![]() |
Ja gram:D jestem aktualnie w IX lidze i mam pewny awans do VIII:)
|
no i ja również :D VI liga :)
|
Hattrick fajna sprawa, strasznie wciąga
|
|
Ja również gram w HT :) mój zespół nazywa się FC Chojnice.
|
Ja także prowadzę drużynę w HT :P Blaugrana i VII liga :)
|
Dziś minęła ostatnia kolejka sezonu 26 :P Ja oczywiście sfarciłem i awansowałem do VI ligi. Oto 2 i 3 miejsce w końcowym rozrachunku (mój klub to Blaugrana) :
M Z R P BZ BS ± Pkt 2. http://www87.hattrick.org/Img/icons/trend_equal.png Blaugraña 14 9 2 3 48 22 26 29 3. http://www87.hattrick.org/Img/icons/trend_equal.png Falenica United 14 9 2 3 48 22 26 29 Chyba rzut monetą zadecydował kto w końcu awansuje :) A jak wy zakończyliście sezon ?? |
również awans do VI ligi z 2 miejsca:)
|
Awans z IX ligi z pierwszego miejsca i stracone tylko 2 bramki:D
|
Cytat:
Gratulacje :-D u mnie to samo, awans za awansem z VIII do VI w dwa sezony :D Najlepsze jest to, że w tym sezonie nie grałem prawie w cale, a awans wywalczony przez korzystne wyniki w ostatniej kolejce, przynajmniej w hattricku moje zespoły mają szczęście :> |
brak awansu do 7.ligi gdyz tylko jedna druzyna awansowala;/ a ja drugi bylem
|
a ja się ledwo utrzymałem w VII lidze, w której gram już od chyba 10 sezonów :shock:
|
Dość pewne utrzymanie w VI lidze :D
|
A mi trafiła się liga, która w rankingu jest 20 na 1000.. Raczej pewne jest, że sezon w plecy. Jednak trzeba powalczyć, zmienić trening na defensywę i bić się o utrzymanie do ostatniej kolejki. :)
|
A ja właśnie wszedłem do IV ligi:)
|
Ja niemam sie czym chwalic, ale napisze :P 3 miejsce w VIII lidze
|
ja drugi sezon w VI lidze i tym razem spokojnie koncze na 3 miejscu ;] poprzedni sezon to 6 miejsce wiec teraz trzeba walczyc o awans :D
|
Oddam w dobre ręce VI ligową drużynę- jak ktoś chętny i w miarę kumaty niech pisze na priv.
|
Temat coś podupadł, a tymczasem dwa dni temu otworzono ciekawą opcję:
1. Lech (1415) 2. Wisła Kraków (1074) 3. Legia (960) 4. Widzew (456) 5. Śląsk (442) 6. Polska (411) 7. Lechia (361) 8. Górnik Zabrze (351) 9. Pogoń (247) 10. Niebiescy (221) 11. Zagłębie (216) 12. Jagiellonia Bi.. (194) 13. Arka (176) 14. Cracovia (148) 15. Zawisza (147) |
Ciekawostką jest to że Barcelona ma aż 16961 "kibiców" drugi jest Man United 8531kibiców. W naszej lidze Lech ma znaczącą przewagę nad nami.
|
Cytat:
"Kibiców" sukcesu |
Też gram od niedawna. W X lidze mam klubik.
Ej, weźcie dodawajcie Wisełkę do ulubionych druzyn rzeczywistych. Nie może być tak, ze kuchenki maja więcej kibiców od nas. |
Gra w to ktoś jeszcze?;>
|
Cały czas :) od 2005 roku... tylko wciąż, niestety, bez większych sukcesów.
Na obecną chwilę 2 miejsce w VI lidze. 2 punkty straty do lidera :) |
ja gram od 2009, obecnie VI liga, "alkopoligamisci"
|
Ja zacząłem niedawno. 'Przejąłem' klub po 3 kolejkach (1-0-2) i 4 zwycięstwa z rzędu;) Szału nie ma, bo liga słaba, ale zawsze to coś:)
Może zagrałby któryś z Was za mną jakiś sparing, coby mi trochę budżet podratować;) |
Werder Kraków :-)
Czekam na wyzwanie :-) 24.05.2011 roku miną równe 3 lata z HT. Obecnie spadłem z VI ligi ale zanosi się na to, że szybko do niej wrócę. VII liga, 1. miejsce, 6 pkt. przewagi nad drugą drużyną. |
jak coś moja drużyna ,,TS Wisła Nowa Huta"
|
Ja też gram. Z tym, że już ponad 5 lat. Od kilku sezonow 8 liga i zbieranie kasy. Obecnie, w tamtym tygodniu przekroczyłem 100mln zł. Zobaczymy co będzie dalej.
|
jak Ty to robisz? :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl