Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Wesołych świat ! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4139)

dawidex44 03.04.2010 15:30

Wesołych Świąt....wszystkim życzę....dzisiej :D

TSWISELKA1 05.04.2010 08:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislak (Post 879962)
http://planprotetyka.fm.interia.pl/wielkanoc.jpg

Może być...? Zresztą co ja Wam będę Króla szukała, same se znajdźcie :P

hmmm nawet podobny do poprzedniego hehe;) ale to raczej nie nasz typ :-P
a ładniejszego króliczka mamy w domu :P

No wiesz, ale my jesteśmy straaaasznie niezdecydowane;)

Siara o potomstwie pomyślimy po 1906 wyjeździe :-p


edit
Król już stracił swoje przywileje;)

siara 05.04.2010 09:01

Wasz Krol ma inne zdanie...
A głowy państwa nalezy sluchac !


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl