![]() |
Mecz Wisły powinien być na Orange Sport
|
mecz jest w sobote, a nie niedziele. Transmisja w C+ i napewno tez na Sopcascie
|
Z tego co jest w ramówce C+ nie transmituje meczu Wisły
|
Cytat:
|
A co z tvp? Tam nie będzie transmisji? Miał być Wisła - Ruch to może będzie Polonia - Wisła...?
|
Szukam w ofercie C+ kanalu ORANGE SPORT ale go nigdzie nie ma, sprawdzalem w opcjach dodatkowych i nic? wiem tylko ze ma kosztowac 8 zl
Pytanie czy ktos juz ma ten kanal?czy wogole wystartowal? |
Cytat:
|
Najbliższe mecze Ekstraklasy transmitowane na żywo przez Canal Plus Sport to:
1. Kolejka 08-08-2008 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 20:00 09-08-2008 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 20:00 10-08-2008 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 19:00 2. Kolejka 15-08-2008 Arka Gdynia - Górnik Zabrze 20:00 16-08-2008 Polonia Warszawa - Wisła Kraków 20:00 17-08-2008 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 17:00 3. Kolejka 22-08-2008 Lech Poznań - Górnik Zabrze 20:00 23-08-2008 Wisła Kraków - GKS Bełchatów 18:15 24-08-2008 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 17:00 http://www.ekstraklasa.org/terminarz/ Ponadto mecze Wisły napewno będą retransmitowane na następny dzień. |
Cytat:
Dzieki Ale juz wiem dodzwonilem sie z Angli do centrum informacyjnego normalnie cud od miesiaca nieszlo sie polaczyc A wiec tak Kanal wystartuje jutro i dzis nie mozna go dodac do abonametu ani nie znajdziemy go na liscie kanalow ani na stronie internetowej. Kanal bedzie kosztowal 8 zl miesiecznie, i tu dobra wiadomosc dla mnie i innych jak sie ma pakiet PRESTIZOWY TEN KANAL JEST ZA DARMO. wcelu znalezienia tego kanalu trzeba uzyc opcji znajdz kanaly i powinien sie pojawic, pod jakim numerem bedzie mila pani mi nie powiedziala bo jeszcze sami nie wiedza |
Kanał dostępny będzie bez dodatkowych opłat dla abonentów pakietu Prestiżowego oraz jako dodatkowo płatna opcja dla abonentów wszystkich pozostałych pakietów, w cenie podstawowej 14 zł miesięcznie. Abonenci posiadający już dostęp do oferty sportowej Canal+ będą mogli zaabonować Orange Sport w cenie 10 zł miesięcznie.
http://satkurier.pl/news/42299/orang...-sierpnia.html |
To ja mam jeszcze głupie pytanie. Po czym poznać, czy pakiet jest tym prestiżowym - ewentualnie, że nim nie jest. Tzn jakich kanałów nie ma w podstawowym.:>
|
Cytat:
Ale najlepiej sprawdzic na stronie c+ |
Czy jakaś niemiecka telewizja będzi transmitować Barcelona-Wisła?
|
jesli ktos nie ma jak ogladac o zapraszam tutaj www.justin.tv zazwyczaj leci jakis polski mecz i nie rzadko jest to wisla ; > ponadto puszczaja tez duzo innych europejskich lig i nie tylko.
|
A wiecie może czy nie da się tego jakoś odpalić przez livebox bo takowego posiadam:)
|
|
no i elegancko kanal 66 i wszystko smiga
ale jak oni zamierzaja przeprowadzic transmisję z 6 spotkan na raz na jedym kanale? przelaczanie sie, cos jak studio s13? mecze sie tylko nakładają z tym transmitowanym na canal plus sport, a tak to mecze będą tak ułożone by wszystkie można było pokazać w dwóch kanałach. Wisła Kraków - Polonia Bytom 18:00 http://www.ekstraklasa.org/i/tv/orange_sport.gif Dla tych co mają problemy techniczne z programem Orange Sport polecam wejść w MENU / SZYBKIE WYSZUKIWANIE KANAŁÓW |
Mecz z Bytomiem tak jak każdy inny będzie można obejrzec na sopcascie :P
|
Cytat:
zasiąde jak król w fotelu z piwkiem w dłoni przed moim widescreen 42 cale, high definition, wszystko cyforwe, przestrzenne brzmienie :) a nie muszę się już gnieść przed monitorkiem na niewygodnym krześle z słuchawkami i ciągle przynającym się przekazem (jak mnie chooy strzelał) |
Cytat:
Podbijam pytanie |
Cytat:
|
Ten nowy kanal Orange Sport ,oglada sie rowniez przez Sopcasta czy jakos ianczej ?
|
Cytat:
|
nie trzeba miec ale kosztuje wtedy 14 zl miesiecznie
|
Cytat:
|
ale nie trzeba mieć canalu+, czy cyfry+?
jeśli nie trzeba mieć cyfry+ do OS, to jak go można aktywować, jakąś strone ktoś ma ze szczegółami? z góry dzięki panowie. :) |
Nosz ****a ludzie ratujcie, mam podłączony dekoder do monitora 4 dni temu było wszystko ok teraz włączam i kupa nic nie wyświetla a nie zmieniałem nic i nie przełączałem żadnych kabli :( Kombinuje w każdą stronę i nic.
|
działa Wam ten orange sport? Bo dzisiaj zamówiłem, miał śmigać i kupa :/ I nie wiem czy jeszcze nie zdąrzyli mi uruchomić czy wogóle go jeszcze nie ma :/
|
polecam tu: http://www.justin.tv/hqtv4
mecz Leszka, chodzi pięknie. cos mam SopCast zje**ny, bufor cały czas poniżej 10%, a mam neta 1mb, co jest nie tak? |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl