![]() |
byłeś kiedyś na Wiśle? Przy stadionie jest chyba najbardziej znana budka z hamburgerami i hotdogami w Krakowie. A to rzut beretem od Studio no i czynne 24h
|
Cytat:
|
A polecicie jakiś bar albo knajpe z ciepłym jedzeniem koło AP??
|
Cytat:
W bufecie szkolnym HTS myślę,że nawet lepsze są zapiekanki (więcej sera i pieczarek) , hot dog (więcej składników do wyboru) tak samo Hamburgery są lepsze i ogólnie nie żałują jak w tej budce. |
"Alabama" na Rondzie Matecznym. Zajebiste hot-dogi mają. I duży wybór składników.
|
"Paryż", czyli placyk przy Rondzie Grunwaldzkim, koło pętli 112,162,116,101i 174. Dwie budki z hamburgerami itp. Polecam. W tej bliżej ronda hot-dogi, a w drugiej zapiekanki! Pyszne!
|
jeżeli chodzi o kebaby to nigdy więcej nie tkne sie tego z Marhaby w GK... Duzo sosu dyzo ogóra duzo sałatki mięsa mało na dodatek hujowe. Najlepsze kebaby na grockiej (Za torami idąc od rynku) i na Dominikańskiej (Idąc od rynku grocką w prawo za wejściem do śródziemia). Tak jak ktoś pisał wcześniej buda na Jagielońskim pierwsza klasa :) w szczególności zapiekanki. jeżeli chodzi o hotdogi to jadam głównie z leszczyńksą i tutaj bezapelacyjnie buda po drugiej stronie sklepu Wanda. :) Nie ma lepszych hotdogów z leszczyńską w całym krakowie :) kto jadl ten wie :P
Pizza to Cyklop na mikołajskiej. W szczególności cztery sery :) No i na koniec ulubione żarcie chińskie :) Chyba najlepsza knajpka na długiej i na Lubiczu. Edit: No i oczywiście zapomniałem o frytkach! :D KLEPARZ! zdecydowanie. Sprzedawane są na wage, z tego co pamiętam to taniochy nie ma, ale warto bo to jest poprostu odjazd :) Cytat:
|
Zapiekanki tylko na placu Bieńczyckim
|
A na Długiej? Jest jakas knajpka w której można szybko i smacznie coś zjeść? Ja ze swojej strony polece w M1 żurek z jajkiem w restauracji naprzecwiko tej dużej łodzi ( okolice deichmana i media markt ). Naprawdę pyszne, z tego co pamiętam 5,50 chyba za porcję.
|
Cytat:
Zapomniałem wczesniej napisac o pierogarni "U Wincenta" :) poprostu wypas... :D |
polecam sniadanie w Jeffise w GK ,9 zl a wypas ze az dziasla szczypia,pOLECAM!!!!!!
|
Gdzie zamiawiacie pizze? Chodzi mi zeby byla tania (najlepiej promocja druga gratis, albo znizka) i ofc dobra :D
Ostatnio zamawialem w Bannolli, calkiem niezla i do tego tania. |
moim zdaniem najlepsza pizza - Rewolucja
|
Cytat:
Takze czekam na opinnie innych :D |
Ja zdecydowanie polecam Boom,50 cm za 20 parę złotych z dużą ilością składników i według mnie jedna z lepszych. (ja zamawiam na ogół Diablo)
PIATEK, SOBOTA NIEDZIELA - Zamów dowolną Pizzę, a drugą mniejszą i tańszą otrzymasz za 50 % ceny Do polecenia jeszcze dodam 'Aroma' nie zamawiałem tam już jakiś czas ale pizza na prawdę dobra,i cena rozsądna,ewentualnie jak ktoś lubi mega ostrą to polecam 'Da Grasso' - Mafioso z tym,że wczoraj ją zamówiłem i czekałem półtorej godziny na dostawe :| |
oczywiście ze DRACULA!
|
Najlepsze zapiekanki są na placu Nowym, w tym okrąglaku na środku :P - Bar "Na Maxa" :D
Poza tym w barze Królewskim na Królewskiej :P są bardzo dobre zapiekanki :) |
Z pizzy to tylko DOMINIUM i tylko pizza LONDON. Zawsze zamawiam tę samą, zawsze z sosem czosnkowym i zawsze jest przepyszna! :D
|
Cytat:
|
napewno zapiekanki pod hala Korony [pod filarkami], hot dogi z baru alabama przy rondzie matecznym oraz tosty w sport barze [choc w nim czesto duzo ludzi bierze zupe chilli - niestety sam nie probowalem ;)]
|
W Sport barze w starym miejscu przy pl. Biskupim to były kiedyś najlepsze kiełbaski w mieście. Te koło hali mogły się schować. W nowym miejscu przy Rakowickiej już niestety nie podają.
|
Gdzie mozna zjeść dobry Kebab w okolicah Rynku? Widze, ze polecacie na ul. Grodzkiej tam gdzie Turki robia, ale mi tam jakoś kebab nie przypadł do gustu...(ten lokal nazywał sie chyba ,,Mumi" czy jakoś tak)
|
Na Sławkowskiej, są moim zdaniem najlepsze Kebaby zresztą też robione przez turków ;)
|
Cytat:
|
restauracja Polakowski na( lub przy, a napewno na tej ulicy co klub,pub srodziemie) placu wszystkich swietych.
polecam: pierogi(chyba 7zł) i zurek. narazie wiecej tam nie jadlem, ale kolega tam czesto bywa i sobie zachwala. |
Cytat:
|
Jeśli chodzi o pizze to polecam "Capri" (Prądnik Biały Zachód). Taka blaszana buda, panowie wyglądają jakby właśnie wyroki skończyli odsiadywać, ale pizza niczym porządna włoska!! No i w nawet przyzwoitych cenach. Telefon podam jak ulotkę znajdę w czeluściach remontu;)
Żarcie na szybko to bezkonkurencyjna jest sieć barów Max (zwane też Małą G) o których parę osób już wspominało. Maxem dwie osoby dają radę się najeść;) Jest tanio, szybko, nawet smacznie i okropnie brudno:P ale coś za coś;) O "Zapiecku" już ktoś wspominał, ale nic nie słyszałem o falafelach z Floriańskiej - niebo w gębie! No i jeszcze takie dwie sieci - Lanczowisko (żarcie na wagę, całkiem zresztą niezłe) i Miła, czyli taki bar mleczny. Ostatnio niestety podrożał, ale żarcie ciągle bardzo smaczne:) |
Cytat:
Zwykły nie ale w cieście jest miazga, prawie samo mięcho :D - tylko cena najwyższa. |
kebab
Cytat:
|
A ja polecam Pizze Rosse na Salwatorze :) Tylko uważajcie przy zamawianiu pizzy :) Weźcie pod uwagę jej wielkość :) Największa naprawdę jest bardzo duża :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl