![]() |
Wesołych Świąt....wszystkim życzę....dzisiej :D
|
Cytat:
a ładniejszego króliczka mamy w domu :P No wiesz, ale my jesteśmy straaaasznie niezdecydowane;) Siara o potomstwie pomyślimy po 1906 wyjeździe :-p edit Król już stracił swoje przywileje;) |
Wasz Krol ma inne zdanie...
A głowy państwa nalezy sluchac ! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl