Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Tenis ziemny (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3139)

usiu 28.06.2008 14:00

moze ktos wie ile punktow do rankingu dostaje sie w tegorocznym Wimbledonie, w poszczegolnych rundach?

kaelowiec 28.06.2008 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 558380)


chodzi o ranking WTA , a nie klasyfikacje końcową Wimbledonu


aha nie wiedzialem :)

nie pieprzyłem głupot tylko wyszedłem z błędnego założenia

Gucio25 28.06.2008 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 558380)
bardzo dobry w 3 klasie mat-inf LO

szacunek. :)

kaelowiec 30.06.2008 11:30

dzis aga z kuzniecowa , wychodzi na kort centralny zaraz po federerze

Tomek_TS 30.06.2008 11:34

czyli o ktorej mniej wiecej?

luke1906 30.06.2008 12:12

http://www.wimbledon.org/en_GB/news/...655268309.html

artykuł na temat nowych gwiazd w kobiecym tenisie, jest oczywiście akapit poświęcony Agnieszce :)

lodecki 30.06.2008 12:30

ok godziny 16 zakladajac ze Roger zagra jak Roger ;]

marcinugorek 30.06.2008 15:57

6:4 Aga wygrywa w pierwszym secie.....w ćwierćfinal;e czeka juz Wiliams Serena narazie dbrze dwa przełamania raz sam przełamana jest bardzo dobrze ogólnie

luke1906 30.06.2008 15:57

No i pierwszy set dla Agi, 6-4 :)
Ona jest jak robot, spokój i opanowanie, powinno być dobrze.

UPDATE:
1-6 w drugim secie, masakra ****a, kobity to jednak są nieprzewidywalne

rabi86 30.06.2008 17:17

Jeeeeeeeeeeeest.
Wielkie gratulacje. Powalczyła do końca.

rocco_1906 30.06.2008 17:19

no to jest COŚ.wygrac mecz w ktorym(poza 1setem) grało sie totalny piach:D spora zasluga w tym rosjanki no ale zwyciezcow sie NIE OSĄDZA:) Brawo Aga

marcinugorek 30.06.2008 17:19

Wygran Wygrana Wygrana 7:5 w trzecim secie...... a nie bylo zaciekawie ledwo co uciekła od porażki po jutrze z Williams

Paweł FC Ngd 30.06.2008 17:28

Brawo Isia !!! Ciekawe czy jak dojdzie do finału to pokażą go w TVP ?

Gucio25 30.06.2008 17:59

pięknie Aga wróciła z 1-4 w III secie! mamy ćwierćfinał i trzeba się cieszyć, wierzę że z Williams zagra dużo lepiej i powalczy o awans do półfinału, a to byłby już przeogromny sukces. ;)

ps. do kolegi z góry - nie pokażą go w TVP, bo prawa do Wimbledonu ma Polsat. co najwyżej go w otwartym pokażą, ale to nie temat na dziś, poczekajmy. ;)

Pablo84 30.06.2008 20:18

Coś ostatnio w Kraku mamy urodzaj sportowców na światowym poziomie: Korzeniowski,Kubica, teraz Radwańska, mam nadzieje, że do nich do dołączą piłkarze Wisły Kraków ;)

Fajnie.
Mam nadzieję, że skłoni to inwestorów by wybudować w Krakowie jakiś stadion tenisowy z prawdziwego zdarzenia.
Coś tam miało powstać na terenie Nadwiślanu.

Kocur 30.06.2008 20:34

na terenie Nadwiślanu powstanie apartamentowiec ...
a Olszę chcę PKP sprzedać też developerowi ... jak powodów podają długi klubu ...

jak widziałem na własne oczy w Londynie korty publiczne ze wstępem 0 funciaków to jak widzę co jest u nas to się nóż w kieszeni otwiera ...

marcinugorek 30.06.2008 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł FC Ngd (Post 559361)
Brawo Isia !!! Ciekawe czy jak dojdzie do finału to pokażą go w TVP ?

wszystkiemecze sa zawswze od 14 -20 na Polsacie sport i PS Extra finał jak dojdzie moze pokaża na otwartym polsacie

Pablo84 30.06.2008 20:56

Zobaczyć ciężko, bo raczej tu nic nie ma...

P.S
O to mi chodziło

http://dom.gazeta.pl/nieruchomosci/1...d_Wawelem.html

Kocur 30.06.2008 21:24

Miejmy nadzieję ... kortów z trybunami nawet dla 200 osób u nas nie ma.

Czytałem też w gazecie 2 miechy temu że zamiast kortów będzie budynek mieszkalny - mam nadzieję że to były plotki.

ps. kiedy kolejny mecz?

kaelowiec 30.06.2008 22:31

to prawda zwlaszcza ze nie trzeba jakis super wypasionych kortow mozna by na kilku wiekszych osiedlach wyasfaltować prostokąt i postawić stalowa siatke , na takiej zasadzie jak stoja po osiedlach te stoly do pingo ponga

nety co prawda nie beda przechodzily :)

ale taki kort potem to juz zero pln utrzymania , stoi sobie po prostu i jest za free


a korzeniowski nie jest krakusem ;p

Gucio25 30.06.2008 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 559483)
ps. kiedy kolejny mecz?

Aga najprawdopodobniej będzie grać pojutrze, tj. 2 lipca.

akakiusz 30.06.2008 22:59

Jutro, drugi mecz na korcie centralnym

kaelowiec 01.07.2008 10:18

czyli koło 15.30

ciekawe czy wytrzyma tyle pod rząd

Gucio25 01.07.2008 12:09

no tak, gra dziś. ciężko będzie, dwa dni z rzędu grać ważne i trudne mecze. swoją drogą, dziwne to jest, że ćwierćfinały dzień po 4-tej rundzie są, w poprzednich rundach był dzień przerwy.
ale Aga, daj z siebie wszystko, dawaj!

wisłaWieczysta 01.07.2008 12:21

obawiam sie że nie wytrzyma fizycznie. sam gram w tenisa i takie mecze są bardzo męczące. wczoraj przecież zagrała 3sety z jedną najlepszych tenisistek na świecie

kaelowiec 01.07.2008 14:38

****a ze tez sie wzieło pietrowej na odrabianie z 6-1, 5-1 dla dementiewej pachnie 3 setem i czekac musmy...

kaelowiec 01.07.2008 14:58

no to se ****a objerzalem rawdanska

concedi 01.07.2008 15:16

wie ktoś czy jest transmisja na sopcast?? jeśli tak to na jakim kanale??

okti6 01.07.2008 15:57

proszę:

http://www.live-sport-tv.com/tenis.php

born2b3k 01.07.2008 16:43

mam takie wrażenie że Radwańska odpuściła sobie ten mecz :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl