![]() |
Cytat:
|
A nie wiecie czy do rozdawania Metro jest jakieś ograniczenie wiekowe, bo np. słyszałem o firmach gdzie rozdawanie ulotek dotyczy osób powyżej 18 rż (nie, nie były to ulotki porno :)
Wysłałem im maila i czekam :D |
Pewnie nie będzie problemów:)
Takie firmy poprostu nie chca się babrać. Bo z ludzmi poniżej 18 jest troche wiecej problemu jak chce się legalnie robić:) Ja jestem blisko dostania zajefajnej roboty na wakacje:) Będzie gruby fart jak się uda:] |
Gdyby ktoś miał jakieś namiary, lub godne polecenia prace dla 21 letniej kobitki.
- sprzedawca, kelnerka czy coś w tym stylu |
Cytat:
ogólnie fajnie - bardzo fajny kontakt i ludzie (Ci z metra -a nie wszyscy) tyle że muszą Ci miejsca pasować-, bo dojeżdzanie gdzieś ok5-6 może byc ciężkie:D |
j.w zamiast siedzieć przed kompem to ruszcie sie na miasto jest pełno ofert wystarczy się przejść.
nie wszyscy oferty wrzucają na neta. dziś bylem w Krk i mogę podpowiedzieć że w okolicach Rynku Gł jest ofert w ****. a co do nie letnich to jest ohp na ul.Aleja Słowackiego 44 koło Nowego Kleparza.i ofert też pełno do wyboru do koloru. pozdro 1.a co do decathlonu to wysłałem to co trzeba było i przyszłą mi jakaś dziwna odp. 2.impArt powiem tylko że są:P |
Cytat:
____ Nie wiecie może gdzie szukają jakiś ulotkarzy(rozdawanie na mieście, ale łażenie po blokach)? Szukamy (ja 16 lat i kumpel 14) od początku wakacji, to co chwile coś nie aktualne, albo musi być umowa, albo za przeproszeniem gówno płacą itd. Jakby ktoś miał jakieś info to niech da znać. |
Pracował może ktoś z Was w Axa Polska jako Przedstawiciel Ubezpieczeniowy ?:)
|
Cytat:
|
noo faaaaak:evil:
zadzwonila do mnie kobita z biura pracy: sortowanie przesylek roznej wielkosci.od16-20 na Ruczaju.platne 8,50 za godzine na reke... a ja w lozku na antybiotyku:evil::evil::evil: ale da sie 16 i 17 latkowie znalezc robote inna niz ulotki?da sie:-p |
szukam pracy tak na ok 2 tyg od ok 8 sierpnia mam 15 lat macie może jakieś propozycje ??
|
Cytat:
|
szukam roboty byleby nie na budowie ;)
|
CHCESZ ZAROBIĆ NIE WYCHODZĄC Z DOMU ZAREJESTRUJ SIĘ NA TYCH STRONACH:
http://bux.to/?r=verema http://bux3.com/?r=verema http://zlotoweczka.com/pages/index.php?refid=verema http://bogacz.info/pages/index.php?refid=verema http://www.skarbonka.net/pages/index.php?refid=verema |
poszukuję pracy na pół etatu.
oferty mile widziane. |
Cytat:
jasne ... już wiem na czym ten zarobek polega, a pieniądze będziemi mieli ot tak, za nic nie robienie :> |
Cytat:
Popatrz praca po 10h dziennie(2 przerwy) i masz 2000+zł w miesiąc. Opłaca się? |
Nie kazdego interesuje praca na budowie:>
|
Cytat:
|
Mógłby ktoś polecić jakiś sklep (najlepiej nie mięsny, ani spożywczy :D), gdzie szukają kogoś do pracy. Coś słyszałem, że w Decathlonie są wakaty, pracował tam ktoś, jak jest? Albo jakiś inny sklep, czy coś w tym rodzaju. Z góry dzięki za jakieś info.
|
Decathlon buduje się koło Plazy, sugeruję zatem zainteresować się tym tematem bo pewnie rekrutują nową kadrę. Nie znam nikogo kto w nim pracuje, natomiast pamiętam, ze nawet w tym temacie ktoś wypowiadał się o tym sklepie, takze przeglądnij poprzednie strony i skontaktuj sie z tą osobą na priv np. Pozdro
|
Oferta pracy
Punkt InPost w centrum miasta ( prywatny operator pocztowy, konkurencja Poczty Polskiej ) Nieistotny wiek osoby poszukującej pracy. Info p.w. |
W awicie na Ruczaju szukają kasjera i osoby na mięso/wędliny (osoby pełnoletnie)
|
wysylalem swoje cv pracodawcą którzy sie ogłaszali na gumtree. Wczoraj dostalem maial ze mam sie zgłoscić na rozmowe o prace na ul. Halickiej. Co mnie zaniepokoilo to, to że dostałem tego maila nie od konktretniej firmy tylko od "startpeople". Z tego co wyczytałem jest to pośrednik pracy:/ Może ktoś się orientuje o co chodzi??
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale firmy jako pracodawcy się nie bój - nie od dziś są na rynku - moja firma z nimi współpracuje od dawna i nie słyszałam żeby kogoś oszukali. |
Pośrednik w obrocie nieruchomościami czy zarządca nieruchomości ? Co wybieracie i dlaczego ? :)
|
Zarządca bo lepsze pieniądze, za rok kończę studia związane z inwestycjami i nieruchomościami. Zna ktoś może jakieś biuro gdzie można zrobić darmowe praktyki?
|
Cytat:
z nieruchomosci dobry jest jeszcze rzeczoznawca, ale trzeba zdać pozniej egzamin no i praktyka jest roczna mozna zrobić i pośrednika i zarządce ;) (tym bardziej ze wiele przedmiotow się pokrywa) poza tym to chyba od wielu innych czynnikow zalezy co lepsze ;) te zawody są o tyle dobre ze "licencja" to juz jest cos konkretnego a drugie można łączyć ... zresztą nie tylko z podobnymi zawodami (nieruchomości)... w finanse czy rachunkowśc tez mozna się "pobawić" |
PrzeglądLigowy.pl poszukuje fotoreporterów!
Oferujemy pracę w gronie pasjonatów sportu i osób doświadczonych. W zamian oferujemy legitymacje prasowe i akredytacje prasowe na wszelkie imprezy sportowe oraz konto pocztowe w domenie PrzegladLigowy.pl. Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas wiadomość na email: [email protected] bądź napisz na gg: 3797912. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl