Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

fox 07.08.2008 13:22

Mecz Wisły powinien być na Orange Sport

radekogi 07.08.2008 13:29

mecz jest w sobote, a nie niedziele. Transmisja w C+ i napewno tez na Sopcascie

sayek89 07.08.2008 13:33

Z tego co jest w ramówce C+ nie transmituje meczu Wisły

fox 07.08.2008 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radekogi (Post 580880)
mecz jest w sobote, a nie niedziele. Transmisja w C+ i napewno tez na Sopcascie

NA C+ nie ma napewno , jest Śląsk- Lechia , Wisła na Orange Sport

Rob_Zombie 07.08.2008 13:39

A co z tvp? Tam nie będzie transmisji? Miał być Wisła - Ruch to może będzie Polonia - Wisła...?

saklak1906 07.08.2008 13:40

Szukam w ofercie C+ kanalu ORANGE SPORT ale go nigdzie nie ma, sprawdzalem w opcjach dodatkowych i nic? wiem tylko ze ma kosztowac 8 zl

Pytanie czy ktos juz ma ten kanal?czy wogole wystartowal?

fox 07.08.2008 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 580892)
Szukam w ofercie C+ kanalu ORANGE SPORT ale go nigdzie nie ma, sprawdzalem w opcjach dodatkowych i nic? wiem tylko ze ma kosztowac 8 zl

Pytanie czy ktos juz ma ten kanal?czy wogole wystartowal?

Kanał startuje jutro ale żeby sie cos o nim dowiedziec to masakra, jakby nikomu na tym nie zalezalo , z tego co wyczytałem to mozna go zamawiac od jutra telefonicznie

kiju.ts 07.08.2008 13:49

Najbliższe mecze Ekstraklasy transmitowane na żywo przez Canal Plus Sport to:

1. Kolejka
08-08-2008
Legia Warszawa - Polonia Warszawa 20:00
09-08-2008
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 20:00
10-08-2008
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 19:00

2. Kolejka
15-08-2008
Arka Gdynia - Górnik Zabrze 20:00
16-08-2008
Polonia Warszawa - Wisła Kraków 20:00
17-08-2008
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 17:00

3. Kolejka
22-08-2008
Lech Poznań - Górnik Zabrze 20:00
23-08-2008
Wisła Kraków - GKS Bełchatów 18:15
24-08-2008
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 17:00

http://www.ekstraklasa.org/terminarz/

Ponadto mecze Wisły napewno będą retransmitowane na następny dzień.

saklak1906 07.08.2008 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fox (Post 580894)
Kanał startuje jutro ale żeby sie cos o nim dowiedziec to masakra, jakby nikomu na tym nie zalezalo , z tego co wyczytałem to mozna go zamawiac od jutra telefonicznie


Dzieki

Ale juz wiem dodzwonilem sie z Angli do centrum informacyjnego normalnie cud od miesiaca nieszlo sie polaczyc

A wiec tak

Kanal wystartuje jutro i dzis nie mozna go dodac do abonametu ani nie znajdziemy go na liscie kanalow ani na stronie internetowej.
Kanal bedzie kosztowal 8 zl miesiecznie, i tu dobra wiadomosc dla mnie i innych jak sie ma pakiet PRESTIZOWY TEN KANAL JEST ZA DARMO.

wcelu znalezienia tego kanalu trzeba uzyc opcji znajdz kanaly i powinien sie pojawic, pod jakim numerem bedzie mila pani mi nie powiedziala bo jeszcze sami nie wiedza

non2 07.08.2008 14:00

Kanał dostępny będzie bez dodatkowych opłat dla abonentów pakietu Prestiżowego oraz jako dodatkowo płatna opcja dla abonentów wszystkich pozostałych pakietów, w cenie podstawowej 14 zł miesięcznie. Abonenci posiadający już dostęp do oferty sportowej Canal+ będą mogli zaabonować Orange Sport w cenie 10 zł miesięcznie.

http://satkurier.pl/news/42299/orang...-sierpnia.html

Prezydentowa 07.08.2008 15:25

To ja mam jeszcze głupie pytanie. Po czym poznać, czy pakiet jest tym prestiżowym - ewentualnie, że nim nie jest. Tzn jakich kanałów nie ma w podstawowym.:>

saklak1906 07.08.2008 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 581012)
To ja mam jeszcze głupie pytanie. Po czym poznać, czy pakiet jest tym prestiżowym - ewentualnie, że nim nie jest. Tzn jakich kanałów nie ma w podstawowym.:>

Prestizowy ksztuje 143 mies i sa wszystkie kanaly z wyjatkiem XXX (dla doroslych)

Ale najlepiej sprawdzic na stronie c+

wislak_olkusz 07.08.2008 15:29

Czy jakaś niemiecka telewizja będzi transmitować Barcelona-Wisła?

albert02 07.08.2008 18:32

jesli ktos nie ma jak ogladac o zapraszam tutaj www.justin.tv zazwyczaj leci jakis polski mecz i nie rzadko jest to wisla ; > ponadto puszczaja tez duzo innych europejskich lig i nie tylko.

Zwierze 08.08.2008 11:35

A wiecie może czy nie da się tego jakoś odpalić przez livebox bo takowego posiadam:)

saklak1906 08.08.2008 12:58

http://www.cyfraplus.pl/cyfraplus.ph...12180317041234

Wszystko na temat Orange Sport

kiju.ts 08.08.2008 15:28

no i elegancko kanal 66 i wszystko smiga

ale jak oni zamierzaja przeprowadzic transmisję z 6 spotkan na raz na jedym kanale? przelaczanie sie, cos jak studio s13?

mecze sie tylko nakładają z tym transmitowanym na canal plus sport, a tak to mecze będą tak ułożone by wszystkie można było pokazać w dwóch kanałach.

Wisła Kraków - Polonia Bytom 18:00 http://www.ekstraklasa.org/i/tv/orange_sport.gif

Dla tych co mają problemy techniczne z programem Orange Sport polecam wejść w MENU / SZYBKIE WYSZUKIWANIE KANAŁÓW

_gilardino_ 08.08.2008 15:52

Mecz z Bytomiem tak jak każdy inny będzie można obejrzec na sopcascie :P

kiju.ts 08.08.2008 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 581770)
Mecz z Bytomiem tak jak każdy inny będzie można obejrzec na sopcascie :P


zasiąde jak król w fotelu z piwkiem w dłoni przed moim widescreen 42 cale, high definition, wszystko cyforwe, przestrzenne brzmienie :) a nie muszę się już gnieść przed monitorkiem na niewygodnym krześle z słuchawkami i ciągle przynającym się przekazem (jak mnie chooy strzelał)

Kordel 08.08.2008 16:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 581617)
A wiecie może czy nie da się tego jakoś odpalić przez livebox bo takowego posiadam:)


Podbijam pytanie

saklak1906 08.08.2008 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kiju.ts (Post 581752)
no i elegancko kanal 66 i wszystko smiga

ale jak oni zamierzaja przeprowadzic transmisję z 6 spotkan na raz na jedym kanale? przelaczanie sie, cos jak studio s13?

mecze sie tylko nakładają z tym transmitowanym na canal plus sport, a tak to mecze będą tak ułożone by wszystkie można było pokazać w dwóch kanałach.

Wisła Kraków - Polonia Bytom 18:00 http://www.ekstraklasa.org/i/tv/orange_sport.gif

Dla tych co mają problemy techniczne z programem Orange Sport polecam wejść w MENU / SZYBKIE WYSZUKIWANIE KANAŁÓW

Tez mi juz smiga, pierwsze co zrobilem po robocie to przeprogramowalem decoder

K_2 08.08.2008 19:08

Ten nowy kanal Orange Sport ,oglada sie rowniez przez Sopcasta czy jakos ianczej ?

Gucio25 08.08.2008 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 581676)
Przed chwilką aktywowałem sobie telefonicznie Orange Sport. Startuje pół godziny przed meczem czyli o 19:30. 10 Zł to kosztuje a można sobie w ten sposób samemu wybierać jaki mecz się chce oglądać. To jest właśnie nowoczesność :)

ale zeby aktywowac ten Orange Sport, to trzeba mieć c+?

jaro1985r 08.08.2008 19:12

nie trzeba miec ale kosztuje wtedy 14 zl miesiecznie

K_2 08.08.2008 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 581919)
nie trzeba miec ale kosztuje wtedy 14 zl miesiecznie

CZyli ponawiam pytanei przez neta sie tego nei da jakos ogladac (poza Sopcastem)?

Gucio25 08.08.2008 19:14

ale nie trzeba mieć canalu+, czy cyfry+?
jeśli nie trzeba mieć cyfry+ do OS, to jak go można aktywować, jakąś strone ktoś ma ze szczegółami?

z góry dzięki panowie. :)

Dżołkmen 08.08.2008 19:14

Nosz ****a ludzie ratujcie, mam podłączony dekoder do monitora 4 dni temu było wszystko ok teraz włączam i kupa nic nie wyświetla a nie zmieniałem nic i nie przełączałem żadnych kabli :( Kombinuje w każdą stronę i nic.

jaro1985r 08.08.2008 20:01

działa Wam ten orange sport? Bo dzisiaj zamówiłem, miał śmigać i kupa :/ I nie wiem czy jeszcze nie zdąrzyli mi uruchomić czy wogóle go jeszcze nie ma :/

Gucio25 08.08.2008 20:10

polecam tu: http://www.justin.tv/hqtv4
mecz Leszka, chodzi pięknie.

cos mam SopCast zje**ny, bufor cały czas poniżej 10%, a mam neta 1mb, co jest nie tak?

Weez3r 08.08.2008 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 581955)
polecam tu: http://www.justin.tv/hqtv4
mecz Leszka, chodzi pięknie.

cos mam SopCast zje**ny, bufor cały czas poniżej 10%, a mam neta 1mb, co jest nie tak?

wielkie dzięki, mi też na Sopcaście szło jak krew z nosa :/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl