Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

Pablo84 19.06.2008 07:49

Jeśli ktoś porównuje walkę o Superpuchar z Legią, ze sparingiem z jedną z najbardziej utytułowanych i najlepszych drużyn na świecie, to życzę dobrego samopoczucia.
Przecież naszym piłkarzom zwyczajnie brakuje ogrania z przeciwnikami z najwyższej półki - a zwłaszcza przed europejskimi pucharami.
Skoro taka drużyna jak liverpool chce z nami zagrać, to należy klaskać uszami, bo czasami za taką przyjemność trzeba płacic grube pieniądze.A mecz z (L) przestawiy.Może w PZPN zrozumieją, że Wisła jedzie na tym samym wózku co wszyscy.

Ciumba 19.06.2008 12:32

Niewiecie o której jest Pierwszy Trening Wisly

Gabri 19.06.2008 13:03

Superpuchar jest organizowany przez Ekstraklasę S.A. więc może się uda przełożyć termin, w końcu Rusko to nie to samo co dziadki z PZPN. Tylko wciąż nie wiadomo gdzie ten mecz będzie:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html

BRTS39 22.06.2008 10:49

napewno bylo juz w temacie tylko chcil bym wiedziec kiedy jest piewszy trening Wisly ??

sandomingo 24.06.2008 12:17

Według strony oficjalnej w sobotę jest pierwszy sparing z GKS Jastrzębie. Nie ma tylko informacji gdzie się odbędzie.
Na stronie internetowej Jastrzębia jest info, że mecz odbędzie się przy R22.
Trochę nie chce mi się w to wierzyć, biorąc pod uwagę prace rozbiórkowe na stadionie.
Chyba że mecz będzie bardziej lub mniej teoretycznie zamknięty dla publiczności.
Ma ktoś jakieś informacje na ten temat?

BronekTS 24.06.2008 12:59

Spotkanie o Superpuchar Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a Legią Warszawa zostanie rozegrane na boisku w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Mecz zaplanowano na 20 lipca, godz. 20:00. Bezpośrednią transmisję przeprowadzi TVP 2.


Teraz pytanie co z meczem z Liverpoolem 19 lipca ?

sayek89 24.06.2008 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BronekTS (Post 556326)
Spotkanie o Superpuchar Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a Legią Warszawa zostanie rozegrane na boisku w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Mecz zaplanowano na 20 lipca, godz. 20:00. Bezpośrednią transmisję przeprowadzi TVP 2.


Teraz pytanie co z meczem z Liverpoolem 19 lipca ?

Ja bym wystawił drugi skład.

rafalek 24.06.2008 13:04

moze o superpuchar bedzie grala rezerwa...a z liverpoolem podstawowy..

Czy ktoś się spodziewał, ze PZPN pójdzie nam na rękę i przełoży superpuchar???? No kto..przyznać się!!:P:D

Sayek, uprzedziles mnie..:D

Kamson 24.06.2008 13:04

No to miejsce znów zajebiste :D Chociaż lepsze to niż Bełchatów. Z tego co kojarze to stadion w Ostrowcu ma 8 tysięcy pojemności. A mecz z Livepoolem... coś czuje, że nic z niego nie będzie.

BronekTS 24.06.2008 13:04

W meczu z Liverpoolem ?

Przecież to ma być przetarcie przed LM z silnym zawodnikiem. Poza tym, jak to sobie wyobrażasz, 18 pewnie polecą samolotem do Szwajcarii, 19 mecz, wrócą 20 z rana i wieczorem do Ostrowca na mecz ? ;)

hoolifan 24.06.2008 21:53

Cytat:

Według strony oficjalnej w sobotę jest pierwszy sparing z GKS Jastrzębie. Nie ma tylko informacji gdzie się odbędzie.
Na stronie internetowej Jastrzębia jest info, że mecz odbędzie się przy R22.
Trochę nie chce mi się w to wierzyć, biorąc pod uwagę prace rozbiórkowe na stadionie.
Chyba że mecz będzie bardziej lub mniej teoretycznie zamknięty dla publiczności.
Ma ktoś jakieś informacje na ten temat?
Napewno grają na bocznym.

Ktos wie o której jest ten sobotni sparing i czy jest on otwarty dla publicznosci?

WislakWiDoK 24.06.2008 21:56

o 11 pewnie będzie otwarty dla publiczności.

quick 24.06.2008 21:58

według oficjalnej o 11
jak na bocznym to na 99% otwarty
wszyscy na sparing!

Żmijka 24.06.2008 22:41

Raczej cięzko zamknąć sparing na treningowym ... chyba, że pożyczyli od kadry te folie :lol:

pj.patryk 26.06.2008 18:17

Wie ktos kiedy można będzie dostać bilety na mecz Wisła - Liverpool. Chodzi mi o to od kiedy mniejwięcej będzie można się spodziewać wejściówek w Fryburgu. Czy może liczyć, że dostane bilet godzine przed meczem.

wisłaWieczysta 26.06.2008 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pj.patryk (Post 557569)
Wie ktos kiedy można będzie dostać bilety na mecz Wisła - Liverpool. Chodzi mi o to od kiedy mniejwięcej będzie można się spodziewać wejściówek w Fryburgu. Czy może liczyć, że dostane bilet godzine przed meczem.


nie był bym pewien czy dostaniesz ludzie mogą chcieć obejrzeć taki mecz. przecież liverpool to jedna z lepszych drużyn europy...

pj.patryk 26.06.2008 20:06

A tak wogóle wybiera się ktoś jeszcze na ten mecz? Bo to będzie mój pierwszy mecz Wisełki na żywo i nie wiem czy nastawić sie na doping. ;D
Jeśli nie dostane biletu w dzień meczu to trudno. Przejeżdżałem kiedyś obok stadionu we Fryburgu i doskonale widać boisko z ulicy obok więc dużego problemu by nie było.

Stop lost 27.06.2008 13:45

Dzisiaj niezwykle ważne jest jak się zaprezentuje Niedzielan. Od tego może zależeć jakiego napastnika ściągniemy. Oby Niedzielan się obudził po tej kontuzji, bo już czas najwyższy żeby wziął się do roboty.

grudziadzanin 27.06.2008 16:03

Zna ktoś nasz skład? Bo na relacji na stronce póki co brak:D

Karherop 27.06.2008 17:38

Wisła rozpoczęła w składzie:
Cebanu
Šinglár, Głowacki, Cléber, Piotr Brożek
Mączyński, Gołoś, Sobolewski, Szabat
Małecki, Paweł Brożek.

II połowa:
Pawelek
Šinglár, Baszczyński, Kowalski, Rosłoń
Dawidowski, Cantoro, Jirsák, Boguski
Niedzielan, Kmiecik.

Dawidowski reaktywacja ? ;p

BronekTS 27.06.2008 17:59

Cytat:

Rozpędzony Dawidowski wypadł poza linię boiska i uszkodził siedzącego tam przedstawiciela mediów. Z opatrunkiem interweniuje lekarz Wisły
Z relacji TWSD.

Dość się chłopak nachorował, to teraz innych niszczy.... ;)

losiu2001 27.06.2008 18:01

Niedziela walczy jak lew;] zobaczymy co z dawidowskim moze wkoncu sie przyda!!

piter116 27.06.2008 18:28

Tomasz Dawidowski, który wystąpił w dzisiejszym sparingowym spotkaniu z GKS Jastrzębie, pojedzie z pierwszą drużyną na obóz do austriackiego Bad Waltersdorf.

Przypomnijmy, że Dawidowski w poprzednim sezonie grał w drużynie Młodej Ekstraklasy.


...
Jakby tego było mało :

Marek Zieńczuk z powodu kontuzji nie wystąpił w dzisiejszym sparingu z GKS Jastrzębie. U pomocnika Wisły lekarze podejrzewają naciągnięcie ścięgna Achillesa. Na razie nie wiadomo, czy popularny "Zieniu" będzie mógł pojechać z zespołem na zgrupowanie do Austrii.

Tuż przed przerwą dzisiejszego sparingu boisku opuścił Paweł Brożek. Strzelec pierwszej bramki dla "Białej Gwiazdy" ma stłuczony mięsień czworogłowy. Uraz ten nie jest jednak poważny.

Paweł 27.06.2008 18:32

Dalibyście spokój Dawidowskiemu. To był przed kontuzjami na prawdę dobry piłkarz, a problemy zdrowotne to chyba nie jego wina. Jak wróci do swojej dawnej formy, to możemy mieć z niego dużo pożytku.

KoPer 27.06.2008 18:46

kilka fotek ze sparingu:

http://img503.imageshack.us/img503/7408/91006134sy9.jpg

http://img187.imageshack.us/img187/2028/44104910wd5.jpg

www.TSW.com.pl


więcej juuuuutro

saklak1906 27.06.2008 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez losiu2001 (Post 558068)
Niedziela walczy jak lew;] zobaczymy co z dawidowskim moze wkoncu sie przyda!!


No kto wie na Zienczuku wieszalismy psy-ZASKOCZYL na Brozku wieszalismy psy-ZASKOCZYL na Dawikowskim wieszamy psy MOZE ZASKOCZY.

Ja nie mam nic przeciwko temu zeby mial runde zycia:shock: :shock: :shock:

K_2 27.06.2008 19:58

To juz nie chodzi o osobisty stosunek do Dawidowskiego ,tylko pytanie czy po tylu przewleklych kontuzjach pilkarz moze fizycznie osiagac takie wyniki jak wczesniej

Maćko 27.06.2008 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 558134)
No kto wie na Zienczuku wieszalismy psy-ZASKOCZYL na Brozku wieszalismy psy-ZASKOCZYL na Dawikowskim wieszamy psy MOZE ZASKOCZY.

Ja nie mam nic przeciwko temu zeby mial runde rzycia:shock: :shock: :shock:

Zabolało.

A wszystko najlepiej ujął K_2.

Kocur 28.06.2008 08:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 558134)
na Dawikowskim wieszamy psy MOZE ZASKOCZY.

Jeśli biega i nic go nie boli to jest to jedyna okazja żeby go ktoś kupił - sorry Tomek

HEDu 28.06.2008 10:07

Widac trener wkurzony na Łobo ze nawet Dawidowski na prawej pomocy grywa :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl