Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Counter - Strike (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2939)

mdgn 14.08.2008 09:36

uła jeszcze ktoś gra w tego camper strajka? :D pamiętam jak w liceum się zawsze kłóciliśmy która gra jest lepsza, q3, ut czy cs. Ja zawsze grałem w UT i pozostałem wierny do końca, nawet dziś od czasu do czasu sobie pyknę. ;)

KosaPS 14.08.2008 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Alexander94 (Post 584998)
Mam steama, a takie coś zdarzyło mi się po raz pierwszy.
Spróbuje omówić problem jaśniej :D .
Na ekranie nie mam nic, oprócz samego obrazu gry.
Mam tylko w prawtm dolnym rogu jakiś wskaźnik:

XX.X fps XX ms XXX/...
in: XX X.XX k/s
out: XX X.XX k/s
(w miejsca X są różne zmieniające się liczby).

PS dzięki za pomoc, ale jak już napisałem w tym poście - mam steama

Jak byś mógł zrobić screena było by łatwiej rozwiązać problem:D

Alexander94 14.08.2008 17:36

Wielkie dzięki za pomoc.
Rozwiązałem ten problem odinstalowaniem i ponownym zainstalowaniem gry.
pozdrawiam,
Aleksander

Arteka1906 14.08.2008 23:32

w sumie, jezeli chodzi o Cs i windowsa to zawsze dziala :D

Mamba 28.08.2008 18:43

Osoby, które byly by zainteresowane stworzeniem serwera prosze o kontakt na pm.
Jeśli uzbieramy kilka osób wykupie serwer itd.(wszystko do ustalenia na privie)
Jak na razie strona serwera jest w budowie http://www.bialagwiazda.ovh.org

wislak_92 28.08.2008 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 566680)

Te 3 pierwsze to pierwszy raz widzę.

Są jeszcze shooters.pl, gameserv.pl, pukawka.pl, best-serw itd.
Sporo tego jest, ale niektóre serwy pozostawiają wiele do życzenia.

Kuba_WD 28.08.2008 19:31

shoters.pl jest najlpeszy , wiem bo miałem

unbelievable 28.08.2008 21:45

Jedyne porządne serwery ma Shooters i GamesNet, reszty nie polecam.

Wesoła_Tsw 28.08.2008 21:46

I racja :)

Nowohucianin^^ 28.08.2008 22:09

KampNO.pl też jest elegancki :)

Coach 28.08.2008 22:32

wiaderko.com i pobytku :)

Nowohucianin^^ 29.08.2008 10:05

Wiaderko.com sprzedaje w ogóle serwery ???? z tego co ja wiem to, to jest strono o info o CS'ie ... ale mogę się mylić :]

wislak_92 29.08.2008 10:10

Jakby skombinować paru ludzi chętnych co rzuci po kilka/kilkanaście zł na serwer to można by coś pomyśleć. Tylko kto się tym zajmie i u jakiej firmy? Serwery prywatne są nawet od 2zł/slot. Osobiście mógłbym się coś dorzucić.

Mamba 29.08.2008 14:49

Jak na razie zgłosiło się 8 osób :
Jachcik
Nowohucianin^^
FCM.
Kuba_WD
wislak_92
Zieniu17
Robert_wislak
i ja

Postawienie serwera opłacać się będzie gdy uzbieramy min. 10 osób chętnych. Oczywiście serwer prywatny z hasłem.

Rozeznanie w ofercie: wynajem na 12 miesięcy!

shooters.pl:

14 slotów = Cena: 546 zł | Na 10 osób wyjdzie 54,60 na rok
16 slotów = Cena: 624 zł | Na 10 osób wyjdzie 62,40 na rok

pukawka.pl:WERSJA LITE

14 slotów = Cena: 504 zł | 50 zł
16 slotów = Cena: 576 zł | 57,60 zł

pifpaf.pl:

14 slotów = Cena: 504 zł | 50,40 zł
16 slotów = Cena: 576 zł | 57,60 zł

netgamer.pl:

14 slotów = Cena: 386 zł! | 38 zł
16 slotów = Cena: 441 zł! | 44 zł

kampno.pl:(aż za tanio - pytanie jaka jakość?)

14 slotów = Cena: 336zł z rabatem 252 | 25 zł
16 slotów = Cena: 384zł z rabatem 288 | 28 zł

Hitme.pl:

14 slotów = Cena 504zł | 50 zł
16 slotów = Cena 576zł | 57 zł

Mniej, więcej tak to wygląda. + oczywiście przyda się zawsze osoba mogąca zająć się "konserwacją" serwera (wgrywanie pluginów itp.), pomoc przy www i ogólnie takie tam...

Jachcik 29.08.2008 15:02

Gram wiekszośc czasu na serwerze kampno.pl ... Powiem były czasami z nim problemy ale tak to serwer zapierdziela

Nie wiem czy bede mógł nawet wpłacic odrazu całej kwoty za serwer;/

FajQ 29.08.2008 15:13

Ja z checią pogram na takim serwerze jak będzie można :)Niestety do serwa nie dołoże się bo już mam 1 na utrzymaniu.Mam pytanie chcecie założyć serwer steam czy no steam ?

Zieniu17 29.08.2008 15:16

Ja tez bym się dorzucił;)

wislak_92 29.08.2008 15:23

Widzę, że już mamy 7 osób. Ja bym brał 16slotów na kampno.pl, często grałem i problemów nie było, no i ta cena. To co, każdy admina dostaje?;P

Mamba 29.08.2008 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 594804)
Niestety do serwa nie dołoże się bo już mam 1 na utrzymaniu.Mam pytanie chcecie założyć serwer steam czy no steam ?

Ja też już jednym serwerem sie opiekuje ( ledsplej.net )a to czy steam czy no steam zależy od ilości osób chętnych i ich upodobań :)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak_92
Widzę, że już mamy 7 osób. Ja bym brał 16slotów na kampno.pl, często grałem i problemów nie było, no i ta cena. To co, każdy admina dostaje?;P

Tak - każdy kto dorzuci się do serwera otrzyma adma.

Zieniu17 - dopisuje Cie do listy
Jachcik - jak będziesz mógł się dorzucić do serwa daj znać

No to czekamy na resztę może ktoś jeszcze będzie chętny...

Kuba_WD 29.08.2008 22:01

Może by poprosić jakiegoś admina , że robimy coś takiego , i żeby coś wspomniał o tym na główniej stronie albo chociaż to przykleił ??

Jachcik 29.08.2008 22:16

Gdzie zamierzamy wziąźć tego serwa?........ jeżeliw kampno kasa by sie znalazła ;p

kuba-wisla 30.08.2008 16:38

Ja z kumpalmi kupiliśmy kiedyś serwa z Kampno- BARDZO TANIO 2,5zł za slota. Oczywiscie byl prywatny ale do grania mixow, cw sie nadaje. Serwer spoko nikomu nie lagowało.

Moze zoorganizować jakąś lige kibicow w CSa :P? A tak wogóle kilka dni temu Polacy zostali mistrzami świata (MYM.PGS skład:NEo,LUq,TaZ,kuben,Loord) opłacało się oglądać do rana rozgrywki przez 2 dni:D emocje prawie jak na stadionie :P

Nowohucianin^^ 31.08.2008 09:10

ja bym był za KampNO :)) i za serwer NS ... pozdro ;-)

Mamba 31.08.2008 16:47

Aktualna lista osób chętnych (11 osób):

Jachcik
Nowohucianin^^
FCM.
Kuba_WD
wislak_92
Zieniu17
Robert_wislak
sumcio91
mb12
Izzy
i ja

~Izzy 31.08.2008 18:34

jeszcze ja

Nowohucianin^^ 01.09.2008 00:13

Nooo i elegancko już jest 9 osób !! Teraz tylko wpłata na konto Mamby i brać serwer :D:D hehe

mb12 01.09.2008 09:29

Też się na to piszę.Rejestrować się na http://bialagwiazda.ovh.org/news.php
!!

Mamba 02.09.2008 12:13

Aktualna lista osób chętnych (11 osób):

Jachcik
Nowohucianin^^
FCM.
Kuba_WD
wislak_92
Zieniu17
Robert_wislak
sumcio91
mb12
Izzy
i ja

Wszystkie osoby zgłoszone proszę o rejestracje i udzielenie odpowiedzi na temat serwera na forum http://www.bialagwiazda.ovh.org/
----------
Od tej pory wszelakie sprawy doyczące serwera będziemy załatwiać na forum http://www.bialagwiazda.ovh.org/ aby nie zaśmiecać tu Topicu ;)

adrkwi 08.09.2008 18:38

Counter Strike + serwer
 
CSarena.pl [FFA] @ vGame.pl
ip serwera : 82.177.192.80:27222


Slotów : 15
Status : Online


Strona Serwera : http://CSarena.pl
Kontakt z Head Adminem na forum
Nabór na adminów otwarty!

http://cache.www.gametracker.com/ser...2/b_560x95.png

Serwer jest całkowicie darmowy :] wystarczy ściągnąć grę. Jak wiślacy nie grają i się nudzi to warto zagrać. Co to ten Counter Strike ? Najpopularniejsza na świecie gra FPS online.

Przy okazji w tym temacie możemy pogadać o grze :]
Ja osobiście ją polecam :) Jest świetna na zabicie czasu a i pośmiać się można bo jak któryś walnie tekst przez mikrofon do klękajcie narody xDDD

FajQ 08.09.2008 20:05

1 Mam pytanie czy żeby mieć adma trzeba się składać na serwer?
2 Czy na servie jest SxE ?
3 Może turniej ?:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl