![]() |
http://nasza-klasa.pl/profile/17347770
Czyżby kolejna prowokacja ;>? BTW żydki się zapisują aż miło :lol: |
Najgroźniejszy z tego klanu to jest ten. BOJE SIĘ!! (napisał ,,Spierdzielona Wisła niech spierdziela do ostatniej ligi,albo niech się rozpadnie")
http://nasza-klasa.pl/profile/8186950 Ten miażdzy (opis, wielkośc liter) http://nasza-klasa.pl/profile/15933286/gallery/3 |
Cytat:
|
Cytat:
Proszę bardzo :-) Przepraszam za rozciągnięcie. Dobre vlepy, ciekawe komentarze w galerii :-) |
Cytat:
Cytat:
jak na 9 lat to dobry e- hools:shock: |
eee tam najlepsze jest jak sie lansuje ze debowe mocne wypil
|
Ogólnie to pół ludności Kielc ma takie opisy, fotki, klany na temat Wisły co ten małolat... Cóż, to sie chyba kompleks nazywa :lol:
A co do 'Anal Fansów Hooligansów' to tylko żal tych ludzi, ale plus za pomysł dla Wiślaka. |
oni są ANAL fani? znaczy się pedały?
:lol: |
|
http://naszaklasa.blox.pl/html
Boże!!!! |
|
co w tym śmiesznego, bo nie rozumiem?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Masakra z tym ANAL HOOLIGANS :lol::lol:
vlepka "TELETUBISIÓW TRZECH - ARKA PASY LECH" http://nasza-klasa.pl/profile/17347770/gallery/15 i podpisy: Pasy Pasy gol!! Arka Pasy Lech For ever! pzdr. LECH, LECH KO-LE-JORZ! W imie Ojca i Syna i Arka GDYNIA!!!! HAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAH co za upośledzone dzieci :rotfl: |
Działa wam n-k?
|
działa... :)
|
|
Cytat:
nie widzę nic w tym śmiesznego, tym bardziej w haśle "W imię Ojca i Syna i Arka Gdynia" które jest na fladzę Arki Gdynia, i którą uważam za jedną z najlepszym haseł / flag w Polsce. a tak w ogóle to ten temat powinien być skasowany i spokój będzie. |
naucz się czytać ze zrozumieniem :)
śmieszne jest to, że oni te teksty dają pod vlepką " TELETUBISIÓW TRZECH - ARKA PASY LECH" jak dalej nie widzisz w tym nic dziwnego to chyba jesteś na tym samym poziomie co oni :lol: |
Cytat:
miażdży wszystko. zboczone smrody pasy i ich zgody. |
http://nasza-klasa.pl/profile/14410191/gallery/26
Ekipa Cracovii ;] |
http://nasza-klasa.pl/profile/4593016
jedno z bardziej traumatycznych przeżyć ostatnich dni.. zapraszam również do obejrzenia galerii.. :-) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Przez przypadek :D Np. wchodzę na jakieś durne fikcyjne konto, później zaglądam w jego znajomych, widzę jeszcze bardziej denne osobniki i tak oto powstał ten powyższy frajer :lol: :D
|
Cytat:
Cytat:
(10 znaków, a może 9) |
Cytat:
To ja od dzisiaj siedzie 24h na dobę w poszukiwaniu takich "rodzynków":D Obcy są wsrod nas |
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl