![]() |
Maja Vucurovic
|
chłopaki, tutaj sobie zagłosujcie (i nie, Agata Gajda nie gra we Wiśle..)
http://wislakosz.pl/index.php?option...article&id=711 |
Jest wiele powodów żeby chodzic na kosza do hali na Reymonta!
Oto jeden z nich ;):-D:shock::p Agnieszka Szott-Hejmej http://static.maxmodels.pl/photos/6/...17d41e2096.jpg http://www.maxmodels.pl/wizazysta-wr...e-3204581.html |
A tutaj drugi (pierwsza pani z lewej) ;) :
http://galeria.wislakrakow.com/20130.../wislacp21.jpg |
swoją drogą czemu nie ma chearliderek na meczach ligowych koszykarek? Koszem się średnio interesuje, dopingu nie ma ostatnio, więc byłby jakiś inny powód chodzenia na mecze :D
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Agnieszka Szott-Hejmej
http://galeri.sozcu.com.tr/wp-conten...013/01/124.jpg |
Mamuśka .
|
Zjadl bym ....
|
jakie one są .... ładne :O pomyśleć że grają w kosza... <3 Kocham je jak Wisłę ! :)
|
Jak dla mnie Allie Quigley bez konkurencji.
|
Candice Dupree
I te Nazwisko :D |
Agnieszka Szott - aktorska uroda twarzy a ciało lepsze niż u większości aktorek.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl