Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Pimp my room - Pokój wiślaka - pochwal się niech inni ocenią (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3001)

Donki 23.07.2010 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Famiz (Post 942913)
Foto herbu Wisełki w moim nowym pokoju . !
Dopiero co powstającym . xD

http://img825.imageshack.us/img825/86/zdjcie0036.jpg

Beznadziejna ta gwiazda !!
No chyba że bedzie jeszcze poprawiona :-)

TheRocket 24.07.2010 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cwiara11 (Post 695476)
To ja tez sie pochwale :) a oto moj pokoik :)

http://photos.nasza-klasa.pl/4993825...f270147ad.jpeg

Witam. Możesz jeszcze raz pokazać zdjęcie, bo w obecnym poście nie widać? Też maluje pokój i chciałbym zobaczyć jakie są możliwości.

Pozdrawiam :D

EDIT: może ktoś polecić jakąś stronę z fototapetami Wisły? Albo gdzie można takie coś zrobić?

Rocky55 14.10.2010 21:24

Witam! Za niedlugo bede sobie malował pokoj i chce go zrobic z motywem Wiślackim oczywiscie;) dokladnie to 1 sciana miala by byc szczegolna. Czy mialby ktoś jakis pomysł co namalowac?
Sam mam pomysl zeby bylo to cos w stylu:
TYLKO
19<GWIAZDA>06
WISŁA

bey 24.10.2010 20:43

No to już masz pomysł, jak fajnie projekt zrobisz to to może być ciekawa ścianka ;)

R33 23.07.2012 10:45

Tutaj raz fotki wrzucał forumowicz co miał lampę w kształcie naszego herbu? Ma ktoś może te fotki gdzieś?

adTSam 23.07.2012 14:30

Dodam swój pokój
Gwiazda podwieszana pod sufitem i pokój w barwach
Zdjęcia mogłyby być lepsze ale trudno

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...ef73e1f41.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c1f51287b.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...e223c10a7.html

Jak wam się podoba ?

heoij 23.07.2012 14:44

Pomysł jak i wykonanie oświetlenia w pokoju na celujący !

Nie wiedziałem, że tak fajnie można połączyć Białą Gwiazdę i żarówki ;)

Sialalalala 23.07.2012 16:11

pomysł fajny ale wykonanie leży niestety :/

jak to jest zrobione ?

LuKaS TSW 23.07.2012 16:29

Jak już temat ruszył to pokój koleżanki: http://images43.fotosik.pl/1468/7ea60a4fae5c6491m.jpg

heoij 23.07.2012 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sialalalala (Post 1264444)
pomysł fajny ale wykonanie leży niestety :/

jak to jest zrobione ?

Dlaczego wykonanie leży ? W takim razie czekam na inne rozwiązanie i propozycje od Ciebie jak to wykonać. :mysli:

adTSam 23.07.2012 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sialalalala (Post 1264444)
pomysł fajny ale wykonanie leży niestety :/

jak to jest zrobione ?

Mi się tam podoba a i z wykonaniem mi troche zeszło żeby to równo wyszło Gwiazda jest z płyty regipsowej i profili i jest szeroka na prawie 2 metry. Jak ty byś to zrobił ? Dlaczego leży ?

szprotson 23.07.2012 18:45

tez nie rozumiem dlaczego wykonanie lezy, na zdjeciach wyglada zajebiscie. No ale jak masz lepiej to poka poka

ajasz 23.07.2012 21:26

Fajny pomysł i wykonanie

gypsy 25.07.2012 11:47

Super pomysł miałeś z tą Białą Gwiazdą, gratulacje

Sialalalala 25.07.2012 12:06

bo jest krzywo nic pozatym

adTSam 26.07.2012 08:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sialalalala (Post 1264764)
bo jest krzywo nic pozatym

Co jest krzywo ?

_ukoL 26.07.2012 12:34

Fantastyczne wykonanie.

kania341 28.08.2012 18:22

Witam ! Tak jak wielu z was chce sobie zrobić kozacki pokój, lecz mam problem gdyż chciałbym zrobić herb Wisły, Śląska i Lechii ale nie wiem skąd zdobyć szablon i czym najlepiej, sprayem czy jakimiś farbami ?

Dariook 28.08.2012 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adTSam (Post 1264437)
Dodam swój pokój
Gwiazda podwieszana pod sufitem i pokój w barwach
Zdjęcia mogłyby być lepsze ale trudno

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...ef73e1f41.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c1f51287b.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...e223c10a7.html

Jak wam się podoba ?

No super ! Nowoczesnie ze smakiem... napisalem spogladajac na sufit. :-)
Moj pokoj za malolata to byla rzeznia w porownaniu do tego cacka.

ahh jak znajde fote to zrobie fote foty i sie pochwale wena.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl