Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Nasza klasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3722)

rafiABG 12.10.2008 12:37

http://nasza-klasa.pl/profile/17347770
Czyżby kolejna prowokacja ;>?
BTW żydki się zapisują aż miło :lol:

R33 12.10.2008 14:29

Najgroźniejszy z tego klanu to jest ten. BOJE SIĘ!! (napisał ,,Spierdzielona Wisła niech spierdziela do ostatniej ligi,albo niech się rozpadnie")
http://nasza-klasa.pl/profile/8186950

Ten miażdzy (opis, wielkośc liter)
http://nasza-klasa.pl/profile/15933286/gallery/3

piter116 12.10.2008 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 614931)
http://nasza-klasa.pl/profile/17347770
Czyżby kolejna prowokacja ;>?
BTW żydki się zapisują aż miło :lol:

Możecie rzucić screenem :>?

michu-k 12.10.2008 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 614973)
Możecie rzucić screenem :>?

http://i38.tinypic.com/s2z792.jpg

Proszę bardzo :-) Przepraszam za rozciągnięcie.

Dobre vlepy, ciekawe komentarze w galerii :-)

karmel1906 12.10.2008 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 614960)
Najgroźniejszy z tego klanu to jest ten. BOJE SIĘ!! (napisał ,,Spierdzielona Wisła niech spierdziela do ostatniej ligi,albo niech się rozpadnie")
http://nasza-klasa.pl/profile/8186950

najlepsze z jego profilu:
Cytat:

O sobie
Lubie grać na necie,samochody i lubie czytać i oglądać Harry'ego Pottera.Lubie Korone Kielce,Cracovie Kraków,Polonie Warszawa,Sandecje Nowy Sacz i Stal Mielec.Lubie tez CartoonNetwork.Lubie także zwierzęta. Włatcy Móch też lubie.Nie na widzę Wisły Kraków,Motoru Lublin,Kszo Ostrowca,Stali Stalowej Woli,Legii Warszawa,oraz innych,beznadziejnych kosów KoronyxD

jak na 9 lat to dobry e- hools:shock:

WiselkaMLP 12.10.2008 17:08

eee tam najlepsze jest jak sie lansuje ze debowe mocne wypil

wisl@k_TS 12.10.2008 17:17

Ogólnie to pół ludności Kielc ma takie opisy, fotki, klany na temat Wisły co ten małolat... Cóż, to sie chyba kompleks nazywa :lol:

A co do 'Anal Fansów Hooligansów' to tylko żal tych ludzi, ale plus za pomysł dla Wiślaka.

luke1906 12.10.2008 20:05

oni są ANAL fani? znaczy się pedały?

:lol:

tasior228 13.10.2008 19:37

http://nasza-klasa.pl/profile/10263386

kubawislak 14.10.2008 15:20

http://naszaklasa.blox.pl/html
Boże!!!!

WislakWloszczowa 14.10.2008 16:51

http://nasza-klasa.pl/profile/14259417/gallery/60

:lol:

Gucio25 14.10.2008 17:04

co w tym śmiesznego, bo nie rozumiem?

w0lno. 14.10.2008 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWloszczowa (Post 615509)

Pokarz Twoje fotki z chęcią się pośmiejemy:shock:

zimka 14.10.2008 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWloszczowa (Post 615509)

Chłopak ma jakieś kompleksy i tyle:] nie ma nic śmiesznego.....

qqbaa 14.10.2008 19:35

Masakra z tym ANAL HOOLIGANS :lol::lol:

vlepka "TELETUBISIÓW TRZECH - ARKA PASY LECH"
http://nasza-klasa.pl/profile/17347770/gallery/15

i podpisy:

Pasy Pasy gol!!
Arka Pasy Lech
For ever!
pzdr.

LECH, LECH KO-LE-JORZ!

W imie Ojca i Syna i Arka GDYNIA!!!!

HAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAH co za upośledzone dzieci :rotfl:

Aro1234 14.10.2008 19:47

Działa wam n-k?

$iWu$ 14.10.2008 19:50

działa... :)

skowron 14.10.2008 20:03

http://i.pinger.pl/pgr191/566df57900...86/cenzura.JPG

SpoXsteR 14.10.2008 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqbaa (Post 615545)
i podpisy:

Pasy Pasy gol!!
Arka Pasy Lech
For ever!
pzdr.

LECH, LECH KO-LE-JORZ!

W imie Ojca i Syna i Arka GDYNIA!!!!

HAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAH co za upośledzone dzieci :rotfl:


nie widzę nic w tym śmiesznego, tym bardziej w haśle "W imię Ojca i Syna i Arka Gdynia" które jest na fladzę Arki Gdynia, i którą uważam za jedną z najlepszym haseł / flag w Polsce.


a tak w ogóle to ten temat powinien być skasowany i spokój będzie.

qqbaa 15.10.2008 10:08

naucz się czytać ze zrozumieniem :)

śmieszne jest to, że oni te teksty dają pod vlepką " TELETUBISIÓW TRZECH - ARKA PASY LECH"
jak dalej nie widzisz w tym nic dziwnego to chyba jesteś na tym samym poziomie co oni :lol:

Malvivente 15.10.2008 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqbaa (Post 615545)
Masakra z tym ANAL HOOLIGANS :lol::lol:

vlepka "TELETUBISIÓW TRZECH - ARKA PASY LECH"
http://nasza-klasa.pl/profile/17347770/gallery/15

i podpisy:

Pasy Pasy gol!!
Arka Pasy Lech
For ever!
pzdr.

LECH, LECH KO-LE-JORZ!

W imie Ojca i Syna i Arka GDYNIA!!!!

HAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAH co za upośledzone dzieci :rotfl:


miażdży wszystko.
zboczone smrody pasy i ich zgody.

bigi333 18.10.2008 17:30

http://nasza-klasa.pl/profile/14410191/gallery/26
Ekipa Cracovii ;]

Aro1234 19.10.2008 00:22

http://nasza-klasa.pl/profile/4593016

jedno z bardziej traumatycznych przeżyć ostatnich dni.. zapraszam również do obejrzenia galerii.. :-)

JackDaniels 19.10.2008 00:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 617036)
http://nasza-klasa.pl/profile/4593016

jedno z bardziej traumatycznych przeżyć ostatnich dni.. zapraszam również do obejrzenia galerii.. :-)

nie no gość zwariował :/ to jest kobieta a nie facet :lisc:

M.C (nowy kleparz) 19.10.2008 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 617036)
http://nasza-klasa.pl/profile/4593016

jedno z bardziej traumatycznych przeżyć ostatnich dni.. zapraszam również do obejrzenia galerii.. :-)

Jak Wy znajdujecie takie wynalazki?

Aro1234 19.10.2008 11:35

Przez przypadek :D Np. wchodzę na jakieś durne fikcyjne konto, później zaglądam w jego znajomych, widzę jeszcze bardziej denne osobniki i tak oto powstał ten powyższy frajer :lol: :D

R33 19.10.2008 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 617036)
http://nasza-klasa.pl/profile/4593016

jedno z bardziej traumatycznych przeżyć ostatnich dni.. zapraszam również do obejrzenia galerii.. :-)

Cytat:

Uczę się - chodzę do trzeciej klasy gimnazjum ( jak to szybko leci ), moja szkoła jest zielona ... tzn. tak ją pomalowali ... :)
:lol:

(10 znaków, a może 9)

Jeżyk 21.10.2008 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 617093)
Przez przypadek :D Np. wchodzę na jakieś durne fikcyjne konto, później zaglądam w jego znajomych, widzę jeszcze bardziej denne osobniki i tak oto powstał ten powyższy frajer :lol: :D


To ja od dzisiaj siedzie 24h na dobę w poszukiwaniu takich "rodzynków":D

Obcy są wsrod nas

Tomek_TS 22.10.2008 11:59

http://nasza-klasa.pl/profile/18685354

jak widac do Warszawy wybiera sie sporo "wiślaków"...

Zieniu17 22.10.2008 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomek_TS (Post 618209)
http://nasza-klasa.pl/profile/18685354

jak widac do Warszawy wybiera sie sporo "wiślaków"...

Wszyscy do Warszawy jest w nawiasie! Jak byś nie zauważył;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl