Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - inne dyscypliny (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Wybory najładniejszej Koszykarki WISŁY CAN-PACK KRAKÓW edycja 2 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3857)

Squirtle88 30.12.2010 13:26

Maja Vucurovic

FTC1899 30.12.2010 21:50

chłopaki, tutaj sobie zagłosujcie (i nie, Agata Gajda nie gra we Wiśle..)

http://wislakosz.pl/index.php?option...article&id=711

armani199 11.01.2014 15:22

Jest wiele powodów żeby chodzic na kosza do hali na Reymonta!
Oto jeden z nich ;):-D:shock::p

Agnieszka Szott-Hejmej

http://static.maxmodels.pl/photos/6/...17d41e2096.jpg
http://www.maxmodels.pl/wizazysta-wr...e-3204581.html

gypsy 11.01.2014 16:04

A tutaj drugi (pierwsza pani z lewej) ;) :
http://galeria.wislakrakow.com/20130.../wislacp21.jpg

LanceTS 11.01.2014 16:08

swoją drogą czemu nie ma chearliderek na meczach ligowych koszykarek? Koszem się średnio interesuje, dopingu nie ma ostatnio, więc byłby jakiś inny powód chodzenia na mecze :D

armani199 11.01.2014 16:46

http://www.bellazon.com/main/uploads...1177142076.jpg

rav 11.01.2014 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1344283)
A tutaj drugi (pierwsza pani z lewej) ;) :

Nieaktualne.

alterego 11.01.2014 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 1344284)
swoją drogą czemu nie ma chearliderek na meczach ligowych koszykarek? Koszem się średnio interesuje, dopingu nie ma ostatnio, więc byłby jakiś inny powód chodzenia na mecze :D

rozpadł się zespół który tańczył. Ale wrócą na pewno :)

armani199 12.01.2014 16:34

Agnieszka Szott-Hejmej
http://galeri.sozcu.com.tr/wp-conten...013/01/124.jpg

SLV 02.03.2014 21:25

Mamuśka .

63.5 Kg 03.03.2014 08:35

Zjadl bym ....

jendrus 22.06.2014 16:58

jakie one są .... ładne :O pomyśleć że grają w kosza... <3 Kocham je jak Wisłę ! :)

ASecond17 04.02.2015 10:13

Jak dla mnie Allie Quigley bez konkurencji.

kamyk1 09.03.2015 18:16

Candice Dupree

I te Nazwisko :D

bobson 03.11.2017 16:12

Agnieszka Szott - aktorska uroda twarzy a ciało lepsze niż u większości aktorek.

azkaz 03.12.2017 01:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bobson (Post 1486624)
Agnieszka Szott - aktorska uroda twarzy a ciało lepsze niż u większości aktorek.

To fakt, Agnieszka jest piękna, z tym, że już nie gra u nas ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl