![]() |
Cytat:
No chyba że bedzie jeszcze poprawiona :-) |
Cytat:
Pozdrawiam :D EDIT: może ktoś polecić jakąś stronę z fototapetami Wisły? Albo gdzie można takie coś zrobić? |
Witam! Za niedlugo bede sobie malował pokoj i chce go zrobic z motywem Wiślackim oczywiscie;) dokladnie to 1 sciana miala by byc szczegolna. Czy mialby ktoś jakis pomysł co namalowac?
Sam mam pomysl zeby bylo to cos w stylu: TYLKO 19<GWIAZDA>06 WISŁA |
No to już masz pomysł, jak fajnie projekt zrobisz to to może być ciekawa ścianka ;)
|
Tutaj raz fotki wrzucał forumowicz co miał lampę w kształcie naszego herbu? Ma ktoś może te fotki gdzieś?
|
Dodam swój pokój
Gwiazda podwieszana pod sufitem i pokój w barwach Zdjęcia mogłyby być lepsze ale trudno http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...ef73e1f41.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c1f51287b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...e223c10a7.html Jak wam się podoba ? |
Pomysł jak i wykonanie oświetlenia w pokoju na celujący !
Nie wiedziałem, że tak fajnie można połączyć Białą Gwiazdę i żarówki ;) |
pomysł fajny ale wykonanie leży niestety :/
jak to jest zrobione ? |
Jak już temat ruszył to pokój koleżanki: http://images43.fotosik.pl/1468/7ea60a4fae5c6491m.jpg
|
Cytat:
|
Cytat:
|
tez nie rozumiem dlaczego wykonanie lezy, na zdjeciach wyglada zajebiscie. No ale jak masz lepiej to poka poka
|
Fajny pomysł i wykonanie
|
Super pomysł miałeś z tą Białą Gwiazdą, gratulacje
|
bo jest krzywo nic pozatym
|
Cytat:
|
Fantastyczne wykonanie.
|
Witam ! Tak jak wielu z was chce sobie zrobić kozacki pokój, lecz mam problem gdyż chciałbym zrobić herb Wisły, Śląska i Lechii ale nie wiem skąd zdobyć szablon i czym najlepiej, sprayem czy jakimiś farbami ?
|
Cytat:
Moj pokoj za malolata to byla rzeznia w porownaniu do tego cacka. ahh jak znajde fote to zrobie fote foty i sie pochwale wena. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl