Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Gdzie jadacie ? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2954)

Elendil 04.10.2008 18:31

byłeś kiedyś na Wiśle? Przy stadionie jest chyba najbardziej znana budka z hamburgerami i hotdogami w Krakowie. A to rzut beretem od Studio no i czynne 24h

gigant 04.10.2008 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 611930)
byłeś kiedyś na Wiśle? Przy stadionie jest chyba najbardziej znana budka z hamburgerami i hotdogami w Krakowie. A to rzut beretem od Studio no i czynne 24h

Szkoda tylko,że coraz większy syf sprzedają.

markokrk 04.10.2008 18:46

A polecicie jakiś bar albo knajpe z ciepłym jedzeniem koło AP??

WiślakNH 10.10.2008 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 588124)
W Nowej Hucie to buda na Jagiellońskim na przeciwko HTS, buda koło mechanika i zapiekanki na placu w Bieńczycach.

Buda na przeciwko HTS - ogólnie polecam w niej wszystko oprócz kebabów bo rzygać sie chce jak tłuste skórki w co drugim kawałku 'mięsa' jest.
W bufecie szkolnym HTS myślę,że nawet lepsze są zapiekanki (więcej sera i pieczarek) , hot dog (więcej składników do wyboru) tak samo Hamburgery są lepsze i ogólnie nie żałują jak w tej budce.

Arkas 10.10.2008 16:26

"Alabama" na Rondzie Matecznym. Zajebiste hot-dogi mają. I duży wybór składników.

Prezydentowa 10.10.2008 18:58

"Paryż", czyli placyk przy Rondzie Grunwaldzkim, koło pętli 112,162,116,101i 174. Dwie budki z hamburgerami itp. Polecam. W tej bliżej ronda hot-dogi, a w drugiej zapiekanki! Pyszne!

Precel z makiem 10.10.2008 19:13

jeżeli chodzi o kebaby to nigdy więcej nie tkne sie tego z Marhaby w GK... Duzo sosu dyzo ogóra duzo sałatki mięsa mało na dodatek hujowe. Najlepsze kebaby na grockiej (Za torami idąc od rynku) i na Dominikańskiej (Idąc od rynku grocką w prawo za wejściem do śródziemia). Tak jak ktoś pisał wcześniej buda na Jagielońskim pierwsza klasa :) w szczególności zapiekanki. jeżeli chodzi o hotdogi to jadam głównie z leszczyńksą i tutaj bezapelacyjnie buda po drugiej stronie sklepu Wanda. :) Nie ma lepszych hotdogów z leszczyńską w całym krakowie :) kto jadl ten wie :P
Pizza to Cyklop na mikołajskiej. W szczególności cztery sery :)
No i na koniec ulubione żarcie chińskie :) Chyba najlepsza knajpka na długiej i na Lubiczu.

Edit: No i oczywiście zapomniałem o frytkach! :D KLEPARZ! zdecydowanie. Sprzedawane są na wage, z tego co pamiętam to taniochy nie ma, ale warto bo to jest poprostu odjazd :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czesioTS (Post 614450)
Zapiekanki tylko na placu Bieńczyckim

chuja sie znasz :foch:

czesioTS 10.10.2008 19:46

Zapiekanki tylko na placu Bieńczyckim

IndykTSW 10.10.2008 20:15

A na Długiej? Jest jakas knajpka w której można szybko i smacznie coś zjeść? Ja ze swojej strony polece w M1 żurek z jajkiem w restauracji naprzecwiko tej dużej łodzi ( okolice deichmana i media markt ). Naprawdę pyszne, z tego co pamiętam 5,50 chyba za porcję.

Precel z makiem 10.10.2008 23:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IndykTSW (Post 614460)
A na Długiej? Jest jakas knajpka w której można szybko i smacznie coś zjeść? Ja ze swojej strony polece w M1 żurek z jajkiem w restauracji naprzecwiko tej dużej łodzi ( okolice deichmana i media markt ). Naprawdę pyszne, z tego co pamiętam 5,50 chyba za porcję.

Na długiej masz chińczyka dobrego :)

Zapomniałem wczesniej napisac o pierogarni "U Wincenta" :) poprostu wypas... :D

JeremyJones 11.10.2008 03:49

polecam sniadanie w Jeffise w GK ,9 zl a wypas ze az dziasla szczypia,pOLECAM!!!!!!

nowy_piotrek 11.10.2008 12:00

Gdzie zamiawiacie pizze? Chodzi mi zeby byla tania (najlepiej promocja druga gratis, albo znizka) i ofc dobra :D

Ostatnio zamawialem w Bannolli, calkiem niezla i do tego tania.

siara 11.10.2008 12:05

moim zdaniem najlepsza pizza - Rewolucja

nowy_piotrek 11.10.2008 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siara (Post 614590)
moim zdaniem najlepsza pizza - Rewolucja

cenowo tez niezle wyglada, szkoda ze to nie moja okolica (Pradnik), a dowozki w te rejony z tego co widze nie prowadza.

Takze czekam na opinnie innych :D

WiślakNH 11.10.2008 12:19

Ja zdecydowanie polecam Boom,50 cm za 20 parę złotych z dużą ilością składników i według mnie jedna z lepszych. (ja zamawiam na ogół Diablo)

PIATEK, SOBOTA NIEDZIELA - Zamów dowolną Pizzę, a drugą mniejszą i tańszą otrzymasz za 50 % ceny

Do polecenia jeszcze dodam 'Aroma' nie zamawiałem tam już jakiś czas ale pizza na prawdę dobra,i cena rozsądna,ewentualnie jak ktoś lubi mega ostrą to polecam 'Da Grasso' - Mafioso z tym,że wczoraj ją zamówiłem i czekałem półtorej godziny na dostawe :|

Szofer 11.10.2008 12:31

oczywiście ze DRACULA!

Jakuza 11.10.2008 17:47

Najlepsze zapiekanki są na placu Nowym, w tym okrąglaku na środku :P - Bar "Na Maxa" :D
Poza tym w barze Królewskim na Królewskiej :P są bardzo dobre zapiekanki :)

Prezydentowa 11.10.2008 18:50

Z pizzy to tylko DOMINIUM i tylko pizza LONDON. Zawsze zamawiam tę samą, zawsze z sosem czosnkowym i zawsze jest przepyszna! :D

Jay-Z 11.10.2008 23:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adek (Post 348383)
Polecam pizza pepes!ul.Księcia Jóózefa

polecam jesli chcecie napchac kieszeń kibicowi Cracovii

piotrek*krk 12.10.2008 00:00

napewno zapiekanki pod hala Korony [pod filarkami], hot dogi z baru alabama przy rondzie matecznym oraz tosty w sport barze [choc w nim czesto duzo ludzi bierze zupe chilli - niestety sam nie probowalem ;)]

Bocian79 12.10.2008 08:53

W Sport barze w starym miejscu przy pl. Biskupim to były kiedyś najlepsze kiełbaski w mieście. Te koło hali mogły się schować. W nowym miejscu przy Rakowickiej już niestety nie podają.

R33 12.10.2008 10:59

Gdzie mozna zjeść dobry Kebab w okolicah Rynku? Widze, ze polecacie na ul. Grodzkiej tam gdzie Turki robia, ale mi tam jakoś kebab nie przypadł do gustu...(ten lokal nazywał sie chyba ,,Mumi" czy jakoś tak)

Jakuza 13.10.2008 00:20

Na Sławkowskiej, są moim zdaniem najlepsze Kebaby zresztą też robione przez turków ;)

uher 13.10.2008 00:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 614893)
Gdzie mozna zjeść dobry Kebab w okolicah Rynku? Widze, ze polecacie na ul. Grodzkiej tam gdzie Turki robia, ale mi tam jakoś kebab nie przypadł do gustu...(ten lokal nazywał sie chyba ,,Mumi" czy jakoś tak)

Na floriańskiej u turasów, mają taką zieloną wykładzinę przed okienkiem, idąc w stronę bramy floriańskiej - po lewej jest.

Ja_Kibic 13.10.2008 09:56

restauracja Polakowski na( lub przy, a napewno na tej ulicy co klub,pub srodziemie) placu wszystkich swietych.

polecam: pierogi(chyba 7zł) i zurek.

narazie wiecej tam nie jadlem, ale kolega tam czesto bywa i sobie zachwala.

DysoN 13.10.2008 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ja_Kibic (Post 615168)
restauracja Polakowski .....

Maja tez knajpe na Kazimierzu, przy ulicy Midowej. Calkiem niedrogo i bardzo smacznie. Polecam w szczegolnosci wypady na lunch i temu podobne.

dżeja 13.10.2008 12:10

Jeśli chodzi o pizze to polecam "Capri" (Prądnik Biały Zachód). Taka blaszana buda, panowie wyglądają jakby właśnie wyroki skończyli odsiadywać, ale pizza niczym porządna włoska!! No i w nawet przyzwoitych cenach. Telefon podam jak ulotkę znajdę w czeluściach remontu;)

Żarcie na szybko to bezkonkurencyjna jest sieć barów Max (zwane też Małą G) o których parę osób już wspominało. Maxem dwie osoby dają radę się najeść;) Jest tanio, szybko, nawet smacznie i okropnie brudno:P ale coś za coś;)

O "Zapiecku" już ktoś wspominał, ale nic nie słyszałem o falafelach z Floriańskiej - niebo w gębie!

No i jeszcze takie dwie sieci - Lanczowisko (żarcie na wagę, całkiem zresztą niezłe) i Miła, czyli taki bar mleczny. Ostatnio niestety podrożał, ale żarcie ciągle bardzo smaczne:)

Dive Pirate 13.10.2008 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 614893)
Gdzie mozna zjeść dobry Kebab w okolicah Rynku? Widze, ze polecacie na ul. Grodzkiej tam gdzie Turki robia, ale mi tam jakoś kebab nie przypadł do gustu...(ten lokal nazywał sie chyba ,,Mumi" czy jakoś tak)



Zwykły nie ale w cieście jest miazga, prawie samo mięcho :D - tylko cena najwyższa.

JacobusTSW 13.10.2008 13:51

kebab
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hypocrite (Post 615188)
Zwykły nie ale w cieście jest miazga, prawie samo mięcho :D - tylko cena najwyższa.

Ceny najwyższe to są na Grodzkiej ale w lokalu "Pod osłoną nieba". Może najdroższe ale najlepsze, no chyba, że zdarzy się marna obsługa "praktykująca", to wtedy trzeba uważać. A ten "Mumi" nazywa się "Mudi" :-D. Tam serwują dobry kebab z baraniny. Odradzam Kebaby na szewskiej bo to jeden wielki dramat. Na Grodzkiej serwują jeszcze w knajpie greckiej kebab, wg mnie nie ma to nic wspólnego z tym daniem, (kebab z oliwkami:-/) no ale rzecz gustu.

matiiinh 13.10.2008 15:32

A ja polecam Pizze Rosse na Salwatorze :) Tylko uważajcie przy zamawianiu pizzy :) Weźcie pod uwagę jej wielkość :) Największa naprawdę jest bardzo duża :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl