![]() |
Cytat:
Beitar i IFK wydają się na poziomie Wisły. Niestety piłkarska Europa szybko się oddala. Szczególnie Żydzi są groźni, mają kasę i duży apetyt na europejski sukces. |
Cytat:
Pytanie troche nie kwalifikujace sie tu, ale juz zostanmy w Europie. Od ktorej rundy Lech i Legia zaczynaja boje i czy sa rozstawione ? |
to kiedy gramy jakis mecz ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
' Mówię generalnie o wszystkich - powiedział Platini.'
Niech zmienią nazwe z Ligi Mistrzów na Liga Dłużników i po sprawie . 90% klubów LM ma długi wobec swojego właściciela i wypowiedzi Platiniego nic tutaj nie zmienią , o ile to są jego słowa . |
Po wczorajszym występie przeciwko GKS Jastrzębie możemy być optymistami. Wisła zagrała na prawdę dobry mecz. Wierzę że z dnia na dzień forma naszych piłkarzy będzie szła w górę i będziemy gotowi na el. LM.
|
W te słowa Platiniego narazie bym nie wierzyła. Może w następnym sezonie, może za dwa, ale nie teraz ;).
A co do Wisły ... WIERZE I WIERZYĆ BĘDĘ DO OSTATNIEJ SEKUNDY w awans do LM, ale gdzieś tam w środku, nastawmy sie może na P. UEFA. Byleby nasi piłkarze nie zwątpili jak po P. Ateny... |
Liga Mistrzów czy Puchar Uefa... Ja oczekuję tylko niezłomnej walki do końca, poświęcenia się dla drużyny. Żebym wiedział, że drużyna chce, że nie przechodzi obok meczu. Jak przegramy - trudno, byle po walce, byle po ukazaniu, że tanio skóry nie przegramy. Bo tu chodzi o ambicję, tu chodzi o walkę!
PS. Żeby nie było - WIERZĘ W NASZYCH PIŁKARZY :) |
Kiedy jest losowanie el.LM? Chciałbym już wiedzieć z kim przyjdzie nam walczyć :P
|
1 lipca...
|
Cytat:
Kluby, które wywalczyły awans do piłkarskiej Ligi Mistrzów mogą w niej nie zagrać. A to wszystko z powodu swoich ogromnych długów. Wojnę zadłużonym klubom wypowiada prezydent UEFA Michael Platini. Każda drużyna, która na swoim koncie będzie miała debet, nie zostanie dopuszczona do rozgrywek międzynarodowych. Jednymi z zagrożonych są takie potęgi jak Manchester United czy Real Madryt. Należą one do najbogatszych klubów na świecie, ale mają także olbrzymie długi. - Nie mówię tylko o angielskich klubach, takich jak Chelsea czy Manchester United, które dotarły do finału Ligi Mistrzów, mając ogromne długi. Mówię generalnie o wszystkich - powiedział Platini. Jedną z pierwszych ofiar walki z dłużnikami jest mistrz Bułgarii, drużyna CSKA Sofia. źródło:wp.pl Chyba lepiej dla Wisly, zwolni sie miejsce. A Pan Boguslaw mowil ze klub wobec niego niema dlugow. Tylko jak to wyglada w blasku prawa? |
ja mam takie troche inne pytanie ale zwiazane z pucharami, karnetowcy mają prawo kupić bilet 2-3 dni wczesniej na mecze pucharowe?
|
no to jeszcze jedno pytanie: czy na jakims euro-sporcie czy czyms podobnym bedzie transmitowane losowanie?
|
ciekawy post na 90minut
Cytat:
|
Cytat:
|
Jestem troche w szoku ja widze za jakie pieniazdze sie kupuje do IFK czy Beitaru..
Jestesmy sto lat za murzynami niestety... |
Czy ktoś ma adres stronki, gdzie znajdę dokładny terminarz eliminacji do ligi mistrzów?
|
To ja bym na jutrzejsze losowanie życzył sobie Tibilisi. Koniecznie.
Od tego zaczął sie rudel na Reymonta więc jeśli ma się skończyć to trzeba pozbyć się tej gruzińskiej traumy. Zwłaszcza Baszczu miałby okazję do rehabilitacji ;) |
Jeżeli już się zaczynają to ja życze sobie MTK Budapeszt ;)
|
Cytat:
Poza tym dwa razy cuda się nie zdarzają żeby Wisła znów odpadła z Tbilisi:D |
Cytat:
Wylosujmy ich i zrewanżujmy się. Na minus jednak kibicowsko wygląda wyjazd do Gruzji... Sam myślę i życzę sobie IFK Göteborg lub AS Anórthossis . Szwedzi są jedną z tych najsilniejszych drużyn do wylosowania a kibice tego klubu jak i Cypryjczycy prezentują najlepsze oprawy...( według mnie ) Tak więc zobaczymy kogo los nam podeśle... Według mnie lepiej trafić jeden z mocniejszych zespołów w tej rundzie... niech to będzie taki dobry sprawdzian przed dwumeczem np. Spartakiem Moskwa... bo drużyn takich jak ta np. z Camp Nou nam już chyba wystarczy.:foch: |
Też wolałbym MTK:D
A co do tych transferów to Beitar zrobił większe a IFK jeden ale duży.A silniejszy jest pewno Beitar. Cytat:
--można powalczyć czyli 50/50% na dobre wylosowanie. |
Ricken, mi się wydaje że mamy większe szanse z Olympiakosem i Fenerbahce niż z Atletico Madryt ;)
E: faktycznie :D umknęło mi to :) |
|
a mozeby powtorzyc wynik z Schalke jak za dawnych dobrych lat :)
|
Ja bym raczej powiedział, że nie do przejścia (czy raczej piekielnie trudni do przejścia) są:
Liverpool Barca Arsenal i może Juventus. Z resztą można powalczyć bo to nie są aż tak wielkie firmy i jest szansa, że nasi piłkarze nie przegraliby z nimi już przed wyjściem na boisko jak to było np. w meczach z Realem. |
No to połowa jest nie do przejścia a z połową można powalczyć.Nie jest tak źle jak mogło być.
Nie potrzebujemy dużo szczęścia a wręcz cudu tylko troche;) 50% że wpadniemy na tą gorszą połowę w 3 rundzie no i 50% że na lepszą dla nas. |
Nie rozumiem o czym wy w ogole piszecie.70% tych druzyn to piłkarski inny świat.
Awansować możemy tylko i wyłącznie wtedy, gdy nasi piłkarze wejdą na wyżyny swoich umiejętności + przeciwnik będzie mieć gorszy dzień. Dodam tylko, że przeciwnik musi należeć do najsłabszych drużyn powyższego zestawienia.(czyli moim zdaniem przede wszystkim Basel , pózniej Steaua, Panathinaikos, Anderlecht. Szanse na awans oceniam na 30% |
Witam dzis urzadzilem male losowanie i mam wyniki i chcialbym sobie jutro je sprawdzic :
FC Basel Sheriff Tiraspol FK Partizan Beitar Jerozolima SK Brann FK Modriča Maksima Ålborg Boldspilklub FK Rabotnički AC Sparta Praga IFK Göteborg WISŁA KRAKÓW AS Anórthossis Ammochóstou NK Dinamo FK Ventspils FC Artmedia Petržalka Dinamo Tbilisi Fenerbahçe SK Tampere United SK Rapid Wiedeń Drogheda United FC Dynamo Kijów FBK Kaunas Panathinaikós AÓ NK Domžale Rangers FC MTK-Hungária FC RSC Anderlecht Knattspyrnufélagið Valur oczywiscie druzyny nierostawione beda jescze mialy przeciwnikow w 1 rundzie ale jest to tak statystycznie mocniejszy z pary |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl