![]() |
Jeśli ktoś porównuje walkę o Superpuchar z Legią, ze sparingiem z jedną z najbardziej utytułowanych i najlepszych drużyn na świecie, to życzę dobrego samopoczucia.
Przecież naszym piłkarzom zwyczajnie brakuje ogrania z przeciwnikami z najwyższej półki - a zwłaszcza przed europejskimi pucharami. Skoro taka drużyna jak liverpool chce z nami zagrać, to należy klaskać uszami, bo czasami za taką przyjemność trzeba płacic grube pieniądze.A mecz z (L) przestawiy.Może w PZPN zrozumieją, że Wisła jedzie na tym samym wózku co wszyscy. |
Niewiecie o której jest Pierwszy Trening Wisly
|
Superpuchar jest organizowany przez Ekstraklasę S.A. więc może się uda przełożyć termin, w końcu Rusko to nie to samo co dziadki z PZPN. Tylko wciąż nie wiadomo gdzie ten mecz będzie:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html |
napewno bylo juz w temacie tylko chcil bym wiedziec kiedy jest piewszy trening Wisly ??
|
Według strony oficjalnej w sobotę jest pierwszy sparing z GKS Jastrzębie. Nie ma tylko informacji gdzie się odbędzie.
Na stronie internetowej Jastrzębia jest info, że mecz odbędzie się przy R22. Trochę nie chce mi się w to wierzyć, biorąc pod uwagę prace rozbiórkowe na stadionie. Chyba że mecz będzie bardziej lub mniej teoretycznie zamknięty dla publiczności. Ma ktoś jakieś informacje na ten temat? |
Spotkanie o Superpuchar Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a Legią Warszawa zostanie rozegrane na boisku w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Mecz zaplanowano na 20 lipca, godz. 20:00. Bezpośrednią transmisję przeprowadzi TVP 2. Teraz pytanie co z meczem z Liverpoolem 19 lipca ? |
Cytat:
|
moze o superpuchar bedzie grala rezerwa...a z liverpoolem podstawowy..
Czy ktoś się spodziewał, ze PZPN pójdzie nam na rękę i przełoży superpuchar???? No kto..przyznać się!!:P:D Sayek, uprzedziles mnie..:D |
No to miejsce znów zajebiste :D Chociaż lepsze to niż Bełchatów. Z tego co kojarze to stadion w Ostrowcu ma 8 tysięcy pojemności. A mecz z Livepoolem... coś czuje, że nic z niego nie będzie.
|
W meczu z Liverpoolem ?
Przecież to ma być przetarcie przed LM z silnym zawodnikiem. Poza tym, jak to sobie wyobrażasz, 18 pewnie polecą samolotem do Szwajcarii, 19 mecz, wrócą 20 z rana i wieczorem do Ostrowca na mecz ? ;) |
Cytat:
Ktos wie o której jest ten sobotni sparing i czy jest on otwarty dla publicznosci? |
o 11 pewnie będzie otwarty dla publiczności.
|
według oficjalnej o 11
jak na bocznym to na 99% otwarty wszyscy na sparing! |
Raczej cięzko zamknąć sparing na treningowym ... chyba, że pożyczyli od kadry te folie :lol:
|
Wie ktos kiedy można będzie dostać bilety na mecz Wisła - Liverpool. Chodzi mi o to od kiedy mniejwięcej będzie można się spodziewać wejściówek w Fryburgu. Czy może liczyć, że dostane bilet godzine przed meczem.
|
Cytat:
nie był bym pewien czy dostaniesz ludzie mogą chcieć obejrzeć taki mecz. przecież liverpool to jedna z lepszych drużyn europy... |
A tak wogóle wybiera się ktoś jeszcze na ten mecz? Bo to będzie mój pierwszy mecz Wisełki na żywo i nie wiem czy nastawić sie na doping. ;D
Jeśli nie dostane biletu w dzień meczu to trudno. Przejeżdżałem kiedyś obok stadionu we Fryburgu i doskonale widać boisko z ulicy obok więc dużego problemu by nie było. |
Dzisiaj niezwykle ważne jest jak się zaprezentuje Niedzielan. Od tego może zależeć jakiego napastnika ściągniemy. Oby Niedzielan się obudził po tej kontuzji, bo już czas najwyższy żeby wziął się do roboty.
|
Zna ktoś nasz skład? Bo na relacji na stronce póki co brak:D
|
Wisła rozpoczęła w składzie:
Cebanu Šinglár, Głowacki, Cléber, Piotr Brożek Mączyński, Gołoś, Sobolewski, Szabat Małecki, Paweł Brożek. II połowa: Pawelek Šinglár, Baszczyński, Kowalski, Rosłoń Dawidowski, Cantoro, Jirsák, Boguski Niedzielan, Kmiecik. Dawidowski reaktywacja ? ;p |
Cytat:
Dość się chłopak nachorował, to teraz innych niszczy.... ;) |
Niedziela walczy jak lew;] zobaczymy co z dawidowskim moze wkoncu sie przyda!!
|
Tomasz Dawidowski, który wystąpił w dzisiejszym sparingowym spotkaniu z GKS Jastrzębie, pojedzie z pierwszą drużyną na obóz do austriackiego Bad Waltersdorf.
Przypomnijmy, że Dawidowski w poprzednim sezonie grał w drużynie Młodej Ekstraklasy. ... Jakby tego było mało : Marek Zieńczuk z powodu kontuzji nie wystąpił w dzisiejszym sparingu z GKS Jastrzębie. U pomocnika Wisły lekarze podejrzewają naciągnięcie ścięgna Achillesa. Na razie nie wiadomo, czy popularny "Zieniu" będzie mógł pojechać z zespołem na zgrupowanie do Austrii. Tuż przed przerwą dzisiejszego sparingu boisku opuścił Paweł Brożek. Strzelec pierwszej bramki dla "Białej Gwiazdy" ma stłuczony mięsień czworogłowy. Uraz ten nie jest jednak poważny. |
Dalibyście spokój Dawidowskiemu. To był przed kontuzjami na prawdę dobry piłkarz, a problemy zdrowotne to chyba nie jego wina. Jak wróci do swojej dawnej formy, to możemy mieć z niego dużo pożytku.
|
kilka fotek ze sparingu:
http://img503.imageshack.us/img503/7408/91006134sy9.jpg http://img187.imageshack.us/img187/2028/44104910wd5.jpg www.TSW.com.pl więcej juuuuutro |
Cytat:
No kto wie na Zienczuku wieszalismy psy-ZASKOCZYL na Brozku wieszalismy psy-ZASKOCZYL na Dawikowskim wieszamy psy MOZE ZASKOCZY. Ja nie mam nic przeciwko temu zeby mial runde zycia:shock: :shock: :shock: |
To juz nie chodzi o osobisty stosunek do Dawidowskiego ,tylko pytanie czy po tylu przewleklych kontuzjach pilkarz moze fizycznie osiagac takie wyniki jak wczesniej
|
Cytat:
A wszystko najlepiej ujął K_2. |
Cytat:
|
Widac trener wkurzony na Łobo ze nawet Dawidowski na prawej pomocy grywa :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl