![]() |
uła jeszcze ktoś gra w tego camper strajka? :D pamiętam jak w liceum się zawsze kłóciliśmy która gra jest lepsza, q3, ut czy cs. Ja zawsze grałem w UT i pozostałem wierny do końca, nawet dziś od czasu do czasu sobie pyknę. ;)
|
Cytat:
|
Wielkie dzięki za pomoc.
Rozwiązałem ten problem odinstalowaniem i ponownym zainstalowaniem gry. pozdrawiam, Aleksander |
w sumie, jezeli chodzi o Cs i windowsa to zawsze dziala :D
|
Osoby, które byly by zainteresowane stworzeniem serwera prosze o kontakt na pm.
Jeśli uzbieramy kilka osób wykupie serwer itd.(wszystko do ustalenia na privie) Jak na razie strona serwera jest w budowie http://www.bialagwiazda.ovh.org |
Cytat:
Są jeszcze shooters.pl, gameserv.pl, pukawka.pl, best-serw itd. Sporo tego jest, ale niektóre serwy pozostawiają wiele do życzenia. |
shoters.pl jest najlpeszy , wiem bo miałem
|
Jedyne porządne serwery ma Shooters i GamesNet, reszty nie polecam.
|
I racja :)
|
KampNO.pl też jest elegancki :)
|
wiaderko.com i pobytku :)
|
Wiaderko.com sprzedaje w ogóle serwery ???? z tego co ja wiem to, to jest strono o info o CS'ie ... ale mogę się mylić :]
|
Jakby skombinować paru ludzi chętnych co rzuci po kilka/kilkanaście zł na serwer to można by coś pomyśleć. Tylko kto się tym zajmie i u jakiej firmy? Serwery prywatne są nawet od 2zł/slot. Osobiście mógłbym się coś dorzucić.
|
Jak na razie zgłosiło się 8 osób :
Jachcik Nowohucianin^^ FCM. Kuba_WD wislak_92 Zieniu17 Robert_wislak i ja Postawienie serwera opłacać się będzie gdy uzbieramy min. 10 osób chętnych. Oczywiście serwer prywatny z hasłem. Rozeznanie w ofercie: wynajem na 12 miesięcy! shooters.pl: 14 slotów = Cena: 546 zł | Na 10 osób wyjdzie 54,60 na rok 16 slotów = Cena: 624 zł | Na 10 osób wyjdzie 62,40 na rok pukawka.pl:WERSJA LITE 14 slotów = Cena: 504 zł | 50 zł 16 slotów = Cena: 576 zł | 57,60 zł pifpaf.pl: 14 slotów = Cena: 504 zł | 50,40 zł 16 slotów = Cena: 576 zł | 57,60 zł netgamer.pl: 14 slotów = Cena: 386 zł! | 38 zł 16 slotów = Cena: 441 zł! | 44 zł kampno.pl:(aż za tanio - pytanie jaka jakość?) 14 slotów = Cena: 336zł z rabatem 252 | 25 zł 16 slotów = Cena: 384zł z rabatem 288 | 28 zł Hitme.pl: 14 slotów = Cena 504zł | 50 zł 16 slotów = Cena 576zł | 57 zł Mniej, więcej tak to wygląda. + oczywiście przyda się zawsze osoba mogąca zająć się "konserwacją" serwera (wgrywanie pluginów itp.), pomoc przy www i ogólnie takie tam... |
Gram wiekszośc czasu na serwerze kampno.pl ... Powiem były czasami z nim problemy ale tak to serwer zapierdziela
Nie wiem czy bede mógł nawet wpłacic odrazu całej kwoty za serwer;/ |
Ja z checią pogram na takim serwerze jak będzie można :)Niestety do serwa nie dołoże się bo już mam 1 na utrzymaniu.Mam pytanie chcecie założyć serwer steam czy no steam ?
|
Ja tez bym się dorzucił;)
|
Widzę, że już mamy 7 osób. Ja bym brał 16slotów na kampno.pl, często grałem i problemów nie było, no i ta cena. To co, każdy admina dostaje?;P
|
Cytat:
Cytat:
Zieniu17 - dopisuje Cie do listy Jachcik - jak będziesz mógł się dorzucić do serwa daj znać No to czekamy na resztę może ktoś jeszcze będzie chętny... |
Może by poprosić jakiegoś admina , że robimy coś takiego , i żeby coś wspomniał o tym na główniej stronie albo chociaż to przykleił ??
|
Gdzie zamierzamy wziąźć tego serwa?........ jeżeliw kampno kasa by sie znalazła ;p
|
Ja z kumpalmi kupiliśmy kiedyś serwa z Kampno- BARDZO TANIO 2,5zł za slota. Oczywiscie byl prywatny ale do grania mixow, cw sie nadaje. Serwer spoko nikomu nie lagowało.
Moze zoorganizować jakąś lige kibicow w CSa :P? A tak wogóle kilka dni temu Polacy zostali mistrzami świata (MYM.PGS skład:NEo,LUq,TaZ,kuben,Loord) opłacało się oglądać do rana rozgrywki przez 2 dni:D emocje prawie jak na stadionie :P |
ja bym był za KampNO :)) i za serwer NS ... pozdro ;-)
|
Aktualna lista osób chętnych (11 osób):
Jachcik Nowohucianin^^ FCM. Kuba_WD wislak_92 Zieniu17 Robert_wislak sumcio91 mb12 Izzy i ja |
jeszcze ja
|
Nooo i elegancko już jest 9 osób !! Teraz tylko wpłata na konto Mamby i brać serwer :D:D hehe
|
Też się na to piszę.Rejestrować się na http://bialagwiazda.ovh.org/news.php
!! |
Aktualna lista osób chętnych (11 osób):
Jachcik Nowohucianin^^ FCM. Kuba_WD wislak_92 Zieniu17 Robert_wislak sumcio91 mb12 Izzy i ja Wszystkie osoby zgłoszone proszę o rejestracje i udzielenie odpowiedzi na temat serwera na forum http://www.bialagwiazda.ovh.org/ ---------- Od tej pory wszelakie sprawy doyczące serwera będziemy załatwiać na forum http://www.bialagwiazda.ovh.org/ aby nie zaśmiecać tu Topicu ;) |
Counter Strike + serwer
CSarena.pl [FFA] @ vGame.pl
ip serwera : 82.177.192.80:27222 Slotów : 15 Status : Online Strona Serwera : http://CSarena.pl Kontakt z Head Adminem na forum Nabór na adminów otwarty! http://cache.www.gametracker.com/ser...2/b_560x95.png Serwer jest całkowicie darmowy :] wystarczy ściągnąć grę. Jak wiślacy nie grają i się nudzi to warto zagrać. Co to ten Counter Strike ? Najpopularniejsza na świecie gra FPS online. Przy okazji w tym temacie możemy pogadać o grze :] Ja osobiście ją polecam :) Jest świetna na zabicie czasu a i pośmiać się można bo jak któryś walnie tekst przez mikrofon do klękajcie narody xDDD |
1 Mam pytanie czy żeby mieć adma trzeba się składać na serwer?
2 Czy na servie jest SxE ? 3 Może turniej ?:D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl