.pl/0,0,1843445,wiadomosc.html Cytat:
|
Przecież to nie jest informacja onetu.
Poza tym szokujące doniesienie to nie jest. Norma w koszykówce, tym bardziej że Anka się z Wisłą w średnio przyjazny sposób rozstała. A raczej na odwrót - Wisła z Anką. |
Niezniszczalna Skera ,jednak dzis nei zagra w meczu Euroligowym :-P
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl